>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Pytania, dyskusje, skargi, zażalenia

main1991 799

main1991

Użytkownik
Prośba o zmianę hendicapu w moim pierwszym typie na dzisiejszy mecz.
wpisałem typy jakiś czas temu i nie zauważyłem że można zagrać Wrocław -0,5 po kursie 1.60 i podałem wyższy hendicap.
Dziękuję z góry!
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W meczu Grudziądz - Leszno przy typie na h2h proszę o korektę na zawodnika gości, gdzieś mi uciekła "2" w zapisie. Dzięki
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Dzisiaj ciekawie zapowiadają się spotkania w Grudziądzu i Toruniu. Wyniki coś raczej koło remisów? Ciekawie kupon u buków by wygladał na dwa remisiki. 😄 Tak za drobne.
 
Z 744,3K
Proszę o skasowanie tych postów nie ukrytych na dzisiaj.Coś mi żle się wkleiło na końcu jest ukryty .Z góry dziękuje

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów

Prośba o dodanie w parze Lamberta, że typ na Lamberta.
 
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zakończyliśmy I etap konkursu. Z racji, iż zaległy mecz odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu będzie on zaliczany do II etapu. Proszę wszystkich o zapoznanie się z tabelą i zgłaszanie ewentualnych błędów w klasyfikacji. Czołową szóstkę proszę o loginy do forbet w celu wypłacenia bonusów. O loginy proszę tylko pierwszy raz. W następnych etapach nie będziecie musieli wysyłać ponownie.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Zakończyliśmy I etap konkursu. Z racji, iż zaległy mecz odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu będzie on zaliczany do II etapu. Proszę wszystkich o zapoznanie się z tabelą i zgłaszanie ewentualnych błędów w klasyfikacji. Czołową szóstkę proszę o loginy do forbet w celu wypłacenia bonusów. O loginy proszę tylko pierwszy raz. W następnych etapach nie będziecie musieli wysyłać ponownie.
U mnie wiadomość z loginem wysłana;)
 
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Od tego postu typy, które nie zostały ukryte nie będą rozliczane i nie ma znaczenia, czy ktoś to zgłosi w tym temacie, czy nie. Jeśli się już wstawi post to wszyscy mogą obejrzeć typy, więc zgłaszanie tego tutaj mija się z celem. W pierwszym etapie wyeliminowaliśmy mniej aktywnych graczy, więc przymykałem na to oko. W drugim etapie już w pierwszej rundzie były dwa przypadki nie ukrycia typów. Ukrywamy typy, aby konkurs był czysty i sprawdza się to do tej pory, więc od teraz proszę o czujność. Dzięki i życzę powodzenia w II etapie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Do góry Bottom