>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prosba o skan konta mb

M 7

meste

Użytkownik
witam
zlozylem konto na sportingu i po 3 godzinach mi je zablkowali.
gosciu na czacie mi napisal ze program wylapuje losowo nowo otwarte konta z duza wplata i zada weryfikacji. zazadali ska n dokumentu , jakis dokument o zameldowaniu co jet normalne u bukow ale gosc mi napisal ze musze przeslac skan konta moneybookers zeby potwiedzic ze nalezy do tej sdamej osoby co konto sportingbet.
i tu mam problem bo konto mamna matke a mb na ojca.
doradzcie co robic?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jak sie kombinuje to trzeba to robic z glowa, tu nic nie poradzisz i nie zablokowli Ci konta z przypadku
 
M 7

meste

Użytkownik
zawsze gralem na bet365 tam jakos nie ma problemu z mb, wplacalem i wyplacalem na rozne konta mb z tego samego konta bet365.
zreszta skad wiedza ze konto mb jest na inna osobe skoro maja tylko email do logowania
myslalem zeby zrobic jakas graficzna przerobke skanu kont amb
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zawsze gralem na bet365 tam jakos nie ma problemu z mb, wplacalem i wyplacalem na rozne konta mb z tego samego konta bet365.
zreszta skad wiedza ze konto mb jest na inna osobe skoro maja tylko email do logowania
myslalem zeby zrobic jakas graficzna przerobke skanu kont amb
to wszytko jest do czasu
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
pogadaj z rodzicami, niech ktores z nich sie skontaktuje z supportem i moze w jakis sposob uda im sie wyjasnic, ze dzialaja jako &quot;jedno gospodarstwo domowe&quot;..
innego pomyslu nie mam
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
i jak , udało się? duzo kasy miałes czy zdarzyłes wypłacic? jak dobrze zrobisz to konto mb to przejdzie, oni tak tylko zgrubsza sprawdzaja, jak nazwisko i imie sie agadza to jest ok. tylko dobrze to zrob bo bedziesz mial jedna szanse ????
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
pogadaj z rodzicami, niech ktores z nich sie skontaktuje z supportem i moze w jakis sposob uda im sie wyjasnic, ze dzialaja jako &quot;jedno gospodarstwo domowe&quot;..
innego pomyslu nie mam
ciekawe czemu nie załozył konta na swoje dane? nie ma 18 lat?
 
Do góry Bottom