>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potwierdzenie adresu

M 0

mistrzzakladow

Użytkownik
Trochę już u nich wygrałem i wyskoczyło mi w profilu potwierdzenie swojego adresu za pomocą skanu opłaty za prąd gaz itp.
Czy trzeba koniecznie tak potwierdzić ??? Mieszkam z rodzicami więc opłaty są na rodziców i nie wiem czy skanować takie coś bo się mogą przywalić, że nie moje imię ehh...
I gdzie się wysyła skan dowodu osobistego czy zamiast niego mogę wysłać skan paszportu???
Czy trzeba pisać 0 kierunkowy i numer telefonu czy bez zera ja wpisałem 0 przed kierunkowym i potem numer telefonu.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
skan dowodu wklej tam co rachunek za gaz czy prąd a póżniej już dadzą ci spokój a jak dużo siana wygrałeś tak z ciekawości?
 
M 0

mistrzzakladow

Użytkownik
W 5 dni zrobiłem obrót pieniędzy i bonus się wliczył jako normalne pieniądze miałem wtedy 400 zł na plusie :p
Ale straciłem kasę 7 dnia w poniedziałek niestety zawsze przegrywam w poniedziałki i tak jakoś mi się przytrafiło że skusiłem się zagrać w ten nieszczęśliwy poniedziałek i przegrałem... potem wiadomo chciałem się od razu odegrać zamiast przeczekać takie są normalne odruchy ehhh..
ps niedługo się odegram spróbuje zagrać znowu za miesiąc to napiszę ile wygrałem ????
 
Do góry Bottom