>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi w Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii Płn.

rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Third Division
Peterhead - Montrose [1] 2.00
[GB i PP - aktualnie tam najwyzej) ⛔ 2:3 (0:1)
Na dzis wybrałem spotkanie nizszej ligi szkockiej.. spadkowicz 2 ligi zespol Peterhead podejmie ekipe Montrose.
W przedsezonowych zapowiedziech ekipe Peterhead upatrywano jako jednego z glownych kandydatow do walki o promocje klase wyzej a napewno stabilny srodek tabelii.. poki co poczatek sezonu nieudany i dopiero 9 (przedostatnia) lokata.
Montrose pozycje wyzej (4 pkt przewagi) - Tabela link
Montrose regularnie okupuje 3rd division, do tego dzis oslabieni brakiem 4 waznych zawodnikow.
Gospodarze w sezonie 04/05 awansowali do 2nd division i tam spedzili 6 sezonow bedac mocnym sredniakiem.
W sezonie 04/05 Peterhead ogralo na swoich smieciach ekipe gosci dwukrotnie 3:2 i 4:1
Pozniej obie ekipy spotkaly sie jeszcze na terenie Peterhead dwukrotnie w Scottish Challenge Cup:
Scottish Challenge Cup 2010/2011 [24.07.2010]
Peterhead - Montrose 5:0
Scottish Challenge Cup 2008/2009 [26.07.2008]
Peterhead - Montrose 6:0
Biorac pod uwage cala historie spotkan miedzy obiema ekipami na terenie gospodarzy Peterhead maja bardzo dobra statystyke: 9-2-1 i bramki 34:9
Maja patent na Montrose, licze na wysoka wygrana gospodarzy
Mozna probowac odwazniej z HC AH -1 2.69 @ i -2 @ 6.10 ale ja glownie probuje czysta 1ke. :boks:
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

W najbliższy weekend drużyny ze SPL włączają się w rywalizację o Puchar Szkocji, który jest uważany za jeden z najstarszych piłkarskich turniejów na świecie.
Oferta kursowa: Bwin


Zaprszam do komenatarzy i analiz
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Cowdenbeath - Hibernian

Cowdenbeath u Second Division są liderem, u siebie grają na prawdę świetnie (bilans 7-2-0) i na razie pewnie zmierzają po awans do First Division. Z kolei Hibs w tym sezonie chyba będą zmuszeni bronić się przed spadkiem, bo ich gra wygląda niezbyt ciekawie. Może coś zmieni przyjście młodego Doyle&#39;a, ale Irlandczyk chyba potrzebuję jeszcze aklimatyzacji. Trener Pat Fenlon ma naprawdę ciężkie zadanie, żeby odbudować morale zespołu i w końcu wyjść z kryzysu. Może dzisiejszy mecz pucharowy z teoretycznie słabszym przeciwnikiem będzie jakimś prognostykiem. Jednak o to dzisiaj będzie bardzo ciężko, tymbarzdziej, że Hibs dzisiaj wystąpią bez podstawowego bramkarza Grahama Stacka (22/0), kapitana Iana Murraya (14/0), pomocnika Isaiaha Osbourne&#39;a (16/0) oraz najlepszego strzelca zespołu w tym sezonie Garry O&#39;Connora (20/9).
Zespół gospodarzy to mieszanka młodych, perspektywicznych zawodników oraz starszych doświadczonych graczy. Zapewne dzisiejszy mecz z zespołem ze stolicy to dla kibiców z małego 11 tysięcznego miasteczka to prawdziwe piłkarskie święto. Za Hibs przemawia na pewno doświadczenie, ale w obecnej formie, z kiepską defensywą i najsłabszym atakiem w lidze (O&#39;Connor strzelil 9/19 bramek w lidze) mizernie to wygląda. Mam nadzieje, że piłkarze gospodarzy wierzą we własne możliwości i nie przestraszą się tylko teoretycznie silniejszego rywala. Trener gospodarzy wierzy, że gracze będą chcieli się pokazać i powalczą, tym bardziej, że nie mają nic do stracenia
Myślę, że duże szanse powodzenia będzie miał typ: Typ: Cowdenbeath strzeli @ 1.44 Bwin[2:3] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Dzisiaj na Gayfield Park w Arbroath na północy Szkocji, na boisku które jest położone niesamowicie blisko linii brzegowej Morza Północnego - co jest ponoć rekordem w UK zawitają Rangersi. Od tygodnia już całe Arbroath żyje dzisiejszym meczem. Dzisiaj naturalnie mecz obejrzy komplet nieco ponad 5 tys widzów. Zespół gospodarzy radzi sobie nieźle w Second Division, zajmując obecnie 2 pozycję. Sezon rozpoczęli bardzo dobrze, z kolei ostatnio jakoś nie mogą wygrać meczu, i głównie z tego powodu tracą już do lidera 6 punktów. Ostatnio słaby mecz ze średniakiem z Dumbarton na pewno nie zapowiada dzisiaj niczego optymistycznego. Motywacja po stronie gospodarzy na pewno będzie duża, ale czy wystarczy umiejętności? Doświadczenie zdecydowanie stoi po stronie Rangersów. Mam delikatny sentyment do &quot;The Lichties&quot;, ale jednak różnica w potencjale między nimi a ekipą z Glasgow jest ogromna. Myślę, że dzisiaj nie powinno być żadnej niespodzianki, ale granie na gości nie wchodzi w grę. Kursy żałosne i tylu, nie warto ryzykować.
I dlatego proponuję coś bardziej niekonwencjonalnego. Wiadomo, że to jest Puchar i kluby te słabsze ogromnie się motywują na takie mecze. Glasgow niekoniecznie dzisiaj musi zagrać w najsilniejszym składzie. Za Arbroath przemawia na pewno fakt, że grają u &quot;siebie&quot; na bardzo wietrznym terenie, gdzie na prawdę ciężko się mieszka, a co dopiero kopie piłkę. Wiem, bo mieszkałem i pomieszkuję w Arbroath w odległości 200m od morza. W Arbroath dzisiaj prawdziwe piłkarskie święto, nawet strzelenie bramki Rangersom będzie sukcesem dla miejscowych.
Rangers dzisiaj bez Kyle&#39;a Lafferty (17/6), Steve Davis (22/1), Steven Whittaker(18/0) i Lee McCulloch (12/0).
W drużynie gospodarzy nie zagra kontuzjowany Jordan Elfverson (4/0).
Arbroath:
Hill, Baxter, Brown, Busch, Girvan, Malcolm, McAnespie, Wedderburn, Ardallany, Falkingham, Gibson, Kerr, Sheerin, Sibanda, Bryce, Doris, Swankie

Rangers:
McGregor, Papac, Bocanegra, Wallace, Kerkar, Goian, Bartley, Aluko, Edu, McMillan, Fleck, Healy, McKay, Alexander, Wylde, McCabe, Jelavić

Typ: BTS @2.25 ⛔
Typ: Arbroath strzeli @2.20
⛔
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Alloa Athletic - Clyde FC 1:0 ✅
Typ : Alloa
Kurs : 1,50
Bukmacher : bet-at-home


W 26 kolejce szkockiej Third Division lider tabeli Alloa podejmie na własnym stadionie drużynę Clyde. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ostatnich dwóch spotkaniach niespodziewanie zaliczyli dwie porażki po których prędzej czy później muszą się podnieść i wydaje mi się, że będzie to właśnie to spotkanie. Alloa ma pięć punktów przewagi nad drugim Stranraer więc jeśli chce zachować bezpieczną przewagę i pewnie zbliżać się do wygrania ligi w tym sezonie muszą to spotkanie wygrać. Z kolei drużyna gości obecnie 8 miejsce, a w ciągu ostatnich pięciu meczy tylko raz odnieśli zwycięstwo, raz zremisowali, a trzy razy przegrali. Co tu więcej pisać, Alloa musi ten mecz wygrać i już.
 
P 14

provek

Użytkownik
Forfar - East Fife 3:2 (2:1)
typ East Fife ⛔
kurs 2,10
Expekt
stawka 3/10
Kursy ostro lecą na 2, ale co sie dziwić gdy zajrzymy w historje h2h .Dospodarze nie maja patentu za zwyciężanie z ekipą East Fife. Dlatego jak kursy jeszcze dość wysokie warto ryzykować. Tym bardziej że goście walcząo miejsce premiowane grą w barażach o wyższą ligę .
Dobrym typem też byłby w tym meczu over , ale ja wybieram gre 1x2 na dwójeczkę.
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - 2 liga
Spotkanie: Livingston - Ayr United 1:2 (1:1)
Typ: Ayr United ✅
Kurs: 4.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Już jutro o godzinie 20:45 zawodnicy Ayr United zawitają do Livingston, aby rozegrać zaległą 17 kolejkę szkockiej 2 ligi piłkarskiej. Cóż można powiedzieć o tym spotkaniu? Wydaję mi się, że kursy na Ayr dość zawyżone. Nic nie wskazuje na to, że jadą tam na pożarcie. Wręcz przeciwnie, sądzę, iż jutro zagrają jak równy z równym, a może i w roli cichego faworyta. Przyglądając się statystykom, możemy dostrzec bardzo ciekawą kwestię. Mianowicie, to jutrzejsi gospodarze przeżywają obecnie kryzys, natomiast goście nabrali wiatru w żagle. W ostatniej kolejce zespół Livingston niefortunnie uległ u siebie Dundee 2:3 i żeby było ciekawiej tydzień wcześniej na wyjeździe przegrał z... Ayr. Wtedy drużyna z hrabstwa South Ayrshire mimo tego, że grała u siebie, również była stawiana w roli outsidera. Mecz zakończył się rezultatem 3:1. Następnie Ayr czekało trudne spotkanie z liderem ligi - zespołem Ross County. Niestety nie udało się urwać choćby punkty, lecz myślę, że porażka 2:3 z tak silnym zespołem jakim jest Ross County nie przyniosła blamażu zespołowi Briana Reida. Tydzień temu Ayr zmierzył się u siebie z wiceliderem ligi, niespodziewanie lub dla niektórych spodziewanie odnosząc minimalne zwycięstwo 1:0. Można powiedzieć, że ekipy, które jutro się zmierzą rywalizują między sobą o utrzymanie. Drużyna Livingston po 25 kolejkach zgromadziła 32pkt, natomiast Ayr zdobył 5 oczek mniej, obecnie przebywając w strefie barażowej o utrzymanie. W jutrzejszym spotkaniu goście na pewno nie dadzą się zagonić na własną połowę i będą chcieli wywalczyć choćby punkt, ale mogę wejść w ciemno, że jadą tam po zwycięstwo. Nie chcieliby na pewno zakończyć swojej dobrej formy na terenie Livingston, skoro wygrali w poprzednim tygodniu z wiceliderem czy dość niedawno podjęli walkę z liderem. Boisko gospodarzy nie jest jakąś twierdzą nie do zdobycia co pokazali ich jutrzejsi rywale, którzy już dwukrotnie w tym roku wywieźli komplet punktów z Braidwood Motor Company Stadium. 2 punkty w dwóch spotkaniach wywiozła stamtąd również ostatnia ekipa ligi - Queen of the South - remisując dwukrotnie w stosunku 2:2. Goście mają zamiar jak najszybciej wydostać się z miejsca spadkowego. Nie wydaję mi się, by mecz był obfity w bramki, dlatego stawiam na najniższy wymiar kary dla Livingston - 1:0 dla przyjezdnych.
mój typ z Typera
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Albion Rovers - Stenhousemuir 1:0 (0:0)
Typ:2 ⛔
Kurs: 2,10
Ekipa gości po niedawnych trzech porażkach z rzędu z solidnymi jednak ekipami straciła swoją przewagę nad piątym w tabeli zespołem East Five (cóż za zbierznośc ???? ).
Ostatnie wyniki zespołu Stenhousemuir:
03.03.12 Forfar - Stenhousemuir1 : 2 (w końcu wygrana z niżej notowanym rywalem)
28.02.12 Dumbarton - Stenhousemuir 3 : 0 (porażka z trzecią ekipą tabeli, której ostatnia seria w meczach domowych to 5-0-0 !)
25.02.12 Stenhousemuir - Arbroath 1 : 3 ( porażka z v-ce liderem rozgrywek)
21.02.12 Brechin - Stenhousemuir 1 : 0
18.02.12 Airdrie - Stenhousemuir 0 : 3
Czwarte miejsce jesto ostatnim które gwarantuje jeszcze walkę o awans do Division 1 a drużynie Stenhousemuir zostało już tylko trzy punkty przewagi. Myślę, że idealną okazją do zdobycia kolejnych trzech punktów dla dzisiejszych gości po nieco słabszych wynikach z solidniejszymi zespołymi będzie właśnie spotkanie, które zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 20:45. Nie biorę pod uwagę tylko faktu, że Stenhousemuir zagra dziś z outsiderem a fakt, że akurat drużyna Albion Rovers &quot;leży&quot; ekipie ze środkowej szkocji. Oto bilans ostatnich pięciu spotkań (4-1-0 na korzyść Stenhousemuir)
Stenhousemuir Albion Rovers 3 : 0
Albion Rovers Stenhousemuir 1 : 1
Stenhousemuir Albion Rovers 2 : 0
Albion Rovers Stenhousemuir 1 : 2
Stenhousemuir Albion Rovers 1 : 0
Uważam, że dziś niespodzianki nie będzie i goście wywalczą trzy punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna,Szkocja Second Division
Spotkanie: Dumbarton-Cowdenbeath 0:2 (0:1)
Typ: X ⛔
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365

Analiza: O godz 20:30 zostanie rozegrany mecz w ramach 27 kolejki Szkocja Second Division pomiedzy Dumbarton-Cowdenbeath.Będzie to bardzo ciekawe spotkanie , ponieważ zemierzą sie ze sobą dwa zespoły , które cały czas walczą o awans do Premier League.Gospodarze zespół Dumbarton zajmuje aktualnie 3 miejsce w ligowej tabeli i mają na swoim koncie 45 punktów.Natomiast goscie zespół Cowdenbeath zajmuje aktualnie 1 miejsce w ligowej tabeli i mają na swoim koncie 53 punkty.Dumbarton na własnym stadionie mają bilans 7-2-3 natomiast w bramkach 23:19.Natomiast Cowdenbeath na wyjezdzie maja bilans 4-6-3 natomiast w bramkach 24:16.W ostatnich spotkaniach obie druzyny zremisowali w ostatniej kolejce. Nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta.Stawiam w tym spotkaniu na remis i obie druzyny beda zadowolone z 1 punktu. Myślę, że możemy liczyć na ciekawy mecz, a podział punktów będzie dobrym wynikiem zarówno dla gospodarzy jak i gości.Pozdrawiam ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dundee Utd - Celtic 0:4 (0:0)
Celtic @ 1,81 ✅
Pinnacle

Na początek kadra Celtów:
Forster, Cha, Rogne, K.Wilson, Blackman, Wanyama, Ki, Izaguirre, Juarez, Brown, Forrest, Mulgrew, Ledley, Commons, McGeouch, Stokes, Hooper, Zaluska, Brozek, McCourt, Loovens.

Jeśli formy nie straci Stokes, a wszystko będzie dobrze. Wiele ostatnio od niego zależy. Piłkarze z Glasgow mają już bezpieczną przewagę w lidze co jest komfortem psychicznym przed przystąpieniem do dzisiejszego ćwierćfinałowego meczu ligi. Oni sami wypowiadają się, że teraz myślą tylko o tym spotkaniu.
H2H ostatnich 5 spotkań na korzyść Celtów 5:0. To o czymś świadczy. Fakt, że w szkockiej już jest hegemonia dwóch zespołów jeszcze bardziej powinien zachęcić do grania.
Może w końcu Brożek dostanie szansę i będziemy mieć drugiego napastnika pod grą.
Po takim kursie warto, naprawdę warto to zagrać.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Celtic Glasgow FC vs. Kilmarnock FC typ: H (0-1) @ 1.90 ⛔

Pora na finał mało znaczącego w dzisiejszych czasach pucharu ligi ,niby niechciany ale myślę że Celtic chcąc sięgnąć po potrójną koronę będzie chciał tu wygrać. Finał rozgrywany jest i tak w Glasgow na Hampden Park. Kilmarnock miało bardzo łatwą drogę do finału ,co nie znaczy że łatwo im to przyszło jednak trafiali na najsłabszych rywali ćwierćfinał to pojedynek East Fife wygrany (2-0) a bramki zaczęły padać dopiero wtedy gdy gracz gości dostał czerwoną kartkę. Później w półfinale trafili na najsłabszy w stawce czterech zespołów Ayr United który w 1/4 wyeliminował Saint Mirren FC mecz zakończył się dopiero w dogrywce a gola dającego na miarę awansu strzelił dopiero w 109-minucie D. Buijs. Celtic z kolei grał dwukrotnie na wyjeździe najpierw z Hibernian FC (1-4) a potem Falkirk FC (1-3) trzy bramki w tych dwóch meczach były autorstwa Stoksa. Różnica w tabeli pomiędzy tymi zespołami jest tak wielka że ciężko ten mecz nazwać rywalizacją. &#39;&#39;Gospodarze&#39;&#39; mają ponad dwa razy więcej punktów niż ich rywal jednak to finał w którym może zdarzyć się wiele w co ja sam osobiście nie wierzę. The Bhoys dziś na ławce rezerwowych już z powracającymi po kontuzjach Ki Sung-Yeunga oraz Mikaela Lustiga. Ekipa Kenny’ego Shielsa dziś już z wracającym po kontuzji Paul Heffernanem a niedostępni w dalszym ciągu są Ryan O&#39;Leary i Manuel Pascali. Myślę ,że niesiony dopingiem swoich kibiców klub z Glasgow pewnie wygra to spotkanie pokrywając ładnie handi.

CELTIC: Forster, Matthews, Rogne, Mulgrew, Ledley, Forrest, Wanyama, Ki, Brown, Hooper, McCourt, Stokes, Commons, Samaras, Kelvin Wilson, Cha, Lustig, Brożek, Loovens, McGeouch, Załuska.

KILMARNOCK: Bell, Fowler, Sissoko, Nelson, Gordon, Johnson, Kelly, Buijs, Hay, Harkins, Dayton, Letheren, Kroca, Racchi, McKeown, Silva, Heffernan, Shiels, van Tornhout.
kto by się tego spodziewał?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 23

nekar

Użytkownik
Scotland Lg Challange Cup
Longshots:
Queens Park v Partick To Qualify - Queens Park 2.37 bet365⛔
Partic oszczędzi dzisiaj podstawowych zawodników przed ligą, tam ich zagramy.
Morton v Queen of South To Qualify - Queen of South 3.50 bet365✅
Queen of South ma dobre wyniki w Morton, Przegrali raz na 15 meczy.
Do tego dorzucimy Stenhousemuir w meczu z Annan na wyjeździe - 1.72 ✅bet365
Annan nigdy nie wygrał ze Stenny i dzisiaj będzie podobnie. Do zespołu wróciło 3 zawodników.
n.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stasiu3 13

stasiu3

Użytkownik
Falkirk - Glasgow Rangers 2 @ 1,55 Tobet ✅ 0-1 ;)

Szybki typ, krótki opis, bo mecz startuje za kilka minut.. Puchar Szkocji, a w nim utytułowana drużyna, która w tym roku zbiera punkty w Dywizji 3. Gracze Rangersów zapewne będą chcieli dać odrobinę radości swoim kibicom i dojść jak najwyżej w rozgrywkach pucharowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZKOCJA: Challenge Cup
Spotkanie: Patrick Thistle FC - Raith Rovers FC
Analiza: W dzisiejszym dniu moją uwagę zwróciło spotkanie w Szkocji, w ramach Challenge Cup. Dwie drużyny z Pierwszej Dywizji zmierzą się na Firhill Stadium. Gospodarzem spotkania będzie ekipa Patrick Thistle. Gospodarze rozpoczęli nowy sezon bardzo dobrze, o czym świadczą wyniki:
Wyjazdowe zwycięstwo z Clyde w Challenge Cup - 1:0
Wyjazdowe zwycięstwo z Forfar Atheltic w Pucharze Ligi - 2:0
Kolejne zwycięstwo, a zarazem pierwsze First Divison na własnym stadionie z Falkirk FC - 3:1.
Thriller w Challange Cup przeciwko Queen&#39;s Park FC. Jednak ostatecznie wygrana na wyjeździe 5:4!
Passa podtrzymana i kolejne dwa zwycięstwa w First Division, kolejno 1:0 na wyjeździe z Dunfermline Athletic i 3:0 u siebie z Dumbarton.
Przyszła jednak pierwsza porażka w Pucharze Ligi - Hamilton Academy - przerwało wspaniałą passę wygrywając u siebie 1:0. Jednak zaledwie osiem dni później zemsta była słodka, ta sama drużyna jednak w ramach rozgrywek ligowych i wygrana Patrick Thistle na własnym stadionie 4:0!
Do drużyny dołączył na zasadzie wypożyczenia napastnik z Ross County, które awansowało do Premier League - Steven Craig, który już w swoim debiucie przeciwko Hamilton Academy wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Poza nim jest Kris Doolan - cztery bramki w trzech spotkaniach, a także Steven Lawless z takim samym dorobkiem bramkowym.
Oto wypowiedź Krisa Doolan&#39;a na temat nowego kolegi z drużyny, spotkaniu przeciwko Raith i ogólnym samopoczuciu ekipy.
“Everyone’s flying high because of the great start to the season. The goals have been going in thick and fast and there’s three of us – myself, Chris Erskine and Steven Lawless – now tied on four goals each.
“Steven Craig joined us last Friday and scored two at the weekend so that’s even more competition to be top scorer. We are all trying to outdo each other and hopefully we can hit a few goals against Raith.”
Poza tym został pozyskany młody talent - Ross Forbes. Były playmaker ekipy Motherwell. Trener dzisiejszych gospodarzy wypowiada się o nim w samych superlatywach.
Goście natomiast zajmują obecnie czwartą pozycję w lidze. Tracili punkty z Livingston (0:0) i Dunfermline Athletic (3:1).
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Myślę, że warto grać over bramkowy w tym spotkaniu.
Powyżej 2,5 goli (Azjan) @ 1.850 - stawka: 5/10 (Bet365)
Powyżej 1,5 goli dla gospodarzy @ 1.75 - stawka: 6/10 (Sportingbet)

Powyżej 3,5 goli (Azjan) @ 3.00 - stawka: 2/10 (Bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś nie zagrają:
Hibernian - Hearts
Hibernian: Kujabi, McPake, Clancy, Deegan
Hearts: Holt, McGowan, Grainger, Hamill
Z braku czasu same nazwiska bez liczby spotkań, zainteresowani łatwo sprawdzą
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Szkocka (Dywizja 3), godz 13.45
Queen s Park - Rangers
TYP: powyżej 2.5 gola w I połowie
KURS: 4,00
BUK: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 13.45 rozpocznie się 17 kolejka w trzeciej dywizji w szkockiej lidze a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Queen z zespołem który został zdegradowany z najwyższej ligi do trzeciej dywizji czyli zespół Rangers. Goście tego meczu w zespole nadal mają dobrych piłkarzy którzy udowadniają to w tej lidze. Jak na tą dywizję i z takimi piłkarzami goście bez problemu powinni awansować do wyższej ligi. Gospodarze w ligowej tabeli znajdują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni siedem meczy w których to dwa mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni w tym sezonie również siedem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili siedem bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się dosyć dobrze i warto dodać że mają dwa mecze mniej rozegrane niż lider ale tracą sporą ilość punktów. Liderami jak można się domyślić są dzisiejsi goście i mają 39 punktów na swoim koncie. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i jedynie stracili trzy bramki. Na wyjeździe również dobrze się spisują ponieważ rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać wychodzi na to że średnio jest powyżej 3.5 gola w meczu. W ostatniej kolejce gospodarze tego meczu na własnym stadionie zremisowali 1:1 z zespołem Elgin natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozgromili 3:0 Clyde i zmierzają po awans do drugiej dywizji. Ja zagrałem dzisiaj dosyć ryzykowany typ na over 2.5 w pierwszej połowie lecz powiem wam że mam przeczucie że może paść sporo bramek w I połowie dlatego też taki typ zagrałem. Dla graczy bardziej bezpiecznych proponował bym zagrania over 1.5 gola w pierwszej połowie lecz ja stawiam na over 2.5 bo kurs jest bardzo interesujący a raz kiedyś trzeba zaryzykować bo zawsze jak widzicie moje typy są bezpieczne i z niskimi kursami więc w tym miesiącu raz zaryzykuje i zaufam mojemu przypuszczeniu ;) Stawiam że mecz zakończy się 4:2 dla gości a 2:1 będzie w pierwszej połowie dla gości ;)
 
K 0

kewin

Użytkownik
witam, dziś quens of south gra na wyjeżdzie z albionsami w 3 lidze szkockiej ( dywizja druga) co sądzicie o typie na dwójke ? ostatnia gra z pierwszą... nie powinno być problemów what do you think about it ?
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Setanta Cup
18.02.2013 20:45
Cliftonville-Cork City
Typ:1
Kurs:1.91
Buk:Will Hill
Stawka:6/10
To jest oficjalne oświadczenie na stronie internetowej Cliftonville dotyczące gry dzisiaj i mam zamiar śledzić ją w kategoriach zakładów.Pierwszy mecz Cliftonville przegrał 0-4 ale wysłał osłabiony zespół składający się z zawodników drugiego planu i juniorów oszczędzali się na mecz w lidze. Nie grali jednak bo była tam jakaś demonstracji polityczna naprzeciwko stadionu i mecz został przełożony. Więc gracze zespołu są teraz wypoczęci i gotowi spotkania, aby uzyskać przyzwoity wynik.
Gospodarze będą mieli do dyspozycji cały a skład a trener powiedział,że chcą awansować do kolejnego etapu Pucharu Setanta. Menedżer powiedział,że będą atakować od pierwszej minuty w celu uzyskania zwycięstwa.Jest to najsilniejszy zespół w Irlandii Płn w domu, w lidze z 13 zwycięstw różnicy goli 41:10.

Cork City są powąznie osłabieni dzisiaj bez Dan Murray i Darren Dennehy obecnie z powodu kontuzji łydki, gdy Brian Lenihan jest wciąż kontuzjowany. John i Stephen Kenny Dunleavy pauzowają z powodu grypy i występ Dunne jest pod znakiem zapytania,a Colin Healy, który ma obciążone ścięgna podkolanowe. Menedżer powiedział, że są świadomi, tego że ich zwycięstwo w pierwszym meczu to dopiero połowa sukcesu.Myślę ,że gopodarze wygrają dzisiaj co najmnie 2 golami.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Szkocja
Spotkanie: Falkirk - Livingston
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Pinnacle
19.02.2013 20:45
Analiza:
Typ sądzę że wejdzie już po pierwszej połowie.Oba zespoły jak ze sobą grają to często padają gole dla obu drużyn dlatego też myślę że dziś także mnie nie zawiodą i będzie grad bramek.Oba zespoły w tabeli są obok siebie i są wysoko bo miejsca czwarte i piąte.Oba zespoły ostatnie mecze wygrały.dawno w sumie już nie miały wyniku remisowego więc być może będzie on dziś między nimi ale zapewne jak już to będzie to wynik bramkowy. Bilanse bramkowe są bardzo okazałe więc dziś myślę że goście którym marzy się powrót do ligi wyżej będzie grało od początku o bramkę.A gospodarze tak łatwo skóry nie sprzedadzą i także będą próbowali coś strzelić.Liczę więc na to że dziś w tym spotkaniu nie obędzie się bez bramek.Myślę że to spotkanie będzie bardzo zacięte więc dlatego też trudno jest tu wskazać kto wygra.Myślę że obie ekipy także by się cieszyły z remisu ale takiego w którym będzie przynajmniej po jednym golu na koncie.
 
Do góry Bottom