>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Egipt już przegrał na tych Mistrzostwach właśnie z Algieria gładko 3/0... Grali rezerwa czy jak to wyglądało ?
a czemu Francja dostała baty od Rumunii w grupie 3:1 a potem w fazie pucharowej zmietli ich 3:0? nie odpowiem ci na to pytanie, raz że roszady w sładzie dwa że motywacja do gry, wiele czynników może na to wpływać. Przykład z tenisa Djokovic przegrywa z Djere na wczesnym etapie turnieju 2:0 a potem w finale nie daje żadnych szans Ruskowi, także sam widzisz że najlepsze drużyny/zawodnicy spinają się na mecze o złoty medal, a wręcz przeciwnie w meczu od brąz potrafią własnie wyjść na wyjebce. stąd moje dwa typy które naprawdę warto zagrać ;)
 
BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Igrzyska Panamerykańskie kobiet

Argentyna vs Kuba:

3:0 @1,55 - Unibet
Poniżej 134,5 @1,88 - Unibet

Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Argentyna zagra pierwszym składem, to bez problemu wygra. Problem robi się kiedy wiadomo, że mecz Brazylii z Portoryko jest o 14:30 i po tym meczu Argentyna może mieć zapewnione drugie miejsce w grupie, jeszcze przed rozegraniem swojego spotkania.

Czysto siatkarsko, to Argentyna jest znacznie lepszą drużyną. Jest chociażby Bulaich w roli kapitana, jest Rizzo z Benfiki, Corbalan z Lugo czy Farriol z Olympiakosu. Kubanki same małolaty występujące w lidze kubańskiej. Suarez Hernandez w roli kapitana z rocznika 98, reszta 2004-2005.

Jeśli Argentyna zagra tutaj pierwszym składem to myślę, że punktowo skończy się w okolicach 126-128. Nie mam zielonego pojęcia skąd taka wysoka linia i to jeszcze przed meczem Portoryko z Brazylią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +921
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Może dlatego że nie ma podstaw by twierdzić że Portorykanki coś ugrają z Brazylią i buki przewidują że Argentynki nie zagrają na maxa
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
BanksyGA BanksyGA jak widzisz mecz Meksykanek z Portorykankami. Patrzyłem składy to obie ekipy przywiozły kilka zawodniczek z niedawnych kwalifikacji olimpijskich a na tamtym turnieju to te drugie coś przynajmniej pokazały. Dzisiaj jednak są dogiem.
 
BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA jak widzisz mecz Meksykanek z Portorykankami. Patrzyłem składy to obie ekipy przywiozły kilka zawodniczek z niedawnych kwalifikacji olimpijskich a na tamtym turnieju to te drugie coś przynajmniej pokazały. Dzisiaj jednak są dogiem.
Za dużo chcesz grać w kierunku underdogow. W rozgrywkach Norceca underdogi bardzo, bardzo rzadko cokolwiek potrafią ugrać, bo bardzo rotują składami.

Portoryko wzięło z kwali IO chociażby Neire Ortiz czy Venegas, ale co to za różnica skoro tam całą grę robiła im trójka Brittany Abercrombie, Alondra Vasquez i Paola Santiago. Chociażby wystarczy spojrzeć na mecz z Belgią gdzie ta trójka zdobyła 51 z 74 punktów Portoryko w całym meczu (punkty zdobyte tylko przez Portoryko, bez błędów Belgii).

Abercrombie właśnie gra mecz w Korei, Vasquez jest w Vilsbiburgu, a Santiago już siedzi we Włoszech.

Co z tego, że niektóre nazwiska się pokrywają skoro są to tzw. fusy? Meksyk powinien wygrać i to zakładam jakieś 3-1, ale mnie ten mecz kompletnie nie interesuje. To co mnie interesuje to wrzucam, czyli BYC MOŻE jeszcze mecz Dominikany z Brazylią, gdzie Dominikana jest swoją podstawą na tym turnieju i bez problemu go wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +370
BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA - Chile dziś próbujesz? Nie widziałem wczorajszego meczu z Arg, ale brzmi dobrze Chile -1.5 ? Czy jednak Kubanki na tle bądź co bądź mimo wszystko reprezentacji Chile może coś ukłuć i powalczyć?
Nie, nic nie próbuje. Chile slabe, Kuba słaba. W moich oczach to zwykły hazard. Jeszcze Chile wczoraj dosyć długi mecz miało.

Myślałem o Dominikanie, ale nie przy linii 128,5
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bernardo Rezende ponownie został trenerem reprezentacji Brazylii!

Zrzut ekranu 2023-12-28 o 11.57.20.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
pinio1111 85,9K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Niemcy
Niemcy +2,5seta 1,60 fortuna

Towarzyskie spotkanie przed LN.
Zarówno Polska jak i Niemcy mają zapewniony udział w IO. Dziś sądzę że będzie poligon doświadczalny w naszej repie i mnóstwo rotacji. Sądzę że większość meczu zagrają nominalni zmiennicy.
Dlatego widzę spore szanse na seta dla podopiecznych Winiarskiego bo ma tam kto grać, co pokazali podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO, gdzie wywalczyli awans.
Inna sprawa że patrząc w H2H, naprawdę bardzo rzadko wygrywaliśmy z Niemcami bez utraty seta. Bardzo często były to pięciosetowe zacięte pojedynki, a patrząc na mecze towarzyskie to nie pamiętam wygranej Polski w trzech setach.
Uważam że kurs na seta dla Niemiec na poziomie 1,60 to spore value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1548
pinio1111 85,9K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Ukraina
dokładny wynik 3:0 1,96

Kolejny mecz kontrolny przed LN, tym razem z reprezentacją Ukrainy.
Wczoraj moje przypuszczenia się potwierdziły i to z nawiązką, gdyż nasza reprezentacja przegrała nie tylko seta, lecz cały mecz 1:3. Fakt że pierwszy i czwarty set przegrane frajersko, bo ze stanu 23:21 w pierwszym i 23:19 w czwartym, ale jednak porażka.
Tak jak myślałem był poligon doświadczalny i mnóstwo zmian. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza i kontynuację rotacji w zespole. Jednak przeciwnik będzie znacznie słabszy i myślę że nasi zawodnicy trochę podrażnieni wczorajszą porażką, będą dziś bardziej zmotywowani.
Nikola nie lubi przegrywać i widać to było po nim po meczu z Niemcami. Trochę się dostało chłopakom za głupio przegrane końcówki setów.
Myślę że dzisiaj celem będzie jak najszybsza wygrana i również personalnie spodziewam się ciut mocniejszego składu. Szkoda że nie zobaczymy na rozegraniu M. Janusza bo to bezwzględnie nr1 na tej pozycji w reprezentacji, ale Komenda i Łomacz maja na tyle jakości że powinno wystarczyć na osłabioną Ukrainę.
No właśnie co do przeciwnika, to jest tam straszny chaos i wielu zawodników odmówiło gry w reprezentacji. Raul Lozano na starcie swojej pracy z Ukrainą, musi sobie radzić bez największych gwiazd tej drużyny, czyli Płotnickiego i Tupczij.
Dwa dni temu Ukraina przegrała z Niemcami 1:3.
Dzisiaj sądzę, że lekko podrażniona Polska powinna wygrać bez straty seta z osłabionym przeciwnikiem i w dobrych humorach przystąpić do pierwszego turnieju LN.

Ze stawką jednak nie szaleję bo to mecz typowo treningowy.

Niestety kurs już poleciał na 1,58 i to wg mnie nie jest warte ryzyka. Mi udało się zagrać to jeszcze po kursie 1,96
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +444
Do góry Bottom