>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomoc przy checi grania na bet365

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Jak w temacie
Jestem na forum 15lat
Najchętniej odkupię od kogoś konto
Albo proszę o pomoc na priv gdzie takie cos ogarnąć( jestem za stary jak widać żeby sam znaleźć)
 
berserk 278,1K

berserk

Użytkownik
Żart a nie bukmacher . Weryfikujesz konto a oni blokują możliwość wpłacenia środków mówiąc że potrzeba rozmowy telefonicznej . Umawiasz rozmowę i czekasz tydzień (jak nie więcej , dam znać kiedy zadzwonią) . W międzyczasie koleś na czacie tłumaczy się tym ze maja dużo telefonów do wykonania …
Z czatem połączysz się w minute a dzwonic nie ma kto … to może by tak odblokować możliwość depozytu a zadzwonić wtedy kiedy ktoś będzie wolny ? Kompromitacja już na samym starcie . Nie wiem czy chce w ogóle tam coś wpłacać . Dodam tylko ze znajomy dwa dni przede mną otwierał konto i wpłacił środki bez jakiejkolwiek weryfikacji a co dopiero mówić o jakiejś telefonicznej rozmowie ….
Żenada , dno i kilo mułu ten bukmacher . skoro na starcie już mają jakieś ale to pewnie później przy każdej wypłacie będą jakieś śmieszne komplikacje …
 
F 0

fufu7k

Użytkownik
Mamy tam do wypłaty 300 euro,ale nie mam jak, ponieważ z racji tego że mieszkamy w PL nie ma możliwości rejestracji
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mamy tam do wypłaty 300 euro,ale nie mam jak, ponieważ z racji tego że mieszkamy w PL nie ma możliwości rejestracji
Masz na mysli chyba logowania, bo zarejestrowany go musiales byc skoro cos wygrales i masz do wyplaty 300 euro. Jeslu chodzi o logowanie to tylko przez vpn i to tez nie kazdy pr,echodzi w bet365.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Żart a nie bukmacher . Weryfikujesz konto a oni blokują możliwość wpłacenia środków mówiąc że potrzeba rozmowy telefonicznej . Umawiasz rozmowę i czekasz tydzień (jak nie więcej , dam znać kiedy zadzwonią) . W międzyczasie koleś na czacie tłumaczy się tym ze maja dużo telefonów do wykonania …
Z czatem połączysz się w minute a dzwonic nie ma kto … to może by tak odblokować możliwość depozytu a zadzwonić wtedy kiedy ktoś będzie wolny ? Kompromitacja już na samym starcie . Nie wiem czy chce w ogóle tam coś wpłacać . Dodam tylko ze znajomy dwa dni przede mną otwierał konto i wpłacił środki bez jakiejkolwiek weryfikacji a co dopiero mówić o jakiejś telefonicznej rozmowie ….
Żenada , dno i kilo mułu ten bukmacher . skoro na starcie już mają jakieś ale to pewnie później przy każdej wypłacie będą jakieś śmieszne komplikacje …
Jeden z najbardziej poważnych buków. Nie ma żadnych problemów z wypłatą. Wiadomo, że jak ktoś tam ugra zbyt dużo to dostanie limit, jak wszędzie.
 
R 0

R24B

Użytkownik
Czy zna ktoś innego bukmachera który ma podobną ofertę do Bet365 na rzuty rożne? pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

dlaczego w Holandii na bet365 nie ma rzutów rożnych czy ktoś z Was wie?
 
S 0

sosnowagrk

Użytkownik
Siemka ludzie, podłącze się do tematu bo też interesuje mnie granie w bet365.

Mam znajomego, który jest w stanie założyć konto i zweryfikować je w Anglii. Moje pytanie jest następujące. Czy po zweryfikowaniu konta wystarczy mi dobry VPN do wchodzenia na stronę i obstawianie zakładów?
 
L 388

lelit

Użytkownik
Nie mieszkam w Polsce i obecnie korzystam z protonvpn by oglądać Wimbledon. Gdy vpn jest włączony nie mogę otworzyć strony bet365. To jest pewnie jakieś zabezpieczenie buka, podejrzewam.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Pewnie korzystasz z darmowego protonvpn. Bukmacherzy mogą mieć nr IP którymi posługują się popularne serwisy - VPN stąd mogą wiedzieć, że coś kombinujesz.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Oczywiście, ze place za vpn. Wszystko co darmowe to zawracanie głowy, doswiadczylem :) Wyłączając vpn mam dostęp do bet365 bez problemu.
 
L 0

litvin4ik

Użytkownik
Dzień dobry, przepraszam za mój kiepski polski, właśnie przeprowadziłem się do Polski, niewiele o sobie wiem, obstawiam od około 7 lat, tenis i Cybersport, proszę powiedz mi, czy naprawdę można założyć konto w bet365? Albo powiedz mi coś podobnego
 
M 71K

marok

Użytkownik
Na kompa z linuksem mogę podać na priv kontakt pod którym można bezpłatnie otrzymać dostęp do VPN z indywidualnym i stałym numerem IP :)
 
Do góry Bottom