>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności - Stanley Cup Playoffs II

deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
I i II grupa podliczona - w razie jakichkolwiek błędów proszę o zgłoszenie ich w tym temacie bądź w prywatnej wiadomości do opiekuna grupy, czyli w tych dwóch przypadkach do mnie.
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Grupy podliczane będą na bieżąco, nie będę tego pisał codziennie. W razie jakichkolwiek błędów prosimy o ich zgłaszanie w tym temacie.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Przepraszam jest możliwość , żeby ktoś z zajmujących się konkursem mógł dopisać AKO do mojego postu ? Z czystego gapiostwa nie napisałem . Jeśli jest możliwośc to AKO wynosi 7,80
OK
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zgłaszajcie swoje wątpliwości, wszystkie błędy, które znajdziecie w tym temacie, bo obstawiam, że każdy zainteresowany śledzi przebieg swojego meczu z rywalem i błędy na swoją niekorzyść z pewnością każdy wyhaczy.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
zapomnialem dodac wstepu do posta, jezeli jest mozliwosc dodania numeru pojedynku , bylbym bardzo wdzieczny:
Kolejka 4
kieran - DeepRed
1. 18.04.2015 21:00 Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings, Stamkos strzeli@2,25
2. 18.04.2015 21:00 St. Louis Blues - Minnesota Wild over 5 @ 1,91
3. 19.04.2015 02:05 Pittsburgh Penguins @ New York Rangers Stepan strzeli @ 4,33
AKO 18,61
William Hill
OK
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f492/stanley-cup-runda-1-grupa-2-a-120264.html#post5301583
Typy zostały mi policzone na minus z uwagi na: ZŁY NUMER KOLEJKI.
W istocie napisałem day 2 zamiast day 3, ale ani w regulaminie, ani w temacie grupy nie ma nałożonego takiego obowiązku, więc nie rozumiem podstawy aby go egzekwować, gdyż zapis ten ma na celu głównie charakter informacyjne. Nie wprowadziłem nikogo w błąd daty są prawidłowe, podobnie jak typy.
w regulaminie punkt 7:
7. Wzór Typowania:
Wonderkido - DeepRed
15.04.2015 - 1:00 Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
1) Wings OT @ 1,90 bukmacher.
2) Habs - Sens
Over 5,5 @ 1,92
3) Tampa - Wings
Nyquist strzeli i Wings wygra @ 8,00
Ako:
William Hill
w temacie grupy
Wzór pojedynku:

1) Montreal - Ducks / Montreal OT @ 1,98
2) Blues - Penguins / Over 1,5 T @ 1,90
3) Preds - Capitals / Ov strzeli i Caps wygra mecz @ 8,00

Ako: 30,09
William Hill

Jako, że konieczność wpisywania dnia pojedynku nie jest obligatoryjna i nigdzie nie była wymagana proszę o poprawne rozliczenie moich typów.
Pozdrawiam
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
jakim cudem odpadłem jak był remis?
Na czerwono w regulaminie masz napisane dlaczego ;)
&quot;Opiekunowie konkursu liczą kursy tylko w przypadku remisu w danej rywalizacji, wygrywa ten kto ustrzelił najwyższy kurs!!! w danej kolejce.&quot;
 
Do góry Bottom