>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis rusza liga szwajcarska, jest tylko jeden mecz
Rapperswill kontra Zurich . Obie ekipy doinwestowane przed sezonem obie graja w lidze mistrzów, choć Rapperswill juz tylko dwa mecze i out. Ekipa ZSC pred sezonem spory zaciag wysokiej jakosci graczy z KHL, szwedzkiej , NHL. Cel to mistrzostwo , które sfrajerzyli rok temu prowadzac 3-0 w finale i ostatecznie przegrywjac. Zurich w porownaniu do gospodarzy dysponuje czteroma rownymi formacjami i jakosci tych formacji jest wg mnie duzo wyzsza od gospodarzy. Podobnie obsada bramki tez widze przewage po stronie gosci . Jezeli ZSC pokaze na lodzie to co ma w rosterze to powinni zainkasowac 3 pkt

Zurich RT kurs 2,05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
sunxl 2M

sunxl

Typer
Rapperswil – Zurych:
Roman Cervenka powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.35✅️
Alexandre Texier powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.60⛔ (kontuzja 11min)
AKO @2.16 Fortuna⛔

Gospodarze to zespół, który w poprzedniej kampanii National League doszedł do ćwierćfinałów play-off
. Niestety na tym etapie musiał uznać wyższość Davos, ale udało się zakwalifikować do hokejowej Ligi Mistrzów. Należy wspomnieć o wzmocnieniach, jakie dokonał Rapperswil. Przede wszystkim są to znani nam zawodnicy z Jokerit, a więc Jordan Schroeder oraz Nicklas Jensen. Dwójka ta doskonale rozumie się na lodzie, dlatego nic dziwnego, że występują obok siebie w jednej piątce. Ważne było sprowadzenie solidnego bramkarza, który gwarantowałby odpowiedni poziom pomiędzy słupkami. Wybór padł na Robina Meyera, ale jest to raczej melodia przyszłości i za jakiś czas wskoczyć zapewne do składu. Melvin Nyffeler występował podczas meczów weekendowych Ligi Mistrzów i to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za dobrą postawę przy bramce. Szkoda odejścia Zacka Mitchella, który postanowił wrócić do KHL, ale wydaje się, że skład Rapperswil jest mocniejszy niż przed sezonem. Czy to ujrzymy już w pierwszym starciu ligowym?

Po drugiej stronie barykady znajduje się wicemistrz poprzedniej kampanii, który był bardzo blisko, aby ponownie wskoczyć na tron National League. Śledziłem poczynania Zurychu w rozgrywkach 2021/2022 i kibicowałem im, aby zawodnicy tego zespołu sięgnęli po złoto, ale niestety, jakieś rozprężenie oraz brak koncentracji wkradło się do ich szatni. Zug zdołał wygrać cztery spotkania z rzędu i tym samym obronić tytuł. Szkoda, ale należy jak najszybciej wyciągnąć wnioski, aby takich błędów nie zrobić w nowym sezonie. Przyjezdni znacznie się wzmocnili w przerwie, sprowadzając zawodników z KHL, czy nawet z NHL. Wiele par oczu będzie zwróconych na Francuza Alexandre Texier, który z miejsca ma stać się liderem drużyny. Cel Zurychu jest jasny, wywalczenie mistrzostwa kraju, ale także Liga Mistrzów, która przez wiele klubów jest traktowana po macoszemu. Niemniej jednak goście mają bardzo dobry roster, który pozwala myśleć o zrealizowaniu tych planów. Jak zaprezentuje się wicemistrz na inaugurację rozgrywek szwajcarskiej ekstraklasy?

Faworytem są goście, ale jestem zdania, że gospodarze postawią się wicemistrzowi. Oba kluby dokonały znaczących wzmocnień i czeka nas interesująca rywalizacja w Rapperswil-Jona. Skupię się na kanadyjce i pobieram dwóch liderów swoich drużyn. Jeżeli chodzi o Rapperswil to pobieram punkt Romana Cervenki. Jest to bardzo doświadczony zawodnik, który miał swoje epizody w NHL oraz w KHL, ale w ostatnim czasie spodobała mu się Szwajcaria. W poprzedniej kampanii był najlepiej punktującym hokeistą w całej stawce i gdy tylko oglądamy PP, to dla gospodarzy to Czech jako pierwszy wyjeżdża na lód. Podczas ostatnich rywalizacji w Lidze Mistrzów był wyróżniającą się postacią i w Tampere popisał się golem i asystą. Jestem zdania, że swoje sytuacje będzie dzisiaj miał i pokusi się o trafienie lub kluczowe podanie do kolegi.

Moim drugim wyborem jest nowy zawodnik z Zurychu, a więc Alexandre Texier. Wiekowo to bardzo młody gracz, który pojawił się niedawno w NHL, ale najwidoczniej na ten moment są to dla niego zbyt wysokie progi. Postanowił wrócić do Europy, aby nieco się odbudować i trafił do zespołu, który celuje tylko w wysokie osiągnięcia. Przyjezdni coraz bardziej się zgrywają i to rzutuje na aktualną formę gości. Udało się w ostatni weekend pewnie pokonać outsiderów swojej grupy w hokejowej Lidze Mistrzów Katowice oraz Fehervar 5:1 i to właśnie Alexandre Texier miał udział przy wielu golach swojej drużyny. Mam nadzieję, że dzisiaj również pokaże swoje umiejętności, dlatego stawiam na jego punkt w kanadyjce.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Atakuje dzisiaj dubla ze Szwecji i Szwajcarii, wstawię swoje przemyślenia w obu tematach:

Linkoping – Skelleftea: 2ml @1.72✅️
Lugano – Zurych: X2 @1.45✅️
AKO @2.49 ✅️STS

Przenosimy się do Szwajcarii, gdzie przed nami rywalizacja Lugano z Zurychem. Gospodarze to zespół, który od lata stara się doskoczyć do czołówki. Ostatnie mistrzostwo zawodnicy tego klubu świętowali w kampanii 2005/2006. Poprzednie rozgrywki nie były udane w ich wykonaniu. Tylko dziewiąta pozycja po sezonie zasadniczym i gładkie 0:4 w serii z późniejszym Mistrzem NL w ćwierćfinale powoduje, że postanowiono postawić na zagranicznych hokeistów i tak do Lugano trafili tacy gracze jak Oliwer Kaski, Markus Granlund, czy też bramkarz z NHL Mikko Koskinen. Tym razem oczekiwania są o wiele większe, niż to bywało w przeszłości. Czy stać gospodarzy na drugą wygraną z rzędu?

Zurych niestety nie potrafi się na razie odnaleźć w nowej kampanii NL. Dwie przegrane z rzędu powodują, że coraz większa presja jest obecna w obozie gości. O ile spotkania w Lidze Mistrzów były całkiem udane w ich wykonaniu, tak ligowa rzeczywistość przytłacza wicemistrza. Jakby mało było problemów, to w pierwszym meczu kontuzji dostał nowy nabytek Zurychu, a więc Alexandre Texier. Szkoda, ponieważ francuski napastnik bardzo dobrze wyglądał na start nowego sezonu i będzie go brakować przez kilka tygodni. Jest jednak tutaj głębia składu, która pozwala myśleć o przełamaniu. Dla gości dzisiejszy przeciwnik jest w ostatnich latach całkiem wygodny. Jak spisze się wicemistrz w Lugano?

