>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jaka sieć ten kong poker ?
wyglada na ich wlasna . Malo graczy ,ale robia ostatnio turnieje dla roznych for wiec cos tam sie jednak dzieje . Turnieje to freerolle wiec stracic nie mozna,wplacac nie ma potrzeby .Nikt niczym nie ryzykuje .Juz z dziwniejszych miejsc ludzie normalnie wyplacali pieniadze a jak tu bedzie to sie przekonamy.
 
L 0

lil-sand

Użytkownik
siemano wczoraj zajełem 5 miejsce w turnieju gumball na betsafe i powinienem dostać 15$ a ich nie mam. Domyślam sie ze dlatego gdyż nie mam chyba zadnych punktow gracza. Gdzie sprawdzic ile mam tych pkt i za co sie je dostaje bo szukalem na ich stronie i jakos nie potrafilem znalesc.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Moze to byl freeroll gdzie do wygrania byly bonusy a nie gotowka .Tam czesto sa takie turnieje i wtedy zeby otrzymac wygrana trzeba zebrac 4 punkty pokerowe na kazdego wygranego dolara
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie musi być nigdzie to napisane, chociaż jak byś poszukał , gdzieś w historii turniejów to pewnie jest to do znalezienia.
Gumball Bonus Freeroll
Pieniądze bonusowe jakie możesz wygrać w tych turniejach potrzebują zaledwie 4 punktów gracza za każdego dolara, aby zostały uwolnione. Na przykład, jeśli wygrasz $10 potrzebujesz zaledwie zebrać 40 punktów gracza aby $10 automatycznie znalazło się na twoim koncie gracza pokera. Te 4x bonusy nie przedawniają się, więc możesz ustawić w kolejce nielimitowaną liczbę bonusów!
Przepisy i Warunki
* Maksymalnie jeden bonus może być aktywny w danej chwili. Jeśli wygrasz więcej niż jeden bonus, kolejny będzie ustawiony w kolejce.
*
* Aby uwolnić bonus gracz musi zebrać 4 X kwotę bonusu w punktach gracza.
* Bonus będzie wypłacony w ciągu 24 godzin po spełnieniu wymagań dotyczących uwolnienia bonusu.
* Betsafe Poker zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia jej/jemu nagrody pieniężnej, w przypadku stwierdzenia tak zwanej miękkiej gry, lub zmowy.
* Betsafe Poker zastrzega sobie prawo do zmiany, lub usunięcia tej promocji w każdej chwili, bez uprzedniego powiadomienia.
* Decyzje Betsafe Poker we wszystkich kwestiach dotyczących tej promocji są ostateczne.
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
mi odebrali kasę więc prom do dupy Nie będę nigdy grał na tym roomie i nigdy w życiu nie wpłacę tam depozytu.Niech wiedzą co stracili,jak mnie przeproszą to się pomyśle nad dalszą grą w euro poker ale na razie się nie zanosi.Ogólnie jestem zawiedziony tym krzakiem bo tacy pokerzyści jak ja tylko nabawiają się tilta przez takie gówniane promocje.Bez ODBIORU!
&quot;tacy pokerzyści jak ja&quot;
Jakbyś był prawdziwym pokerzystą to byś nie grał za marne 25$ nd gdyż przy każdej wpłacie własnej masz bonus od depozytu który podlega takim samym warunkom
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Chris, to hasło do dzisiejszego freerolla na Power Poker o 18:00 jest niepoprawne...!!! Zna ktos prawdziwe hasło??
Sory...juz pełny room
A do tego drugiego freerolla: Zigmund &amp; Coinflip zna ktos hasło??
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Chris, to hasło do dzisiejszego freerolla na Power Poker o 18:00 jest niepoprawne...!!! Zna ktos prawdziwe hasło??
Sory...juz pełny room
A do tego drugiego freerolla: Zigmund &amp; Coinflip zna ktos hasło??
dCF5007 Usuń pierwszą literę i ostatnią cyfrę i to jest hasło do tego turnieju ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sam właśnie nad tym się zastanawiam, rejestracja jest już otwarta , a ciągle chyba nie wysłali listy , bo zero osób i nie można się zarejestrować . Trzeba czekać pewnie zrobią to w ostatniej chwili . Tym lepiej wtedy dla nas bo będzie grało mało osób , jak krótki czas na rejestracje .

edit: właśnie otworzyli rejestracje
 
Do góry Bottom