>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Znów ty Jaca jedno słowo na ten temat i wylatujesz z Konkursu tyle ci powiem mam dość twoich docinek więc radzę wziaść sobie to do serca zanim coś znow napiszesz
 
D 0

donvasyl

Użytkownik
o jak milo teraz nie trzeba bedzie walkow robic zeby przejsc dalej wystarczy wolny los dla bodiego pzdr ????

najlepiej niech szanowny bodi???????? odrazu awansuje do finalu i po sprawie nie bedzie trzeba bedzie robic kolejnych wałow , , moim zadniem powinna awansowac osba ktora uzyzkała najwyzsze ako z przegranych lub porpostu zrobic losowanie i po sprawie
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobra szkoda gadac. no czerwona kartka za obraze.... ze co ze mowie prawde ze wygrasz to od poczatku to bylo wiadome. juz ci kase bah przeslalo? brawo brawo dla elity rzadzacej. doberman od 1 rundy juz rozdzieliles nagrody? nie mozna uczciwie choc raz zrobic jakiegos konkursy wszyscy lakna sie tak na ten hajs... a co z czysto sportowa rywalizacja. bana mi teraz dasz bo nie mozesz uznac slowa krytyki? lepiej pomysl nad tym co robisz.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
hehehe ban dobre dobre. zobaczymy roxanne bo moze juz sie nie bedzie tak dalo przewalic zeby jakis admin wygral. mam nadzieje ze ktos wygra swoimi umiejetnosciami...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nie mowie o Tobie. ja mysle ze zaszedles tak daleko swoimi umiejetnosciami ja mowie o innych modach i mi powiedz szczerze ze tak samo doszli daleko jak Ty!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
hehehe ban dobre dobre. zobaczymy roxanne bo moze juz sie nie bedzie tak dalo przewalic zeby jakis admin wygral. mam nadzieje ze ktos wygra swoimi umiejetnosciami...
To wygraj swoimi umiejętnościami,a nie skamlesz tylko jak zbity psiak.Nie dość ,że organizujemy konkurs, nagrody pieniężne a Ty się do wszystkiego przyczepiasz.Poświęć trochę czasu na Forum napisz ,kilka analiz a nie bijesz tylko pianę.Pokonaj wszystkich i wygraj ten Konkurs czego Ci życzę,a czego Ty nie życzysz innym.Nie pisz juz w tym temacie nic bzdurnego ,bo ja sam walnę Ci takiego bana jakiego jeszcze nie było na tym Forum.Ochłoń i przestań innych obrażać,nie lecz tutaj Swoich kompleksów.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
a Ty tez tego nie widzisz co sie dzieje no rzeczywiscie wielka mi organizacja turnieju jakby napisal do bah to by zakonczyl wszystkie te klamstwa i oszustwa. i nie lecze swoich kompleksow odpadlem sprawiedliwie z konkursu i zycze mojemu przeciwnikowi wygranej. i poswiecam duzo czasu na forum nad analizami itp mozesz wpasc do mnie na forum to sobie poczytasz. pzdr. juz nic nie pisze. bo szkoda slow wszyscy klapki na oczach. gl hf na przyszlosc.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Z powodu wyjazdu , mecze w dalszych kolejkach będę podawał ewentualnie smsem itp jednemu z moderatorów żeby je zamieszczał.Pozdrawiam uczestników i życzę wygranej.:-D
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
jakim cudem cerber prowadzi zemna 1-0?

19 Seattle dostalo 1-4
20 wygrali 4-2

a typ jest podany na sobote a nie na niedziele :|

przeciez specjalnie ralam tylko kursy powyuzej 1.55 bo tyle mi starczalo a teraz nagle wyniki sa inne, nie rozumiem
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
jakim cudem cerber prowadzi zemna 1-0?
19 Seattle dostalo 1-4
20 wygrali 4-2
a typ jest podany na sobote a nie na niedziele :|
przeciez specjalnie ralam tylko kursy powyuzej 1.55 bo tyle mi starczalo a teraz nagle wyniki sa inne, nie rozumiem
Każdemu się może zdarzyć pomyłka :roll:
Zaraz naprawię swój błąd.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
mam male pytanie do modow , w regulamninie Champions League Bet-at-home pisze ze nagrody otrzyma 8 osob , do nastepnego etapu awansuje juz tylko 6 ,
wiec pozostaje 6 przegranych jak wylonicie 2 osoby ktore otrzynaja nagrody ?
czy bedzie miedzy tymi osobami jakas dogrywka ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po dłuższych rozmowach z Administracją postanowiliśmy aby 2 nagrody które zostaną czyli 7 i 8 miejsce zostały rozegrane między osobami które walczyły w 1/11 turnieju :!: Tak więc nastąpi to po zakończeniu wielkiego Finału więc bacznie obserwujcie temat.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom