>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski 2023

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Już dziś startuje Puchar Polski sezonu 2022/23.

16/02/2023 18:00 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard (over 84.5)
2.00 (Fortuna/STS)
5/10

Courtney Fortson w ostatnim meczu z Anwilem został świetnie wyłączony z gry przez Victora Sandersa. Jeszcze nikt w tej lidze nie ograniczył tak mocno Fortsona (można zobaczyć na wklejonym filmiku), a zawodnik od razu po końcowym gwizdku udał się do szatni bez podziękowań dla przeciwnika i własnych kibiców. Myślę, że dziś będzie maksymalnie nakręcony na odbudowanie się, a King nie ma zbytnio obrońcy na niego. Matczak i Mazurczak muszą grać dużo minut i ciągnąć atak, Bryce Brown to słaby obrońca i nadzieje mogą mieć w Cuthbertsonie o ile w ogóle go będzie krył. Z dobrym/świetnym Fortsonem powinno się łatwo grać Spójni w ataku, defensywa Kinga to dolna połówka tabeli, a więc nie są specjalistami od tego i ratuje ich wolne granie od wysokich strat punktowych.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1778
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Spójnia co tu dużo mówić, miała pampersa w końcowce, ale weszło i Movie może swietować w Lublinie :D nie rozumiem tego Machowski bierze czasy a oni nie wiedza co maja grać... z + 17 i + 10 zrobić w 30 sekund + 5 i pełne gacie... :) zobaczymy z kim zagraja, o finał ale może być ciekawie :) byleby Fortson nie łapał głupich fauli ;p
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/02/2023 18:00 CET
Jakub Garbacz (Stal-Anwil) under 15.5 punktów
1.80 (Fortuna)
5/10

Stal z pełną rotacją ma 9 ludzi do gry. W tym 6 ludzi na pozycjach PG-SF, gdzie gra Garbacz, który gra ostatnio około 22-25 minut. Anwil z Sandersem powinien z meczu na mecz powinien grać lepiej. Dodatkowo te drużyny mogą mieć trzy mecze w trzy dni i obie ekipy nie powinny iść na pełnej parze, bo to nie jest dobra strategia przy takim natłoku meczów. Garbacz to głównie gość, który strzela za trzy i na tym żyje. W ostatnich dwóch meczach ma 9/14 za 3. Dziś, żeby zrobić tę linię praktycznie na pewno musi trafić trzy trójki albo nawet cztery. Stal z szerokim składem powinna być wymienność różnych punktujących mocno. Wszystkie inne buki mają 14.5 i to również oceniam za dobre do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1469
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Nie bardzo typowałem Puchar Polski, bo był bardzo słabo wystawiony - późno dodawane zdarzenia i limity na takim poziomie, że sam nie mogłem grać konkursów po takich stawkach jakich chciałem (chociaż tutaj znowu brawo dla STS za wystawianie samodzielnie linii na zawodników w meczach przed wszystkimi innymi i branie zdarzeń za wysokie stawki, a konkursów tam nie grałem i to mój duży błąd). Spodziewałem się, że konkurs wsadów wygra Phil Fayne, ale po zagraniu za 500 złotych kurs od razu zleciał z 3.25 na 2.75 w Fortunie. I sobie odpuściłem i nie pisałem tego typu na forum, jeśli po zagraniu jest taki cyrk i mocarne "500" zmienia od razu kurs tak mocno. Jednak w trakcie wczorajszego wywiadu przed konkursem Grabo (ekspert od wsadów w Polsce) powiedział, że przygotowuje ich wszystkich w telewizyjnym wywiadzie dla Polsatu Sport i jego faworytem do wygrania po zobaczeniu ich dunków jest Phil Fayne. To mówię zagram sobie jeszcze za trochę i zagrałem w ETOTO oraz w innym bukmacherze, który przyjął to później, ale rozliczył jako wygrana (ewinner). Oczywiście grane było przed rozpoczęciem konkursu, gdzie data wtedy była napisana na 17:30 lub 17:45. Konkurs jeszcze nie wystartował i było kilka minut do rozpoczęcia. Fayne wygrał fajnie wsady, a ja dziś wchodzę na TT i widzę, że zakład innej osobie został anulowany i wchodzę na swoje i mam to samo. Zapewne wszyscy grający po wywiadzie mają anulowane zakłady. Wygrana i stawka z mojej strony była żadna, ale będę się starał za każdym razem pisać Wam o takich brudnych grach bukmacherów, bo oni są świetni w social mediach Borka, Ćwiąkały, Stanowskiego, ale rzeczywistość jest inna.

 
Otrzymane punkty reputacji: +293
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Czyste sku********. Najgorsze że nikt z tym nic nie zrobi nawet z nagłaśnianiem. A co do fenomenalnej oferty na PP - wczoraj Fortuna nie miała w ofercie live Anwilu z Treflem.

Takie "uroki" legalnych buków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom