>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja Remisy X3X4X5

jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Nie, nie. Stawka jest tak wyliczana, że biorąc pod uwagę stawki i kursy na poprzednich poziomach, dobiera tak stawkę do kursu, żeby przy trafieniu pokryło cały poprzedni wkład i przyniosło zysk w postaci tego wstępnie założonego. W takim ujęciu stawka nie rośnie arytmetycznie co ogranicza nieco wymagany kapitał do zabezpieczenia ale też zysk przy trafieniu na wyższym poziomie nie jest tak spektakularny. Ale wystarczy, że z 10 zł stałego zysku, ustawisz 50 i z tych 800 złotych robią się 4 tysiące. W niektórych ligach i spotkaniach kursy też nie powalają. 2,7-2,9 to nie rzadkość.
 
F 0

Fated83

Użytkownik
Teraz rozumie. Zarobek mniejszy ale i też nie ma takich kwot przy wysokich poziomach. Ma to sens. Muszę to przetrawić/przeliczyć jak wyglądałby wkład przy 2,4,8,16..... porównując do tego o którym klikamy.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Wczorajsze mecze

04.02.png

Paragwaj zaczyna nowy sezon i Nacional od razu remis w 1 kolejce.
Maroko wróciło do gry ale FUS Rabat 7 poziom bez remisu.
Mecze z gwiazdką dotyczą mojego drugiego systemu.

04.02 prog.png
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Raz jest lepiej, raz gorzej, wiadomo. Póki co 42% skuteczności wyszło z 64 spotkań, zobaczymy jak będzie dziś. Założę osobny temat do tej progresji chyba bo się mętlik może zrobić o co tu chodzi.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Dzisiejsze wyniki z progresji trójkowej:

Lugo remis na 2 poziomie
1644091538826.png
AlbinoLeffe remis na 3 poziomie
1644091556629.png
Le Havre remis na 1 poziomie
1644091580837.png
I statystyki razem z dniem dzisiejszym
1644091866585.png
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiejsze mecze:

Oviedo remis na 3 poziomie
1644179980127.png
Gubbio przejście na 2 poziom
1644180086980.png
Pontedera przejście na 2 poziom
1644180126326.png
Vibonese remis na 3 poziomie
1644180182719.png
Las Palmas przejście na 2 poziom
1644180244359.png

Statystyki z dniem dzisiejszym:
1644180316792.png
 
F 0

Fated83

Użytkownik
Witam witam!

Od mojego ostatniego posta dzięki progresji i wykorzystując Twoje statystyki pomnożyłem wkład o 100% w 4 miesiące. Jestem zadowolony tym bardziej, że startowałem za bardzo małe stawki. Lugo, Vibonese i Oviedo ładnie siadały. W prawdzie nie grałem twoim systemem tylko klasycznym a jedynie zaniżałem wkład :). Na kolejny sezon jak nic się nie zmieni w składzie Lugo to na pewno będzie grane dalej.
Liczę, że nadal będziesz miał ochotę wrzucać swoje statystyki i analizy drużyn bo bardzo jest to pomocne. Przede wszystkim te, które rokują dobrze i nie powinno by u nich wielu zmian w składzie ani na ławce trenerskiej ;)

Czy mogę liczyć na dalszą kontynuację tego tematu i analizy drużyn?
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Witam witam!

Od mojego ostatniego posta dzięki progresji i wykorzystując Twoje statystyki pomnożyłem wkład o 100% w 4 miesiące. Jestem zadowolony tym bardziej, że startowałem za bardzo małe stawki. Lugo, Vibonese i Oviedo ładnie siadały. W prawdzie nie grałem twoim systemem tylko klasycznym a jedynie zaniżałem wkład :). Na kolejny sezon jak nic się nie zmieni w składzie Lugo to na pewno będzie grane dalej.
Liczę, że nadal będziesz miał ochotę wrzucać swoje statystyki i analizy drużyn bo bardzo jest to pomocne. Przede wszystkim te, które rokują dobrze i nie powinno by u nich wielu zmian w składzie ani na ławce trenerskiej ;)

Czy mogę liczyć na dalszą kontynuację tego tematu i analizy drużyn?
Przepraszam, zniknąłem na dłużej. Wracam z czymś innym zupełnie. Z grania progresją się wyleczyłem, monitorowanie tego systemu jest też dosyć czasochłonne.

Temat można zakmnąć :)
 
Do góry Bottom