>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Mam pytanie co do strzelców. Czy jeżeli jak sie typuje wynik np. 3-0 i w rzeczywistości jest 3-0 i każdą bramke strzeli ktoś inny i poda tylko strzelca jednej bramki to czy wtedy jest punkt czy trzeba podać prawidłowo wszystkich strzelców. ??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już sotało to zmienione , Wiele kontrowersji wywołała pozycja strzleca jeżeli podamy wynik 3-1 trzeba podać po jednym strzelcu !!!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak będzie liczony ten punkt ze strzelcami bramek?

bo różni użytkownicy różnie typują.. jedni np. typują wynik 2-0 i podają strzelców np. Asamoah Gyan i Stephen Appiah.... a więc mają większe szanse na trafienie, że którys z nich strzeli bramkę niż Ci co podają tylko jednego strzelca przy takim samym wyniku 2-0, a rozumiem, że mamy podawać jednego strzelca.
 
slav 0

slav

Użytkownik
Czy można w jednym meczu podać dwa kolidujące ze sobą typy np.

Dokładny wynik : 1-0

Under/Over : Over

???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy można w jednym meczu podać dwa kolidujące ze sobą typy np.
Dokładny wynik : 1-0
Under/Over : Over
???
Można , Co do ciebie TBM będe uznawał wystraczy 1 strzelca a jeżeli ktoś podał 2 lub 3 to wystraczy że jeden strzeli i dostanie się 1pkt. ale od następnej rundy nie będzie tak PRZYPOMINAM :!:
jeżeli podamy wynik 3-1 nie trzeba podawać strzelców 3 dla gospodarzy trzeba jednego i jednego dla gości !! Przy 3 -0 tylko 1 dla gospodarzy
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
3 Strony podliczone jutro dokończę resztę na podliczenie danego spotkania mam czas 2 dni , Tabela pojawi się jutro.
Pozdrawiam.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
1) Dokładny wynik spotkania 2-1 ✅ 1pkt
2) 1X2 1 ✅ 1pkt
3) Strzelecy (A. Gyan, A, Ayew - Mansare) ✅ 1pkt
4) Under/Over Over
5) Wynik Pierwszej połowy 1
6) Dokładny wynik pierwszej połowy 1-0
7) Czy Goście strzelą bramkę ? Tak ✅ 1pkt
:cool: Czy Gospodarze strzelą bramkę? Tak ✅ 1pkt
Jeszcze bym prosił 1 punkcik za OVER, bo chyba umknęło sprawdzającemu ;) Dzięki
 
U 2

ufo21

Użytkownik
z tego co wyczytałem przy wyniku np. 2-1 trzeba podać 2 strzelców z obydwu drużyn Ilu można podać strzelców maksymalnie??? Czy jeśli trafimy wiecej np tych 2 z jednej drużyny dostaniemy wiecej punktów?? np przy wyniku 3-2 maksymalnie mozemy podać 5 strzelców i kiedy dostaneimy punkty i ile?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ufo21 no właśnie pisałem o tym wcześniej, bo to trochę niesprawiedliwe jak ja podam sobie 4 strzelców przy wyniku 4:2 a zostanie mi uznane tak samo jak podałbym regulaminowo 1 strzelca. ale Doberman pisał, ze tylko w tej pierwszej rundzie tak było, a teraz juz tylko 1 strzelec ma byc...
 
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
A moze takie rozwiaznie ?? podzilic 1 przez ilosc goli i za kazdego trafionego dawac ta czastke
Mecz zakonczyl sie ynikiem 2-1 , ktos trafil 2 strzelcow wiec dostaje 0.66 punkta :]
 
slav 0

slav

Użytkownik
15 minut przed początkiem meczu temat miał być zamykany, tymczasem typy można było podawać nawet w trakcie spotkania. :kwasny4565: Jeśli ten konkurs ma być poważnie traktowany to jego warunki powinny byc równe dla wszystkich.

Ot, moje zdanie ????
 
Do góry Bottom