>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prof (Pokerstars + FTP)

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Byla szansa wygrac ten turniej po raz 3.



ale...



1. przeciwnik sprawdzil z QQ i stracilem polowe zetonow.
2. rozdanie pozniej wyrzucilem typa ktory mial A7
3. przegralem A9s vs ATs
4. zeby chwile pozniej przegrac z tym samym typem 98s vs AJ (9 na turnie , J na river)

Zostalo mi 80k zetonow , blind wszedl to spasowalem 43 na 2.5 bb jakos bo zapowiadalo sie ze bedzie bitka pomiedzy graczami wiec mialem szanse przeskoczyc 1 miejsce wiecej. Skill otworzyl , old 3betnal mocno , skill all in i old fold :confused:

Rozdanie pozniej K6 vs JJ skilla i out.


bonusik.

KQs &lt; TT

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Gram duzo. Przewaznie rano jedna sesja i druga od 17~.
Zdarzy sie nawet grac caly dzien.
Pokerstars niemaja litosci dla mnie i wariancja nie jest po mojej stronie w tuirniejach gdzie jest fajna sumka do wyciagniecia.
Wczoraj w 2.75$ KO mialem sporego deepa ale przegralem puile 160k
W 1.35$ KO mialem jeszcze wiekszego deepa bo przegralem pule 600 tys AK moje vs AJ przeciwnika :/ Niewiarygodne..

Teraz mialem kolejnego deepa w 2.20$ + r 2x turbo.
:/ :/ (bylo 200k w stacku ale shorty zabraly)
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12217514_642132169C
I tak caly czas :p dochodze do 20-50 left i w dostaje obuchem w ryj ????
Z kolei szansa na wygranie biletu do Sunday Million 215$ (sat 3x turbo co godzine)
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12217525_7B5BD70DF1
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12217531_2204648C60
Wystarczylo wygrac jednego z dwoch all inow i mialbym ogromna szanse zcashowania bo w grze zostalo jakies 50 graczy a top20 bilety.

No nic gram kolejne satki 3x turbo do swiatecznego SM bo jest w tym duzo value.
Teraz w kolejnym mam 106k zetonow i to jeszcze przed add onem wiec jademy z koksem!
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12217569_770F2B7206
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 8,8K

prof

Użytkownik
zabawna sytuacja ????
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12217914_ADB088A134
2 na przerwie , wiec jesli nie zrobie czegos glupiego to powinienem bez problemowo zcashowac.
Mam tyle zetonow ze nie musze sie angazowac w rozdanie , nawet gdy ktos wrzuci all in a ja bede mial QQ czy KK. poprostu nie oplaca sie ryzykowac ( no chyba ze to bedzie maly allineczek :p)
Odpowiednia strategia w tego typu turniejach to podstawa !


215$ yeaa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Ja wczoraj wieczorem odpadłem z małego turnieju po sytuacji:
miałem KQs, blindy wysokie wieć zagrałem all-in, sprawdził mnie jeden kolo z A7o, na flopie dostałem KK6 ???? myśle sobie to już chyba zgarne góre żetonów, a tu na na turn i river spadają dwa Asy i out z turnieju, w kalkulatorze pokerowym, być może bardzo uproszczonym, miałem 99,7% szans na zwyciestwo po flopie ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Bylem na dobrej drodze do pewnej wygranej bo przewage w pewnym momencie mialem juz taka:


Bardzo slaby stol finalowy. Mega szczurzyli. Poprostu przegralem pierw KJ vs AK szczura a nastepnie limpowalem AA z sb i dostalem suckouta od 63 na river rowniez od szczura. Z 1 miejsca spadlem na 3 i az wkoncu z moim Q9 wpadlem pod AK (tego szczura od 63)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja wczoraj wieczorem odpadłem z małego turnieju po sytuacji:
miałem KQs, blindy wysokie wieć zagrałem all-in, sprawdził mnie jeden kolo z A7o, na flopie dostałem KK6 ???? myśle sobie to już chyba zgarne góre żetonów, a tu na na turn i river spadają dwa Asy i out z turnieju, w kalkulatorze pokerowym, być może bardzo uproszczonym, miałem 99,7% szans na zwyciestwo po flopie ????
znalazłem stara łapke http://www.boomplayer.com/pl/poker-hands/Boom/8982262_BB989DAF2C i jak tu sie na takiego nie wkurwic.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Na dokladke rozdanie z ostatniego turnieju na FTP.
przeciwnik z psychiatryka




Teraz zasluzylem sobie na przerwe i moze cos pogram za 2-3h albo dopiero jutro ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Okres swiateczny bardzo dobry w moim wykonaniu i zamykam rok z mocnym przytupem.


Jest lekki niedosyt poniewaz ostatnio mialem znow szanse w turnieju omaha8 x 3 turbo na zgarniecie przywoitej sumki , jednak popelnielm 1 blad i pozegnalem sie na 11 miejscu. Dodatkowo mialem bardzo duzego deepa w turnieju specjalnym Saturday Splash 2$ +r 3x turbo z pula gwarantowana 75k gdzie w pewnym momencie bylem nawet 40 of 250. Niestety przegralem 2 duze pule na wyzsze pary az wkoncu odapdlem w granicach 190 miejsca. Za 1 bylo 13k$!.
Nawet sylwester pokerowo moglby byc bardzo udany ale niestety:
Pula na cziplidera przy 20 left , za 1 570$
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12334963_D04CCA0745

Podsumowujac moje poczynania:
Jest dobrze , ciagle ide do przodu glownie za sprawa mikro shipow. Wygrywam regularnie ale tak po 100-200$ w turniejach , czasami 500$ jak pare dni temu w Omaha. Brakuje jedynie jakiegos wiekszego pierdolniecia co sie predzej czy pozniej stanie!

Happy New Year
Wszystkim zycze!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przysiegam ze to byl ostatni deal grajac z unkami! Juz mam wystarzcajaco duzo pieniedzy ze nie musze sie bac wariancji! Czulem ze mam lekka pzrewage nad nimi bo cziplider gral zbyt tight. Przeciwnik w heads upie okazal sie slaby i tylko na tym starcilem przez strach ze bedzie pech itp (przeskoki ogromne bo 700$ miedzy 1 a 3 miejscem :/). Tym bardziej ze ostatnio co chwile wygrywam. Stracilem value :] Jak brac deala to tylko z prosami w grubszych turniejach! ( i to nie zawsze ) Koniec z tym! :;/: ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Bylem blisko poprawienia zyciowki na starsach , ale niestety gosciu podwoil sie na river i dalej trzeba bylo grac w 3 osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przeawaznie nie gram choc czasem na drugim kompie korzystam z holdem managera. Jak kupie sobie nie dlugo nowego kompa to oczywiscie bede regularnie uzywal HUDA.
 
Do góry Bottom