Muszę przyznać, że obserwuje zmagania Zurychu i wcale nie grają tak źle, jak wskazują na to wyniki. Jestem zdania, że motywacja w obozie wicemistrza NL jest duża i czas sięgnąć po pierwszą wygraną. Stawiam na X2. Lugano znacznie się wzmocniło w porównaniu z poprzednią kampanią, ale pierwsze starcie z outsiderem ligi Ajoie było mało przekonujące. Widać, że potrzebne jest zgranie w tej drużynie i trochę czasu minie, zanim to nastąpi. Dzisiaj czeka gospodarzy bardzo trudna przeprawa z przeciwnikiem, który jest dla nich niewygodny. Ostatnie cztery bezpośrednie mecze padły łupem Zurychu. Liczę na brak przegranej gości w regulaminowym czasie i rehabilitacje za ostatnie porażki odniesione w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez dzis Swisse ale krótko bez rozpisywania sie.
Na tapecie mecz Fribourg-Rapperswill
Gospodarze nie moga zaskoczyc w ligowym sezonie a porazka z Ajoie bije po oczach bo ich roste patrzac na NL jest najslabszy. Fribourg , maja ciekawy skład, kanadyjskiego treneiro ale cos sie zacieli. Z kolei goscie na drugim biegunie. W Rapperwill jest dobry sklad, klimat do hokeja . chemia w zespole i wg mnie na ten moment lepsza forma. osterowo nie ustepuja gospodarzom i moga tu zgarnac trzy punkty ale ja gram z x

Rapperswil z x kurs 1,8 STS 🅾 gra swoje a wynik swoje, cuda
 
Ostatnia edycja:
warzyn 144K

warzyn

Użytkownik
2.Czechy

Spróbuje dzisiaj dubla.
Jihlava podejmuje Zlin i jest to mecz kolejki. W zeszłym sezonie Jihlava przegrała baraż o awans z Kladnem. Zlin natomiast spadł z ekstraligi. Barany zaliczyły falstart z Kolinem u siebie, ale wróciły z 3 punktami z Sumperka.
Dzisiaj rywal mocniejszy chociaż początek sezonu również pod kreską. Porażka z Porubą ubsiebie i wyjazdowa porażka z Frydkiem, który wzmocnił defensywę dosyć konkretnie na ten sezon i tam tylko jedno trafienie. Liczę na zamknięty mecz pretendentów do awansu.
Kolin i Litomerzyce notują na początku sezonu wysoko overowe wyniki. Gospodarze porazka 3:4 z mocnym jak dotąd Przerowem oraz wysokie zwycięstwo z Pardubicami B. Kolin odprawił wyżej wspomniany Zlin oraz u siebie Prosciejow w stosunku 5:3. Dzisiaj mocne wyzwanie przed Kozłami z Kolina.

Jihlava Zlin u1.5 w pierwszej tercji. (0:1)
Litomerzyce Kolin Litomerzyce win oraz o4.5 (5:6OT)
@3.72 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Davos vs Kloten
Typ -1.5 Davos
Kurs 1.94 fortuna

Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie. W przerwie letniej wzmocniono fajnie zespół. Odszedł co prawda Brome, ale w jego miejsce zskontraktowano Bristedt, Nordstroma i Dahlbecka. Dzisiejszy rywal zdecydowanie słabszy kadrowo. Własną tafla to dodatkowy atut dla miejscowych. Myślę że wygrają gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1927
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Krotki wypad do NL.
Wczoraj Lugano gralo ciezki mecz z Genewa i nieststy zabrakło argumentow. A dzis podejmuja Lozanne, ktora rosterem nie koniecznie ustepuje gospodarzom i ten mecz tez nie bedzie łatwy/
Udało mi sie obejrzec własnie mecz w Genewie i powien ze jestem pod wrazeniem gry Sevette w sumie ich dwoch ostatnich wystepów, roster tez maja solidny i dzis Ambri , ktore do tej pozy nie przegrało w lidze bedzie miec kłopot. Owszem zebrali fajny team ale dzis przyjezdza naprawde solidny rywal z wysokimi celami

Lozanna z x + Geneva z x kurs ako 2,3 fortuna ✅ ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1554
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Bedzie króko w NL. Ja czekam dzis by w koncu zobaczyc Zurich na miare składu którym dysponuja. Dzis wybierja sie do Lozanny, która wczoraj walczyła w Lugano o 3 pkt i to sie udało. Dzis jednak rywal wypoczety i zmotywowany z duzo lepszym jakosciowo rosterem. Zurich mimo braku Texiera i tak dysponuje duza siła udrzeniowa. Jesli pokaza w koncu na co ich stac powinni zgarnac 3 pkt , tutaj wrzucam typ na ml

Zurich ml kurs 1,75 fortuna💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2006
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj zajrzę do ICE Hockey League, bo wydaje mi się, że znalazłem ciekawego singla:

Fehervar – Vorarlberg:
Vorarlberg strzeli gola w 1. tercji
@2.19 Fortuna ❌

Gospodarze to projekt, który w poprzedniej kampanii zaskoczył obserwatorów ICE Hockey League.
Wydawało się, że to dobrze spisujące się w sezonie zasadniczym Villach powalczy z Salzburgiem o mistrzostwo, ale w półfinale Fehervar poradził sobie z tym zespołem w pięciu spotkaniach w serii do czterech zwycięstw. Nagrodą była rywalizacja w finale z dominującymi Bykami, ale tutaj wyszła różnica klas i gładkie 0:4 stał się faktem. Niemniej jednak hokej na Węgrzech stale się rozwija, co potwierdzeniem jest reprezentacja, która w tym roku wraz ze Słowenią awansowała do Elity. Spora w tym zasługa takich projektów, jak ten z Szekesfehervar, który ma możliwość na co dzień rywalizowania z mocnymi drużynami z Austrii. Niestety start sezonu nie należy do udanych i zarówno w hokejowej Lidze Mistrzów, jak i w lidze pojawia się więcej porażek niż zwycięstw. Tylko jedna wygrana z Valpusteria to zdecydowanie za mało, jak na ambicje gospodarzy. Czy ekipa z Węgier wreszcie stanie na wysokości zadania?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Vorarlberg, który jest beniaminkiem ICE Hockey League. Ten zespół powstał w tym roku i od razu został włączony do austriackiej ekstraklasy. Jak to często bywa przy okazji nowych projektów, potrzebny jest czas, aby zbudować wszystkie fundamenty i tym samy móc rywalizować na równym wysokim poziomie z pozostałymi drużynami. Za siedzibę wybrano Feldkirch, które graniczy praktycznie z trzema krajami: Szwajcarią, Liechtensteinem i Niemcami. Jako głównego trenera zatrudniono Marca Habscheida, który swego czasu był nawet selekcjonerem reprezentacji Kanady, ale swoje doświadczenie zbierał głównie w WHL. Jeżeli popatrzymy sobie na skład przyjezdnych, to jest to mieszanka doświadczenia z młodością. Pioneers Vorarlberg sponsorowane jest przez koncern Bemer, który w najbliższych latach chce nawiązać równorzędną walkę z Salzburgiem. Jak beniaminek spisze się na tle wicemistrza ICE Hockey League?

Trzeba przyznać, że najnowszy projekt w austriackiej ekstraklasie całkiem nieźle rozpoczął swoją przygodę w hokeju na lodzie. Porażki z Bolzano oraz Villach były wkalkulowane w koszty, ale już triumf nad Klagenfurtem może robić wrażenie. Oczywiście jest to zespół, który będzie do końca bił się o play-offy, niemniej jednak to ciekawy projekt, który za kilka lat może namieszać w ICE Hockey League. Mając takiego sponsora jak Bemer, który w Austrii jest dosyć znanym koncernem, są możliwości finansowe, aby za jakiś czas walczyć o najwyższe cele.

Przejdźmy jednak do mojej propozycji, jaką jest gol Pioneers Vorarlberg w pierwszej tercji z wicemistrzem austriackiej ekstraklasy. Fehervar to ekipa, która ma swoje problemy na starcie sezonu. Jasne, można było spodziewać się porażki z Mistrzem z Salzburga, ale kibice mieli nadzieję, że z HK Olimpija komplet punktów pozostanie w Szekesfehervar. Ciekawą statystyką jest fakt, że gospodarze w dwóch ostatnich starciach za każdym razem tracili bramkę w pierwszych 20 minutach gry. Przyjezdni lubią mocno rozpoczynać spotkania i tym samym zaskoczyć faworyta na starcie. To się udało z Villach dwukrotnie i ofensywa świetnie funkcjonuje u beniaminka. Przede wszystkim Hampus Eriksson odnajduje się w nowym środowisku i liczę na Szweda oraz jego kolegów. Myślę, że Pioneers Vorarlberg stać na dobrą pierwszą tercję przeciwko faworytowi i doczekamy się ich trafienia w tym okresie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Na dzis na przelamanie taki typ liga Szwajcarska, mam przekonannie ze to dzis wejdzie.

Fribourg - Kloten 1 i over 3.5 @2
9-1 ➕
Tego się nie spodziewałem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +809
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Witam w dziale Suisse League Hockey. Oprócz Szwedzkiej i Fińskiej, Szwajcarię zaliczam jako trzecia ulubioną 😎💪 ale po kolei zaglądam każdy post z każdych lig,analizuje i myślę 🤣 dzisiaj pełna kolejka ligowa. Patrząc na ten sezon to zaskoczenie że liderem jest Biel potem Servette ...to początki długiego sezonu że faworyci na razie szachują się na dole tabeli. Ale powoli mecz Biel-Zurich , prawdziwy test dla gospodarzy,zobaczymy co pokażą ale goście są mocniejsza ekipą, na razie graja na tyle żeby nie forsować z LM. Katowice ich zaskoczyły 🤣 Servette z Langnau typowa 1 ,zawsze umieją z nimi grac u siebie, Fribourg z Kloten ,oj tutaj gospodarze in minus na rozpoczęcie sezonu, zaskoczenie. Przegrać z Ajoie a potem wygrać z silnym Rapperswill to cud techniki taktycznej 🤣 na dodatek grają LM. Moim zdaniem spokojny handicap (-1.5) o ile coś nie wydarzy się na lodowisku bo oni graja jak trampolina w danym dniu. No jeszcze można dodać mecz Davos z Zug. Ale tutaj mało opcji co tu wymyślę...równorzędne ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +831
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
NORWEGIAFjordkraft-ligaen 18;30

Ringerike -Frisk Asker 3-4 ➕

Typ 2 @1.65 STS
Frisk Asker jedna z mocniejszych druzyn ligi, poczatek sezonu udany 5 wygranych, przegrana wylacze z najlepsza ekipa ligi czyli Stavanger, po drugiej stronie slaba ekipa z dziurawa obrona, tracac sporo bramek.
Pokusil bym sie rowniez tu o typ 2/ over 4.5 lub wyzszy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +544
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Po wygranym kuponie z liga szwajcarską, dzisiaj kolejna kolejka ligowa. Szwajcarzy tak jak Finowie grają dzien po dniu. Niektory ekipy rozkładają siły z przeciwnikiem kto z kim lepiej. Na rozkładzie obserwujemy grę Fribourg Rapperswill Zurich i ewentualnie Bern.
Fribourg ma na rozkładzie dziś lidera Servette ,o dziwo zaskakujący start w sezonie. Fribourg to ekipa dużo lepsza na papierze ,ale oni zawsze maja początek niemrawy. Raz jedni raz drudzy wygrywają, w zależności od dnia. Prześledziłem wszystko co się da🤣 jedna myśl idzie ...over 4.5 gola, dokładam że Genewa ma 4 mecze wygrane a jutro mecz z Lausanne z gatunku. Czyli zepną się z Fribourgiem żeby wygrać a jutro na spokojnie z kontrolą gry taktycznej.
Rapperswill z Biel to będzie mecz.😎 Przeczuwałem że Biel ma teraz pod górkę, z Zurich 1-4.. teraz Raperswill, u siebie są mocni ,pamiętam w tamtym sezonie jechałem każdy ich mecz, mieli mocnego kopa,kąsili faworytów. Dzisiaj skłaniam się na gospodarzy, wygrają ten pojedynek.
No i ostatni Zurich. Ajoie ...zaskakująco dobrze rozpoczęli sezon ,na jak długo wytrzymają presję? Zurich ma mocny skład ,ale...wszystko nie tak jak trzeba ,a Ajoie ciągnie dwóch graczy kanadyjskich Devos i Asselin. Wspomaga ich Leduc. Tylko ile mają sił?Ale poza tym, jutro gospodarzy czeka niewygodny Davos. Zurich ma regenerację sił na mecz z Rogle w LM. Wniosek walka o pkt gospodarzy.
Zurich 2/-7.5 gola kurs 1.88 Fortuna
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
  • Najlepsze analizy października 2022 (1-2. miejsce)
  • #15
Spróbuje z drugą ligą czeską:

Sumperk vs Frydek-Mistek:
Frydek-Mistek powyżej 2.5 gola @1.65 Superbet ✅
Alan Łyszczarczyk strzeli gola @2.20 Fortuna ✅
Alan Łyszczarczyk strzeli 2 gole @6.00 Fortuna ✅


Gospodarze to zespół, który jest w pewnym sensie weteranem czeskiej drugiej ligi. Nie potrafią przebić progu, jakim jest elita i balansują na krawędzi spadku do trzeciego poziomu rozgrywek hokejowych u naszych południowych sąsiadów. Poprzednia kampania nie była dla nich najlepsza, ale udało się utrzymać dzięki barażom. Obecne rozgrywki również są kiepskie w wykonaniu Sumperku i mało wskazuje na to, aby miało się coś poprawić. Niestety nie ma tutaj wsparcia innego projektu z wyższych lig, co powoduje, że gospodarze muszą radzić sobie samemu.

Całkiem inaczej wygląda to u przyjezdnych, którzy kilka lat temu nawiązali współpracę z aktualnym Mistrzem Czech, a więc Trzyńcem. Ta kolaboracja przynosi owoce zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Wielu zawodników ogrywa się w farmie najlepszego zespołu poprzedniego sezonu u naszych południowych sąsiadów i tak jest z reprezentantem Polski Alanem Łyszczarczykiem. Napastnik ten kampanię rozpoczynał w Trzyńcu, ponieważ brakowało zawodników po większej rewolucji dokonanej w przerwie, ale zarząd ekipy spod polskiej granicy postanowił przesunąć Alana do Frydka-Mistka. Tam spisuje się znakomicie i w 5 meczach popisał się 5 golami i 2 asystami. Szczególnie wyszło mu spotkanie ze Slavią Praga, gdzie strzelił 4 bramki. Czy stać go na powtórkę?

W mojej opinii faworytami są przyjezdni, bo to bardziej stabilny projekt od swoich rywali i po ostatniej porażce z rezerwami Pardubic będzie spora motywacja, aby pokonać outsidera. Stawiam po prostu na 3 gole Frydka-Mistka. Sumperk w prawie każdym dotychczas rozegranym starciu (prócz jednego) w tej kampanii tracił minimum 3 bramki, a za sobą mamy już 9 kolejek zaplecza czeskiej ekstraklasy. Siła ofensywa farmy z Trzyńca jest spora i Oskar Haas, Vlastimil Dostalek, czy też Alan Łyszczarczyk mogą popisać się trafieniem. Liczę na minimum 3 ze strony faworytów, a na singla warto spróbować gole naszego rodaka, który jest najlepszym napastnikiem Frydka-Mistka. Z kim, jak nie z najsłabszym zespołem w stawce pokusić się o poprawienie swoich statystyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3885
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Po krótkiej przerwie Szwajcarzy zaczynają grać swoją ligę. Na pierwszy rzut oka to mecz Rapperswill z Davos. Po jednej stronie Cervenka mając 10 asyst plus Moy 4/7 . Davos to Rasmussen 7 goli, Stransky i Corvi. Ale też są inni od zadań. Jutro Rapperswill ma ciężki mecz z Zug a Davos u siebie Bern. Mecz pod over 4.5,tylko że na lodowisku St.Galler gra się naprawdę ciężko. Gospodarze zmobilizują się na ten mecz , bo w LM odpadli a ostatni mecz potraktowali ulgowo że Slovanem 4-1.

Drugi mecz dla oka to Lugano z Fribourgiem. Goście są mocniejsza ekipą ,tylko mieszanie LM z ligą niesluzy za dobrze. Czołówka ucieka ,mają tylko 12 pkt na 9 spotkań. Mecze są jak sinusoida. Dzisiaj Lugano a jutro Lausanne. Powinno 6 pkt I gonienie czołówki. Kto wie jak dziś?

Rapperswill win✅️
Fribourg win✅️

Servette gra z Bernem więc różnie może być. Jutrzejszy mecz z Kloten jest innego wymiaru. Bern ma potyczkę z Davos. Można podsunąć pod over 4-5 goli.✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś idę w stronę Lugano. Przed sezonem mieli apetyt na lepsze miejsce a póki co szorują blisko dna. Skład złożyli ciekawy ale nie mogą ustabilizować gry. Ostatni mecz słaba trzecia tercja z Davos i roztrwonili przewagę. Dziś liczę na rehabilitację. Rywal z Fribourga też też w dolnej części tabeli bo liga się wyrównała, bez Reto Berry sporo tracą, wg mnie nie są teraz w optymalnej formie liczę na gospodarzy.
Do dubla Genewa, która ma świetny skład, forma też jest a cele wysokie, myślę że zdobędą punkty

Lugano z x + Genewa z x kurs ako 2,1 fortuna
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Cała szwajcarska kolejka poszła na plus. Nie typowałem Lausanne bo z Ajoie se poradzi. Bern ,Kloten dałem na over 4.5 gola. Fribourg zmobilizowal się, wygrywając 4-2 , a na koniec Rapperswill z Davos. Zacięty mecz. Mogli wygrać 2-1 ale popełnili błąd w jednej akcji. Mieli szczęście pod koniec 3 tercji , kara i pilnowanie sfery obronnej w dogrywce. Karne to majersztyk. Prowadzili spokojnie 2-0 ,dali się rozluźnić ale w 6 serii zdobyli bramkę. Nyffeler to był the best w karnych.
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Czas kolej na kolejną grę w szwajcarskiej lidze. Zauważyłem że lepiej mi idzie właśnie w tej lidze niż w innych.🤣 po kolei zaczniemy od Zug z Rapperswill. Wczorajszy mecz z Davos był zacięty, szachowali się w tej dogrywce. Dzisiaj z Zug ,kolejna przeszkoda ...znów zacięte spotkanie. Patrzę na over 4.5 ,ewentualnie 5 goli. Zwycięzcę nie typujemy bo to 50 na 50.
Kolejny mecz to Davos z Bern. Oglądając wczorajszy mecz to widzę jednak dużo lepiej na papierze sklad od Berna. Zaskakująco Bern punktuje w lidze. Davos notuje 3 porażki więc czas na zmianę oby Stransky I koledzy celowniki lepsze w tym meczu. W tabeli są blisko siebie ,ale gdyby nie te porażki dużo lepiej to wyglądałoby.
Fribourg z Lausanne
Mam nadzieję że nie będzie niespodzianki , ale gospo zawsze coś odklepie, Kuokanen Gunderson czy Mottet dają z siebie wszystko ale zawsze jaki dzień jest do...
Fajnie przyjął się w Lausanne Kovacs przychodzac z Orebro.
Kolejkę można postawić w overy 4.5 gola.
W każdym meczu coś będzie działo.
Zurich z Ambri, Genewa z Kloten czy Ajoie z Biel. Oby na plus.
 
warzyn 144K

warzyn

Użytkownik
Po początkowym maraźmie i ofensywnej flaucie Frydek Mistek gra ostatnio nad wyraz skutecznie. Dzisiaj na tapecie Litomerzyce, które nie należą do ekip ściśle defensywnych, albo inaczej ich mecze generują wysokie wyniki i linie bukmacherskie przesunięte na o6.5.
Liczę po cichu na poparcie zwycięstwa w Zlinie i wygraną gospodarzy. Powinno wejść o5.5, szczególnie, że w 2 linii gra wypożyczony z Trzyńca Erik Hrna, duża postać ligi. Gdyby jednak mecz nie ułożył się według scenariusza liczę na 3gola dla gospodarzy
FRM o2.5 @1.56 fortuna
2:5FT
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom