>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prof (Pokerstars + FTP)

prof 8,8K

prof

Użytkownik
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Płaczów ciąg dalszy ????

Narazie brakuje szczescia w mtt. Nawet w tych mniejszych. Tak jak wczoraj QQ vs TT na 0.50 cap tak teraz.
Gralem jeden ze swoich ulubionyc turkow micro na FTP. Omaha multi entry 1.10$ + r
ale toz przed finalowym stolem na obu odpadam oczywiscie na river gdzie w obou przypadkach wrzucalem wszystkie zetony na flopie. Tak z ciekawosci napisze ze jak sie dochodzi z 2 entry na ft to wtedy zetonoy sie zlaczaja w 1 stack ????

9$ w pipe bo double rebuye + add on a do itm nie doszedlem bo top7 platne ;p
To malutki turek gdzie za 1 miejsce jest w granicach 50$ no ale poziom tragiczny wiec sie oplaca go grac. Dopiero 1 raz go szotnalem od poczatku bloga ;p

Roll w granicach 40$ , nie trace nic bo na satelitkach do Micro Millions troche $ wpada + dochodzilem do itm w kilku mtt.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
1.35$ Turbo Knokout no to mam solidnego deepa
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7980774_A8BF84A5FA
31 of 337 left
za 1 miejsce jest 1.5k$ one time!

dobra out na 146 miejscu. Troche za luzno pusznalem z UTG1 ale bylem lekko wnerwiony , no ale ogolnie nie uwazam spedalnie za jakis blad , to zalezy od stolika na ktorym sie gra. Szkoda ze nie udalo mi sie jedna duza pule zgarnac to moze dalej bym doszedl..
Wiadomo ze wariancja jest bardzo duza bo to turnieje turbo i i moge deepowac kilka razy i odpadac na jakis 50-200 miejscach. Trzeba grac regularnie i kilka turniejow dziennie to w koncu siadzie spory hajs $$
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nic nie pisze bo skupiam sie glownie na grze a i tak pozatym nikt tego nie sledzi wiec niema poco
Bankroll w granicach 30-40$ caly czas bo caly czas inwestuje w mtt poprzez satelity i niektore bez.
Glwonie gram
The Hot 2.20$ z satelity
The Hot 3.30$ (nie zawsze) z satelity
The Hot 4.40$ (rzadko) z satelity
Turbo zoom 2.20$ 500 gtd
Turbo progressive super KO 1Kgtd 2.20$
Turbo Knockout 1.35$
Turbo Knockout 2.75$
I turniej na ktorym mi najbardziej zalezy:
Omania 5.50$ 5k GTd$ (prawie zawsze) z satelity
codzienie gra w okolicach 900 osob za 1 miejsce jest az 900$ i miejsc platnych jest w granicach 107-120 gdzie wyplaty zaczynaja sie od 10$ czyli podwojenie wpisowego
Gralem go 8 czy 9 razy i ani razu nie doszedlem do kasy , kilka razy bylem juz blisko ale ciagle odpadam na 130-250~ miejscach . Wczoraj odpadlem naprzyklad 127 a platnych bylo 117a wiec bardzo blisko. Dzisiaj tez odpadlem jakos kolo 200 miejsca majac dosc dobry stack 12k.
Z reguly wlasnie odpadam w takich sytuacjach gdzie za kazdym razem jestem z przodu w granicach 65-72% ale ni huja niechce wejsc.
Teraz przegralem ogromna pule 25k a jak bym ja wygral to w kasie napewno bym byl z szansami na bardzo dobry wynik. Pare dni temu przegralem pule nawet 50k 3 osobowa a wiec stack na czołowke gdzie mialem na 2 graczy sporo equity. Jeszcze pule typu 15-20k standard.Omaha mega wariacyjna i nic z tym nie zrobie trzeba probowac dalej
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8185397_5E506FF905
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ciekawe rozdanie, wrazie jak by ktoś miał jakieś wątpliwości, bo nie wątpie że za chwile to pytanie padnie.
&quot;Jeśli cztery karty na stole dają im mocny układ (np. cztery piki na stole) a gracz ma wśród swoich kart jedną, która łącznie dawałaby mocny układ (np. as pik) to zapominamy często, że musimy wybrać z ręki dwie karty - a więc w naszym przykładzie jeśli oprócz asa nie mamy innego pika, nasz kolor zostaje &quot;popsuty&quot; przez drugą kartę z reki&quot;
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ciekawe rozdanie, wrazie jak by ktoś miał jakieś wątpliwości, bo nie wątpie że za chwile to pytanie padnie.
&quot;Jeśli cztery karty na stole dają im mocny układ (np. cztery piki na stole) a gracz ma wśród swoich kart jedną, która łącznie dawałaby mocny układ (np. as pik) to zapominamy często, że musimy wybrać z ręki dwie karty - a więc w naszym przykładzie jeśli oprócz asa nie mamy innego pika, nasz kolor zostaje &quot;popsuty&quot; przez drugą kartę z reki&quot;
No zazwyczaj tak odpadam. Gdy mam 10-20-25 bb decyduje sie na mocnego 3 beta gdzie prawie zawsze dostaje calla bo przeciwnik nie potrafi odpuscic kart bedac z tyłu no i jest walka o stacki . Z regułu w takiej sytuacji przeciwnik ma KKxx , czasem zobacze nawet jeszcze gorzej jak QQxx. Moge tez zobaczyc rece typu AKQT ss i ds i kilka innych kombinacjii. Duzo rzadziej zobacze u przeciwnika rowniez AAxx wiec prawie zawsze mam przewage mniejsza badz wieksza. Jak znajde gdzies w boomplayerze podobne sytuacje z tegp turnieju to wrzuce.
Zdecydowalem sie dodac do swojego harmonogramu The Big 3.30$ iktorego bede gral regularnie. Jest to czerwony turniej non turbo gdzie jest duzo czasu na budowanie stacka i ogolnie mam znim dobre wspomnienia. Kiedys jak go gralem kilka razy to udalo mi sie wejsc na finalowy stol. Wejscie od czasu do czasu poprzez satelite nie powinno stanowic duzego problemu. Wlasnie Bilet wygralem i zaczynamy dzien ????
0.10$ juz prawie w ogole nie gram. Znalaem lepsza alternatywe gdzie bez swingowo i z lepszym efektem ebde odrabial shoty mtt ????
A mianowicie 0.25$ 90man non turbo

narazie rozegralem 139 gry i idziei swietnie. Ludzie sami oddaja zetony.
The Big juz out , widac ze jeszcze jestem zamroczony porankiem bo popelnilem blad. Pierw sie skrocilem z betujac top pare do river a potem po 3 becie typa wrzucilem JJ wiedzac ze zobacze lepsza lub flipa no ale czasem tak mam ;p Typek mial QQ. Nic nie szkodzi , jutro bede gral na wiekszej swiezosci a i tak wygralem przed cwhila druga satelitke do The Biga wiec zwrot wpisowego dostalem za turniej w ktorym bylem juz wpisany. I tak niecale 3$ na + ???? Satka byla za 0.11$ ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dzisiaj Niedziela a wiec wiekszosc turkow z wieksza pula. Bedzie sporo grania tym bardziej ze mimo shotowania caly czas MTT bankroll podrosł do prawie 50$
Wczoraj Omania 5.50$ znow out przed kasa. Tym razem to calkowicie moja wina bo napoczatku turnieju bylem troszke przymulony , nie zauwazylem ze zlapalem na turnie strita (glownie dobieralem do koloru nutsowego) przez co koles ktory tez dobieral do koloru i strita oddal mi za malo zetonow. Gdybym nie byl przymulony to na river postawilbym go na all inie a jjestem przekonany ze po zainwestowaniu sporej ilosci zetonow dostalbym calla ktorego i tak przeciez dostalem.Przez to sie nie podwoilem i potem mialem bardzo dlugie bez karcie. Kolejnym bledem bylo spasowanie JJQ6ss na 4 bb na donka z buttona ale wtedy nie bylem pewny ze otwiera 3x bb slabe karte tym bardziej ze na big blindzie siedzial dosc pokazny stack. Wted bym sie potroil ;p.
Odpadlem wchodzac na 3 na 4 bb z QJ97ds.
Jesli chodzi o sitki to staram sie grac wiecej non turbo aby poprawiac swoja gre post flop ktora u mnie zawsze kulala ze wzgledu na to ze nigdy nie przepadalem za cash games i zawzse gralem turneieje turbo no i zauwazam ze jest wieksze value i sa latwiejsze a co najwazniejsze mniej swingowe co w turbo niekiedy czlowieka wkurza.
W turbo nieweim czy to wina wariancjii ale heads upy srednio mi wychodza , raz wygrywam raz przegrywam natomaist w non turbo mam streaka chyba 8 wygranych heads upow z rzedu.
Podobaja mi sie turnieje 90man 1.5$ sit ngo Knockout
Wczoraj jednego wygralem gdzie dominowalem od poczatku turnieju. Za 1 miejsce 27$~ + około 7 KO x 0.27$ wiec prawie 30$ siadlo.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Niestety ale malem straszne bezkarcie ze dlugo nie bylo gry w moim wykonaniu. Szkoda bo mialem debili na stole. No nic moze jutro =]
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dzisiejszy dzien pod znakiem ostrego grindu
Mimo regularnego grania MTT doszedlem do 70$ wliczajac 10$ stelera ktorego odblokowalem. Jednak w ostatnich 2 dniach lekko przegialem i spadlem az do 13$ :grin: Gralem glownie to co zawsze tylko w wiekzsej ilosci ale taki zjazd jest spowodowany ogolnym wpierdolem w MTT oraz shotowaniem turkow za 5$. Gralem 3 razy turek 5.10$ Hyper Turbo i raz 5.40 Turbo Knockout gdzie W zadnym nie zaliczylem ITM. Wczoraj jeszcze nieudalo mi sie wejsc z sateltiy do Omanii wiec nie dosc ze na satelity wydalem to jezscze na wpiisanie sie do turnieju glownego. Dodatkowo na FTP Omaha 1$ z rebuyami gdzie poszlo kolejne 7$ a do itm nie doszedlem. Jak wiadomo Omaha i hypery sa mega swingowe wiec co tu sie dziwnic. Sprawdzilem i w Omanie 5.50$ gralem 13 razy itm 0/13 -70$ zle to wyglada ale kilka razy przegralem naprawde ogromne pule wiec kto wie co bym zdzialal gdyby sie wtedy podwajal lub potrajal. Jak w zeszlym roku gralem Hyper turbo MTT na winner poker to tez stracielm sporo kasy bo swingi ogromne po to by pozniej 2 FT z rzedu zaliczyc wiec na ship przyjdzie jeszcze czas. Gralem rowniez w Niedziele The Biggera 11$ 120k gtd , tzn niechicalem go grac bo gralem 2 satelity , obie wygralem tylko w drugiej niedalo sie juz wycofac biletu :grin:
majac 13$ odpalilem jak zawsze 0.50$ super turbo z rebuyami na FTP i stracilem kolejne 5$ a od padlem toz przed itm.
Dzisiaj wiec dzien grindu turkow sit n go bo trzeba nastukac kilka $ zeby moc w kolejnych dniach wrocic do MTT.
Tylko tak mozna robic dosc szybko hajs 20x naraz ???? Wlasnie 1 sesje 3 godzinna mam za soba ktora wypadla bardzo dobrze choc moglo byc lepiej. z 8$ bankroll podrosl do prawie 20$ (+12$) co oznacza ze sobie dzisiaj nie odmowie Omanii ???? Teraz krotka przerwa i jedziemy zkolejna sesja.


Czekam na chociazby mini ship w ktoryms turku , najlepiej w Omanii to wtedy mam zamiar dokladac satelity do Omanii 8.80$ High Low i czasami do Omanii 16.5$ High Low gdzie gra jeszcze wiecje retardow niz zwyklej omaszce. W High low juz jakies sukcesiki mam wiec tam ship tez jest do ogarniecia.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
No i prawie za kazdym razem tak wylatuje. Niesamowite urwa ;x
Omania 5.50$ ITM 0/14
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8256397_40CEF0F043
zal
na 145 miejscu wylecialem czyli 19 miejsc przed kasa. Hahaha niezla jazda. Jak bym chcial to bym zamurowal sie tak ze do kasy bym napewno doszedl ale nie o to chodzi. Dostalem reke to przebijam typa , wiadome ze przeciwnik calnie niewazne co ma na rece.
Prawie 70% eqity niewiarygodne jak mnie wariancja jedzie w dupe hahahah
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Witam w kolejnym dniu zmagan w ktorych cel jest zbudowanie duzego bankrolla. Po ostatnim zjezdzie prawieie o jakies 80% stanu konta rozpoczela sie znow lekka tendecja zwyzkowa i bankroll w okolicach 35$ Wiec moge wrocic to grania the hotow i wszystkich tych turkow do 2$ z satelit. Omania wczoraj znow wtopa , tym razem zle ocenilem sytuacje i ze stackowalem sie majac 45% equity a wiec itm 0/15 ????
Glowna moja machina do odrabiania i robienia hajsu na mtt to sitki 90man 0.25$ gdzie jest lawina hajsu pod warunkiem ze gra sie w pizdu turniejow naraz. Wczoraj np zrobilem na tym 15$.
Wracajac do the hotow i dlaczego warto grac z satelit.
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8299705_B30EF3FF72
Jak ludzie sami oddaja zetony to chyba lepiej wejsc do turnieju za 0.50$ czy 1$ niz placic cale wpisowe 2.20$ nie ? ????

Mialem przyjemny stol w The Bigu 3.3$ ale niestety zostalem po tym rozdaniu przeniesiony :/
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8299847_038E492B04
Dobry staczek jest, soon strefa platna ???? 100 of 600~ a 495 otrzymuje hajsy. Nie nastawiam sie na mega wynik poprostu celem w kazdym the Bigu to dojsc do kasy a jak sie uda cos wiecej to fajnie.
Muzyka dzisiejszego dnia to:
https://www.youtube.com/watch?v=qpMEAy_UqB4
Hot!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kilka raczek z the Biga
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8300287_7B2C7E880B
AQs
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8300296_60140C8B1B
A7o
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8300358_ADF1D6FCF9
AQ
zagralem jak idiota ale jego ktorys z kolei smieszny donkbet na flopie PO moim checku wygladal bardzo slabo a potem to juz chciaelm river zobaczyc xd
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8300400_475FDC238D
JJ

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/8300409_D8917C29A6
AKs - out przeogromna pula prawie 200k!! jak zwykle nie pyklo :[
Gdybym wygral ta pule awansowal bym do top10 majac ponad 60bb i wielkie szanse na zajebisty wynik. No coz moze jutro ???? ????
120 miejsce - 13.72$
 
Do góry Bottom