>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prośba, pomożecie?

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam wszystkich, dzisiaj przychodzę do was z prywatną sprawą, moja żona jest w trakcie pisania pracy magisterskiej i do badań potrzebuje wyników badań z ankiety, którą stworzyła. Jest ona w pełni anonimowa, żadne wasze dane nie są nigdzie zapamiętane, jedynie odpowiedzi zapisują się w jej pliku i na ich podstawie będzie opracowywać odpowiedzi. Ankieta ma chyba 24 pytania i wypełnienie zajmuje 2-3 minuty. Link jest bezpieczny na koncie google mojej żony. Brakuje jej jeszcze ponad 100 ankiet, żeby osiągnąć minimum, ale im więcej tym lepiej, więc jeżeli moglibyście wypełnić + dać też swoim żonom, dziewczynom, siostrom, kuzynkom czy po prostu znajomym, celowo wymieniłem na początku praktycznie same kobiety, ponieważ ankieta dotyczy branży odzieżowej i w niej prym wiodą oczywiście kobiety, ale faceci też spokojnie dadzą radę, na końcu w jednym z pytań jest czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bo do opracowania potrzebuje jaki % danej płci wypełnił ankietę. Poniżej link do ankiety, będę wdzięczny za każde wypełnienie. Dodam tylko, ze w każdym pytaniu należy zaznaczyć tylko jedną odpowiedź. Jak ktoś potrzebuje za to jakiejś extra reputacji to niech pisze do mnie na pw, bo nie każdy na pewno chce o takich rzeczach pisać otwarcie, na pewno się dogadamy, wszystko zależy od ilości osób, które zwerbuje do wypełnienia ankiety. Pozdrawiam

https://forms.gle/MwNgS6Th96Tgy1rK7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2312
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
W tym pytaniu brakuje opcji "nie": Czy wie Pan/Pani czym jest Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw?

Wypełnione.

Wiem, ale ankieta została już zaakceptowana, spora liczba osób już wypełniła i nie ma możliwości zmiany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +974
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Poszło, powodzenia na obronie :)

e: W tym ostatnim konkretnym pytaniu, nie zaznaczyłbym żadnej odpowiedzi.

W każdym pytaniu musi być zaznaczona jedna odpowiedź, wiem, że chyba w dwóch brakuje konkretnej odpowiedzi na "NIE", ale trzeba którąś wybrać, nie ma już możliwości dodania dodatkowej odpowiedzi //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +974
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom