>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pozostałe ligi (Ameryka)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,KANADA: WHL
Spotkanie: Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen
Typ: X
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
08.12.2012 03:00
Analiza:
Mecz powiedziałbym na szczycie w kanadyjskiej lidze hokejowej.Oba zespoły maja tyle samo punktów,bilanse maja podobne.Goście od jedenastu spotkań bez spotkania bez remisu.Gospodarze od trzech spotkań bez remisu.Dwa ostatnie spotkania między tymi zespołami zakończyły się wynikami nie rozstrzygnietymi w regulaminowym czasie.jak będzie dzis w nocy?Mam nadzieję że tak jak typuję.Jest to po prostu spotkanie na wynik remisowy.Wszystko za tym przemawia, ze to będzie zacięta walka pełna emocji.Gospodarze ostatnio podrażnieni przegraną na wyjeździe ale dziś grają u siebie.Goście są bardzo mocni.ostatnio dwie wygrane z rzędu.dziś z pewnością przyjadą nie ze spuszczonymi głowami ale z pełną motywacją na wygranie tego spotkania.myślę że dziś to będzie trudne aby któremuś z zespołów wygrał wysoko te spotkanie.Zacięta walka w ktorym rozstrzygnięcie nastąpi dopiero w doliczonym czasie.na to liczę i na to typuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie: Regina Pats - Prince Albert Raiders
Dyscyplina:hokej, KANADA: WHL
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
14.12.2012 02:00
Analiza:
Spotkanie wicelidera rozgrywek z drużyną zajmującą miejsce dziesiąte w kanadyjskiej lidze hokejowej WHL.Gospodarze od siedmiu spotkań bez zwycięstwa i w tym spotkaniu także im nie wróżę czegos wielkiego z graczami raiders. Byli oni przez dłuższy czas liderami ale to nie znaczy że jeszcze nie powrócą na te zaszczytne miejsce przed fazą play-off.Na 33 spotkania goście zdobyli prawie dwa razy więcej punktów niż ich dzisiejsi przeciwnicy.ostatnie spotkanie wygrali.mieli także chwilę słabości gdyż pod rząd ostatnio przegrali dwa spotkania.dziś jednak myślę że wygrają kolejną potyczkę a gospodarze będą musieli szukać przełamania gdzieś indziej.choć to hokej i niespodzianek mamy tutaj wiele to i tak myślę że nie dziś.dziś ta noc będzie należeć do przyjezdnych hokeistów.Ostatnie dwie potyczki między nimi zakończyły się wysokimi wynikami ale na korzyść dzisiejszych przyjezdnych graczy.Sądzę że będzie podobnie i w dzisiejszym spotkaniu. raiders za wszelką cenę chcą być jak najwyżej rozstawieni w play-offach i głupio nie będą tracić punktów z zespołem który ma zniżkę formy i łatwo go można pokonać.myślę że się zepną dziś i &quot;pojadą&quot; gospodarzy minimum dwoma bramkami.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: KANADA: WHL
Spotkanie: Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings
Typ: X
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
19.12.2012 03:00
Analiza:
Spotkanie na szczycie w kanadyjskiej lidze hokejowej.Dziś na przeciw siebie znowu zagra pierwsza drużyna z trzecią.Gospodarze to aktualni liderzy rozgrywek i ostatnie trzy spotkania wygrali bez jakiegokolwiek zająknięcia czyli bez remisu i później karnych.Goście od czterech spotkań nie pokonani.Goście od ośmiu spotkań bez wyniku nie rozstrzygnietego w regulaminowym czasie.Gospodarze od trzech spotkań bez takiego wyniku.dziś zapowiada się naprawdę wyśmienite widowisko , pełne emocji.Myślę że skoro grają tak wyrównane zespoły to w tym spotkaniu może paść remis w regular time.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami padłu aż dwa remisy.ostatnie spotkanie zaledwie tydzień temu wygrali przyjezdni 2 do 4.dziś myślę że nie będzie już im tak łatwo i Hitmen zagrają o wiele lepiej.Będzie to tak zacięte widowisko że oba zespoły po 3 tercjach wylądują znowu na lodzie aby rozegrać dogrywkę a być może później rozegrają konkurs rzutów karnych.Na to liczę w tym spotkaniu aczkowiek może być tak że tym razem Calgary weźmie rewanż na przyjezdnych hokeistów.Myślę jednak że skoro oba są w formie to bedzie to widowisko zakończone na remis.Obie złapały wiatr w żagle i każda będzie chciała wygrać bezpośrednio ale druga na to nie pozwoli co zakończy się wynikiem po trzech tercjach=X
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
WHL
Vancouver Giants - Kamloops Blazers​

Małe moje doświadczenie z tą ligą, ale akurat to co się rzuca w oczy, że nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, stąd też często gęsto linie na te mecze zaczynają się od 6.5
W tym wypadku mamy do czynienia ze spotkaniem ostatniej drużyny konferencji Zachodniej oraz drugiej z tej samej konferencji. Ekipa Blazers jest obecnie bez trzech zawodników, którzy grają w juniorskich reprezentacjach, największy brak to zdecydowanie J.C. Lipon który w tym sezonie zdobył 22 bramki i 35 asyst. Tak czy inaczej Vancouver raczej nie ma tu zbyt wielkich szans, jedyna rzecz która może ich uratować to zdobycie minimum 4-5 bramek, chociaż jak pokazuje ich ostatni pojedynek, nawet 5 bramek nic nie daje skoro tarci się 9 (mowa o bezpośrednim pojedynku).
Czego spodziewam się po tym spotkaniu, na pewno bramek, Giants ograli ostatnio Cougars 8:4, a był to mecz pierwszy po porażce z Blazers, także widać że porażka 9:5 ich w żaden sposób nie załamała.
over 6.5 / 1.91 MarathonBet ⛔ 2:4
Kamloops Blazers over 3.5 / 1.74 MarathonBet
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom