>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
27.11. 2018 godz. 18.00
Polonia Bytom - Orlik Opole
Typ 2 Reg
Kurs 2.35
Buk Forbet
Ciężko to się pisze ale w Bytomiu jest gorzej niż źle po odejściu Salomona Stoklosy dziś odszedł lider Obrony Ciunik ... Sytuacja finsowa w klubie nie jest dobra a wiadomo jak nie ma sianka to nie ma granka ???? kurs bardzo dobry i wart zarzykowania walka z pewnością będzie ale na sam koniec będzie jak to w ostatnim czasie bywa mecz przegrany...
Tak jak kolega wyżej pisał... na oddsportal o godzinie 8 - 9 może i były kursy rzędu 2.2, ale z biegiem czasu mocno spadły. Teraz na Orlik jest po 1.50 w regulaminowym ???? ???? ???? W williamhill, o 13:30 było 2.2 po to by spaść ostatecznie do 1.65 o godzinie 16:40 . Ładne jaja.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.12.2018 godz 17.00
Polonia Bytom - Stoczniowiec
Typ 2 Reg
Kurs 1.80
Buk Forbet

Wynik 1:4
Tytanic dalej tonie ... Po Salomonie Stoklosie Ciuniku kolejno odeszli Jaworski i dzis Samusienka jak tak dalej pójdzie to będziemy kończyć sezon juniorami o ile wcześniej się to się nie rozwiąże ... Nie wiem ile w tym prawdy ale Węglokoks ponoć daje tylko 40 tys miesięcznie... To z czym do ludzi Stocznowiec gra o Play Off i takie mecze musi wygrywać tym bardziej że ostatni mecz przegrali z Polonia to będzie okazja do rewanżu Kurs dobry to można grać jutro może już spaść jak to było przy okazji meczu z Orlikiem
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
briko 11,9K

briko

Użytkownik
2.12.2018 godz 17.00
Polonia Bytom - Stoczniowiec
Typ 2 Reg
Kurs 1.80
Buk Forbet
Tytanic dalej tonie ... Po Salomonie Stoklosie Ciuniku kolejno odeszli Jaworski i dzis Samusienka jak tak dalej pójdzie to będziemy kończyć sezon juniorami o ile wcześniej się to się nie rozwiąże ... Nie wiem ile w tym prawdy ale Węglokoks ponoć daje tylko 40 tys miesięcznie... To z czym do ludzi Stocznowiec gra o Play Off i takie mecze musi wygrywać tym bardziej że ostatni mecz przegrali z Polonia to będzie okazja do rewanżu Kurs dobry to można grać jutro może już spaść jak to było przy okazji meczu z Orlikiem
Powodzenia ????
Pełna zgoda i ja tylko dodam, że w 1xbet jest aktualny kurs 2,08!! A w forbet już tylko 1,6
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Bytom-Gdańsk 2 grudnia
W Gdańsku próbują ogarnąć jakoś sytuacje, przynajmniej dyscyplinarnie. Generalnie jest spore ciśnienie na dwa najbliższe mecze z Opolem i Bytomiem właśnie. Kary dla części zawodników + wyrzucili na pysk 3 zawodników z pola i ten ręcznik w bramce z Rosji co było jawną kompromitacją, żeby takiego gościa w ogóle wziąć na kontrakt. 3 nowych zawodników na pewno na większy plus jeśli chodzi o poziom. 23 letni bramkarz z USA + ostatni z wybijających się postaci z Bytomia - obrońca Cutnik i napastnik Samusienko, który notabene już w Gdańsku grał. Ziętara próbuje grać na trzy piątki, zostawiając 4 atak praktycznie bez gry i tak zapewne będzie dzisiaj z Opolem. Z kolei w Bytomiu jak da zagrać na 4 ataki to siłą rzeczy zajadą gospodarzy. Tak więc ciąg dalszy osłabiania Bytomia, łącznie odeszło już 6 zawodników w zasadzie czołowych i to będzie chyba jedna z ostatnich okazji by coś na nich zarobić. W dodatku 1 grudnia grają z U23, rywal wiadomo jaki, ale trzeba wyjeździć przez 60 min. A więc tak:
Gdańsk over 3,5 bramki 2,10 ✅ 4
Gdańsk wygra różnicą 3 goli 3,85 ✅ 1-4
Gdańsk wygra III tercję 2,20 ⛔ 1-1

wszystko z forbetu, dopóki wczoraj nie wycofali oferty, over 3,5 bramki można jeszcze łapać w sts&#39;ie po tym samym kursie
W ostatnich 6 meczach od połowy listopada stracili 36 bramek, regularnie dostając najmocniej w 3 tercji. Tak naprawdę główny win Gdańska 1,80 wygląda najsłabiej w tym wszystkim. Ten over 3,5 bramki super wygląda tak samo jak wygrana 3 tercji.
e:Kurs na over 3,5 PZHL U23 jutro z Bytomiem 2,25 prawie tyle co na Gdańsk.
A jak tu porównać te dwa zespoły
????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
To jest taki trochę dziwny mecz bo właściwie trudno stwierdzić. Według mnie Polonia tak łatwo się nie podda i wydaje się, że z PZHLem powinni być faworytem. Wiadomo nastroje też kiepskie, nie wiem jak to wpływa na nastawienie. Tyle, że z Orlikiem wysiedli dopiero w 3 tercji. Ja tam nie wiem, nigdzie nie mam tego w ofercie nawet.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak &quot;nastoje kiepskie&quot; bo kasa pusta to tu może być każdy wynik. Powiedzmy, że nic nie sugeruję, ale być może już niektórzy znają końcowy rezultat. W końcu to tylko PHL, naprawdę biedny produkt, nawet na krajowym podwórku, w porównaniu do kosza, ręcznej czy żużla to jest niebo a ziemia. Z własnego doświadczenia wiem, że takich spotkań lepiej nie tykać bo... śmierdzą ????
 
K 20

kiniek78

Użytkownik
Na jutrzejszy mecz Polonii z Automatyką ciekawą ofertę ma totolotek. Na gości mają kurs 1,9 a oprócz tego oferują handicapy -1,5 -2,5 i -3,5 na gdańszczan po ciekawych kursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na jutrzejszy mecz Polonii z Automatyką ciekawą ofertę ma totolotek. Na gości mają kurs 1,9 a oprócz tego oferują handicapy -1,5 -2,5 i -3,5 na gdańszczan po ciekawych kursach.
Super kursy póki co także jak ktoś ma tam konto to warto to pograć. Ewentualnie na livie, bo Polonia podobnie jak z Orlikiem może pierwsza coś strzelić i można fajnie zarobić. Ja pograłem -1,5 po kursie 2,05 w Etoto a teraz spadło -1,5 do 1,85 czy coś takiego. Z tego co widzę totolotek ma na -1,5 2,3 super kurs. Warto zaryzykować.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Niby wszędzie zagraniczni mają w okolicach 2, ale to jest za wysoko wystawione. U nas najlepiej się wystawił totolotek mimo że najpóźniej i też jeszcze dołożyłem ten win do wcześniejszych typów✅. Wziąłem jeszcze Katowice, bo to jest po prostu dwa razy lepszej od tej pato Cracovii ✅. Teraz niby mieli serie ale z kim oni grali umówmy się. Jedynie dobry wynik w Toruniu. Oglądałem parenifh spotkań i mówiąc kulturalnie to masakra. Najlepszy przykład to przygłup Drzewiecki wjeżdżający na pełnej z kijem oburącz w sedziego. Zawieszenie na 6 spotkań spotakan, ja bym dał na cały sezon to by się następnym razem dwa razy zastanowił. Jeszcze co do Gdańska wczoraj grali na trzy piatki,szału nie było ale odwrócili wynik i mają pierwsze zwycięstwo od czasu Jastrzebia. Ten Amerykanin z Opola w bramce też lepsza jakość jak na polskie warunki.
Jeszcze co do pseudo buków sts potrafi mieć wzyazy kurs z dogrywka jak trzy drogowo i to nie pierwszy raz zauważyłem
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Rzadko gram naszą rodzima lige ale jutro się skuszę, czytam co koledzy piszecie.
Jutro taki mecz
Cracovia - Katowice (1-3)
W duzynie gospodarzy kilka nieobecności, mecz w Tychach ponizej oczekiwań, i wydaje sie ze forma juz nie tak co jeszcze kilka spotkań do tyłu, goscie z kolei graja jak z nut i mysle ze poradza sobie w Krakowie
Katowice 60&#39; kurs 1,7 fortuna✅✅
Spróbuje jeszcze Katowice minus 1,5 kurs 2,13✅✅
Czekam jakie kursy wystawi fortuna na Automatyke, bo do dubla moze bym dołożył , póki co oferta zdjęta
Jak &quot;nastoje kiepskie&quot; bo kasa pusta to tu może być każdy wynik. Powiedzmy, że nic nie sugeruję, ale być może już niektórzy znają końcowy rezultat. W końcu to tylko PHL, naprawdę biedny produkt, nawet na krajowym podwórku, w porównaniu do kosza, ręcznej czy żużla to jest niebo a ziemia. Z własnego doświadczenia wiem, że takich spotkań lepiej nie tykać bo... śmierdzą ????
Tutaj sie zgodze z kolegą, tez kilka razy nabrałem sie na taki numer, daleko nie trzeba szukać.
Dzisiejszy mecz w KHL Niznekamsk - Cherepowiec, , byt gości w lidze zagrozony, trudna sytuacja finansowa, własciciel chce sie wycofać z hokeja, a oni stawiają autobus przed bramką a wilki z Niznekamska bija i nie wpada i co? 2-3 dla gości( szczesliwie ale była tez mobilizacja ze strony Cherepy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Rzadko gram naszą rodzima lige ale jutro się skuszę, czytam co koledzy piszecie.
Jutro taki mecz
Cracovia - Katowice
W duzynie gospodarzy kilka nieobecności, mecz w Tychach ponizej oczekiwań, i wydaje sie ze forma juz nie tak co jeszcze kilka spotkań do tyłu, goscie z kolei graja jak z nut i mysle ze poradza sobie w Krakowie
Katowice 60&#39; kurs 1,7 fortuna
Czekam jakie kursy wystawi fortuna na Automatyke, bo do dubla moze bym dołożył , póki co oferta zdjęta
W Forbecie jest wystawiony po kursie 1.60
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
pzhl u23 5-3 Bytom ???? jak Gdańsk tego nie powtórzy to niech lepiej nie wracają. Oferta zdjęta, &quot;firmy&quot; już szybka cofka, standardowo.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Chyba tylko na iforbet wisi jeszcze Automatyka. Kurs 1.30 w regulaminowym. Na zagranicznych też nie ma (min. na bet365 gdzie gram standardowo).
Ja idę w spotkanie Tychy - JKH
under 5.5 (1.90) ✅
Tychy 60&quot; (1.57) ✅
Tychy tak obijały bramkę JKH , że aż dziw, że tylko 2:1, no ale dla mnie ok, weszło ????
Tychy na pierwszy rzut oka overowa drużyna i mało kiedy wpada w meczach GKS poniżej 6 bramek, jednak z racji tego, że JKH w tabeli jest tuż za Tychami, Tyszanie powinni podejść do spotkania z tym rywalem z większym respektem. Spodziewam się bardziej wyważonego stylu gry. Podoba mi się kurs. Według mnie jest wart ryzyka.
Typ na win Tych, podyktowany tym, że w moim odczuciu JKH umie wygrywać, ale po prostu ze słabszymi ekipami. GKS powinno się spiąć i wygrać to już w regulaminowym na swojej tafli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dziś oferta z Polskiej ligi jest słaba. Chciałem coś fajnego znaleźć jeśli chodzi o liczbę bramek, albo jakiś win z przyzwoitym kursem, ale jest bieda.
Tak najbardziej spodobało mi się (ponownie) spotkanie Tych, tym razem z Orilikiem Opole. Wybrałem tam handicap bramek, gdyż sądzę, że Tyszanie są dużo lepszą drużyną, ostatnio z dużo lepszym JKH nie mieli zbyt wiele szczęścia (opisywałem spotkanie wyżej) i sądzę, że tym razem zaczną im te krążki wpadać do siatki.
W bet365 zbyt wiele nie ma wyboru, dlatego:
Tychy win z ujemnym handi -2.5 (1.52) ✅✅
Mam przeczucie, że dzisiejsze spotkanie nie będzie należało do tych &#39;minimalistycznych&#39;, czyli, że &#39;oby tylko wygrać&#39;, najlepiej jak najmniejszym nakładem sił, jedną bramką, ponieważ GKS nie są tuzami gry na wyjazdach i mobilizacji i ciśnienia na pewną wygraną, nie moze dziś zabraknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Próbujemy coś z polskiego hokeja:
Toruń vs Tychy typ: under 5,5 kurs: 2,09 i obie strzelą przynajmniej 2 gole: NIE kurs: 2,35 (Etoto) ⛔ i ✅ (przez 30min było 0:0 no ale potem goście się rozstrzelali i skończyło się 1:5)
Znowu idę w under w meczu Tychów. Ostatnio w Gdańsku skończyło się 3:1. Bardziej się obawiałem o tamten mecz niż o ten. Toruń to dobrze defensywnie grająca ekipa, licząca z tymi lepszymi głównie na kontry. Wiadomo u siebie są bardzo groźni, więc Tychom tak łatwo nie będzie. We wtorek grali mecz do tego za 2 dni kolejne spotkanie, także nie wydaje mi się żebyśmy tutaj zobaczyli jakiś grad bramek. Do tego obie ekipy już 2 razy grały między sobą w tym sezonie. W Tychach dwa razy był under raz Toruń wygrał 0:2 a raz Tychy 3:1. Styl gry i charakterystyka niezmienna u gospodarzy. Tyszanie dalej borykają się z kiepską skutecznością i tak już od dłuższego czasu, do tego przygotowują się do Pucharu Polski u siebie. Toruń całkiem nieźle sobie radzi u siebie z tymi lepszymi. Z Unią 3:1, z Cracovią 1:3, z Jastrzębiem 3:2 pd czy z Katowicami 0:3. Takie wyższe wyniki zanotowali właściwie tylko z Podhalem po szalonym meczu 6:7 czy wcześniej z Katowicami 2:6. Biorąc pod uwagę under dodaje jeszcze że obie nie strzelą przynajmniej 2 bramek. Trochę to ryzykowne ale spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
22.12.2018 godz. 16.00
Polonia Bytom - Cracovia
Typ 2 (-5,5)
Kurs 2.42
Totalbet
Wynik 2:10

Polonia czeka na wygraną od 2.11 i obawiam się że do końca sezonu już się nie doczeka bo najlepszą okazję mieli w meczu u siebie z kadrą ale nawet tego się nie udało ???? od początku sezonu odeszło już 8 czołowych zawodników Brak kasy robi Swoje i Wszyscy uciekają ostanie dwa mecze Polonii to 2:12 z Katowicami oraz 1:8 z Podhalem gdzie w tym drugim meczu Podhale grało tylko przez dwie terecje widać że w trzeciej se odpuscili... Jeśli zespół z Krakowa podejdzie do meczu na poważnie to powinni takie Handi bez problemu pokryć kurs fajny więc wart Gry ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Polski hokej Orlik vs Jastrzębie typ: Jastrzębie win i over 6,5 bramki kurs: 2,21 (efortuna) Jastrzebie -2,5 kurs: 1,83 (efortuna) oraz handicap -3,5 Jastrzębie win kurs: 2,6 (sts) godz 18:30 ⛔ ✅ i ✅ (minimaliści z Jastrzębia wygrali 0:4)
Orlik to kolejna drużyna która powoli się rozsypuje w PHL. Ostatnio odeszło dwóch najlepszych napastników, Jelakow i Golowin a teraz czytam że odszedł od nich ich pierwszy bramkarza, Amerykanin Vilardo. Teraz zastąpi go Jarosław Nobis 30 latek, który przez ostatnie 3 sezony rozegrał 5 spotkań! Do tego Orlik nawet nie potrafi zebrać 3 piątek w meczu. Ostatnio z Cracovią na wyjeździe 6:0 mieli 14 zawodników do gry. Także obstawiam pewne zwycięstwo Jastrzębia, myślę że handi można brać każde jakie jest dostępne, chociaż wiadomo jak to w sporcie bywa. Liczę na sporą liczbę bramek i pewne zwycięstwo gości, którzy ostatnio odprawili Unie 5:1 u siebie.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.12.2018 godz. 19.00
GKS Katowice - Orlik Opole
Typ Over 7.5
Kurs 1.65
Bet365
2 tercja 11min 7:1++++++

Dziś w Katowicach mecz na przełamanie po 3 porażkach dziś oakzaja wygrać nie powinno być z tym problemu a przy okazji dobrze by było zrobić sobie trening strzelecki ???? Orlik ma Swoje problemy także te 8 bramek powinno dziś wpaść co będzie zoabczmy wieczorem
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom