>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski - Runda wstępna - 15/16.07.2017/2018 r.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Poznaliśmy pary meczów rundy wstępnej i 1 rundy. W rundzie wstępnej weźmie udział 16 zespołów zwycięskich na szczeblu regionalnym, wszystkie zespoły z 2 ligi z sezonu 2016/17 oraz 6 ostatnich z Nice 1 ligi.
W rundzie 1 do wygranych dołączy 12 najlepszych drużyn z 1 ligi.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Warta Poznań (para nr 1)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Odra Opole (2)
Wda Świecie - Radomiak Radom (3)
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn (4)
Polonia Środa Wielkopolska - ROW 1964 Rybnik (5)
zwycięzca ze Śląskiego ZPN - GKS Bełchatów (6)
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów (7)
Gryf Słupsk - MKS Kluczbork (8)
zwycięzca z Lubuskiego ZPN - Puszcza Niepołomice (9)
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg (10)
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg (11)
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa (12)
Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo (13)
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard (14)
ŁKS 1926 Łomża - Drutex-Bytovia Bytów (15)
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice (16)
GKS Tychy - Kotwica Kołobrzeg (17)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków (18)
Wisła Puławy - Raków Częstochowa (19)
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola (20)
Puchar Polski 2017/18 - pary 1 rundy (mecze 22-23 lipca)

zwycięzca z pary 6 - Wigry Suwałki (para nr 21)
zwycięzca pary 8 - Chrobry Głogów (22)
zwycięzca pary 11 - GKS Katowice (23)
zwycięzca pary 2 - Olimpia Grudziądz (24)
zwycięzca pary 19 - Pogoń Siedlce (25)
zwycięzca pary 1 - Stal Mielec (26)
zwycięzca pary 7 - Miedź Legnica (27)
zwycięzca pary 3 - Podbeskidzie Bielsko-Biała (28)
zwycięzca pary 18 - Chojniczanka Chojnice (29)
zwycięzca pary 5 - Górnik Zabrze (30)
zwycięzca pary 4 - Sandecja Nowy Sącz (31)
zwycięzca pary 16 - Zagłębie Sosnowiec (32)
zwycięzca pary 17 - zwycięzca pary 9 (33)
zwycięzca pary 20 - zwycięzca pary 12 (34)
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 13 (35)
zwycięzca pary 15 - zwycięzca pary 14 (36)

Teraz tylko czekamy na kursy i startujemy. Jednak już w wolnej chwili można podawać swoje pierwsze sugestie odnośnie typów i zapewne niespodzianek, których nie zabraknie.​
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Awanse:

Stargard Szczeciński @ 1.25 STS ✅
Stal Rzeszów @ 1.40 STS ✅
Radomiak Radom @ 1.42 STS ✅
Stomil Olsztyn @ 1.37 STS ⛔
GKS Tychy @ 1.52 STS ✅
Odra Opole @ 1.40 STS ⛔

AKO: 7.24 ⛔

Krotko i na temat:

Powyżej wymienione kluby, nie powinni mięc większych problemów z awansem, ale po kolei;

Stargard w pucharach nieźle sobie pomyka, ciekawy zespół i udowodnił, że jak trzeba się zmobilizować to potrafią chłopaki grać, rywal z bardzo niskiej półki 4 liga a druga to duża przepaść,

Stal Rzeszów, jest faworytem, gra u siebie co na pewno jest sporym atutem, w zakończonym sezonie, do końca walczyli o awans do 2 ligi, ale brakło kilka pkt, i musieli uznać wyższość Garbarni, Rzeszowianie w ostatnich 10 spotkaniach 3 ligi lubelsko podkarpckiej, mieli b. dobry bilans 8 zwyciestw i tylko 2 porażki, ale z kim motorem i Garbarnia, Zambrów spadł do 3 ligi, według mnie Stal powinna awansować, gdyż nie mają zbyt trudnego rywala,

Radomiak w zeszłym sezonie zająl 4 miejsce w drugiej lidze i gral w barażach, gdzie musial uznac wyższośc rywali z Bytowa, w pucharze trafili na niżej notowanego rywal, 3 ligowca wda Świecie, Radomiak majac wysokie ambicje powinien odprawic go z kwitkiem,

Stomil Olsztyn też jedzie do 3 ligowca, mianowicie do Warty Sieradz, i tak jak powyższe typy nie powinien zawieść, gdyż dwie klasy rożnicy to spory handicap, Stomil powoli się odradza, w planach nowy stadion, może niedługo odpalić ale takich rywali w PP jak Warta Sieradz, powinein odprawiac z kwitkiem

Tychy, to klub przyszlości, piekny stadion, ktory gościł uczestników Euro U21, ale i wielki klub, który się też odradza, poprzedni sezon można zaliczyc do słabych bo rzutem na taśme się Tyszanie utrzymali, ale teraz musi byc lepiej, na początek spotkanie w PP, ze spadkowiczem z 2 ligi Kotwica Kołobrzeg, ciekawy wyjazd nad morze, ale moim zdaniem Tyszanie powinni być górą w tym pojedynku,

Odra Opole, w cuglach wywalczyła awans do Nice 1 Ligi, klan Gancarczyków ponownie dał o sobie znać, ciekaw jestem ich formy w Nice 1 lidze, bo to trochę inny rozmair kapelusza, is tarsi gracze jakich Odra ma w składzie na dłuższą metę mogą nie pociągnac tej gry, ale jak będą tak grac jak w 2 lidze, to z pewnością mogą powalczyć o awans do ekstraklasy, ale na początek przetarcie w PP, i rywal z gatunku do ogrania, 3 ligowy Swit Nowy Dwór,

Powyższe typy gram awanse niż czyste zwycięstwa, bo w Pucharze Polski jak mnie nauczyło doświadczenie działy się już różne cuda, ale w początkowej fazie według mnie nie powinno być większych neispodzianek
 
zonu 2,7K

zonu

Użytkownik
Awanse:
Stargard Szczeciński @ 1.25 STS
Stal Rzeszów @ 1.40 STS
Radomiak Radom @ 1.42 STS
Stomil Olsztyn @ 1.37 STS
GKS Tychy @ 1.52 STS
Odra Opole @ 1.40 STS
Myślimy w miarę podobnie, bo ja dziś przeglądałem meczyki i złożyłem coś takiego na awanse:
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole
Radomiak Radom
GKS Tychy

Olimpia co prawda gra na dość trudnym terenie, bo Ruch przegrał awans do II ligi o zaledwie 1 punkt. Olimpia jednak bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w zeszłym sezonie kończąc II ligę na 5. miejscu. Myślę, że będzie to w miarę wyrównany mecz, jednak Olimpia powinna to dźwignąć.
W Siarce skład się troszkę posypał, bo odeszło kilku kluczowych zawodników, ale myślę że nie mają specjalnie mocnego przeciwnika i powinni sobie poradzić.
 
psychol32 446K

psychol32

Użytkownik
Bez sensu pchać w to pieniądze. Puchary rządzą się swoimi prawami i często zespoły skazywane na porażki jeżdżą na czterech literach by ograć tych silniejszych. Z autopsji mój zespół kilkanaście lat temu grając w 3 lidze był bliski wyeliminowania Poloni Warszawa czy też ówczesnego MP ŁKS-u Łódź.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
A ja bym zagrałw singlach takie coś:
Legionovia - Znicz @ 1 @ 2,45
Zdzieszowice - Olimpia Elbąg @ 1 @ 2,83
Pierwszy mecz to derby Mazowsza, tam może wydarzyć się wszystko, myślę że zadecyduje atut własnego boiska. Podobnie w meczu w Zdzieszowicach gdzie tamtejszy Znicz jest bardzo mocny co pokazał w ostatnim sezonie i będzie chciał zajść jak najdalej w PP.
Kursy Fortuna
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Stilon - Puszcza
typ: 2
@1.95 fortuna 1-3

jutro do Gorzowa Wlkp na mecz PP przyjedzie Puszcza Niepołomice. nie będę ukrywał ze sytuacja w klubie z GW wygląda tragicznie. Chłopaki w tygodniu nie wyszli na trening, a w sparing częśś zawodników odmówiła grania. zmienił sie całkowicie zarząd, jest nowy prezes , ktory tak naprawde jest jeszcze świeżakiem. potrzeba czasu na ogarniecie tego co zostalo wczesniej zepsute. przechodzac do sedna nie widzę tutaj nic innego jak wygrana gosci ( nie wiem tylko jakim składem przyjada bo nie wchodzilem na ich stronki , twittery fanpejdze itd.. ) z Gorzowa odszedł najlepszy napastnik Paweł Posmyk, chłopaki maja zaległości finansowe , a zarząd ma spory dlug. transferów praktycznie brak bo sa to młode chłopaki z rezerw Pogoni. Reasumując kurs 1,95 na gości biorę w ciemno i każdy inny wynik niż zwycięstwo przyjezdnych będzie dla mnie taką niespodzianką jak wygra Leicester 2 lata temu w lidze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zonu 2,7K

zonu

Użytkownik
Stal Rzeszów - Miedź Legnica 2 @1,70 sts 1-3
Stal mocno zajechana treningami, a do Rzeszowa prawdopodobnie w najmocniejszym składzie przyjeżdża Miedź Legnica, która w swoich szeregach ma kilku byłych ekstraklasowiczów.
Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec 2 @1,50 sts 0-3
Beniaminek III ligi podejmie Zagłębie, które co prawda przyjeżdża dość odmłodzone i wielu zawodników może dopiero debiutować w zespole, jednak różnica klas powinna być widoczna.
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Mielec 2 @1,60 sts 0-1
Stal we wtorek wyjechała na obóz, który zakończy meczem pucharowym z KSZO. Trener Smółka z pewnością wystawi kilku nowych zawodników, ale wspomniał że chciałby aby jego drużyna wygrała ten mecz już w regulaminowym czasie. Moim zdaniem tak się stanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom