>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe sporty - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

kabacik 410

kabacik

Użytkownik
W piątek pobrałem Dołęgę 1-3 za 2.2 ???? Sytuacja wygląda komfortowo, oby nie było żadnej nieprzyjemnej niespodzianki ???? Generalnie też zauważyłem, że buki wycofały się z tej kategorii. Pewnie dadzą postawić w poniedziałek, ale wtedy na 1-3 już pewnie kurs będzie dużo poniżej 2. Pozdrawiam i oby zdobył Dołęga złoto ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W piątek pobrałem Dołęgę 1-3 za 2.2 ???? Sytuacja wygląda komfortowo, oby nie było żadnej nieprzyjemnej niespodzianki ???? Generalnie też zauważyłem, że buki wycofały się z tej kategorii. Pewnie dadzą postawić w poniedziałek, ale wtedy na 1-3 już pewnie kurs będzie dużo poniżej 2. Pozdrawiam i oby zdobył Dołęga złoto ????
Jak na win jest 2,38 to chyba jasne ze bedzie ponizej 2... nawet ponizej 1,20 ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jak na win jest 2,38 to chyba jasne ze bedzie ponizej 2... nawet ponizej 1,20 ;)
Spoko. Napisałem to tak jako oczywistość taką ???? nawet nie wiedziałem ile jest na win, przyznam szczerze. Pozdrawiam
I to, że wymieniłem akurat, że poniżej 2 to było w kontekście, że udało mi się po 2.2 pobrać wczoraj, gdy jeszcze nie było tych okoliczności. Pewnie będzie 1-3 w przedziale 1,2 -1,4 ???? choć 1.4 to chyba sporo przesadzam, skoro na win taki faworyt ???? Pewnie ok. 1,2 będzie. Pozdrawiam
 
dig 106

dig

Użytkownik
Teraz, dokładnie w tej chwili, w fortunie, zakład na to że Marcin zajmie miejsce 1 lub 2 kurs wynosi 3.20... Jak by się jeszcze jutro rano dało złapać to polecam z grubszym portfelem wybrać się do najbliższego punktu fortuny.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Teraz, dokładnie w tej chwili, w fortunie, zakład na to że Marcin zajmie miejsce 1 lub 2 kurs wynosi 3.20... Jak by się jeszcze jutro rano dało złapać to polecam z grubszym portfelem wybrać się do najbliższego punktu fortuny.
Od polnocy juz nie mozna tego grac wiec biegnij biegnij tylko kasy nie zgub w drodze powrotnej... ;)
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Już wczoraj koło 22 przyblokowali mozliwosc obstawienia ze bedzie albo 1 albo 2, teraz masz ze zdobedzie medal po 1.5 ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Floor - gimnastic artistic
Zou Kai 3,20 ✅
Nie kumam dlaczego buki faworyzuja Japonczyka Uchimere. Chyba dlatego ze zdobyl zloto kilka dni w temu w all around ale nie wiem co to ma za znaczenie. Wystarczy przytoczyc wyniki z floor.
W kwalach Chinczyk 15,833 a Japonczyk 15,766.
W druzynowce Chinczyk najlepszy ze wszystkich na tej konkurencji : 15,833 a Japonczyk 15,700.
W indywidualnych Kai nie startowal a Uchimura 15,100.
Uchimura to wybitny gimnastyk jednak jesli chodzi o floor to Chinczyk jest tutaj lepszy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chinczyk pieknie wszedl to czas na kolejna konkurencje z gimnastyki.
Pommel horse - gimnastyka
Smith 2,15 betsson ⛔ taka sama nota jednak 2 miejsce...
Tommasone-Berki 3,65 betsson
Zdecydowany faworyt osiagajacy najlepsze wyniki w tej konkurencji w Londynie. Dorzucajac to ze jest zawodnikiem gospodarzy moze liczyc na doping trybun jak i przychylnosc sedziow co w Londynie czesto sie zdarza...
W kwalach 15,800 czyli bardzo dobrze, za nim bardzo daleko drugi Tommasone tylko 15,333. Berki dopiero 5 ze slabiutkia nota 15,100.
W druzynowce Smith wrecz idealnie 15,966, Francuz tez dobrze 15,466. Jak dla mnie Wegier nie bedzie sie tu liczyl, powinien spokojnie wygrac Brytyjczyk a srebro dla Francuza.
 
F 3

funkymc

Użytkownik
Chinczyk pieknie wszedl to czas na kolejna konkurencje z gimnastyki.

Pommel horse - gimnastyka

Smith 2,15 betsson ⛔ taka sama nota jednak 2 miejsce...
Tommasone-Berki 3,65 betsson

Zdecydowany faworyt osiagajacy najlepsze wyniki w tej konkurencji w Londynie. Dorzucajac to ze jest zawodnikiem gospodarzy moze liczyc na doping trybun jak i przychylnosc sedziow co w Londynie czesto sie zdarza...
W kwalach 15,800 czyli bardzo dobrze, za nim bardzo daleko drugi Tommasone tylko 15,333. Berki dopiero 5 ze slabiutkia nota 15,100.
W druzynowce Smith wrecz idealnie 15,966, Francuz tez dobrze 15,466. Jak dla mnie Wegier nie bedzie sie tu liczyl, powinien spokojnie wygrac Brytyjczyk a srebro dla Francuza.
A wiadomo czemu Berki wygrał? Smith miał większą trudność i myślałem, że to decyduje ????
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
IO 2012 | Podnoszenie ciezarow M. -do 105kg-klas.konc.
Akkaev K. chyba startuje bo pojawił się w ofercie i Fortuny dziś kursik 3,3
Dolega jest na zwycięstwo 1,6
Torokhtiy O.5,5
Obstawiam, że Polak będzie 2 obstawiam Akkaev 1 Dolega 2 Torokhtiy 3 Nurudinov 4
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
IO 2012 | Podnoszenie ciezarow M. -do 105kg-klas.konc.
Akkaev K. chyba startuje bo pojawił się w ofercie i Fortuny dziś kursik 3,3
Dolega jest na zwycięstwo 1,6
Torokhtiy O.5,5
Obstawiam, że Polak będzie 2 obstawiam Akkaev 1 Dolega 2 Torokhtiy 3 Nurudinov 4
– Widziałem Akkajewa na treningu i rzeczywiście miał kłopoty z poruszaniem się. Kłokowa w wiosce nie ma. Nie wiem, jaka jest prawda z tym wycofaniem i nawet nie bardzo mnie to interesuje. Muszę dźwigać swoje. Czy Rosjanie się pojawią czy nie, sztanga, którą będzie trzeba podnieść, nie stanie się lżejsza – mówił nam wczoraj Dołęga.
Także z tym Akkaevem ostrożnie ????
Ja dałem na naszego bez zawahania się
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Kilka słów a Iraklim Turmanidze, bardzo solidny zawodnik w kwietniowych mistrzostwach europy wyglądał bardzo solidnie i będę mu dzisiaj kibicował, choć typ nie jest poparty merytorycznie i ciężko być kibicem tego sportu nie będąc z nim związanym w żaden sposób to myślę, że Irakli dzisiaj ma szansę przy dobrym rozwoju sytuacji na miejsce na podium. Dodam tylko, że w kwietniowych mistrzostwach europy w tureckiej Antalyi zdobył brąz wygrywając rwanie z wynikiem 195 kg, a dwubój ukończył z wynikiem 423 kg
z typów na dzisiaj
Irakli Turmanidze vs Almir Velagic
Turmanidze
1.87 pinnacle
Turmanidze miejsce 1-3
7.5
unibet
 
Do góry Bottom