>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Pozostałe spotkania międzynarodowe

N 379,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Wyspy Zielonego Przylądka - Algieria
WZP @1,75
WZP i poniżej 54,5 bramek @3,40
Superbet


Nieznacznym faworytem drugiego półfinału są Kabowerdeńczycy, obie ekipy w drodze do półfinału wygrały swoje grupy z kompletem zwycięstw oraz odprawiły dość wyraźnie z kwitkiem rywali w ćwierćfinale. WZP w grupie wygrywały bardzo wyraźnie i bilans bramkowy 126-62 jest bardzo okazały. Algieria w grupie wygrywała mniej okazale, świadczy o tym bilans bramkowy 95:69. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy mniej bramek niż w pierwszym półfinale, a tempo rozgrywania akcji będzie nieco wolniejsze. Ostatecznie liczę, że WZP wezmą rewanż za porażkę z Algierią z przed 3 laty, kiedy to ulegli nieznacznie 23:25.
 
Ostatnia edycja:
N 379,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Katar - Japonia
Japonia +2,5 @1,85
Japonia lub remis @2,55
Superbet


Wielki finał azjatyckich mistrzostw w piłce ręcznej. Obie ekipy dość gładko do tego finału się dostały. Katar jest dość wyraźnym faworytem, jednak obie ekipy spotkały się już w poprzedniej rundzie i padł remis 28:28, a kursy był wystawione bardzo podobnie. Myślę, że Japonia postawi się ponownie faworytowi i powalczą. Myślę, że Japonia tego meczu jakoś wyraźnie nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja pójdę w drugą stronę. Uważam, że Katar wygra to spotkanie. Bardziej cenię jednak piłkę ręczną w europejskim wykonaniu, a trzeba pamiętać, że w reprezentacji Kuwejtu gra paru zawodników z byłej Jugosławii. Jest tam gracz Wetzlar, Nexe i paru innych krórzy dla szmalu grają w arabskich klubach. Poza tym Kuwejt to bogaty kraj i szejkowie mogą wpłynąć na wynik, a przecież turniej odbywa się w Bahrajnie, a i sędziowie nie są z Europy. Wcześniejszy mecz był tak naprawdę o pietruszkę, bo obydwa zespoły wychodziły z grupy i była tylko kwestia pierwszego miejsca. Dlatego mój typ to

Katar i powyżej 53,5 kurs 2,4 STS 2,7 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2068
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wyspy Zielonego Przylądka - Tunezja 28:35

Mecz pocieszenia bo tak wielu nazywa spotkania o 3 miejsce. Wielu również jest zdania, że nie powinno się rozgrywać tego meczu bo liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. Ja od wielu lat na różnych imprezach gram w meczach o 3 miejsce wiele bramek, punktów itd zależy od dyscypliny.
Przeważnie to spotkania stoją na innym poziomie czyli bardziej ofensywa i mniejsze skupienie się na obronie.
Tym razem mamy drużyny ofensywne co jeszcze bardziej zachęciło mnie do zagrania tego overa.
Tunezja to myślę 2 drużyna w Afryce - na ich nieszczęście trafili w półfinale na Egipt i przegrali 25:30 a tak to do tej pory na tym turnieju rzucali 59,36, 33 i 37 bramek.
WZP również zaliczam do grona tych ofensywniejszych drużyn w Afryce. W półfinale ulegli Algierii 26:32 a tak to do tej pory rzucali 52, 45, 29 i 31 bramek.

Obie drużyny w 2023 grały na MŚ i tam także pokazali się z dość ofensywne strony, Tunezja 27, 29, 21, 30, 33, 30 i 38 bramek rzucali - 21 rzucili tylko z Danią czyli chyba najlepszą drużyną na świecie.
WZP również w tym aspekcie wyglądali bardzo dobrze 33 - Urugwajowi, 27 - Szwecji, 30 - Islandii, 23 - Portugalii i 30 - Węgrom

powyżej 56,5 2,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
Do góry Bottom