>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
2. 06.03.17 14:00 De Gref-Hidalgo @ 1 @ 1.61 Ten mecz jest jutro a wczoraj bet 365 pokazywał iż jest dziś,
jesli można prosze o zmianę na :
2. 06.03.2017 15:30 Janvier-Kicker @ 2 @ 1.36 @ bet 365
Zrobione, ale następnym razem sprawdzaj plan gier na stronie turnieju, a nie u bukmachera./Macko18
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wczoraj betsafe podawał moje spotkania na 6 marca tak samo było na tej stronie
http://www.tennisprediction.com/?lng=4 /dzis na tej stronie tych zestawów już nie było.
i co z tego tytułu moje typy sa nie aktualne ?
można by te typy przenieść na dzien jutrzejszy,jako drugi dzien , a na dziś dac inne typy?
Wszystkie typy będą liczone po kursie 1. Polecam dokładne zapoznanie się z regulaminem. Jest tam wyraźnie podane, że terminy spotkań sprawdzamy na oficjalnych stronach turnieju./Macko18
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
To jak to jest w końcu z rozliczaniem ? Opiekunowie mają wstawiać plusy i minusy i podliczać AKO a z tego co widzę to użytkownicy sami rozliczają poprzez cytowanie i już sam nie wiem czy też tak robić czy to olać, bo opiekun i tak to zrobi ?
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Ja w regulaminie nie mogłem znaleźć kto ma rozliczać opiekun konkursu czy każdy swoje typy i dlatego zobaczyłem jak było to w eliminacjach a tam widziałem że podliczali swoje typy użytkownicy to zrobiłem tak samo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To jak to jest w końcu z rozliczaniem ? Opiekunowie mają wstawiać plusy i minusy i podliczać AKO a z tego co widzę to użytkownicy sami rozliczają poprzez cytowanie i już sam nie wiem czy też tak robić czy to olać, bo opiekun i tak to zrobi ?
Każdy użytkownik niech rozlicza swoje ako, a przy okazji co naturalne ma oko na swojego przeciwnika. Pilnuję wszystkiego i w razie nieprawidłowości będę reagował.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ja w regulaminie nie mogłem znaleźć kto ma rozliczać opiekun konkursu czy każdy swoje typy i dlatego zobaczyłem jak było to w eliminacjach a tam widziałem że podliczali swoje typy użytkownicy to zrobiłem tak samo.
Jest w regulaminie &quot;AKO trafione oraz plusy i minusy obok typów wpisują opiekunowie konkursu&quot; ale tez jest tak jak piszesz, że w kwalifikacjach użytkownicy podliczali więc stąd zapytałem bo już sam nie wiem czy mam samemu rozliczyć czy jak więc czekam na odpowiedź ustalających reguły ????
 
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Każdy użytkownik niech rozlicza swoje ako, a przy okazji co naturalne ma oko na swojego przeciwnika. Pilnuję wszystkiego i w razie nieprawidłowości będę reagował.
To sie w końcu trzeba zdecydować bo jak wczoraj rozliczyłem to zaraz ktoś usunał,a wybaczcie ale cały dzień przy kompie nie siedze
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To sie w końcu trzeba zdecydować bo jak wczoraj rozliczyłem to zaraz ktoś usunał,a wybaczcie ale cały dzień przy kompie nie siedze
Wszystko jest już jasne, zapis w regulaminie również został zmieniony, żeby każdy wiedział o tym, że musi rozliczyć swoje ako. Takie sytuacje się już nie powtórzą.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wczoraj betsafe podawał moje spotkania na 6 marca tak samo było na tej stronie
http://www.tennisprediction.com/?lng=4 /dzis na tej stronie tych zestawów już nie było.
i co z tego tytułu moje typy sa nie aktualne ?
można by te typy przenieść na dzien jutrzejszy,jako drugi dzien , a na dziś dac inne typy?
Wszystkie typy będą liczone po kursie 1. Polecam dokładne zapoznanie się z regulaminem. Jest tam wyraźnie podane, że terminy spotkań sprawdzamy na oficjalnych stronach turnieju./Macko18
to co mam wpisac w rozliczeniu 0?

Może być 0, może być 1./Macko18
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Ludzie notorycznie koszystają z buka pinnacle, mieszają kursy z różnych buków podczas jednego dnia, a potem rozliczają sobie sami na +.
Ktoś może to ogarnąć, żeby nie było niepotrzebnych postów?
Wszystko będzie sprawdzone i podliczone poprawnie./Macko18
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f579/runda-wstepna-iii-cwiartka-143631.html#post6343600
W momencie podawania typów były one w ofercie Unibet jako mające odbyć się dzisiaj. Z tego co widzę mecze są jutro. Jeśli będzie możliwość podaję typy zastępcze. Jak mi uznacie to proszę prowadzącego o wklejenie w temacie:
Dzień 2
3.elkaraso0o - n3r0
n3r0
07.03.17 23:00 M. Copil - L. Rosol 2 2.25
07.03.17 23:00 S.Giraldo - M. Mmoh 1 2.10
07.03.17 23:15 A. Whittington - A. Rublev 2 1.37
Unibet
AKO: 6,47

Zmienione, ale jest to ostatnia taka sytuacja, gdyż regulamin wyraźnie mówi gdzie sprawdzamy order of play./Macko18
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f579/runda-wstepna-iii-cwiartka-143631.html#post6343600
W momencie podawania typów były one w ofercie Unibet jako mające odbyć się dzisiaj. Z tego co widzę mecze są jutro. Jeśli będzie możliwość podaję typy zastępcze. Jak mi uznacie to proszę prowadzącego o wklejenie w temacie:
Dzień 2
3.elkaraso0o - n3r0
n3r0
07.03.17 23:00 M. Copil - L. Rosol 2 2.25
07.03.17 23:00 S.Giraldo - M. Mmoh 1 2.10
07.03.17 23:15 A. Whittington - A. Rublev 2 1.37
Unibet
AKO: 6,47

Zmienione, ale jest to ostatnia taka sytuacja, gdyż regulamin wyraźnie mówi gdzie sprawdzamy order of play./Macko18
n3r0 nie obraź się, ale podałeś typ na Go Soede, że wygra, a przegrał (mecz się odbył) Wymienileś sobie wszystie 3 swoje typy, bo niby miały odbyć się jutro? Przecież nie trafiłeś ego typu i powinien być rozliczony na minus, a nadzorujący Macko18 jeszcze Ci to przyklepał... ładne buty.
Skoro się Macko18 zgodziłeś na tą wymianę typów, to jak już maksymalnie dwóch, bo jeden się odbył. Trzeba być fair co?
Zdecydowanie mój błąd. Przepraszam i już poprawiam. Wierzyłem na słowo, a wszystkie mecze są dzisiaj./Macko18
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Mój przeciwnik rozlicza błędnie Dzień 2, uznając że wygrał, bo jego zdaniem moje spotkanie zaczęło się za późno, trochę to nie poważne!
Chodzi o mecz Kontaveit - Karatancheva, gdzie było zaplanowane i wystawione w każdym buku i na stronie turniejowej itp itd na 07.03 godz 23:00
http://www.livexscores.com/livescore/tennis/yesterday
Przeciwnik uważa że zaczęło się następnego dnia i powinno być liczone po 1.00 (jego PW). A jak mam to przewidzieć typujac dużo wcześniej, niektóre zdarzenia zaczęły się o 23:00, które typowalem a inne nie. W typach dnia tu na forum i bukach jest to traktowane jako 07.03 godz 23.00 jeżeli ktoś podał taki typ dużo przed.
Ja kwalifikuje te zdarzenie i typ jako prawidłowy więc proszę o przywołanie do porządku przeciwnika
Mój kupon gdzie typowalem o godzinie 18:00 https://forum.bukmacherskie.com/f579/runda-wstepna-i-cwiartka-143629-2.html#post6343675
, Ponad polowa meczy zaczyna się planowo o 23:00 w tym turnieju, a reszta nie, więc jak można to przewidzieć typujac o 18:00 ? Nie da się i każdy mecz prawidłowo kwalifikuje się na godzinę 23:00 !!! Przed grą o 23:00 są dwa mecze poprzedzające, w 70% one się nie przedłużają i gra planowana na 23:00 się odbywa się zgodnie z planem, jak mecz Schiavone - Kostova. W meczu Kontaveit nie wiem ile wynosiło opóźnienie i jest to bez znaczenia w przypadku typowania kuponu o 18:00. Mecze zaczynają się o 20:00 na Indain Wells, a gdy bym typowal po 22:00 czy 23:00, widząc że te spotkanie nie odbędzie się o planowanej godzinie (mógłbym to oszacować), to jedynie taką sytuację można uznać za błąd, a nie regulaminowe typowanie wiele godzin przed startem pierwszego spotkania na danym korcie, co właśnie uczyniłem.
Ja oficjalnie po drugim dniu prowadzę 2-0, a @ kudel rozlicza sobie dzień po swojemu 1-1 co jest błędem https://forum.bukmacherskie.com/f579/runda-wstepna-i-cwiartka-143629-3.html#post6344425 , bo stwierdza że mecz Kontaveit vs Karatancheva odbył się za późno
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Mecz musi rozpocząć się danego dnia. Jeżeli był zaplanowany na np. 22.00, a rozpoczął się do 30 minut po zakończeniu dnia, to możemy się umówić, że taka sytuacja zostanie jeszcze zaakceptowana. Jeżeli mecz rozpocznie się później, to liczymy po kursie 1.
Sylwester11 jeszcze jakieś wątpliwości?
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Sylwester11 jeszcze jakieś wątpliwości?
To nie jest regulamin, a zdanie z kontekstu, czytałem to i to nie może sie odnosić do regulaminowego typowania o 18:00 (które wykonałem), wiele godz przed startem pierwszego spotkania na danym korcie, gdzie mój mecz jest zaplanowany na 23:00, a 70% spotkań rusza o 23:00, a 30% nie zdąży. Ten tekst Maćko18, który tu cytujesz @ kudel można jedynie przypisać do tego, jak ktoś typuje około 22:00 - 23:00 i nie da się w 100% przewidzieć czy spotkanie zaczyna sie o 23:30 czy 00:30 i ma się wspomniane dopuszczalne około 30 minut na popełnienie błędu, o którym napisał Macko18, ale tego nie można zastosować do regulaminowego typowania jakie ja wykonałem wiele godzin przed startem i to nie mojego spotkania, a co najważniejsze pierwszej gry jaka się odbędzie tym korcie.
@ kudel trochę logiki, a nie wytniesz dwa zdania nie wiadomo skąd i chcesz je zastosować, życie jest banalne, ale nie aż w takim stopniu

Edit:
Tematu rozpoczęcia godziny meczu Kontaveit nie powinienem nawet z Tobą zaczynać, ale napisałeś mi na PW że ruszył o 01:10, więc:
20:00 De Minaur Alex (AUS) [262] 6 2 6
Soeda Go (JPN) [140] 3 6 3
21:30 Becker Benjamin (GER) [150] 5 6 4
Kamke Tobias (GER) [132] 7 3 6
23:00 Karatantcheva Sesil (BUL) [216] 1 2
Kontaveit Anett (EST) [125] 6 6
Mecz Soeda trwał 2:10 h a Kamke 2:09 h, spotkania były bardzo długie i zacięte jak na grę do dwóch wygranych setów, mimo to chyba oszacowales za dużo tam opóźnienienia, ale nawet jakby wyniosło one 500 minut, jest to bez znaczenia przy oddanym typie o 18:00. Jak widzisz regulamin nie jest doprecyzowany, a zadane pytania i jakaś odpowiedź na hura w dziale z pytaniami nie jest regulaminem, a tylko byle jaką odpowiedzią na szybko ...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sprawa jest jasna i w ogóle nie rozumiem tych przepychanek. Skoro mecz rozpoczął się po godzinie 1, to mamy w waszej rywalizacji 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom