>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe 2017/2018

Status
Zamknięty.
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
28.09.2017 godz. 18.00
Molodechno - Lida
Typ 2 (+2,5)
kurs: 1,91
buk: 1xBet

Oba zespoły obok siebie w tabeli ???? drużna goście na wyjazdach w tym sezonie gra lepiej niż u siebie także liczę na pokrycie handi. h2h Lidy na wyjazdach na 4 mecze Zawsze było handi pokryte oby i dziś ????
29.09.16 EL Molodechno Lida 2 : 1
01.10.15 EL Molodechno Lida 4 : 2
06.01.15 EL Molodechno Lida 2 : 1
24.10.14 EL Molodechno Lida 2 : 1

Powodzenia ????
Wynik 2:3 po dogrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
30.09.2017 godz. 12.00
Metallurg Zhlobin v HK Vitebsk
Typ Over 6,5
kurs: 2,15
Buk: Forbet

Drużyna gości w ostatnim czasie traci sporo bramek i dziś liczę na podobny scenariusz ???? Do tego gospodarze również mało nie strzelają a średnia bramek po 7 meczach obu zespołów to 6,6 bramki na mecz Metallurga oraz 7,3 gości a zatem 7 bramek w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć ????
Powodzenia ????
Wynik 3:0
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
5.10.2017 godz. 18.00
Gomel - Molodechno
Typ 1 (-1,5)
kurs: 2,35
buk: forBet

Fajny kurs i myślę że wart ryzyka ???? Gospodarze na własnym lodzie nie mają Sobie równych wygrywają z wszystkimi obojętnie w jakich rozgrywkach czy puchar czy liga tylko w jednym meczu nie pokryli handi. Goście to nie ta sama ekipa co w zszyłem sezonie na wyjazdach nie grają najlepiej w tym sezonie już spotkali się w pucharze na wyjeździe porażka 3:0 u siebie wygrali 3:1 dziś liga a zatem inny stopień zaangażowania i liczę że w dzisiejszym meczu Gomel pokryje handi bez problemu ????
Powodzenia ????
Wynik 1:2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Austria,
Godzina: 19:15
Spotkanie: EC VSV - HC Orli Znojmo
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe w najwyższej klasie rozgrywkowej w Austrii. Na początek tabela:

Zespół z Villach u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i 2 porażki, natomiast Znojmo na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 2 porażek. Kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym są goście i w tym spotkaniu idę w stronę ich wygranej. Głównym powodem tego typu jest fakt, że drużyna EC VSV ma w ostatnim czasie bardzo napięty terminarz i będzie to dla nich już 5 mecz w październiku a w ciągu 4 dni już 3 spotkanie ! Dla Znojmo z kolei jest to 4 mecz w tym miesiącu i mieli więcej czasu na przygotowanie się i regenerację przed tą potyczką. Drużyna z Villach swój ostatni mecz zagrała we wtorek na wyjeździe z Medvescak Zagrzeb, który przegrała 1-3, natomiast Orły swój ostatni mecz mieli w niedzielę u siebie i zwyciężyli ekipę z Grazu 3-0. Myślę, że może mieć to wpływ na końcowy wynik. Goście powinni być dużo bardziej wypoczęci i zregenerowani a kadrowo dla mnie są zespołem mocniejszym i w lepszej formie i myślę, że przyjadą z tego wyjazdu ze zwycięstwem.
✅ 0-2
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dobra, mam dziś trochę więcej czasu i postanowiłem trochę rozruszać ten temat.
Oprócz mojego dzisiejszego typu głównego
PILZNO - LIBEREC 1 kurs 1.75 ✅
można by było poddać analizie inne dzisiejsze mecze np.
Jyväskylä - Ässät 1 kurs 1.6 fortuna ⛔
Jest to mecz drużyny 3 z 6 . Jyvaskyla na 6 meczy rozegranych w domu wygrała 5 .Natomiast asy na wyjazdach z 5 meczy wygrały 2 i to nie z mocarzami, bo z Kookoo i Hameenlinną. Po dobrym początku ,w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4 punkty. Po za tym kursy na drużynę z jyvaskyla trochę pospadały , wiec nad przydatnością do kuponu można by się zastanowić.
Vaxjo - Karlskrona 1 kurs 1.5 fortuna ✅
I jeszcze jeden mecz który poddałem szybkiej analizie. Trzecie Vaxio gra z dziesiątą Karlskroną. Vaxio u siebie komplet zwycięstw. Karlskrona na wyjazdach komplet porażek i 3 bramki strzelone. Z całą sympatią dla Karlskrony (gdyż miałem okazje być w tym mieście), to sądzę że dziś będą mieli ciężko wywieść choćby punkt.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś 19.10.2017 godz. 18.00
Mogilev - Vitebsk
Typ 1 (-1,5)
Kurs: 1,80
Buk: forBet

Gospodarze na fali ???? 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa ... Goście w tym sezonie na wyjazdach kompletne dno nic nie wygra a co ciekawe nawet nie pokryli handi jaki proponuje. W tym sezonie spotkali się 2 razy w pucharze Mogilev wygrało u siebie 6:1 a w lidze na wyjeździe wygrali 8:2 ???? Dziś z pokryciem handi nie powinni mieć problemu ????
Powodzenia ????
wynik 4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

czanu

Użytkownik
Finlandia 21.10.2017, 16:00
SaiPa - Karpat
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj zagram spotkanie, które według mnie jest jednym z ciekawszych w tej kolejce. Obie drużyny są ostatnio w formie, grają dobrze i zdobywają dużo goli. Gospodarze wygrali ostatnie 6 spotkań, z tego połowę w podstawowym czasie gry, goście grają również bardzo mocno i zdobywają dużo goli. Według mnie tym spotkaniem zakończy się seria zwycięstw SaiPa.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
21.10.2017 godz. 12.00
Brest - Vitebsk
Typ 1 (60min)
Kurs: 2,18
Buk: 1xbet

Na szybko bo mecz za 25min. Wczoraj w PHL mieliśmy podobne spotkanie dwóch najgorszych drużyn i wygrała ta &quot;lepsza&quot; ???? dziś liczę na atut własnego lodowiska co ciekawe gospodarze w tym sezonie nie wygrali jeszcze mecze w regulaminowym czasie :O jak nie teraz i z Vietebsk to z kim ? Sądzę że dziś rozstrzygną na Swoją korzyść mecze po 60min byle do szodu i oby na +++
Wynik 2:3
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
26.10.2017 godz. 18.00
Molodechno - Novopolotsk
Typ 2 (+2,5)
Kurs: 2,12
Buk: 1XBet

Kolejny raz skuszę się na taki kurs ???? Gości na &quot;fali&quot; wygrali 4 mecze z rzędu do tego Historia pokazuje że Goście lubią grać z Molodechno ????
12.11.16 EL Molodechno Novopolotsk 1 : 2
(1 : 1)
31.10.15 EL Molodechno Novopolotsk 1 : 0
29.09.15 CUP Molodechno Novopolotsk 3 : 3
(2 : 3)
11.12.14 EL Molodechno Novopolotsk 3 : 2
(2 : 2)
11.10.14 EL Molodechno Novopolotsk 4 : 3
Ostatnie 5 meczy jak widać Zawsze na styk także oby dziś była powtórka ????
Powodzenia ????
wynik 6:0
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: KooKoo - Sport
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: sts
Typ, nie kłamiąc, w sporej mierze na czujkę. Oba kluby reprezentują podobny poziom, dzieli je 3 miejsca i 6 punktów (na korzyść KooKoo), również bilans bramkowy dość podobny. Jednak Sport nie wygrał już od 5 meczy, a ponieważ jest dość przeciętną drużyną wyjazdową (na 9 meczy tylko 2 zwycięstwa), nie wydaje mi się żeby udało im się teraz przełamać. Plus patrząc na h2h KooKoo, jest to drużyna która dobrze sobie radzi z klubami na swoim poziomie (przynajmniej ostatnio). Sumując, KooKoo powinno wyjść z tego spotkania obronną ręką, dla ostrożniejszych zalecam zagrać typ na zwycięstwo, bo istnieje mimo wszystko spora szansa na remis po 3 tercjach.
⛔3-3 (4-3 po karnych)
Skończyło się tak jak się obawiałem czyli remisem po 60 minutach. Nie spodziewałem się, że KooKoo straci 3 bramki pod rząd bez żadnej odpowiedzi. Ale pluję sobie w brodę, że mimo wszystko trochę spodziewałem się remisu, a nie zagrałem go po kursie 4 drobniakami ???? .
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Slowacja, 1. liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: HC Presov Penguins - MHK Dubnica nad Vahom
Typ: 2
Kurs: 3,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej Słowacji. Na początek tabela:

Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany i dużo bardziej wyrównanych kursów się tutaj spodziewałem ale skoro na Dubnicę jest aż 3,12 to próbuję w ich stronę. Presov u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce i 1 porażki. Tej porażki doznali właśnie z dzisiejszym rywalem przegrywając 2-3. Goście z kolei na wyjazdach mają na koncie 4 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 2 porażki. Oba zespoły spotykały się w tym sezonie 2 razy i za każdym razem był to bardzo zacięty pojedynek. Oprócz wspomnianej porażki Presova u siebie 2-3 zagrali jeszcze na lodowisku w Dubnicy, gdzie wygrali 6-5. Jak widać oba pojedynki były wyrównane i zacięte i takiego samego spotkania spodziewam się też dzisiaj a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Za gospodarzami z pewnością przemawia bardzo dobra gra na własnym lodowisku, jednak za Dubnicą przemawia to, że jako jedyni w tym sezonie byli w stanie wygrać na arenie tego rywala a także forma w ostatnim czasie. Presov ostatnio 2 porażki z rzędu i to zdecydowane na wyjeździe z Topolcany 2-6 i na wyjeździe ze Skalicą 1-4. Wprawdzie teraz wracają na własne lodowisko ale widac u nich pewne zachwianie formy. Oba zespoły mają wyrównane względem siebie składy i meczu tak jak pozostałych dwóch spodziewam się bardzo wyrównanego i zaciętego. Dla mnie to spotkanie jest z cyklu 50 na 50 a skoro tak to próbuję na drużynę, na którą kurs jest wyższy ;)
⛔ 3-2
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Austria EBEL
Godzina: 19:45
Spotkanie: Bolzano - Klagenfurt
Typ: 2 (60&#39;)
Kurs: 2,15
Bolzano zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, włoska drużyna jest w fatalnej formie, w ostatnich 5 meczach tylko raz potrafili zejść z tafli jako zwycięzcy i to z niezbyt silnym Inssbruckiem. Po drugiej stronie mamy natomiast zespół z Klagenfurtu, który jest w wybornej formie, w tabeli ustępuje tylko zespołowi z Wiednia. Goście dzisiejszego meczu w ostatnich 10 spotkaniach tylko raz odnieśli porażkę.
5 ostatnich potyczek między tymi zespołami to same zwycięstwa Klagenfurtu, dodatkowo ostatnie z nich miało miejsce 5 dni temu, zakończyło się łatwym zwycięstwem 3:0 moich faworytów.
Myślę, że dzisiaj inaczej nie będzie, można ostrożniej pograć wygraną łącznie z dogrywką po kursie 1,75.
Polecam ;)
0:2 ✅✅
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Salzburg - Zagreb Typ 1 @ 1.60 // fortuna
Inny wynik niż wygrana gospodarzy tutaj praktycznie nie wchodzi w grę. Z tego powodu, że Zagrzeb to typowa drużyna własnego lodowiska, na wyjazdach kompletnie nie istnieją i śmiem twierdzić, że dzisiaj będzie podobnie. Wygrali zaledwie trzy mecze, w tym tylko jeden podczas regulaminowego czasu gry! Salzburg to zdecydowanie mocniejsza drużyna, posiadająca większy potencjał. W dodatku grają tutaj na własnym lodowisku, gdzie to do ich gry nie można się przyczepić, jak anrazie dziesięciu wygranych wygranych i pięć porażek. Sami dobrze wiedzą, że taki mecz jak ten muszą wygrać. Obie drużyny maja w swoich szerach dobre strzelby, gospodarze Hugesa i Raffam zaś przejezdni Morleya i Oldena. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwa razy, za każdym razem wygrywałam drużyna, która grała na własnym lodowisku i jestem przekonany, że dzisiaj będzie podobnie, gdzie górą będzie zespół Salzburga.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria - National League B
Godz: 20:00
Spotkanie: Ajoie - La Chaux-de-Fonds
Typ: Ajoie
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szwajcarii na rozgrywki National League B gdzie w Patinoire de Porrentruy zmierzą się ze sobą miejscowe HC Ajoie a w gości przyjedzie drużyna HC La Chaux-de-Fonds.
Ajoie w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyło 49 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast La Chaux-de-Fonds plasuje się na 7 pozycji w szwajcarskiej National League B zdobywając 41 oczek w swoich 28 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze u siebie 9 zwycięstw w regulaminowym czasie, porażka po dogrywce oraz 4 przegrane i bilans bramek 68-38 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce, przegrana po dogrywce oraz 9 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 40-56.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry na swoim lodowisku HC Ajoie jest bardzo skuteczne i bardzo mocna a ich ostatnie 2 przegrane były z liderem i vice-liderem całych rozgrywek do tego zespołów najlepszych na wyjazdach do tego gospodarze zawsze strzelają sporo goli u siebie a goście na wyjazdach już 9 porażek w regulaminowym czasie do tego sporo traconych bramek w delegacjach i moim zdaniem gospodarze ilością bramek strzelanych zdołają pokonać gości w regulaminowym czasie gry.
⛔ 2:2
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Godz: 21:30
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Toronto Maple Leafs
Typ: Vegas Golden Knights
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Ameryki na rozgrywki tamtejszej profesjonalnej NHL.
W bardzo ciekawym spotkaniu w The Fortress zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a w gości przyjedzie Toronto Maple Leafs.
Vegas Golden Knights w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobyli 52 punkty co daje obecnie lidera konferencji zachodniej profesjonalnej NHL natomiast Toronto Maple Leafs plasuje się na 5 pozycji w konferencji wschodniej NHL zdobywając 48 oczek w swoich 39 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 10 zwycięstw w regulaminowym czasie gry, 5 wygranych po dogrywce, porażka po dogrywce oraz 2 przegrane po regulaminowym czasie gry i bilans bramek 67-42 zaś goście na wyjazdach 11 wygranych w regulaminowym czasie gry, zwycięstwo po dogrywce, 2 przegrane po dogrywkach oraz 9 porażek w regulaminowym czasie meczu z bilansem bramkowym 77-66.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie spotkania gdyż gospodazre u siebie są bardzo skuteczni i wygrywają w ten sposób sporo ligowych meczy a goście na wyjazdach potrafią przegrywać w regulaminowym czasie gry których mają już aż 9 i do tego tracą sporo goli na wyjazdach.
✅ 6:3
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: DEL Niemcy
Godz: 19:30
Spotkanie: Munchen-Mannheim
Typ: Munchen
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna

Witam! Na dziś wybrałem spotkanie, pomiędzy ekipą Munchen,a Mannheim. Faworytem według mnie w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy.
Zajmują drugą pozycję tracąc do lidera tylko 2 punkty. Drużyna Mannheim na 10 pozycji z 49 punktami na koncie.
Ostatnie 5 spotkań gospodarzy to 4 wygrane i 1 przegrana, zaś gości na odwrót 1 wygrana i 4 przegrane spotkania.
Munchen powinno spokojnie sobie poradzić z Mannheim i dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy którzy, muszą wykorzystać słabszą dyspozycję rywali.
✅4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Niemcy - Deutsche Eishockey Liga
Godz: 19:30
Spotkanie: Augsburger Panther - Fischtown Pinguins (60)
Typ: Augsburger Panther
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Niemiec gdzie odbywają się rozgrywki Deutsche Eishockey Liga i w Curt Frenzel Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Augsburger Panther a w gości przyjedzie zespół Fischtown Pinguins.
Augsburger Panther w tym sezonie ligowym w swoich 37 meczach zdobył 43 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Fischtown Pinguins plasuje się na 11 pozycji w niemieckiej Deutsche Eishockey Liga zdobywając 49 oczek w swoich 38 ligowych spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie 7 zwycięstw w regulaminowym czasie, 2 wygrane po dogrywce, porażka po dogrywxe oraz 7 przegranych w regulaminowym czasie gry i bilans bramek 52-46 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce, 2 przegrane po dogrywkach oraz 11 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 50-68.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w swojej Curt Frenzel Arena gdyż jest to ich ostatnia szansa na nawiązanie walki o awans do Play Off i jeśli tego spotkania nie wygrają to nawet mając mecz mniej nie widze ich szans do awansu i grania w Play Off a goście na wyjazdach ostatnio tragedia i wszystko przegrywają z kretesem i moim zdaniem w tym meczu się to nie zmieni i gospodarze jednak sobie poradzą.
✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: Austria EBEL
Godz: 19:15
Spotkanie: Vienna - Znojmo
Typ: 1 tercja/spotkanie- 1/1
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Na dziś dość uboga oferta, więc wybrałem spotkanie z ligi Austriackiej. Zmierzą się ze sobą Vienna i Znojmo.
Lider i ostatnia drużyna w tabeli. Vienna z 78 punktami z bezpieczną przewagą punktową, bo aż 12 punktów nad drugim miejscem.
Znojmo ostatnie miejsce i 41 punktów. Vienna u siebie jest mocna 13 wygranych i 4 przegrane.
Znojmo, zaś bardzo cieńko 4 wygrane i 13 przegranych.
Dzisiaj liczę na to ze gospodarze wpakują krążek już w pierwszej połowie i ją wygrają tak jak resztę meczy. Typ trochę cięższy, ale myślę, że powinien wejść przy tak słabej dyspozycji gości. Gospodarze powinni spokojnie ogarnąć ten mecz.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Austria - Alps Hockey League
Godz: 19:30
Spotkanie: EHC Lustenau - Die Adler Kitzbuhel (60)
Typ: EHC Lustenau
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Alps Hockey League gdzie w Rheinhalle zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Eishockey Club Lustenau a w gości przyjedzie drużyna EC Die Adler Kitzbuhel.
EHC Lustenau w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyli 38 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Die Adler Kitzbuhel plasuje się na 13 pozycji w Alps Hockey League zdobywając 32 oczka w swoich rozegranych 28 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 wygranych w regulaminowym czasie gry, porażka po dogrywce lub karnych oraz 7 przegranych w regulaminowym czasie i bilans bramek 44-41 zaś goście na wyjazdach 3 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 10 porażek w regulaminowym czasie spotkania z bilansem bramkowym 22-54.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają w kratkę lecz tym zespołem gości u siebie nigdy nie przegrali do tej pory zawsze ich ogrywając w regulaminowym czasie spotkania a goście na wyjazdach grają tragicznie do tego nie potrafią grać na lodzie gospodarzy tego meczu zawsze tam przegrywając i moim zdaniem stanie się tak kolejny już raz.
✅ 4:3
 
adi1977 3

adi1977

Użytkownik
Witam
Niezmiernie rzadko się tu udzielam ale czasem &quot;coś&quot; mi tam wpadnie w oko z tego co piszą stali bywalcy, więc dziś się trochę odwdzięcze.Cracovia Kraków zawita dziś do Bytomia w ramach zaległej 25 kolejki by przerwać zła passe spotkań bez zwycięstwa i to się uda.Do meczu zostało pól h więc szybciutko.Polonia jest kompletnie rozbita w tym sezonie a pare &quot;zrywów&quot;nic nie znaczy ,co mnie dziwi bo zeszły napawał optymizmem,a już szczególnie końcówka.Perspektywa odtworzenia dobrego teamu hokejowego w Bytomiu musi jeszcze jednak zaczekać a plany o nowej hali też jakoś zastygły w miejscu a szkoda bo ten wielokrotny Mistrz Polski i swego czasu wielki propagator hokeja na pewno na to zasłuzył.W Bytomiu maja kłopoty właściwie ze wszystkim i na tle świetnie zoorganizowanej Cracovi będzie to dziś widoczne.Mistrz Polski po porażce w Oświęcimiu i braku zdobycia Pucharu Polski na rzecz Tychów(swoją drogą po niesamowitym finałowym meczu ,który może być wizytówką polskiego hokeja-kto widział ten wie o czy, mówię)traci do lidera już 13 pkt,nie wygrał w tym roku jeszcze nic.Dlatego dziś jestem absolutnie pewien .ze obejrzymy wysokie zwycięstwo hokeistów z Krakowa.Pozdrawiam
Polonia-Cracovia(-3.5)handi-----sts 2.70 win Cracovia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom