>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Modena - Piacenza
powyżej 180,5 1,72

Przed nami decydujące spotkanie które zadecyduje jaka drużyna awansuje do półfinału. Póki co mamy 2:2, najpierw Modena wygrała 2 spotkania a następnie Piacenza wygrała 2krotnie 3:0. Dziś uważam, że aż tak łatwo nie powinno być w końcu Modena to nie jest chłopiec do bicia 3krotnie po 3:0. Gospodarze w swoim składzie mają również zawodników bardzo dobrych jak Ngapeth, Lagumdzija, Bruno Rezende, Stankovic, Rinaldi - oczywiście jeśli mamy porównywać do Piacenzy, Lucarelli, Leal, Simon, Romano, Brizard to goście mają lepszy skład.

Modena u siebie tylko raz w lidze przegrała 0:3 właśnie w ostatnim meczu z Piacenzą, z Perugią wygrała seta, z Trentino wygrali seta, z Piacenzą wygrałi 3:2 i 3:1 więc przede wszystkim u siebie grać potrafią.
Liczę, że w tym meczu padnie co najmniej 4 sety i over wejdzie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +568
U 39,1K

undertaker87

Użytkownik
Milano +13,5@1,8 Sirci się chyba powiesi xd

No cóż opcje są dwie. Albo Perugia wyjdzie nabuzowana i rozniesie Milano albo będzie to ciężki mecz. Obstawiam jednak to drugie gdyż po prostu nie są w formie od pamiętnej porażki w pucharze Włoch w lutym. Coś wtedy pękło w Perugii i pomimo, że później w lidze wszystko wygrali do końca to jednak zaciemnialo to prawdziwy obraz i wszystko teraz wychodzi w praniu. Leon nierówny, Semeniuk słaby, Rychlicki porazka, Gianelli odrzucony od siatki rozgrywa jak przeciętniak. Nie wiem co się z tą drużyną stało. Oczywiście kibicuje im jednak po tym co się dzieje w tej serii i co się dzieje w Perugii ostatnio to raczej nie powinno się to skończyć przysłowiowym 3x do osiemnastu.

Edit: chyba o Perugii w tym sezonie można będzie napisać pracę magisterską. Taka paka, wygrywali wszystko ale przecież nie jedną szóstką tylko w sezonie było dużo rotacji. Leon nie był za mocno "używany," , mieli czterech przyjmujących, dwóch akatkujacych , czterech środkowych i dwóch rozgrywających z czego taki Ropret był by w połowie drużyn ligi podstawowym rozgrywającym a Sole czy Flavio podstawowymi środkowymi w każdej drużynie bez rotacji chyba że z przymusu. Dwóch dobrych libero z których też taki Picinelli znalazł by się w szóstce paru innych ekip. A nagle w dwa tygodnie przegrali wszystko. Coś człowiek na tym becie zarobił ale szkoda tego trochę... Miał być drugi Zenit Kazań ale niestety Leon już starszy, Rychlicki i Herrera to nie Michajłow z prime time a Semeniuk i Plotnicki to nie Anderson z tamtych lat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +711
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
A jeszcze 2 miesiące temu niektórzy pisali ze do PERUGII nie ma nikt podjazdu 😅 jak przegrać w miesiąc wszystkie trofea by Perugia 😆 i nawet LM nie bd w przyszłym roku tam 🙈
 
U 39,1K

undertaker87

Użytkownik
Lube@1,42 +Trentino @1,74 sts

No cóż doszło do takich jak, że Lube ma szansę znowu zdobyć tytuł co było by czymś niezwykłym. Nie oszukujmy się, to Perugia przegrała serie a nie Milano ją wygralo chociaż Ishikava grał znakomicie. Lube jednak góruje nad Milano potencjalem fizycznym i chyba dostali dobrego kopa po wyjściu z 0-2 przeciwko Veronie. W drugim meczu idę w stronę pewną czyli w Trentino. Piacenza zawsze jest niewiadomą. Mogą każdego zdemolować ale i od każdego dostać bo sprawy zdrowotne grają tam poważną rolę. Trentino jest jednak lepszym kolektywem niż chimeryczna Piacenza. Leal i Lucarelli potrafią zagrać pięknie ale i potrafią odwalić kaszane. Simon staje się co raz bardziej klocem i też różnie to bywa a na przeciwko dostanie dwóch środkowych którzy są wygami i potrafią się ustawiać w bloku zwłaszcza Podrascanin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1739
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Lube + Trentino STS 1,32 i 1,5

W mojej ocenie Trentino zakończy dziś rywalizację z Piacenzą. Owszem goście mają kilku naprawdę świetnych graczy, ale ja stawiam na zespołowość gospodarzy.
Lube po zwycięstwach z Veroną złapało wiatr w żagle. Wygrali pierwszy mecz dość pewnie, by na wyjeździe przegrać po zaciętym boju. Milan co prawda wyeliminował Perugię, ale to bardziej porażka potentata niż fajerwerki dzisiejszego rywala Lube.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ciekawa seria Trentino z Piacenzą co pokazuje jak nieprzewidywalny jest ten sezon, jak już każdy myślał, że Kaziyski i spółka spokojnie poradzą sobie z Piacenzą, która grała ze spuszczonymi głowami to nagle Trento przegrywa dwie wygrane partie, żeby w trzeciej od początku dostać baty i zakończyc mecz na 0:3... no dla mnie lekki szok. Co typowałbym jutro? najlepiej to chyba usiąsc w fotelu i obejrzeć, ale myślę że jak Piacenza już poczuła krew to pójdzie za ciosem i wyciagnie to na 3:2 tak jak zrobiła to z Modeną

Co do Lube... nie mam po prostu pytań, drużyna z Mediolanu kierowana przez 21 letniego rozgrywającego który jest lekkim anonimem nagle wysnuwa się nam na team który może zagrać w finale ligi. Coś mi to przypomina... w sensie Kuzbass Kemerowo sprzed wielu już lat gdzie wygrali całą lige sprawiając potężną sensacje. Jak będzie teraz? Nie oszukujmy się ale Lube to nie jest wielki zespoł w tym sezonie, De cecco magikiem już chyba nie jest, a przynajmniej nie w dłuższym okresie niż jedno dwa spotkania (na MŚ wyszedł mu mega mecz z Serbią) a reszta zawodników? Bułgar na przyjęciu ktory cóż no jest młodzikiem który musi się jeszcze ograć, ale ja w nim wielkiego potencjału nie widze. Zajcew to już melodia przeszłości, także myślę że spokojnie Milano może wejść do tego finału a nawet wygrać ligę
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Piacenza -1.5 (2.13) fortuna 3:0 ;)

Wydaje mi się, że szykuje się tutaj nam powtórka z serii z Modeną gdzie Piacenza również wyciągała to z 0:2 i wiadomo jak się to skończyło. Trentino miało swoją szanse i drugiej już nie dostanie bo kadrowo jest to drużyna wiele gorsza od ich rywali a Kaziyski mimo, że trzyma procent ataku na przestrzeni sezonu to atakującym nie jest i nigdy nie będzie co pokazał zresztą w ostatnim meczu. Lekko martwi mnie postawa Romano, ale to młody chłopak i szybko otrząsnie się i złapie wiatr w żagle gdyż jest liderem tej ekipy razem z wydaje mi sie Lucarellim bo to Brazylijczyk gra najlepiej obok atakującego swojego zespołu. Simon to już nie ten Simon który pierwszy raz dołączał do tej ekipy i grał kosmiczne akcje z De Cecco, minęło wiele lat a Kubańczyk niestety wyżej skakał już nie będzię, nastomiast w bloku jak najbardziej jest na plus i jak Brizard tylko będzie mu sypał dobre piłki to spokojnie jest to kolejna broń, której może pozazdrościć każda ekipa świata. Lavia zagrał kapitalnie w pierwszym spotkaniu, ale ogólnie nie zachwyuca mnie ten zawodnik, dużo lepiej wypada Micheletto. Tak czy siak u siebie, Piacenza przy żywiołowej publiczności powinna sobie poradzić z Trentino będąc na fali po wygranej 3:0 na parkiecie rywala.

Polecam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Kojarzycie może, czy któryś z bukmacherów oferuje zakłady na punkty zawodników właśnie we włoskiej lidze? Wydaje mi się, że jakiś czas temu ktoś podawał typ na to, a nigdzie tego nie widzę.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kojarzycie może, czy któryś z bukmacherów oferuje zakłady na punkty zawodników właśnie we włoskiej lidze? Wydaje mi się, że jakiś czas temu ktoś podawał typ na to, a nigdzie tego nie widzę.
Również mnie to ciekawi. Bajka byłaby to gdyby nasze Polskie buki od następnego sezonu wysiliły się na taki rarytas, bo jednak Włoska liga to tak jak Polska ogólnodostępna dla wszystkich i statystyk do niej znajdzie najgorszy matoł a że buki wystawiają te linie po prostu po średniej sezonowej to nie widze powodów aby rozszerzyli oferte również na A1.

Ja dziś wybrałem typ z egzotyki Tureckiej, mianowicie

Halkbank -14.5 pkt (1.85) fortuna

Zaczynają się PO, zaczyna się poważna gra. Nimir i Jeaschke i tak już ugrali bardzo dużo jak na potencjał zespołu w tym sezonie, ale tutaj chętnie przytulą na pewno mistrzostwo Turcji. W Arkasie nie ma zupełnie nikogo kto byłby wstanie przeciwstawić się tak dobrej i mocnej drużynie jak Halkbank mimo, że jest to drużyna ułożona po prostu na huraaa bez przedsezonowego grania to napędzili stracha nawet Jastrżębskiemu w rewanżu. M'aa świetnie rozgrywa, sypie bardzo szybkie piłki do Jeaschke który to uwielbia i na tym głównie opiera sie ich siła, no i oczywiście Nimir który może w każdej chwili odpalić jakieś spotkanie gdzie rozstrzela taki śmieszny Arkas swoją zagrywką i siłą rażenia w ataku. Polecam gdyż jest to już faza, że nie będzie żartów i Halkbank spokojnie zdemoluje swoich rywali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Trentino - Piacenza @ Piacenza (1.88) cóż co oni zrobili po tym pierwszym secie nie wiem, ale kto rozczyta tą drużynę, może ta kontuzja Leala ale cóż nie ma usprawiedliwienia dla nich

Tak jak mówiłem przy stanie 1:2 tak podtrzymuje zdanie, że serie tą bierze Piacenza. Jest to mega dziwny zespół, to samo zrobili z Modeną zaczęli grać dopiero od stanu 0:2 w decydującym meczu zostali zmasakrowani w dwóch pierwszych setach a i tak wygrali, ostatnią piłkę skończył Lucarelli jakby to było skończenie piłki w sezonie zasadniczym przeciwko przedostatniej drużynie... nikt tam się specjalnie nie cieszył a zawodnicy nie wbiegli na parkiet uściskać kończacego serie gracza, zupełnie inna mentalność niż Milano - aczkolwiek wyglądąło to po prostu dziwnie. Mafia w sporcie szczególnie włoskim macza swe palce i cóż ciężko mi powiedzieć czy to wszystko jest grane na czysto bo naprawdę niektóre mecze były zadziwiające, to samo w pucharze Cev - Ngapeth gra jakby chciał a nie mógł i po prostu chodzi sobie po boisku w meczu o półfinał. Cóż ale komentując dzisiejszy mecz, czysto sportowo i mentalnie Piacenza powinna to gładko wziąść i nie wierze, że Trentino które miało łatwą droge do 3:0 nagle teraz się obudzi i cokolwiek zagra, Kaziyski oddycha już rękawami i ma do tego zresztą pełne prawo spędził sezon nie na swojej pozycji ponabijał ładne cyferki ale na kluczowe mecze to nie starczy ZAKSA już im pokazała gdzie ich miejsce chociaż też byli grubym faworytem serii, tutaj już są wyraźnym dogiem i kursy 50/50 nie mają prawa mieć miejsca. Szczególnie wszedł w gre Simon, tak samo Romano który uruchomił ostatnio swój kapitalny serwis a mają jeszcze Lucarelliego i Leona, oraz świetnego rozgrywjaącego Brizarda z chyba najlepsza zagrywką na świecie jeśli chodzi o rozgrywających a i zaatakować lubiącego czesto. Zespół gwiazd, nie można tego powiedzieć o Trentino Lavia poza pierwszym meczem gdzieś znikł, Kaziyski też może już czuć w tym wieku kolejną trudną serie. Dla mnie Piacenza to już dzisiaj bierze i na to wskazuje logika, a jak to się wszystko potoczy zobaczymy na parkiecie

Perugia -12.5 (1.58) fortuna

Modena ma zagrać bez najlepszych gwoiazd które mają już wyjebane w ten sezon, ostatnio zebrali baty od Padovy kompletna padaka. Ancelotti jednak ma do zmazania chociaż minimalną plamę jaką pozostawił po sobie i gra najlepszym zespołem aby to zrobić, nie widze w tym meczu Modeny, Leon będzie chciał pokazać Grbicowi że nie zapomniał gry w siatkówke, myślę że Semeniuk podobnie więc jakies ambicje do wygrywania im zostały w przeciwieństwie do Modeny która po prostu sobie odpuściła po przegraniu wygranej serii z Piacenzą

Conegliano -14.5 (1.76) +14 :LOL:
PO we włoskiej damskiej siacie i chyba najgorętrsza sala spośród wszysktich ekip czeka dziś na Novare, doping na Conegliano jest iśćie niesamowity cięzko tam cokolwiek usłyszeć i nawet trenerzy mają problem z komunikacją ze swoimi dziewczynami. Conegliano ma skład doskonały, trafiły jednak w LM na Fener które miało dzień konia w obu meczach na zagrywce i po prostu bomb Federowcewej nie dało się przyjmować. Ale oprócz tego wygrały gładziutko Klubowe MŚ, nasia Asia Wołosz fenomenalnie rozumie się z Haak potrafi jej przerzycić piłke z jednego końca antenki na drugi i jest to coś normalnego w tym zespole, no inne teamy mogą tylko patrzeć i klaskać. Novara coś tam jest wstanie grać do pewnego momentu jeśli dzień konia ma Karakurt, ale Bosetti grająca na 15 % w ataku na lewym skrzydle czy emerytka Carcases to nie jest wielki team na papierze i Eczacibasi w meczu rewanżowym zmiotło je tam z powierzchni ziemii. Moim zdaniem to samo zrobi Conegliano

Scandicci - Monza @ Scandicc -1.5 seta (2.17)

Monza jest bardzo mocno przeszacowana, nasza Stysiak grzeje ławe bo nie ma zupełnie formy , zastępuje ją ta Thompson ale to takie bicie siła razy ramie, ogólnie drużyna która nawet nie załapywała się na gre z Vakif czy jakimkolwiek silnym zespołem, nie ma tam mocnych punktów na lewym skrzydle a tutaj Scandicci które jest rewelacją sezonu, wygrały puchar Cev + chyba jako jedyne potrafiły ograć Conegliano w zasadniczym sezonie,. Dla mnie druzyna po prostu z innego świata a kursy wystawiane po nazwach i nic więcej
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ziraat Bankasi - Fenerbahce @ Fenerbahce (2.85) fortuna warto było sprobowac

Ogólnie drużyny grają mega równą serie i może Ziraat ma tam jakieś przestarzałe nazwiska, ale zupełnie nie przeklada się to na wynik. W pierwszym meczu wymęczone 3:2 w drugim dostali gładkie baty 3:1, czemu teraz taki kurs? Bo Juantorena tam gra? już 40 letni chyba ledwo odbijający się od ziemii :LOL: no śmiech raczej na sali, Fenerbahce ma jak najbardziej tutaj start do wygrania tego spotkania i nie zdziwie się jak po prostu powtórzą swoją grę z dwóch ostatnich meczów i albo zagrają równe spotkanie, albo wygrają - Ziraat ma jakąs wyraźną zadyszke i nie wygląda to dobrze, dlatego spokojnie można celować w wysoki kurs na Fenerbahce. To nie jest jakieś 1.20 ale już kurs podchodzący pod 3 co nie ma prawa mieć miejsca patrząc na to jak prezentują się obie drużyny w ostatnich meczach. Polecam spróbować, nie jakoś mocno stawką ale warto trochę grosza na to położyć
 
Ostatnia edycja:
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Ziraat Bankasi - Fenerbahce @ Fenerbahce (2.85) fortuna

Ogólnie drużyny grają mega równą serie i może Ziraat ma tam jakieś przestarzałe nazwiska, ale zupełnie nie przeklada się to na wynik. W pierwszym meczu wymęczone 3:2 w drugim dostali gładkie baty 3:1, czemu teraz taki kurs? Bo Juantorena tam gra? już 40 letni chyba ledwo odbijający się od ziemii :LOL: no śmiech raczej na sali, Fenerbahce ma jak najbardziej tutaj start do wygrania tego spotkania i nie zdziwie się jak po prostu powtórzą swoją grę z dwóch ostatnich meczów i albo zagrają równe spotkanie, albo wygrają - Ziraat ma jakąs wyraźną zadyszke i nie wygląda to dobrze, dlatego spokojnie można celować w wysoki kurs na Fenerbahce. To nie jest jakieś 1.20 ale już kurs podchodzący pod 3 co nie ma prawa mieć miejsca patrząc na to jak prezentują się obie drużyny w ostatnich meczach. Polecam spróbować, nie jakoś mocno stawką ale warto trochę grosza na to położyć
Wrócił stary Dawid i jego styl pisania analiz. Gdzie jest obrażanie i naśmiewanie się z zawodników. A po meczu znowu chichot przy nietrafionej propozycji gry. Miałem nadzieję że podczas przerwy którą sobie zrobiłeś, wyciągnąłeś wnioski z pretensji użytkowników i zmienisz styl pisania. Niestety, ten typ tak już ma i nie wyciąga wniosków z błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Wrócił stary Dawid i jego styl pisania analiz. Gdzie jest obrażanie i naśmiewanie się z zawodników. A po meczu znowu chichot przy nietrafionej propozycji gry. Miałem nadzieję że podczas przerwy którą sobie zrobiłeś, wyciągnąłeś wnioski z pretensji użytkowników i zmienisz styl pisania. Niestety, ten typ tak już ma i nie wyciąga wniosków z błędów.
Mój styl pisania analiz jest znany od lat a po meczu cichot? a co mam w dziale pisać że typ mi nie wszedł i biczować się za to? no pomyśl co Ty piszesz. Staram się pisać rzeczowo i normalnie, ale dziś nie miałem dobrego dnia i jeszcze mnie ktoś wyprowadził z równowagi stąd być może taka analiza, nie jest to regułą i nie będzie o to się nie martw :) pozdrawiam
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lube Civitanova - Trentino 3:2
P.S. Kolega z reputacji nieco się pospieszył pisząc "szybko" przy wyniku 0:2 bo pewnie już myślał, że będzie szybkie 0:3 jednak Trentino się podniosło mimo wszystko... mecz przegrali - No trudno :)

Trentino 1,94

Goście w tym meczu nie są faworytami? Mnie to strasznie dziwi, optymalny kurs według mnie powinien być w granicach 1,5 - 1,6 a tu mamy prawie 2.
Lube ledwo co przebrnęło w półfinale przez Milano, gdyby nie spalili się to Oni grali by w tym finale a poziom jaki był w obu półfinałach (Lube - Milano i Trentino - Piacenza) właśnie Piacenza pokazuje wygrywając z Milano już 2gi mecz 3:0. Od początku byłem przekonany, że wygrany półfinału Piacenza - Trentino wygra mistrzostwo Włoch.
Co prawda w 1 meczu Trentino wygrało 3:1 ale mecz w 3 setach był na styku, był bardzo wyrównany ale to dla mnie nadal Trentino kadrowo wygląda dużo lepiej na każdej pozycji od Lube.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Fenerbahce - Eczacibasi @ Fener -1.5 seta (2.00) 2:1 i 22:18 :LOL:

Cóż Terzic zrobił z tej druzyny maszyne, odpadł z LM z mega mocnym Vakifbankiem który wspiął się na wyżyny możliwości, ale cóż Eczacibasi to druzyna która zawodzi w tym sezonie. W Klubowych MŚ dostali manto, potem nic w sumie nie pokazały, cała gra opiera się na Boskovic, lewe skrzydło jest do bólu przecietne, Woronkowa to dobra przyjmująca ale gdzie jej tam do Federowcewej która gra w tym sezonie kosmos po stronie Fenerbahce, do tego Brazylijka na przyjęciu która też zaskakuje niesamowicie w tym sezonie i atakująca która nie ma litości czyli Vargas, która co by nie mówić w tym sezonie robi lepsze procenty od Boskovic.Także moim zdaniem mamy lepszą drużyne i to dużo moim zdaniem powinno się skończyć na tym 3:0 lub 3:1, typ jest dobry ale wiele będzie zależało od ich dyspozycji na serwisie sama Federowcewa potrafi rozstrzelać drużyne tak mocną jak Conegliano i to w dwóch meczach, a jest jeszcze Vargas która również łupie z wyskoku jak się da, to jest coś czego Eczacibasi w tym sezonie brakuje

Conegliano - Monza @ Conegliano -1.5 (1.65) 2:1 i 23:21 :LOL:

hala w Conegliano jest naprawde mega żywiołowa i tam nie jeden zespół pozazdrościłby im kibiców bo jest naprawde kocioł na ważnych meczach. Również skład sporo lepszy niż Monza, która moim zdaniem tutaj zabrneła naprawdę w dziwnych okolicznościach bo w tym sezonie gra naprawde przeciętnie, w LM się meczyły, dostały błyskawiczne manto od Vakifbanku, w lidze cóż no niestety poleciały Chinki i Zhu która grała świetny sezon jak na te lata już nie obejrzymy a szkoda bo poziom półfinału mógłby być mocniejszy. Nasza Stysiak wygryziona ze składu za Thompson która gra lepszą siatkówkę, aczkolwiek może na zmiany wejdzie Polka a może i zagra w podstawie kto to wie, to wie tylko trener, w każdym razie lewe skrzydło raczej kulawe w porównaniu z Conegliano które ma oba skrzydła mega mocne i w mojej ocenie najlepszą rozgrywającą świata Asie Wołosz która gra kapitalnie z Haak są mega zgrane, De Kruif świetna w tym sezonie na środku, bardzo mocna Plummer, która myślę że stanie się na codzień grającą w pierwszym skąłdzie USA zawodniczką bo mnie osobiście zaskakuje mega pozytywnie. Ogólnie team dużo mocniejszy i nie spodziewałbym się większego oporu ze strony Monzy, a jak będzie to zobaczymy.

Kobieca siatka to jest patologia po całości co one odjebały za przeproszeniem? oba zespoły? nie wiem trudno mi to opisać :oops:
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No cóż po wczorajszym dniu aż się nie chce zabierać do jakiś rozkmin jak i tak wszystko się obecnie waży w końcówkach i tak naprawdę na tym etapie sezonu każdy może tą niespodziankę sprawić, jednak dziś spróbujemy jeszcze

Ziraat Bankasi - Halkbank @ Ziraat (1.98) fortuna

Nie wiem co się dzieje z Halkbankiem, że grają taki paraliż w tej serii która waży już naprawdę o całym sezonie dla nich (bo z LM polecieli przecież), który za chwile będzie przegrany. Coś mi tu śmierdzi Perugią, która zrobiła podobnie, pod koniec sezonu kompletna padaka. Ziraat jednak gra swojego maksa na 200% powiedziałbym potencjału tej drużyny i tak jak pisałem o nich, że są ciency tak w tej serii jest zupełnie inaczej i leja po prostu Halkbank bo nie są to sety do 24 ale regularnie do 16stu. Także nie za miliony, wiadomo że nikt normalny nie zagra tego za wysoką stawkę, ale jakiś tam grosz warto położyc na Ziraat króry gra u siebie a w tej serii jest po prostu lepszy i tyle, więc faworyzowanie Halkbanku po nazwie jest trochę na wyrost po prostu i upatruje tu minimalnego value.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom