>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
256 osób zgłoszonych, mam nadzieję że wszyscy wezmą udział w konkursie, nikt go nie oleje ???? A jak ma taki plan, to niech da znać wcześniej:p
Start już za tydzień.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Fajny konkurs się szykuje i nagroda za wygranie jest spora, na forum były wyższe?
Ciekawe jak Prasa wypadnie. :razz: Bedzie na oczach każdego użytkownika forum :jezora:.

EDIT/Prasa : Hmm...jeśli wypadnę gorzej niż rok temu kończę karierę:p
A że nie mam zamiaru kończyć to niech mój rywal z pierwszej rundy ma się na baczności ????
 
S 1

stres

Użytkownik
ycho ja wlasnei chcialbym zrezygnowac bo wypadl mi wyjazd II polowie marca i bedzie brak dostepu do netu. Nie chce blokowac komus miejsca w konkursie. Prosze wiec o skreslenie mnie z listy zapisanych do konkursu. dzieki!
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jeżeli jeszcze ktoś wypadnie to mógłbym go zastąpić. ;)
Proszę mnie dopisać do listy rezerwowych. :razz:
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja także :p nie wiem jak mogłem przeoczyć ten konkurs;/ w poprzedniej edycji byłem na pudle ???? a tutaj mnie to ominie:p także jak ktos rezygnuje to wpisać mnie!:p
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Jakby jeszcze ktoś zrezygnował to jestem chetny,wiec prosze o dopisanie do listy konkursowej o ile taka istnieje,oczywiscie zapoznałem sie z regulaminem i w pełni go akceptuje.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
to turnieju wskoczył Porky za zbanowanego Screwdrivera

A ja tym czasem zaczynam losowanie, wasze Ksywki forumowe już są w maszynie losującej ( mojej zimowej czapce ???? )
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
to turnieju wskoczył Porky za zbanowanego Screwdrivera

A ja tym czasem zaczynam losowanie, wasze Ksywki forumowe już są w maszynie losującej ( mojej zimowej czapce ???? )
szkoda że nie nakupiłeś Kinder Niespodzianek ???? wystarczyłoby zamknąć karteczki z nickami, podzielić na koszyki i wysłać do Nyonu ???? tam mają wprawę w losowaniach ;)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale edytować nie można. ;)

Jeżeli trzeba pomóc w podliczaniu czy coś w tym stylu to piszę się na ochotnika, mam cały tydzień wolny i powiedzmy, że się nudzę. ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
jeśli możecie to napiszcie kiedy zaczynamy - w regulaminie jest napisane że 22go, Prasa pisze o wtorkowej nocy (z poniedziałku na wtorek? od 00,01 we wtorek?) i już się gubię ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dlaczego zawsze moj nick w konkursach wpisujecie w ten sposob prof. Przeciez ja sie rejestrowalem bez kropki i ten znaczek nie nalezy do mnie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zaczynamy od typów na wtorek, czyli od spotkan zaczynających się o godzinie 0:01 we wtorek;]
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Dopiero zobaczyłem, że przywaliłem &quot;możemy&quot; przez &quot;rz&quot;. Jak możesz Prasa to zmień to bo tragicznie to wygląda ????
 
Do góry Bottom