>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Panowie co jest z wami? Mistrzostwa w Crucible dziś dobiegły końca a tutaj na 1/8 jesteśmy.
Assitalia mógłbyś odblokować temat 1/4 bo chciałem wynik wpisać.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ma ktoś numer GG do remik47 ???
pilnie potrzebny. :-D
wysłałem Ci na PW (piszę tutaj żeby kolejni nie wysyłali :jezora ????
Nie jestem na 100% pewien czy to ten bo rozmawiałem z remikiem tylko przy okazji naszego pojedynku w grupie więc daj znać czy mam szukać dalej:spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie gratulacje awansu do 1/2 finału. Pamiętajcie, że macie czas na rozegranie półfinałow od 11 do 13 maja.
Powodzenia!
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Witam, czy jest możliwość przesunięcia terminu meczu finałowego na dni 17-18?
Zależy mi bardzo na tym, nie wiem czy będę w stanie grać w terminie ustalonym regulaminowo. Jeśli nie to będę zmuszony oddać mecz walkowerem... niestety.

mpiwowski wyraził zgodę na rozgrywanie meczu w tym terminie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Skoro rywal wyraził zgodę to nie ma problemu.

Czas na rozpoczęcie meczu finałowego został przedłużony i obecnie wynosi od 14.05 do 18.05.

Jeszcze jedna prośba. Prosze na bieżąco wpisywać wyniki frejmów meczu finałowego.

Pozdrawiam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za udział w naszym snookerowym czempionacie.. ;)

Turniej uważam za zakończony!

Pozdrawiam,
Ass... ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dziś wysyłam dane do gamedesire w celu wypłacenia nagród. Ile to potrwa - trudno powiedzieć, ale będę Was informował ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Czy jest planowana kolejna edycja tego turnieju? Nie muszą być nagrody, byle znowu pograć i po emocjonować się, itp. Najlepiej to 16 osób i każdym z każdym, żeby sporo meczyków było ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Pragnę napomnieć iż nagrody w tym turnieju będą wyższe niż w poprzednim ;)
Także zapraszamy do zabawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom