>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska Liga Siatkówki 2020/2021

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Radomka Radom vs PTPS Enea Piła
Typ: Piła handicap +27.5 punktu
Kurs: 1.90, etoto
bardzo łatwo o dziwo, ale zamiast dać to w typach dnia to wybrałem jakiś losowy typ z koszykowki

Na wstępie oczywiście zaznaczam, że jest to tylko siatkówka kobiet i każdy typ trzeba brać z przymrużeniem oka - tu wszystko może się zdarzyć i to nie jest w tym wypadku pusty slogan.
Bardzo mnie kusi, żeby pograć dodatni handicap na Piłę, bo bukmacherzy z meczu na mecz będą schodzić coraz niżej z tymi progami aż do momentu, kiedy przesadzą i ta drużyna będzie musiała je przekroczyć.
Czy dzisiaj jest dobry moment? Być może, chociaż obie drużyny dzieli bardzo dużo, to tyle punktów na starcie dla Piły daje nam sety średnio do 16 każdy. Jest to do zrobienia, zakładam oczywiście, że przydarzy się jakiś zakończony w okolicach 10-12 punktów, ale co jeśli w którymś pogramy do 22-23? Jest to możliwe, Radom samymi zepsutymi zagrywkami i błędami własnymi może nabić gościom jakieś 8 punktów na set, wystarczy dołożyć drugie 8 od siebie i mamy pograne. Nie spodziewam się innego wyniku niż 3:0 dla Radomia, natomiast Piła jeżeli tylko nie wyjdzie z myślą, że mecz jest na starcie przegrany (tak jak to zrobiły w Łodzi) to są w stanie zamknąć spotkanie z różnicą mniejszą niż 28 oczek.
Ostatnio z Policami zabrakło jednego punktu do pokrycia pułapu, liczę na jakąś poukładaną grę w końcu z ich strony, a stać je na wyrównane sety (jak np. u siebie z Budowlanymi, gdzieś było bodaj 2 razy do 22).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Bks - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM set/mecz typ: 2/2 kurs @1,86 Fortuna. W dzisiejszym spotkaniu upatruję zwycięstwo przyjezdnych z Radomia. Siła rażenia nieporównywalnie po stronie radomskich dziewczyn. Kursy niewątpliwie spadną. Bielsko póki co zanotowało parę wyników ponad stan. Natomiast Radomka w dotychczasowych spotkaniach idzie po swoje. Notując zwycięstwo za zwycięstwem. Na tą chwilę jedyna porażka z Budowlanymi. W składzie Radomki od razu w oczy rzuca się świetną niegdyś rozgrywająca reprezentacji Polski - Kasia Skorupa. Skrzydła do silna atakująca rodem z Brazylii, Bruna Honorio plus amerykanka Janusza Johnson. Na libero doświadczona, jedna z lepszych w naszej rodzimej lidze libero Agata Witkowska. Środek również niczego sobie - Brazylijka Picussa + Łukasik. Skład Bielska został oparty na młodych zawodniczkach. Początkowo planem było utrzymanie. Teraz wydaje się, że powalczą a czołówkę drugiej połówki tabeli. Radomka nastawiona zdecydowanie na walkę o podium. Widzę tutaj zdecydowane zwycięstwo Radomki Radom. 💪🦌
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dzisiaj mecz Volley Wrocław - PTPS Piła. Obejrzałem ostatnie mecze zarówno Wrocławianek jak i Pilanek i powiem krótko. Ekipa z Piły jest najsłabszą drużyną tej ligi. Grają totalny piach. Wrocław to nie jest potentat, ale w meczu z tak słabo grającą ekipą z Piły biorą dzisiaj 3 punkty.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Joker Swiecie Chemik Police
Typ: liczba punktów w drugim secie under 43.5 Kurs: 1.81 16:25

Spodziewam się łatwego meczu i szybkeigo 3:0 dla Chemika . Chemik zaliczył kilka porażek w tym sezonie ale przeciwnicy byli o kilka klas lepsi niż Joker Swiecie. Tą drużynę stawiam na równik z Eneą i Wrocławiem z którymi Chemik wygrał 3:0. Ponadto niedawno zespół Jokera przeszedł covid także dlatego stawiam na taką niską liczbę punktów własnie w drugim secie gdzie gospodynie bedą odczuwać już pierwsze oznaki zmęczenia a Chemik jeszcze nie będzie miał podstaw do rozluźnienia. Chemik posiada na tyle mocną ławke rezerwowych że nawet przy rotacji zmienniczki są dużo lepsze od podstawowych zawodniczek drużyny Jokera. Stawiam że Joker w drugim secie nie wyjdzie z 18 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Teoretycznie Joker nie powinien wyjść z 15 pkt w każdym secie :) ale ten sezon normalny nie jest...
Ja generalnie idę w over 132.5, linia taka akurat do pogrania. Joker już sprawiał niespodzianki w tym sezonie, a co do Chemika to nadal nie wiem który jest prawdziwy, czy ten z Ligi Mistrzyń czy z przegranej 3:0 z ŁKS-em. 50 Twarzy Polic można rzec :)
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: Chemik Police Legionovia
Typ: Legionovia + 18.5 punktu
Kurs: 1.79 efortuna 3:0

Kursy na Chemik są zaskoczeniem dla mnie. Buki nie sugerują się tabelą a głownie potencjałem i nazwą Chemika. Chemik w tym sezonie ligowym zaliczył już 4 porażki a kursy otwarcia na ten mecz wynosiły 1.03. Legionovia była własnie jednym z tych zespołów który pokonał Chemika 3:2. Oczywiscie w tamtym okresie Legionovia była w lepszej formie niż obecnie także powtórki raczej nie można oczekiwać ale wciąż w moim odczuciu kursy na Chemik są zawyżone. W ostatnim meczu z Jokerem nie wystapiła N.Mędrzyk która jest kluczowym zawodnikiem na przyjęciu jeśli dziś również nie wystapi Chemik może mieć duże problemy z przyjeciem zagrywki , ponadto kontuzjowana jest Połeć. Sądze że wygrana Chemika będzie mniejszą róznicą niż 18 punktów.
 
Ostatnia edycja:
P 91

piotras1990

Użytkownik
MKS Kalisz - PTPS Piła ilość punktów (+/-) 145,5 Więcej - kurs 1,85 BETX Dlaczego tak? Kurs całkiem dobry. Obstawienie pewnego wg mnie zwycięstwa Kalisza nie ma sensu (bardzo niski kurs), jednak jeśli chodzi o samą ilość punktów to realne są cztery seta, co spokojnie pozwoli przekroczyć te 145,5 punktów. Kalisz ma za sobą cztery porażki z rzędu, co prawda rywale byli silni jednak kiedyś trzeba odrobić straty. A z kim, jak nie z ostatnią drużyną tabeli? Pilanki zagrały kilka niezłych spotkań, potrafią urywać sety, jednak wyniki są jakie są. Wydaje mi się, że realna szansa na 3:1 dla Kalisza i dołożenie fajnego kursu do swojego kuponu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Kalisz - PTPS Piła 3:0
poniżej 136,5
2,34

Witam, ten sezon jest chyba najtrudniejszym sezonem do typowania siatkówki odkąd pamiętam. Pandemia mocno dała się we znaki wszystkim zespołom i do końca nie wiadomo kto jakim składem i w jakiej formie wyjdzie na spotkanie. Można się jedynie tego domyślać.
MKS Kalisz rozpoczęły sezon świetnie i miały bilans 5-1 nagle przyszły 4 porażki z rzędu i mocno spadły w ligowej tabeli, co innego Piła, która jest od samego początku na samym dnie i nie rokuje nic by się to zmieniło. Piła wygrała tylko 1 spotkanie a 12 przegrały w tym przegrały aż 9 spotkań 0:3 tylko w 3 meczach ugrały przynajmniej 1 seta.
Dziś uważam, że Kalisz nie odda choćby 1 seta rywalkom i taki under jest bardzo zachęcający aby właśnie tak typować. Co prawda nawet przy 3 setach może być over ale uważam, że dziś Piła nie przekroczy jakoś mocno 20 punktów w setach.
Porównywać oby zespołów nie ma sensu bo w normalnych warunkach Kalisz mogłby się przejechać po rywalkach tak jak to miało miejsce na samym początku gdzie Piła przegrywała mecz za meczem po 0:3 z każdym z kim grały.
Teraz nieco wyniki są lepsze ale pytanie czy to ich zasługa czy niestety ich rywalek? Ja uważam, ze to drugie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
BanksyGA 185,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Brakuje słów na bezmyślność trenera Maska. Naprawdę jego zachowanie było totalnie nieprofesjonalne.

Przy 17-12 zdjął praktycznie cała szóstkę i wprowadził rezerwowe. Zagranie oczywiste, ale jednak trzeba zostawić kogoś bardziej ogarniętego od Lazović na placu. Po czym przypomniało mu się przy 20-21, że jednak może fajnie Kasię Zaroslińska wpuścić. Zapomniał o tym, że na ławce ma Wójcik, Algierska i Bongaerts. Człowiek znajduje fajny typ, gra go za niemałą kasę, a przez takie idiotyczne zagrania trenera pieniądze idą w krzaki. Stracić seta, bo chciał ostatnie 8 punktów dograć rezerwami, zdejmując wszystkie absolutnie kluczowe zawodniczki. Brak słów. Przepraszam za typ, natomiast pretensje trzeba mieć do trenera, bo takiej głupoty to ja już dawno nie widziałem. Sam fakt zmian jest logiczny, natomiast nie wszystkich na raz. I nie czekać z powrotami do 20-21, bo tam każda piłka jest na wagę 2 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Rozumiem Twój ból, też dostałem parę gongów w ten weekend (np. Hull - Shrewsbury, Winterthur - Xamax). Niestety taka jest gra w zakładach sportowych. Istnieją okoliczności nieprzewidywalne, które nasze prognozy przedmeczowe obracają w niwecz. Nie musisz przepraszać za typ, który był obiektywnie dobry, ale zawsze istnieje to coś. Tak było w dzisiejszym meczu. Trener Masek pracuje bardzo krótko z drużyną. Musi wpuszczać rezerwowe żeby poznać ich wartość, a kiedy ma to robić jeżeli nie w "sparingu" z outsiderem ligi? Niestety współczuję Ci ale myślę, że jeszcze nie raz sie przejedziemy na bukmacherce...
 
BanksyGA 185,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Rozumiem Twój ból, też dostałem parę gongów w ten weekend (np. Hull - Shrewsbury, Winterthur - Xamax). Niestety taka jest gra w zakładach sportowych. Istnieją okoliczności nieprzewidywalne, które nasze prognozy przedmeczowe obracają w niwecz. Nie musisz przepraszać za typ, który był obiektywnie dobry, ale zawsze istnieje to coś. Tak było w dzisiejszym meczu. Trener Masek pracuje bardzo krótko z drużyną. Musi wpuszczać rezerwowe żeby poznać ich wartość, a kiedy ma to robić jeżeli nie w "sparingu" z outsiderem ligi? Niestety współczuję Ci ale myślę, że jeszcze nie raz sie przejedziemy na bukmacherce...
Absolutnie nie mam mu tego za złe. Nawet gdyby pracował długo, to wpuściłby rezerwowe. Chodzi o fakt, że przy 17-15 już powinien robić zmiany powrotne, a przy 20-21 powinien wpuścić całą podstawe. Natomiast on wpuścił tylko Zaroslińska, zrobił to zdecydowanie za późno i efekt taki, że zupełnie niepotrzebnie przegrały seta i musiały grać dodatkowe 25 minut. Wpuszczanie rezerw jest normalne, ale robienie takiego haosu na boisku jest po prostu głupie.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Absolutnie nie mam mu tego za złe. Nawet gdyby pracował długo, to wpuściłby rezerwowe. Chodzi o fakt, że przy 17-15 już powinien robić zmiany powrotne, a przy 20-21 powinien wpuścić całą podstawe. Natomiast on wpuścił tylko Zaroslińska, zrobił to zdecydowanie za późno i efekt taki, że zupełnie niepotrzebnie przegrały seta i musiały grać dodatkowe 25 minut. Wpuszczanie rezerw jest normalne, ale robienie takiego haosu na boisku jest po prostu głupie.
Masakra, tez już po 2 setach liczyłem na co obrócić kasę z pogranego undera.. :( nie wiem jakim cudem mogło dojść do czegoś takiego na takim poziomie, nawet jesli to tylko siatkówka kobiet
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Brakuje słów na bezmyślność trenera Maska. Naprawdę jego zachowanie było totalnie nieprofesjonalne.

Przy 17-12 zdjął praktycznie cała szóstkę i wprowadził rezerwowe. Zagranie oczywiste, ale jednak trzeba zostawić kogoś bardziej ogarniętego od Lazović na placu. Po czym przypomniało mu się przy 20-21, że jednak może fajnie Kasię Zaroslińska wpuścić. Zapomniał o tym, że na ławce ma Wójcik, Algierska i Bongaerts. Człowiek znajduje fajny typ, gra go za niemałą kasę, a przez takie idiotyczne zagrania trenera pieniądze idą w krzaki. Stracić seta, bo chciał ostatnie 8 punktów dograć rezerwami, zdejmując wszystkie absolutnie kluczowe zawodniczki. Brak słów. Przepraszam za typ, natomiast pretensje trzeba mieć do trenera, bo takiej głupoty to ja już dawno nie widziałem. Sam fakt zmian jest logiczny, natomiast nie wszystkich na raz. I nie czekać z powrotami do 20-21, bo tam każda piłka jest na wagę 2 punktów.
Z kim rotować jak nie z największymi bobami w lidze przy wyniku 2:0 i tak pewnie wygranych pierwszych dwóch setach? Po prostu rezerwowe sobie nie poradziły i tyle. Rozumiem, że nie wszedł typ, a szanse były na to wielkie, ale trener ma prawo podjąć taką decyzję w takim meczu. Przecież nie będzie tego robił w większości kolejnych meczów w lidze ;) Dodatkowo chyba każdy wie, że trener jest z drużyną od niedawna i chciałby zobaczyć w grze wszystkie zawodniczki przed przerwą świąteczną, która tuż tuż.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Z kim rotować jak nie z największymi bobami w lidze przy wyniku 2:0 i tak pewnie wygranych pierwszych dwóch setach? Po prostu rezerwowe sobie nie poradziły i tyle. Rozumiem, że nie wszedł typ, a szanse były na to wielkie, ale trener ma prawo podjąć taką decyzję w takim meczu. Przecież nie będzie tego robił w większości kolejnych meczów w lidze ;) Dodatkowo chyba każdy wie, że trener jest z drużyną od niedawna i chciałby zobaczyć w grze wszystkie zawodniczki przed przerwą świąteczną, która tuż tuż.
Zgoda, ale kolega BanksyGA pił raczej do czegoś innego - rotować można, a nawet powinno się, ale z głową. Tutaj zamierzenie było na 99% takie, żeby dać odpocząć czołowym zawodniczkom, tymczasem z szybkiego 3:0 zrobiły się 4 sety i to tylko dlatego, ze decyzją trenera przy już wyraźnie pogarszającym się wyniku nie wróciły pierwszoszostkowe zawodniczki.
 
BanksyGA 185,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Z kim rotować jak nie z największymi bobami w lidze przy wyniku 2:0 i tak pewnie wygranych pierwszych dwóch setach? Po prostu rezerwowe sobie nie poradziły i tyle. Rozumiem, że nie wszedł typ, a szanse były na to wielkie, ale trener ma prawo podjąć taką decyzję w takim meczu. Przecież nie będzie tego robił w większości kolejnych meczów w lidze ;) Dodatkowo chyba każdy wie, że trener jest z drużyną od niedawna i chciałby zobaczyć w grze wszystkie zawodniczki przed przerwą świąteczną, która tuż tuż.
Wyraźnie napisałem, że zmiany były logiczne. Natomiast przy 17-15 powinna już powoli wrócić Wójcik/Zaroslińska skoro Kalandadze nie potrafi skończyć 6 piłek z rzędu. Przy 20-21 powinna już wrócić pozostała trójka. Masek przy 20-21 wrzucił samą Zaroslińska mając rozgrywająca, która nie umie dograć krótkiej do środkowej i środkową, która trzy razy z rzędu nie potrafi trafić czysto w piłkę. Miał Lazović, która jest w takiej formie bezużyteczna i Kalandadze, która nie potrafi skończyć ataku. Przez to przegrał zupełnie niepotrzebnie seta i musiały grać dodatkowe 25-30 minut.

To były spóźnione i najgłupsze decyzje jakie w życiu widziałem. Jak grać i wygrywać z Jokerem pokazały Budowlane, które pod koniec meczu też rotowaly, ale MĄDRZE. Masek zrobił jeden wielki haos. Zdjął wszystkie kluczowe zawodniczki, zostawił takie które nie potrafią trafić w piłkę, albo się ustawić. Ikoniczne było zagranie kiedy Lazović na lewym skrzydle obiła blok i nikt nie podbił piłki, która spadała z prędkością żółwia. Zrobił haos na boisku i nie potrafił go naprawić. Ja będąc trenerem przy 20-21 miałbym już na boisku Wójcik, Zaroslińska i Bongaerts, które by bez problemu to wygrały. On się wolał bawić.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Joker Świecie - Developres Rzeszów 2:3
Rzeszów -16,5 1,72



Joker Świecie to obecnie druga najsłabsza drużyna w Tauron Lidze tuż przed PTPS Piła. Ich bilans na ten moment to 2 zwycięstwa i 11 porażek w tym 8 porażek z rzędu. Rzeszów to lider z 11 zwycięstwami i 1 porażką, której doznały w ostatniej kolejce przegrywając 1:3 z MKS Kalisz.
Nie ma zbytnio co porównywać obu drużyn bo tak naprawdę dzieli ich przepaść, na każdej pozycji Rzeszowianki mają lepsze zawodniczki i nawet rezerwowe mogły by spokojnie wygryźć pierwszy skład Jokera Świecie.
Myślę, że patrząc na formę obu drużyn te handi nie jest aż tak wysokie - mało tego, na innych bukmacherach znajdziemy nawet -20 handi i wyżej. Myślę, że Rzeszów przynajmniej 1 set wygra różnicą w okolicach 10 punktów a to już nam bardzo przybliży pokrycie handi.
Joker Świecie nawet przegrywając mecze 1:3 z ŁKS, Bydgoszcz i Piłą przegrywały odpowiednio 29, 20 i 8 punktami. Oczywiście tymi 8 punktami to przegrały z Piłą - najsłabsza drużyną w lidze.​
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 185,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @2.07 - Unibet
Radomka vs Budowlani Łódź, typ: powyżej 3,5 seta
BKS Bielsko-Biała vs Chemik, typ: powyżej 3,5 seta

Spotkanie o 17:30 to klasyczny mecz bez wyraźnego faworyta. Każda drużyna ma swoje mocne i słabe strony. Każda grała lepiej i gorzej w tym sezonie, jednak obie potrafiły się zmobilizować. Szczególnie przyjezdne po kiepskim początku grają teraz jak z nut. Wynik do zera w którąkolwiek stronę będzie dla mnie sensacją. Raczej spodziewam się tutaj pięciu setów. Gospodynie mają niesamowitą Brune Honorio, która obecnie jest najlepszą atakująca w lidze. Wspiera ją Janisa Johnson, która również świetnie sobie radzi i jest bodajże piątą najlepiej punktująca zawodniczka w lidze. Na rozegraniu wiekowa, ale wciąż niesamowita Kasia Skorupa. W zanadrzu jest jeszcze Julia Twardowska, która kilka punktów umie dostarczyć.
Po drugiej stronie siła młodości. Budowlani w czołówce mają najmłodszą drużynę,dlatego pewnie chwilę zajęło im wejście na odpowiednie obroty. Posiadają jedną z gwiazd ligi, Veronice Jones-Perry, która seryjnie zdobywa punkty z każdej strefy. Do tego bardzo dobra rozgrywająca Julka Nowicka czy wracająca do formy po słabym epizodzie we Włoszech - Zuzia Górecka. Punkty potrafi również dorzucić chyba objawienie tego sezonu czyli Monika Fedusio. Można by pisać i pisać.
Obie ekipy są wypoczęte i dysponują ogromną siłą w ataku. Wygrana po jednym secie przez obie drużyny to minimum. W poprzednim meczu u siebie wygrały zawodniczki z Łodzi 3:2. Jednak w tie-breaku było sporo kontrowersji i moim zdaniem powinny wygrać zawodniczki z Radomia.

W wieczornym meczu wystąpią nielubiane przeze mnie podopieczne Ferhata Akbasa, które pojadą na mecz do Bielska. Zawodniczki z Polic są w każdym meczu przeceniane przez bukmacherów i pisałem to wielokrotnie. Tym razem również uważam kurs na nie za absolutnie nieopłacalny. Z tego co pamiętam to w ostatnim meczu Chemika nie wystąpiły Natalia Medrzyk oraz Martyna Łukasik. Samara została odpalona po tym jak nie przeszła testów. Chodzą słuchy, że do drużyny dołączy świetna Olga Stranzali, natomiast nie widziałem jeszcze potwierdzenia, a również niemożliwe jest, żeby od razu zagrała w podstawie. W ostatnim spotkaniu z musi na skrzydle grała Iga Wasilewska. Więc Chemikowi zostaje mocny środek i Jovana Brakocevic, która zapewne dostanie jakieś 80% piłek. Zawodniczka wiekowa, więc zapewne nie da rady grać na pełnych obrotach przez całe spotkanie. I tutaj otwiera się szansa dla gospodyń. Na wyżyny swoich umiejętności musi wejść Gabriela Orvosova i Andrea Kossanyiova. Dobre wsparcie musi być również ze strony Aleksandry Kazały oraz Weroniki Szlagowskiej. Natomiast ja wierzę w dziewczyny, które potrafiły postawić się Radomce i wygrać z ŁKSem oraz Legionovia. Uważam, że seta są w stanie wygrać, szczególnie jeżeli Chemik nadal będzie osłabiony brakiem Łukasik czy Medrzyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Do góry Bottom