>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Propozycje, pytania, problemy

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Możemy typować spotkania które mają zostać wznowione (2 sesja)?
Czyli tak jak podał np Pitekk w 3 poście drugiego dnia... ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak, ale tylko w przypadku, jeśli nie podawałeś już typu na ten mecz wcześniej, np. od początku spotkania, dzień wcześniej postawiłeś na gracza A, a po tej 1 sesji stawiasz następnego dnia na gracza B ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ostrzegałem raz, dziś już minus za zły
schemat!
Można wiedzieć o co chodzi? Bo w regulaminie nie ma mowy o tym jak MUSI wyglądać schemat typów. Chyba że mówi o tym jakiś punkt uwzględniony w wewnętrznym regulaminie pana Pitka, jeśli tak to sory.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Można wiedzieć o co chodzi? Bo w regulaminie nie ma mowy o tym jak MUSI wyglądać schemat typów. Chyba że mówi o tym jakiś punkt uwzględniony w wewnętrznym regulaminie pana Pitka, jeśli tak to sory.
Masz w regulaminie podany przykład POPRAWNEGO typowania, więc jeżeli podałeś to w inny sposób wówczas jest NIEPOPRAWNIE. Jakoś nikomu prócz Ciebie nie sprawiło to problemów więc wyciągnij wnioski i wyluzuj. Peace.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Masz w regulaminie podany przykład POPRAWNEGO typowania, więc jeżeli podałeś to w inny sposób wówczas jest NIEPOPRAWNIE. Jakoś nikomu prócz Ciebie nie sprawiło to problemów więc wyciągnij wnioski i wyluzuj. Peace.
Nic dodać, nic ująć. Każdego dnia masz nawet przypominany ten schemat. Inni potrafią go zastosować, Ty nie. Ostrzegałem raz, nie pomogło. Tyle w temacie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla informacji - nie jest to &quot;mój&quot; regulamin. Pozdrawiam.
Dla informacji - w regulaminie nic nie ma o tym jak ma wyglądać schemat podawania typów, a tym bardziej o tym że za podanie typów nie tak jak w przykładzie są minusowe punkty.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Przepraszam Was Panowie, ale muszę wycofać się z konkursu :? Ostatnio czasowo nie daję rady, już załapałem minusowe punkty dostałem za brak typów, a to z w/w powodu.
Myślę, że nie sprawi to nikomu problemów.
Pozdrawiam ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
Hmm co do tabeli. Czy czasem nie powinno być ⛔100 pkt za cały dzień bez typów, a nie ⛔200 pkt tak jak jest to w tabeli ??
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
również tak podliczyłem, gdyż:
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
wychodzi na to, że -100 to może to poprawcie w regulaminie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Za czwarty dzien powinien miec -100pkt
Z regulaminu:
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie, ten punkt musi być zmieniony w regulaminie, gdyż byłoby to nielogiczne. Przykład - ktoś podaje typy codziennie, regularnie, a często trafia -200 j. Za to ktoś, kto nie podaje typów na dany dzień, co może być nawet bardziej &quot;wygodne&quot; dla niego, uzyskuje tylko -100 j. Źle sformułowany punkt, zaraz zmieniam.
 
Do góry Bottom