>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska, PLH 2005/2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
15.02.2006

KH Sanok - TKH Toruń
Sanoczanie na własnym lodowisku sa groźni dla kazdej druzyny. Przekonal sie o tym rowniez Torun, który w tym sezonie wyjechal juz raz na tarczy z Sanoka. Teraz przed graczam i z połnocy Polski bardzo wazne zadanie. Musza koniecznie zdobyc 3 punkty w Sanoku, poniewaz trwa zazarta rywalizacja z Podhalem o 4 miejsce w tabeli premiujace awnsem do polfinalów. Zawodnicy KH na pewno nie ulatwia im tego zadania - szykuje sie wiec ciekawy mecz. KH wystpi w swoim najsilniejszym skladzie, a w TKH najprawdopodbniej zabraknie Tomka Wawrzkiewicza(bramkarz), któy jest kontuzjowany.

GKS Tychy - Cracovia
Hit dzisiejszej koljki spotkan. Tyszanie walcza o to, aby zapewnic sobie awans do 4. Jesli dzis wygraja, to na 99% zagraja w polfinale. Cracovia praktycznie o nic juz nie wlaczy - ma pewne 1 miejsce po sezonie zasadniczym. Zdecydowanie wieksza motywacja bedzie u graczy z Tych, i mysle ze to moze zadecydowac o wyniku dzisiejszego spotkania.

Zagłebie Sosnowiec - Unia Oświecim
Uwazam, ze w tym spotkaniu Unia bez problemu poradzi sobie z Zagłebiem. Jest druzyna o dwie klasy lepsza i udowodni to dzis na lodzie. Zagłebie raczej nie zmieni juz swojej pozycji w tabeli przed play-off, natomiast Unia wciaz nie moze byc pewna drugiego miejsca, wiec 3 punkty sa jej bardzo potrzebne. Sosnowiec dzis przegra i to pewnie wysoko.

Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ
Gdanszczanie wystapia w dzisiejszym spotkaniu oslabieni brakiem kilku podstawowych zawodników - nie zagra m.in. bramkarz Przemyslaw Odrobny. Górale natomiast sa potwornie umotywowani wizja wystepu w polfinalach PLH i na pewno dadza dzis z siebie wszystko. Zagraja w najmocniejszym skladzie i przypuszczam, ze dzis odniosa pierwsze zwyciestwo w Gdansku w tym sezonie.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
GKS Tychy - KH Sanok
Unia Oświęcim - Stoczniowiec
Cracovia - Podhale
Zagłębie - TKH Toruń

Dzisiejsza kolejka PLH bedzie formalnoscia dla 6 zespołów.... to ostatni mecz sezonu zasadniczego i wiekszosc ekip wystawi juniorow, aby oszczedzac swoich najlepszych zawodnikow przed play-off. Jedyne dwa teamy, ktore o cos jeszcze walcza to: TKH Torun i Podhale Nowy Targ. Dlatego warto dzis obstawiac na zwyciestwa tych druzyn. Torunianie zapewne przystapia niezwykle mocno umotywowani, gdyz aby awansowac do polfinalow musza pokonac Zagłebie i liczyc na porazke Podhala w Krakowie. Podhale natomiast aby obronic swoje miejsce w polfinale rowniez musi wygrac, poniewaz ciezko liczyc na to, ze Torun zgubi punkty w Sosnowcu. Dlatego tez kurs na Podhale w Bet-at-home jest baaardzo zachecajacy ???? w pozostałych spotkaniach raczej pewne zwyciestwa gospodarzy.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
nooo niezle ???? dzis mam 100% skuteczności w typowaniu PLH ???? Najbardziej cieszy mnie trafiony mecz Cracovia - Podhale ) kurs na nowy targ wynosił w bet-at-home 2.80 ???? a jeszcze bardziej cieszy mnie to, ze to spotkanie dałem sobie w dziale NzN i dzieki temu &quot;uciekłem&quot; z minusowego Yielda :mrgreen: pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom