>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe ligi - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
lipex 349

lipex

Użytkownik
Slovan Ustecti - Dukla Jihlava
Typ: 1
Kurs: 1.32 Expekt
Tym razem trochę mniejszy kurs. Pierwszy zespół sezonu zasadniczego mierzy się z czwartym zespołem. Mimo iż dzieliły ich tylko trzy pozycje Slovan miał przewagę prawie 35 punktów nad Jihlavą. W ostatnich czterech meczach liderzy sezonu zasadniczego pewnie pokonywali/gromili ósmy zespół ligi, natomiast Jihlava pokonała po niesamowicie ciężkim playoffie trzecią drużynę sezonu (4:3). Slovan razem z drugim Chomutovem zdominowali ligę i to właśnie oni są murowanymi faworytami do awansu. Sądzę, że Slovan nie będzie miał problemów z pokonaniem rywala u siebie, gdyż jest to szansa na szybkie rozpoczęcie drugiej rundy bez żadnych niemiłych niuansów, tym bardziej że Slovan wygrało 19 z 26 meczów u siebie.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Dijon - Grenoble
Typ: 1
Kurs: 1.75 Expekt
Nie mam pojęcia, dlaczego taki ogromny kurs na drugie w sezonie zasadniczym Dijon. Argumenty za gospodarzami to: bardzo dobra gra u siebie (zwycięstwa między innymi z bardzo dobrym Briancon), ostatnie cztery mecze tych drużyn, gdy Dijon był gospodarzem, kończyły się pewnym zwycięstwem Dijon, świetna defensywa u siebie, ostatni mecz u siebie. To jest po prostu niemożliwe, żeby tak dobry zespół, który przez cały rok konkurował praktycznie tylko z Rouen i niekiedy z Briancon, mógł przegrać ostatni mecz na własnym stadionie z dużo gorszym zespołem. Super typ, super value, dla odważnych handicap po 2.25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom