>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
vde 119

vde

Użytkownik
12 Sty 2014, 15:00

AZS Politechnika - AZS Olsztyn

Mecz w którym nie bez znaczenia jest miejsce rozgrywania spotkania. Warszawa kontynuuje dobrą serię zbudowaną na dwóch wyjazdach (Gdańsk, Częstochowa). Wygrane w tych spotkaniach z perspektywy tabeli miały dość ważne znaczenie dla stołecznych jednak dzisiejszy mecz jest jeszcze ważniejszy! Zwycięstwo za 3 pkt da realne możliwości walki nawet o 4. miejsce.
Dużo o formie zawodników Politechniki może mówić mecz w Częstochowie, kiedy to po pierwszych dwóch setach (25:15, 29:31) ustabilizowali grę i spokojnie wygrali kolejne dwa sety. Wyglądało to na egzekucję, częstochowianie wręcz nie mieli szans przeciwstawić się w dwóch ostatnich partiach.
Z kolei olsztynianie nie są już tą ekipą z pierwszych meczów, po których nie ukrywam, że ku mojemu zdziwieniu plasowali się na pierwszych lokatach. Forma wyjazdowa niezła, ale jednak porażka z Częstochową się przytrafiła, a gra wyglądała gorzej niż wskazuje na to wynik (3:2 dla Częstochowy).
Warszawianie zawsze dobrze grali u siebie. Myślę że w tak kolosalnie ważnym meczu wygrają z Olsztynem, kadrowo to ekipa o podobnym potencjale.

AZS Politechnika Warszawska @ Pinnacle -&gt; 1,60 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 0

belm0o

Użytkownik
18.01.2014 14:45

Rzeszów - Bełchatów

Hit tej kolejki Plus Ligi. Oczekiwałem lepszej gry Rzeszowa bo obecnych transferach. A co za tym idzie lepszych wyników, wygrywają, ale są to zwycięstwa mało przekonujące, według mnie słabym punktem jest Peter Veres. Oba zespoły są po pucharach co prawda Resovia grała 4 dni temu u siebie, a Skra 2 dni temu w Niemczech i to jest jedyny argument, a mianowicie więcej czasu na odpoczynek i regenerację miała Resovia. Mam nadzieję jednak, że Skra da radę wygrać ten hit kolejki. Argumenty które mnie przekonują do tego lepszy blok Skry, lepszy atak, przyjęcie hmmm tu jest raczej dyspozycja dnia, ogólnie podobny poziom. Oba zespoły są raczej usposobione ofensywnie z lekką przewagą Skry. A teraz trochę statystyki UWAGA ! SKRA NIE STRACIŁA SETA OD 27.11.2013 ! Ostatnią drużyną której się to Jastębie urwali seta. W tym czasie Resovia miała kilka wpadek, albo męczyli się aby wygrać. Kolejny ważny aspekt to wyjazd za 4 dni do Belgii na dużo ważniejsze spotkanie niż mecz ze Skrą i raczej Resovia woli poświęcić mecz ze Skrą, aby być bardziej wypoczątym na rewanż z Belgami... a tym raczej łatwo nie będzie. Każdy z was wie jakim gorącym terenem siatkówki klubowej jest Belgia, nikomu tam się łatwo nie gra. Z resztą Zaksa się o tym przekonała ????
A więc po takim kursie nie widzę opcji jak zainwestować trochę kasy w Zwycięstwo Skry albo dla mniej odważnych +1,5 seta na Skre
Ja osobiście pobieram i polecam win Skry @2,55 Butgun. ⛔

