>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Programy wspomagające trading

marian78 20

marian78

Użytkownik
heh, aaaha
no tak, chyba mam jakiegoś dziwnego geekstoya
to jest na pewno geekstoy bezpłatny co pokazujesz , wersja jakaś najnowsza ?

dzięki
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
czytałem, że geeks toy jest gdzieś w polskiej wersji językowej, ale nie bardzo wiem jak go odnaleźć?:&gt; pomożecie?:&gt;
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
te programy zawsze łatwo się logują i nawet wtedy gdy strona Betfair zawiesza się to działają bez wiekszych opóźnień ?
ta informacja jest dla mnie najistotniejsza - stabilność, rzecz klucz
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja np zauważyłem opóźnienie u siebie między kursami widniejącymi w geeksie, a tymi bezpośrednio ze strony Betfair. Na niekorzyść programu rzecz jasna.
 
P 4

pk2012

Użytkownik
A czy w Geeksie mozna jakoś najpierw pocwiczyc na sucho za wirtualne pieniądze?

BFexplorer ma taką opcję. Nie jest to może popularny u nas program ale wersja PRO zdecydowanie dla zawodowych graczy będzie sporym ułatwieniem tradingu.
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Jest opcja w Geeks toyu zapisania stanu konta i tego co wystawiłeś na rynku po wyłączeniu programu (ocja treningu) . Idzie stworzyć profil i niby zapisać a znika to wszystko i mam start od początku ...
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
można pobrać darmowego BetTrader evolution ale jest jeden -, odświeżanie co 5 sekund więc ciężko będzie grać na tenisie,koniach itp.
 
T 6

tomk7

Użytkownik
BetTradera sprawdzałem, on nie jest do końca darmowy bo właśnie można korzystać z okrojonej wersji ale też przez rok czasu.
Poza tym w działaniu on bardzo przypomina stronę betfaira, nie znalazłem tam opcji ani SL ani TO
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Panowie potrzebuję pomocy z GT. Zastanawiam się nad wykupieniem licencji, jednak gdy chciałem to zrobić, po zalogowaniu się aby dokonać płatności wyskakuje coś takiego:
&quot;You have not yet linked your Betfair account with your forum account. To do so, you need to login to the Toy and link your accounts.&quot;
Czy ktoś mógłby nakierować mnie, w jaki sposób należy powiązać te konta ?
 
A 694

addicted

Użytkownik
BetTradera sprawdzałem, on nie jest do końca darmowy bo właśnie można korzystać z okrojonej wersji ale też przez rok czasu.
Poza tym w działaniu on bardzo przypomina stronę betfaira, nie znalazłem tam opcji ani SL ani TO
Z tego co pamietam to w darmowej wersji problemem jest jedynie odswiezanie..
Dodatkowe fukcje sa dostepne:

http://scr.hu/0wux/7bnmz

Do pre-play sie wystarczy darmowa wersja, do grania in-play zdecydowanie trzyba wykupic licencje.

W tej chwili korzystam z BetTradera, ale chyba zmienie na GT po koncu obecnej licencji - glownie ze wzgledu na dokladnosc wykresow i mozliwosc otwarcia kilku wykresow jednoczesnie.
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Kto pomoże odpowiedzieć mi na to pytanie które wyskoczyło mi przy rejestracji na forum geekstoy.
Geeks Toy links to the world&#39;s largest betting exchange, what is the name of that betting exchange?
Z góry dziękuję.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Czy ktos korzysta z jakiegoś softu na androida / jave w telefonie i może polecić ?
Chodzi mi o stawkowanie przez stronę lite nie mogę stawkować bo lability tylko po normalnym stake.
 
Do góry Bottom