>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
OD DZIŚ PROSZĘ PODAWAĆ KWOTY WYMIAN LUB KWOTY BONÓW -ponieważ wymiany 5 z czy 10 zl (jak już kiedyś wspomniał jeden z unserów są mało znaczące) , ponieważ ktos po 5 zl dostanie 10 ✅ i będzie niby wiarygodny.........a za kilka dni może oszukać za jednym razem na kwotę np 200 zł.Moim zdaniem wpisywanie ✅ za wymiane 2-10 zl nie powinno mieć tu miejsca.Tu nie jest licytacja o ✅ tylko tu chodzi o wiarygodność i uczciwośc przeciwnej strony( a nie o liczbe ✅ X 5 zl)&gt;Każdy chyba woli wymienic sie z osoba co ma np 2 ✅ za wymiany po 200-300 zl) niz z osoba co ma 10 ✅ za wymiane po 2-5 zł lub bon. więc prosze o wpisywanie kwot , bo ostatnio jest coraz więcej oszustw. A osoby które chcą się wymieniać proszę dokładniej prześwietlac drugą stronę żeby nie było rozczarowań -życze udanych wymian. ;-)
 
S 11

support75

Użytkownik
bodi, ciesze sie ze w koncu ktos podziela moje zdanie.
Tak jak pisalem kiedys, dla mnie ma znaczenie czy te wymiany sa na 2 zł czy np na 500 zł.
Dobrze ze administracja postanowiła to zmienic i nakazuje pisac jaka kwota jest za ten plus.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
co do stazu i zaufania... wszystko pic na wode bo i tak znajdzie sie ktos taki jak np Patrolinho ???? Niby mod na forum, niby staz odpowiedni, a i tak oszukal... po raz kolejny okazuje sie ze nie warto ufac ludziom...

Moze stworzyc jakas forumowa baze dancyh :mrgreen: Niech wszyscy robiacy transakcje w jakis sposob podaja swoje dane, jakos je potwierdzic i latwo byloby dojechac wtedy cwaniakow :jezora: Ale to tylko marzenia... tak naprawde jesli pozyczamy to tylko na wlasna odpowiedzialnosc... nikogo nie mozna byc pewnym...
Wstyd mi się przyznać, ale to niestety prawda ... :oops: Chciałem Cię oficjalnie przeprosić za to co zrobiłem (czytaj unikanie i brak jakiegokolwiek odzewu z mojej strony oraz za to, ze nie oddałem w terminie) W myśl starej zasady &quot;Lepiej późno niż wcale&quot; pieniądze Ci oddam tylko ... Daj mi tydzień ... Hmmm nie wiem ile będzie szło przez naszą ukochaną Pocztę Polską ???? Już raz straciłem tak 40 zł ... Może źle wypełniłem nie wiem :roll: Wracając do tematu ... Wiem, że na pewno chciałbyś mnie spotkać i obić mi twarz jednak musisz też trochę mnie zrozumieć nie mówię żeby od razu się na de mną litować jednak miałem sporo problemów rodzinnych ... :sad: Niektóre jeszcze się nie &quot;rozwiązały&quot; ale jakoś daję radę ;) Więc jeszcze raz proszę Cię o wyrozumiałość ... I powtórnie serdecznie przepraszam za to co zrobiłem ???? Wiem, że to naganne zachowanie i takiej plamy już nie zmyję jednak chciałbym ją choć w małym stopniu zatrzeć ... Nawet jeśli nadal chcesz mnie zmieszać z błotem to pamiętaj o jednym ... Ludzie popełniają błędy lecz potrafią je także naprawiać Na prawdę jeszcze raz przepraszam i wstyd mi się przyznać przed całym forum, że zrobiłem takie coś bo zapewne stracę całe zaufanie jakie budowałem sobie przez cały okres jaki tutaj spędziłem , ale cóż szczerość zawsze ma swoje złe strony ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom