>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prośba o pomoc

marasking 63

marasking

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Aż mi się przypomniał odcinek Kiepskich jak Ferdek grał z Edziem w karty i ustawił za nim kamerę żeby się wyświetlały jego karty w telewizorze???? Ale nie pamiętam jak się nazywał,ktoś pomoże?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Nie lepszy program który by video z rzutów monitora robił i byś widział jakie karty ma przeciwnik. Oczywiście program musiałby tak działać aby gracz co go ogrywasz się nie zorientował i firewall go nie blokował.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To zrob tak, zaangazuj jakas fajna laske, przywdziej ja w seksowne ciuszki, zapros na zakrapiana alkoholem partyjke pokera z twoim kolega (albo wrogiem - bo tak perfidnie kolegow ogrywac to wstyd :p ) powiedz jej, zeby zaczela kibicowac twojemu przeciwnikowi i stanela za nim i udawala, ze woli by on wygral niz ty (tak jak to robia cizie w kasynie), daj jej te specjalne okularki z wbudowana kamerka (http://www.youtube.com/watch?v=GBToe2WIhHA), i powiedz jej zeby sie lampila co twoj przeciwnik ma ale bardziej na zasadzie &quot;glupiej blondyny&quot; ktora nie ma zielonego pojecia w co gracie ale ktorej podoba sie, ze potraficie grac w karty :p.
Taki sposob jest lepszy bo statyczna kamerka gowno zobaczysz, a jak masz inteligentna dziunie to zapewne w sytuacjach gdy twoj kumpel bedzie sie dobrze kryl ona cos na to poradzi ????
Oczywiscie to taki zart, oszukiwanie jest bleeee... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi
W jakiego pokera macie zamiar grać że kamera z góry będzie mogła zobaczyć karty przeciwnika?. Polecał bym zamontowanie kamery w stole bo z góry raczej ciężko będzie zobaczyć no chyba że zagracie w otwarte karty z zamkniętymi oczami. ;) W stole zamontuj kamere albo kup stół pokerowy z wbudowana kamera.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Zagramy w Texas Hold&#39;em. Kamere umieszcze nad nim z boku, że będzie miała wgląd na jego karty jak je będzie trzymał przed sobą. Sprawdzałem kamerke HD , z 1,5-2 metrów widać to co trzeba ????
 
J 10

jkoww

Użytkownik
Zagramy w Texas Hold&#39;em. Kamere umieszcze nad nim z boku, że będzie miała wgląd na jego karty jak je będzie trzymał przed sobą. Sprawdzałem kamerke HD , z 1,5-2 metrów widać to co trzeba ????
Zazwyczaj karty leżą na stolę a nie trzyma się przed sobą ale każdy gra jak lubi.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi

teraz trafiłem na ten temat, ale żenada hah ????

po 1. żenada po tym co można przeczytać powyżej, a po 2.. aki idiota podczas gry trzyma karty przed sobą? to nie jest makao czy piotruś ;)
 
Do góry Bottom