>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Podziękowania

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W imieniu moim, Sutka i TBM&#39;a, jak i całej administracji i reszty moderatorów, chciałem podziękować za udział w konkursie Znawca Euro 2008.
Myślę, że konkurs się udał, gdyż cieszył się bardzo dużą popularnością, frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania, wysoki poziom i emocje do ostatniego meczu gdyż cały czas trwała walka o nagrody.
Gratulujemy zwycięzcą, jak i wszystkim uczestnikom konkursu.
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
Również dziękuję prowadzącym za organizację i współzawodniczącym za rywalizację. Dzięki takim konkursom mecze EURO były jeszcze ciekawsze. Pozdrawiam ????
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Konkurs byl strzalem w dziesiatke! Mimo iz sie nie zalapalem do drugiej fazy konkursu, to mysle ze to byla dobra zabawa i fair rywalizacja.
Gratulacje dla zwyciezcow!
Wiecej takich i podobnych konkursow!
 
pielka-87 0

pielka-87

Użytkownik
również dziękuję za zorganizowanie tego konkursu:spokodfhgfh: Nie udało mi się znalezc w pierwszej siódemce, ale dzięki temu konkursowi, te mistrzostwa były bardziej emocjonujące, a ja mogłem się sprawdzic jako znawca EURO!! Dzięki wielkie wszystkim za prowadzenie tego konkursu!!
 
przemo_1979 9

przemo_1979

Użytkownik
Bardzo ciekawe Mistrzostwa Europy i bardzo ciekawy, dający duże pole do wykazania się znajomością tematu, konkurs. Do fazu finałowej nie przebrnąłem, ale konkurencja jak widac po klasyfikacji generalnej była spora. Brawa i wielkie dzięki dla pomysłodawców i prowadzących za duże urozmaicenie wspaniałej imprezy piłkarskiej.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Do konkursu zadnych zastrzerzen nikt miec nie bedzie, bo byl wykonany i prowadzony idealnie. Bylo tylko jedno zamieszanie, ale wszystko zostalo wyjasnione. Najgorsze co mnie denerwuje w tym konkursie to to, ze zabraklo mi 0,5pkt i bym byl na &#39;wyplacalnym&#39; VII miejscu ????
 
Do góry Bottom