>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

praca opłacalna czy nie

M 3

mistrzunio

Użytkownik
znalazłem w internecie dużo tego typu ogłoszeń :
Zatrudnie osoby znające podstawy obsługi komputera. Mile widziane obsługa w środowisku Internet Explorer, MS Word, obsługa poczty. Praca wykonywana w domu. Potencjalne zarobki od 600zł w zwyż. Zainteresowanych prosze o kontakt na adres:
Poszukujemy pilnie pracowników do prowadzenia marketingu. Praca prosta i przyjemna, zapewniona pomoc on-line, pracujesz w domu ile chcesz i kiedy chcesz. Zarobki uzależnione od czasu pracy. Kontakt......

ogólnie piszą że zarobki mogą sięgać 5000 złotych,czy ktoś w to się bawił?? mi to nie wygląda na coś wiarygodnego ale może ktoś tu oświeci mnie w tej sprawie
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Witam !W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie przesyłam informacje o proponowanej pracy. Oferuję podjęcie pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin przy marketingu internetowym. Dzięki tej pracy, możesz pracować w domu. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostęp do Internetu (najlepiej stałe łącze). Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale spróbowałam i teraz nie muszę się martwić o swoje finanse, naprawdę warto spróbować. Proponuję Ci 30-dniowy okres próbny, w którym będziesz mógł/a przekonać się co do tego zajęcia. Po tym okresie będziesz mógł/a sprawdzić, ile możesz zarobić miesięcznie. Zarobki oscylują w granicy 1400 PLN - 3000 PLN (w zależności od zaangażowania). Do tego dochodzi elastyczny czas pracy. Dodatkowo gwarantuję przeszkolenie online. Proszę zapoznać się ze szczegółami i w razie zainteresowania, odesłać maila zwrotnego (szczegóły oraz instrukcja poniżej). Proponowany przeze mnie typ działalności dopiero wchodzi na polski rynek. Sprawdził się już w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie ludzie od kilku lat zarabiają w ten sposób poważne pieniądze. Proszę o dokładne zapoznanie się z poniższym tekstem, gdzie wszystko jest wyjaśnione. Pozdrawiam serdecznie. Sylwia - Dzięki ofercie, którą mam dla Ciebie, możesz pozbyć się kłopotów finansowych. Do mnie również ktoś kiedyś wysłał takiego maila i w ten sposób odmienił moje zarobki. Podstawowe szczegóły pracy przedstawia ten oto krótki list. Przeczytaj go uważnie i do końca. Zachowaj go, ponieważ wszystkie listy, które ode mnie dostaniesz, będą Ci potrzebne do dalszej obsługi Twoich potencjalnych klientów. Od tej chwili będę udzielała Ci: -&gt; Pełnego przeszkolenia, -&gt; Fachowego wsparcia, -&gt; Gotowego produktu do sprzedaży. Oferowana praca ma charakter pracy z siedzibą w domu. W tym biznesie istnieje tylko jedna zasada: im więcej - tym lepiej. To Ty, nikt inny, decydujesz ile godzin tygodniowo poświęcisz na tę pracę i to Ty sama/sam będziesz ustalał/a jej rytm i częstotliwość. Jedynymi umiejętnościami wymaganymi do pracy jest obsługa komputera i jednego z edytorów tekstów, np. Word (wycinanie, wklejanie i zapisywanie danych), oraz dostęp i znajomość obsługi internetu w stopniu podstawowym, obsługa poczty elektronicznej jak również umiejętność organizacji własnej pracy. Na Tobie, jako menedżerze, spoczywa odpowiedzialność za marketing, dystrybucję, udzielanie poprzez e-mail informacji o oferowanym produkcie oraz za obsługę swoich klientów. Będziesz prowadził/a aktywny marketing i kontakt z klientami głównie przez Internet i będziesz dostarczał/a klientom informacje biznesowe wraz z materiałami szkoleniowymi, które otrzymasz ode mnie. Być może stwierdzisz, że to kolejna oferta, która wiele obiecuje, a nic nie zarabiasz i sceptycznie odniesiesz się do całej tej wiadomości. W chwili, gdy otrzymałam podobną ofertę współpracy, też tak pomyślałam, ale po szczegółowej analizie doszłam do następujących wniosków: 1.Nie ponoszę żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem pracy managera; 2.Nie muszę kupować żadnego wstępnego pakietu produktów, które należy dalej odsprzedawać; 3.Tylko ja mam bezpośredni wpływ na wielkość własnych dochodów; 4.Mogę sama ustalać godziny pracy, a przyszły potencjalny klient sam szuka ze mną kontaktu; 5.Zależy mi na wzroście własnych dochodów (być może ten powód będzie najważniejszym!) i jednocześnie dojrzałam do zmiany charakteru pracy; 6.Nie muszę szukać siedziby na prowadzenie działalności (brak dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem i utrzymaniem biura), bo biurem będzie mój dom; 7.Nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem, a praca nie polega na żebraczym narzucaniu się w sprzedaży bezpośredniej, więc stres odpada; 8.To do mnie będą się zwracać zainteresowani o prezentację, a nie odwrotnie. I na koniec: ta praca gwarantuje 100% kontrolę nad tym, co się dzieje i co w danej chwili jest najważniejsze. Sama/sam kontrolujesz wielkość własnych finansów! A więc i Ty przystępując do współpracy nie masz nic do stracenia, a jedynie możesz wiele zyskać. Porozmawiajmy o zarobkach: Większość managerów zarabia między 100-300 zł dziennie, w zależności od zaangażowania i od stopnia trudności wykonywanej pracy. Niejednokrotnie jest to praca w terenie, z którą łączą się wydatki, impertynencje i odmowy oraz towar (jego przenoszenie, magazynowanie, rozliczanie i w końcu zwroty, czyli rozczarowanie). W Twoim przypadku jest zupełnie inaczej. Pracujesz w zaciszu własnego domu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem. (To duży plus dla osób nieśmiałych, które trudniej nawiązują kontakty). Z pewnością zastanawiasz się, co to takiego? Odpowiadam: Moim podstawowym produktem jest kurs szkoleniowy w zakresie prowadzenia biznesu, menadżeringu, kierowania grupą oraz mind mapingu w wielkim skrócie jest to zbiór porad zawarty w elektronicznej formie przewodnika do sukcesu, zatytułowanego Projekt. Bez obaw, produkt ten bardzo szybko znajduje uznanie i jest towarem poszukiwanym. A zarobki? Twoja praca bazować będzie wyłącznie na Twojej działalności, czyli wielkość zarobków jest uzależniona od poświęconego czasu. Średnio dzienna stawka managerów wynosi ok. 100 do 300 zł dziennie, (ale trzeba ją oczywiście wypracować!). Przewodnik do sukcesu w prowadzeniu działalności biznesowej z siedzibą w domu składa się z dwunastu comiesięcznych odcinków, uczy i szkoli, jak przybliżyć się do fortuny i osiągnąć upragniony sukces. Oto Twój produkt. Decydując się na podjęcie współpracy, otrzymasz ode mnie bezpłatny, wstępny informator szkoleniowy, który to przeprowadzi Cię krok po kroku poprzez 30-dniowy okres próbny. W tym czasie sprawdzisz działanie tego marketingu, a także pozyskasz już pierwszych swoich klientów. Więcej szczegółów poznasz w miarę rozwoju własnej kariery. Przeszkolę Cię, dostarczę produkt i będę udzielała Ci wsparcia w trakcie dalszej pracy. Reszta zależy tylko od Ciebie - Twojej operatywności, przekonania, czasu pracy i podejmowanych decyzji. Im więcej wysiłku włożysz w pracę, tym więcej zarobisz pieniędzy. Zresztą będę z Tobą szczera, jednym z powodów, dla których zależy mi na współpracy z Tobą, jest fakt osiągnięcia sukcesu - jeżeli Ty osiągniesz sukces, ja również będę w tym uczestniczyła. Tobie zależy na osiąganiu wysokich dochodów i mnie również. Przykładowo ja, z minimalnym zaangażowaniem przez okres 8 dni otrzymałam blisko 100 zapytań w sprawie tej pracy. Mając Internet jako narzędzie pracy jesteś w stanie dostarczyć bezpłatną informację do klientów na całym świecie! Jeżeli uznasz, że przedstawione powyżej informacje są wartościowe, to dobrze. Możemy współpracować. Zrobię wszystko, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu. Obiecuję, że pokażę Ci krok po kroku jak to działa i dlaczego działa tak dobrze. Cały program krok po kroku jest bardzo prosty i każdy może go wprowadzić w życie, także i Ty! Jestem zadowolona z prowadzenia działalności i jestem przekonana, że i Ty będziesz zadowolony/a z wolności działania i uzyskiwania przychodów. Poświęć 30 dni (kilkanaście godzin) na wypróbowanie programu. Na początku traktuj to jak zabawę, i zacznij stawać się niezależny/a finansowo. Jeżeli po 30 dniach dojdziesz do wniosku, że nie chcesz kontynuować programu, a zdobędziesz w tym czasie paru klientów, to za ich zgodą przejmę ich od Ciebie. Współpracuj ze mną przez następne 30 dni, a upewnisz się, że realizacja biznesu sprawdza się w rzeczywistości. Wyślij do mnie e-mail zwrotny i napisz w temacie CHCĘ SPRÓBOWAĆ! na : [email protected] nie masz nic do stracenia! Zacznij zarabiać pieniądze, a niedługo zauważysz, że wcześniejsze niepowodzenia i brak gotówki pójdą w zapomnienie! Wysłanie maila zwrotnego o temacie CHCĘ SPRÓBOWAĆ! jeszcze do niczego Cię nie zobowiązuje, jest konieczne abym mogła wysłać Ci dokładniejsze informacje na temat tej pracy. Wiele osób dzięki tej pracy marketingowej wyszło z dołka finansowego, a potem stało się całkowicie niezależnymi finansowo. Znasz zapewne powiedzenie, że pieniądze leżą na ulicy, lecz trzeba pomóc szczęściu i je po prostu podnieść! Uwierz w siebie i bądź jedną z tych osób, które wzięły własny los w swoje ręce i zaczęły zarabiać poważne pieniądze! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy, bo naprawdę warto! Anna.


coś takiego ,wie ktoś coś o tym
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Jedna wielka ściema :-| Nikt w tym kraju nie rozdaje pieniędzy za darmo albo za kilka klinięć w ciepłym domku dobrą pensję.

Sekrety przekrętu pt. &quot;Pracownik ds. obsługi email&quot;.

W ostatnim czasie wszelkie portale ogłoszeniowe i fora internetowe zostały zalane przez ogłoszenia typu &quot;pracownik do obsługi e-mail, zarobki nawet 5000zł miesięcznie&quot;. Na początku wszystko to brzmi świetnie - pracę wykonuje się w domu przed komputerem, w dowolnych godzinach. W czym zatem tkwi problem?

Kiedy odpowiesz na takie ogłoszenie otrzymasz automatycznie wygenerowany list, w którym będzie mowa o tym, jak fajna jest to praca i jak dużo można zarobić. Praca oczywiście nie będzie wymagać od Ciebie większego wysiłku.

W owym mailu nie jest podana ani nazwa firmy ani nazwisko osoby, która zajmuje się &quot;rekrutacją&quot;, za chwilę dowiesz się dlaczego tak jest. Oczywiście trudno tutaj mówić o jakiejkolwiek rekrutacji, gdyż na tę wspaniałą ofertę pracy może załapać się dosłownie każdy, kto ma dostęp do Internetu.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tego zajęcia, to musisz wysłać email zwrotny o treści &quot;chcę spróbować&quot;. Następnie otrzymujesz drugiego maila, który mniej więcej wyjaśnia na czym ta praca polega. A więc przejdźmy do konkretów.

* Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić to zakupić (tak, zakupić z własnych pieniędzy) roczny kurs emailowy dotyczący marketingu internetowego. Koszt tego wspaniałego kursu to tylko 35 zł miesięcznie. Pierwszą część otrzymujesz gratis, za kolejne 11 musisz zapłacić. Policzmy więc - przyjemność odbycia rocznego kursu będzie Cię kosztować w sumie 385 zł. Całkiem sporo, choć ta kwota rozbita na 11 rat nie wygląda już tak strasznie.
* Od drugiego punktu zaczyna się tak naprawdę &quot;praca&quot;. Twoim obowiązkiem będzie pozyskanie jak największej ilości osób (frajerów?) chętnych żeby zapisać się na ten kurs mailowy, za który ty płacisz 35 zł miesięcznie. Stąd tyle ogłoszeń &quot;pracownik do obsługi email&quot; w Internecie.

I teraz najlepsze. Kursu nie kupujesz u żadnej firmy - pieniądze przelewasz bezpośrednio na konto osoby, od której dostajesz maile. Natomiast osoby, które Ty pozyskasz do zapisania się na kurs wpłacają pieniądze bezpośrednio na Twoje konto, i to do Ciebie należy rozsyłanie kolejnych rozdziałów, za które oczywiście uprzednio musisz zapłacić.

Cały system jest bardzo dobrze pomyślany. Z pozoru wygląda na piramidę finansową, ale nie do końca nią jest. Dodatkowo dzięki temu, że ten system rozprzestrzenił się już po całym Internecie trudno teraz dociec, kto jest jego twórcą, więc nie ma kogo obarczyć odpowiedzialnością.

W czym zatem problem?

* Przede wszystkim jest jedna ważna kwestia. Do końca nie wiadomo czy ten system jest legalny. Prawo polskie nie nadąża za zmianami w Internecie i w przypadku udowodnienia takiej działalności nie wiadomo jaka grozi za to kara (jeśli w ogóle grozi).
* Drugą ważną rzeczą jest kwestia podatków. W Polsce wszyscy obywatele mają obowiązek odprowadzania podatku od każdego źródła dochodu. W przypadku tego systemu nie jesteś zatrudniony przez żadną firmę i nikt za Ciebie podatku nie odprowadza. I tu pojawia się problem, ponieważ taka działalność jak sprzedaż kursu mailowego, która ma przecież charakter ciągły, podpada pod działalność gospodarczą. Skarbówka raczej nie zaakceptuje tej &quot;pracy&quot; bez zarejestrowania na siebie działalności gospodarczej - a to znowu jest związane z płaceniem składek na ZUS niezależnie od tego czy osiągasz dochód czy nie.
* Trzecim problemem, który może nastąpić to - co się stanie jeśli jedna z osób, która kupi od Ciebie ten kurs w pewnym momencie stwierdzi, że cała ta sprawa &quot;śmierdzi&quot; i zgłosi ją na policje. Oczywiście poda Twoje dane jako osoby, której wpłacała pieniądze (a dane ma, bo potrzebuje do przelewu) i tym samym ściągnie na Ciebie kłopoty. A wtedy nawet jeśli policja nie przyczepi się do rodzaju działalności to uwierz mi - na pewno poinformuje Urząd Skarbowy o tym, że czerpiesz z tego zyski i być może nie płacisz podatków. A za to grożą słone kary pieniężne.
* Pomijam już kwestię moralną, to Twoja sprawa czy uważasz ten rodzaj zarobkowania za uczciwy i dopuszczalny czy nie.

I teraz właściwie musisz sobie zadać pytanie: czy warto się w to pakować czy nie? Potencjalne zarobki wyglądają kusząco. Ale pamiętaj, że potencjalne pieniądze nie są pieniędzmi w kieszeni, i tak naprawdę nie wiadomo czy ostatecznie wyjdzie się na tej &quot;pracy&quot; na plus.

Sam musisz niestety ocenić ryzyko i podjąć decyzję co chcesz zrobić. Moim skromnym zdaniem ta pseudopraca jest niczym więcej jak naciąganiem naiwnych ( i chciwych) frajerów - przepraszam za mocne słowa, ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat - i nie warto się w to pakować.

Źródło: http://www.dorabiamdopensji.pl
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ass :;/: ... a ile Jeleni gra w Auxerre ? :|
ale forma zarobku do bani i nawet nie pakuj się w taki syf ;/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Wy chyba coś dzisiaj piliście ????
Jeden na pewno, a reszta to co najwyżej jelenie z małej litery.. ;)
A tak już całkiem poważnie, to taka praca nie ma sensu, bo to nie jest praca.
Jeleń jeleniami, ale o formie mnogiej nie ma mowy ;)
by Ass: nie wyłapałeś Magik ????
już wyłapałem ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Dobra to moze ja powiem wprost wszystkie tego typu oferty jak ta, czy klikanie w jakies reklamy badz zdobywanie jakis dennych punktow to jedna wielka lipa. Moze jeden na stu cos tam dostanie/wygra ale w mojej opini szkoda czasu, mozna go wykorzystac o wiele ciekawiej. Ludzie wymyslaja to wlasnie dla takich Jeleni jak wy zebyscie zarabiali na nich kase.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom