>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

przelewy24

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
witam
nigdy nie korzystalem z przelewow24 i jestem w tym troche zielony. Moglby mi ktos na czym to polega? czy to jest tak jak z MB czy cos innego?
Glownie chodzi mi o to zeby w 2 dni przelac kase z konta bankowego do buka. Moglbym to zrobic normalnym przelewem ale on moze trwac dluzej wiec szukam innych sposobow. Mam tez konto w MB. Czy jest jakas mozliwosc zeby przyspieszyc ta transakcje przez przelewy24???
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wpłacając przez przelewy24 kasę masz na koncie u bukmachera do 15minut. Przelewy24 to tak jakby pośrednik, ty wpłacasz pieniądze do przelewy24 a oni natychmiast je odsyłają do bukmachera. Więcej wiedzieć nie musisz.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wpłacając przez przelewy24 kasę masz na koncie u bukmachera do 15minut. Przelewy24 to tak jakby pośrednik, ty wpłacasz pieniądze do przelewy24 a oni natychmiast je odsyłają do bukmachera. Więcej wiedzieć nie musisz.
aha no to mi sie podoba ???? dzieki
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ahaa tylko jeszcze jedna sprawa...
Konto w banku mam na siebie a u buka nie na siebie. Czy to bedzie stanowilo jakis problem?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To zależy u jakiego bukmachera grasz, unibet i bah nie przywiązują do tego zbyt dużej wagi, w expekcie też tak kiedyś robiłem jak nie miałem jeszcze 18 i wypłacali.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Żeby nie zakładać tematu to spytam tu: Po jakim czasie od zrobienia tego przelewu 1.50zł dostaliście emaila z tym formularzem rejestracji? Bo ja już 3-4 dni czekam i nic
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
bo pewnie w weekend to nie dziala, ja zrobilem dzisiaj i mam nadzieje ze jutro bedzie bo jest poniedzialek
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
to jest jakies glupie. Przyslali mi ten formularz rejstracji ale co mam niby podac w adresie strony sklepu albo NIP skoro tego nie mam...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ty nie masz zakładać konta na przelewy24 po prostu wybierz u bukmachera wpłata przez przelewy24 i dalej już pójdzie łatwo.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Przelałem około godzinę temu 14,50 zł (przelewy 24h) na betsson, więc kasa powinna być na koncie po 15 minutach, a dalej jej nie ma. Jak zrobiłem jakiś błąd to kasa przepadła? Bo na koncie w mBanku jej nie ma.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Przelałem około godzinę temu 14,50 zł (przelewy 24h) na betsson, więc kasa powinna być na koncie po 15 minutach, a dalej jej nie ma. Jak zrobiłem jakiś błąd to kasa przepadła? Bo na koncie w mBanku jej nie ma.

sprawdż przedpłatę na stronie przelewy24.

jeżeli transakcja będzie &quot;nieudana&quot; to pisz do supportu o zwrot kasy na konto.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
sprawdż przedpłatę na stronie przelewy24.

jeżeli transakcja będzie &quot;nieudana&quot; to pisz do supportu o zwrot kasy na konto.
Napisałem do supportu betsson i przelewy24, zobaczymy co odpiszą. Dzięki za pomoc!
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
OK, jeszcze raz dzięki za pomoc. Skorzystałem z &quot;przedpłaty&quot;, kasa jest już na koncie.
 
zlotek11 0

zlotek11

Użytkownik
Ja wysłałem 40 zł z mBanku na tobet. Wszystko poszło ok - transakcja wykonana poprawnie itd. Po 15 minutach kasy dalej nie ma, co gorsza na koncie bankowym również. Sprawdzam stan przedpłaty, a tam pisze tak:&quot;Transakcja potwierdzona, kwota do wykorzystania&quot;. Czekałem 3h i napisałem do biura obsługi klientów, ale odpowiedzi brak. Co zrobić?
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Odświeżam temat. Mam dokładnie taki sam problem jak zlotek11 powyżej. Mam konto na Tobet, wpłaciłem środki poprzez p24, czekam i nic. Sprawdzam stan przedpłaty i tu info te same co u zlotek11. Czekam i dalej nic. Juz nieraz wpłacałem przez p24 i nie było żadnych kłopotów, teraz zdarza mi się to 1 raz. Co z tym zrobić?
EDIT: Na mailu pisze coś takiego (dostałem go od supportu p24) - &quot;Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie. Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.&quot;
Gdzie na Tobet jest taka opcja UŻYJ PRZEDPŁATY? Bo gdy wbiłem na przelewy24/przedpłata, to wyświetliło mi się to co pisałem powyżej.
 
H 0

hardek

Użytkownik
jedna z najlepszch form w expekcie wystarczy 5 zl zeby przelac przez przelewy24 a przez inne opcji min 40 ;P
 
B 5

ble-85

Użytkownik
Oczewiscie bardzo szybki transfer dla ludzi bez karty kredytowej. Ale nie rozumiem czemu kaza sobie sciagac osobna przegladarke internetowa (sic!) aby automatycznie wypelnialo dane przelewu. U konkurencji funkcjonujacej w ten sam sposob (dotpay) wszystko jest automatycznie uzupelniane bez koniecznosci sciagania programow niewiadomego pochodzenia.
 
Do góry Bottom