>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Premier League 2019

lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
✅✅Ja dzisiaj próbuje na Wade&#39;a. Kurs ponad 2 calkiem fajny. Forma Barneya to loteria jednak nie sadze zeby byl wstanie pograc +95 avg. Wade jest caly czas solidny i to powinno wystarczyć. Po takim kursie mysle ze mozna sprobowac.
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Dawno nie odwiedzałem ale postanowiłem zawitać ponownie.
Dla spokoju podam kursy z sts bo nie wiem jak teraz z podawaniem jest jeśli chodzi o resztę bukmacherów oprócz legalnych :p
Wade v van Barneveld 20.15
Typ 1 2,05 STS
2j

Zgadzam się z opinią przedmówcy.. Barneveld miał z góry zapewnione miejsce w PL po tym jak ogłosił przejście na emeryturę. Niestety kończy się pewna epoka. Tamten sezon bez szału w wykonaniu Holendra co ukoronowało szybkie wypadnięcie z MŚ. Oczywiście nie wolno go lekceważyć jednak szału ostatnimi czasy nie pokazywał.. Przeciwnik natomiast końcówkę tamtego sezonu miał bardzo dobrą - Mistrzostwa może nie do końca po jego myśli ale wcześniejsze turnieje jak najbardziej. Ten sezon rozpoczął od finału w Mastersach... Patrząc na solidność nasuwa się Wade, który jeśli ma swoje podwójne (d20 i d10) powinien to spotkanie brać na swoje konto.
W poprzednim roku PL 2x na korzyść Barnevelda ale ostatnie spotkanie 11:2 w trakcie World Series na koncie Jamesa. Delikatnie można próbować.

Dobey v Suljovic 21:30
Suljovic -2,5 2,15 sts
1j
Świetny początek spotkania Dobeya i ciut przespany przez Austriaka ;)
Delikatnie próbuję w stronę Austriaka. Dobey nie wiem w jakim momencie przygotowań - dopiero niedawno wyniknęła informacja, że to on będzie tego wieczoru zastępował Gary&#39;ego Andersona podczas PL. Mistrzostwa Świata niezłe w wykonaniu Anglika ale typ ryzykuję przeciwko niemu, że ugra max 4 legi.
Austriak mimo porażki z MvG w Mastersach pokazał się z niezłej strony - średnia blisko 97.. a w 1 rundzie pogrom Whitlocka na średniej 106. Jeśli już Austriak tu gra to myślę, że będzie chciał coś pokazać i po dziwnym meczu na Mistrzostwach Świata powalczy o zwycięstwo na otwarcie PL. Jednak tak jak zaznaczam - delikatnie.

Wright v Cross 22:50
Cross więcej niż 3,5 x 180 2,10 sts
1j
Średnia wysoka ale 180 raptem 2 ...
Również delikatna próba - Cross zazwyczaj rzuca kilka maxów w swoich spotkaniach. Tutaj nie spodziewam się jakiegoś pogromu. Myślę, że 11 legów będzie minimum ale to takie moje przeczucie.. Wright w tamtym sezonie nie szalał - w tym zaskoczył wejściem do półfinału Mastersa ale to zasługa wykorzystywania słabszych chwil u przeciwników.. Jednak nie spodziewam się aby tutaj rozgromił Crossa..
Ten natomiast szybka eliminacja z Cullenem - mimo średniej 97,7. Ważne podwójne jednak trafiał przeciwnik. 5 maxów rzucony na przekroju 16 legów, ostatnie spotkania zazwyczaj kręciły się w pobliżu tej ilości 180. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego spotkania między Panami i liczę, że minimum te 4x180 będzie ze strony byłego Mistrza Świata. Rzucać je potrafi co już udowadniał.
Próba przy pierwszej kolejce - stawki spokojne.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
M 124

mr.x

Użytkownik
Cisza w temacie więc na spokojnie ;) 2 wieczór PL przed Nami...
Wright v Smith - nie ruszam bo wszystko się może przytrafić. Wright powrócił do solidniejszej gry, a Smith też potrafi odpalić... Pokaz tego co Panowie potrafią był w bezpośrednim pojedynku na Players Championship gdzie obaj zagrali średnią 110+ i wynik 6:5. Może takich fajerwerków nie będzie jutro ale nie obstawiam dominacji w tym meczu z żadnej stron - ov 10,5 lega raptem 1,40 w sts więc... jedynie do parowania. np z podobnym typem w następnym meczu..
20:50 Cross v Wade
Typ over 11,5 rozgrywek 1,95 STS 2/10 świetna seria Crossa zadecydowała z 1:3 na 6:3.. o jedno przełamanie za dużo ;) ogólnie 50 % na podwójnych u obu i dzięki temu Wade nie miał prawa zrobić różnicy swoim &#39;konikiem&#39; - dobry mecz obaj śr 100+
Cross ma coraz więcej spotkań, które przypominają że jest Mistrzem Świata z poprzedniego roku. Powinien tutaj spokojnie powalczyć o kolejne punkty. Podczas pierwszej kolejki ugrane 6:6 z Wrightem na średniej +103. Wade wygrał tamtego wieczora z Barneveldem na średniej 99 oczywiście dzięki wysokiej skuteczności na podwójnych. W tym upatruje szans Jamesa, bo ze swoimi odpalonymi kończeniami jest w stanie w każdym spotkaniu walczyć.
Weekendowe zmagania w PC obaj przeplatali meczami na średnich 90+ po to żeby następne spotkanie grać na okolicach 100. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. Stawka jednak spokojna bo Cross czasem lubi męczyć na podwójnych ;)
21:30 van Barneveld v Price
Typ Price 2,05 Sts 2/10
Price ov 3,5 x 180 2,35 sts 2/10
szok.... max tylko 1 - więcej skakał po tarczy i sporo 140 ale jak Gervyn wypuścił ten mecz z rąk... odcięło podwójne i koniec... miał 6:2 grał bardzo dobrze, mecz pod kontrolą i ... nie wiem co się stało... Oby było lepiej następnym razem.
Ryzykuję w stronę Walijczyka.. o ile Holender tak jak tydzień temu jest mocną niewiadomą i patrząc po weekendowych dokonaniach upewnił mnie w tym przekonaniu.. Życzę mu jak najlepiej ale może być ciężko żeby jakoś znacząco przekroczył średnią 95+.
Inna sytuacja u Price&#39;a - mega pozytywne zaskoczenie w tamtym tygodniu Premier League... średnia 104 - 6x180, podwójne prawie 44%. Naprawdę dobry występ, a nie wiadomo było jak na zawieszenie ten zawodnik zareaguje... Weekendowe turnieje bez szału bo dwukrotnie odpadał w 2 rundzie - jednak spodziewam się, że jutro zakręci się spokojnie ponad 95+. Jeśli chodzi o 180 - nawet w krótszych spotkaniach jeśli chodzi o format PC kręcił się w okolicach 3 maxów spokojnie. Co ciekawe kilka legów zanotował takich gdzie rzucał 2x180, często otwierający. Spodziewam się, że Walijczyk nie pozwoli sobie na stratę punktów w tym spotkaniu.

2 ostatnie spotkania - Gurney v Durrant - ciężko ocenić co pokaże Anglik w tym zestawieniu - MŚ Bdo grać potrafi i niejednokrotnie to udowadniał - w weekend był blisko pierwszego triumfu w PDC... Jednak Gurney jest zawodnikiem młodym, który jeśli mu wyjdzie to idzie jak należy.. W tamtym tygodniu zagrał solidnie ze średnią prawie 99 jednak trafił na Price&#39;a. Ciekaw jestem opinii bo może się tu wszystko zdarzyć.
Suljovic v van Gerwen... no cóż Kosmita raczej zrobi swoje ;) Można spróbować coś z maxami u MvG bo w kursy zwycięstwa nie ma się co bawić. Oczywiście delikatna próba bo Holender czasem lubi uciekać ostatnimi lotkami na inne potrojne..W sobotnim PC najsłabszy mecz to średnia 97,9 - oczywiście wygrana całość . W niedzielę trochę gorzej bo miał dwa mecze poniżej średniej 95 :eek: Przegrał w ćwierćfinale na średniej 104+. Jeśli Austriak prześpi początek meczu tak jak tydzień temu to może mu być ciężko cokolwiek wyszarpać.
Jednak to tylko dart - i tu wszystko ma prawo zaskoczyć ;)
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Wright - Lennon 1
@1,5 4/10
Lennon średnio oscyluje na średnich 92-95 jednak tutaj debiut w Premier League, wiadomo nic do stracenia chłopak nie ma ale lekki stresik jednak powinien się pojawić przed własną publicznością. Peter jeszcze nie jest w 100% formie ale jest tego bardzo blisko, wrócił do starych prostych lotek i od razu lepiej to wygląda, przypuszczam że zagra pod średnią 100 i biorąc pod uwagę 2 poprzednie remisy z Crossem i Smithem wypada tu wygrać.

MVG - Cross,
Cross @5,5 0,5/10
Cross +2,5 @2,1 2/10
180s over 6,5 @1,8 2,5/10
Rob szalał na ostatnich Players Championship, na 9 meczów tylko 2 razy zagrał poniżej średniej 100!!! w sobotę doszedł do 3 rundy i przegrał na średniej 105 z Hendersonem a w niedziele w połfinale na tej samej z Van der Berghiem, tak więc można mówić o sporym pechu. Cross jest w świetniej formie po za tym stwierdził to ostatnio w wywiadzie mówiąc że odzyskał pewność siebie i już nie odczuwa takiej presji związanej z debiutanckim zwycięstwem w MŚ. MVG to potwór wiadomo, jednak jeśli Rob nie pęknie to tu powinno być w miarę równo a nawet jest w stanie przychylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Maxów też kilka zobaczymy jestem o tym przekonany.
Smith - Gurney
Smith więcej 180 @1,8 3/10
Daryl się zaciął na maxach, już od czasu MŚ nie wygląda to tak dobrze, w przeciwieństwie do Smitha ten jest gwarancją jeśli chodzi o 180. Mógłbym przytaczać staty ale mi się już nie chce.
luźna propozycja
Price - Wade X @4.15 0.5/10
Nie mam zbytnio koncepcji na ten mecz, niby over legowy się kroi ale jednocześnie nie zdziwiłbym się gdyby to poszło w jedną stronę, z maxami też ciężko oboje powinni jakoś na równi skończyć, a ile rzucą to sam nie wiem bo jakoś specjalistami od tego nie są. Gram lekko remis
kursy z unibet
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Gerwyn Price @1,72 3/10 ⛔
Walijczyk genialny weekend w Players Championship i wygrane oba turnieje gdzie na 14 meczów tylko 4 zagrał na średniej poniżej 100. Luke po świetnym występie na MŚ początek sezonu ma średni by nie powiedzieć słaby, na 9 meczów w Pro Tour wygrane zaledwie 3. Gerwynowi po 2 remisach z rzędu w lidze wypada wygrać a okazja do tego przeciwko debiutantowi w PL wydaje się znakomita i z taką formą wydaje się to dość pewne
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Cross @1.45 5/10 -2.5 @1.8 2/10
Unibet
Nie ma się tutaj specjalnie nad czym rozprawiać. Barney dalej dno, dostaje oklep od przeciętnych graczy i umówmy się występ w premier league traktuje jako dodatek do emerytury. Cross bardzo dobra dyspozycja, będzie skoncentrowany to powinno być ok.
✅
 
Do góry Bottom