>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski 2022

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/02/2022 18:10 CET
Anwil Wloclawek - King Szczecin over 164.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Z tego co się dowiedziałem. W Kingu grają dziś Threatt, Schenk i Malachi Richardson, a w Anwilu Kamil Łączyński. Obie ekipy będą mogły ruszyć mocniej i grać szybciej, bo będą miały szerokie rotacje. Obie ekipy grały w weekend i linia była 171,5, ale wtedy brakło tych graczy, a King szedł na oparach. Dziś się spodziewam biegu i wielu punktów.

17/02/2022 20:30 CET
Elijah Wilson (Lublin - Zielona) over 10.5 punktów
1.85 (STS/Betfan)/1.83 (betclic)/1.82 (Totalbet)/1.80 (ewinner)

W Lublinie brakuje teraz pewnych ludzi od zdobywania punktów, a w sumie też w ogóle grania. Melvin, Scott, Dziemba, Wilson i Kostrzewski to pewne osoby do grania na pozycjach 1-4. Do tego dwóch centrów Taylor i Szymański. Pozostają jeszcze Jeszke i Pelczar. Wilson powinien dostać dziś wiele minut i prawdopodobnie te 8-15 rzutów z gry. Ja widzę tutaj dużą szansę, że rzuci tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1297
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Lublin +10.5...kurs 1.69 Fortunamożna dobrać do dubla jutro ze Stalą...ale to jutro...
Czemu Lublin myślę że Zastal po pucharze ma ogólnie ostatnio duży ciąg tych meczy wiec liczę tu na rozprężenie w końcówkę....zresztą tu trzeba zagrać aż 3 mecze żeby mieć Puchar więc przewiduje w końcówce Zastal na ręcznym hamulcu i szansę Lublina na podgonienie wyniku, do tego graja u siebie...mieli trochę czasu żeby się przygotować i mam przeczucie że powalczą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Co tam się stało ? 😂 😂
26 pkt przewagi i przegrać mecz, to trzeba się postarać :D
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
oglądałem dwa mecze, Anwil dramat , dali się podpuścić jak młodzi i zostali skasowani, na live łapałem na Zastal nawet przy - 10 , było coś między 3 a 4 , bo latał kurs jak popierniczony , Zastal wyszedł na +1 potem Start za 3 pudło i dobitka równo z syrena, dawno czegos takiego nie widziałem , Zastal troche Frajerzy Lublin pierwszy mecz u siebie wygrał w tym sezonie , Zastal 4/17 za 3 bodajże... prawdopodobnie finał KING - STAL , smutno to się ogląda jak na hali gospodarze grają a tam 200 kibiców max i to z obsługą...
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś propozycja następującą...
Torun-Ostrow over 166.5 kurs 1.6 Fortuna
Można wyżej...Stal w gazie, duża rotacja widać że złapali luz rzutowy a Toruń jak to Toruń w ataku ma swoje atuty ,liczę na szybki mecz i dużo fauli...
Ciekawy typ alternatywny
Florence under 12.5 kurs 2 Sts
Będzie duża rotacja...ostatnio Flo pokonał te linie przez świetna 1 kwartę dziś liczę że Toruń zwróci na niego uwagę do tego to jest już bardzo doświadczony zawodnik i wątpię żeby się rozstrzelał w kontekście kolejnych meczy bo te przewiduje...może grać deczko ostrożniej...
Czarni +2.5 kurs 1.74 Fortuna
Idę w stronę Czarnych ze względu na dużo gier Śląska i puchary więc liczę na więcej świeżości i chęci zagrania tu minimum 2 meczy Czarnych...
T.Trice under 18.5 Sts kurs 1.84
Spora linia...Tu liczę na Urlepa i sporo zmian z jego strony...sadze że on tu cała 12 moze grać nie patrząc na wynik...Śląsk w środę na bodajże wrócił z pucharów dopiero z meczu z Andorrą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Z Czarnymi bym poczekał do samego meczu, wczoraj widziałem że latała informacja o tym że Beech nie zagra.
Jeśli to faktycznie prawda to bez niego już faworytem nie będą
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 73K

krzepki89

Użytkownik
beech niby na ławce, ale kij wie czy będzie grał, mnie stal zawiodła bo miałem 87 pkt... dla mnie finał Stal - King ale zobaczymy jak i kto wytrzyma trudy półfinałów
 
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
18/02/2022 20:40 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Śląsk w niedziele grał wyjazdowy mecz w Dąbrowie. We wtorek w Hiszpanii mecz EuroCup, a teraz już w piątek kolejny wyjazd na PP. Dodatkowo przy wygranej grają jutro znowu i finał w niedzielę. Wtedy wyszłoby 8 dni i 5 meczów. Myślę, że dziś Urlep zluzuje i da pograć o wiele więcej rezerwowym i Czarni są dla mnie mocnym faworytem do wygrania tego meczu.
Dziś się nie udało, szkoda. Jutro znowu można próbować przeciwko Śląskowi ?? movieplk movieplk
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Florence under 13.5 kurs 1.85 sts
Wczoraj linia 12.5 grałem under weszło i podtrzymuje to co pisałem wczoraj plus zmęczenie dochodzi ,do tego Śląsk lepiej broni więc wydaje mi się logiczne i przy formie Simmonsa to daje jakieś 20-22 minuty flo i nie przekroczenie tej linii a kurs zacny...tak sądze
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 73K

krzepki89

Użytkownik
ok sprawdziłem '' Gospodarze imprezy nie błyszczą w obecnym sezonie. Na ćwierćfinałowym spotkaniu z Zastalem w hali pojawiły się 592 osoby. Mało kto wierzył, że Start jest w stanie pokonać faworyta i awansować dalej. '' co nie zmienia faktu że kabaret , a kamera sprawiała wrażenie jakby to był jakiś turniej pici polo a nie o drugie najważniejsze trofeum w PL w koszykówce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom