>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

S 0

siwy_

Użytkownik
U mnie to samo, mam 123 pkt po I etapie, a więc w drugim powinienem mieć 61,5, a mam 60,5, proszę o poprawkę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
tutaj zgłaszałem bład, jest poprawione ale jeszcze trzeba w tabeli dodać za 15.06 - 8ptk
http://forum.bukmacherskie.com/f283/24-czerwca-2010r-czwartek-46067-3.html#post1696116
24.06 powinno być 6ptk a nie 5
http://forum.bukmacherskie.com/f283/22-czerwca-2010r-wtorek-46011-3.html#post1691925
22.06 powinno być 7ptk a nie 6
poprawione
Ja tutaj zgłaszałem błedy, w typach poprawiono do tabeli jeszcze by sie przydało do przenieść w sumie za I etap powinno być 145ptk
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jutro po drugim półfinale wrzucę aktualną tabelę.

Poprawić trzeba:

Robson - 1 pkt więcej
Siwy__ - 1 pkt więcej
MadAngel - punkty za pierwszy etap


Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś błąd to proszę do jutra zgłosić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chciałem dowiedzieć się co w sytuacji zajęcia miejsca 20 (premiowanego nagrodą) przez trzy osoby. Te 11 PLN będzie podzielone na trzech? ????

Dzięki za fajny konkurs ????
 
K 0

ktokolwiek

Użytkownik
Witam.
W niedzielnym rozliczeniu poniższy typ mam rozliczony minusowo a jest prawidłowy.
7. W której połowie padnie więcej bramek ? po równo
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dlaczego snoopdogg Ty nie umiesz poprawnie nic policzyc ?
Prosze modów o poprawienie tego bo po raz kolejny źle jest podliczone ehhh , masakra jakaś! :-|
Pamiętam jak do mnie kierowałeś te słowa....wczorajszy finał Ty podliczałeś i.... ?
Witam.
W niedzielnym rozliczeniu poniższy typ mam rozliczony minusowo a jest prawidłowy.
7. W której połowie padnie więcej bramek ? po równo
ehhh.masakra jakaś ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Pamiętam jak do mnie kierowałeś te słowa....wczorajszy finał Ty podliczałeś i.... ?
ehhh.masakra jakaś ;)
Ale Robson miał jedną wtopę, a nie że połowa uczestników musiała prosić o poprawe. Doceniam chęci podliczania, ale jak już się to robi to dokładnie. Nie że atakuje, ale taka prawda, uwaga na przyszłość, bo po co robić coś nie potrzebnie 2 razy:spokodfhgfh:
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ok ale ja miałem 8 stron do podliczenia a nie 2 więc błąd mógł się przytrafić ;) chciałem tylko pokazać, że każdy ma prawo się pomylić i nie trzeba od razu atakować.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A tak w ogóle to miałem wątpliwości jak ten typ rozliczyc, bo user dał że padnie po równo goli w obu połowach i typował przecież 1:1 DW, a było 0:0 czyli bramek nie widzieliśmy więc jak można było zaznaczyc że padło po równo goli ?
Nawet poruszałem wcześniej ten wątek w tym temacie, ale wtedy nikt nie zareagował na to wcale więc rozliczyłem po swojemu tak jak by to było najrozsądniej więc nie wyskakuj mi tutaj proszę z błędami. Czekałes tylko pewnie , aż się pomylę żeby móc się odgryźc... Super! Jak się teraz czujesz ?
 
Do góry Bottom