Kilka słów o meczu... Brdovic i wszystko jasne... chłopak nie ma pojęcia o rozgrywaniu, jego nie udolne obrony ( padał jak kłoda ???? ) a potem to już posypało się wszystko, gdyby był Uriarte kto wie... Ale też nie ma co się ukrywać zmiany Kowala też nie osłabiły Resovi. Znakomity mecz rozegrał Schoeps, a i przyjęcie było naprawde dobre. W takiej formie ze spokojem mogą jechać do Belgii &quot; zmiennicy &quot; pokazali się z dobrej strony i Kowal ma spokojną głowę o formę zespołu, a na pewno i morale jeszcze bardziej skoczyły w górę... Szkoda typu, a Brdovic ????
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Rzeszów- Bełchatów +1.5 seta kurs: 1.8 bet365⛔
powyżej 183.5 pkt kurs : 1.75 bet365⛔
Kolejny raz buki wystawiły śmieszny kurs na Rzeszów ( czysta 1 w bet365 1.42). Można to tłumaczyć świetną grą u siebie Resovi oraz fakt ze Skra grała w czwartek w pucharze na wyjeździe i mogli się zmęczyć podróżami. Bełchatów był juz wczoraj po południu w Rzeszowie. Rzeszów po kiepskim meczu z Jastrzebiem zaczął grać dużo lepiej. Problemy z przyjęciem mieli tylko na początku 1 seta grając przeciwko Belgom. Ja jednak upatruje mój typ właśnie w tym ,że moim zdaniem dzisiaj Rzeszów tak dobrze sobie nie przyjmie. Skra ma dużo lepszą zagrywkę niż Belgowie.Drugi typ jeszcze pewniejszy. 183 pkt może pokryć 4 setowy mecz( każdy set do 21 np.). Ja tutaj widzę podobny przebieg meczu jak w Bełchatowie, czyli 5 setów i pewnie wygrana gospodarza.
edit. To co zagrała Skra to śmiech. Totalnie sie pomyliłem co do rozgrywającego. Koleś wyglądał jak by to nie była jego nominalna pozycja.. Mysle ze i Uriarte by nic nie pomógł na dzisiejszy grający Rzeszów. Mam nadzieje ,że nie wróci na mecz z Jastrzębiem ????
Bielsko - Jastrzębie -2.5 seta kurs : 1.85 bet365⛔ wynik : 2:3
Trochę ryzykowny typ. Jeden słabszy set może załatwić sprawę. Lecz moim zdaniem po świetnym meczu we Francji zagrają podobnie w Bielsku i wygrają gładko 3;0.
edit.
Jastrzębie czasem lubi na wyjeździe odwalić maniane i właśnie było tak i tym razem. Grali bez Kubiaka i Łaski ale to i tak marne usprawiedliwienie. z takim rywalem nie powinno się tracić pkt. a w LM pewnie i tak wygrają ???? .
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Również ide w strone Skry +1,5.
Skra gra najłądniejszą siatkówke w lidze i tylko można żałować, ze w LM reprezentują nas słabsze obecnie zespoły. Bełchatów ma najbardziej rożnorodny i kompletny skłąd w lidze zwłaszcza jezeli chodzi o przyjęcie. Antiga,Conte,Włodarczyk i Tuia to fajny wachalrz uzupełniających sie graczy. Tutaj jest pewnosc, ze jak jednemu czy dwóm nie idzie to zostaje jeszcze dwóch. Ustawienie na przyjeciu Antiga+ Włodarczyk czy Conte daje swietne mozliwosci. Antiga z Zatorskim moga pokryć 3/4 placu gry a Conte ma siłe i czas na atak w wiekszosci przypadkow. Atak to wiadomo Mariusz, na środku tez bedacy dla mniew tej chwili najlepszym srodkowym w lidze Kłos. Jest bardzo szybki na srodku i ma dobra dynamike w ataku. Uriarte gra z kolei chyba najlepsze szybkie piłki na skrzydłu na prawy atak do Mariusza. Skra zrobiła sobie świetna pake, połaczenie mlodosci, rutyny, spokoju i dynamiki.
Resovia z kolei mnie nie przekonuje. Nie wiem jak oni zdobwaja te mistrzostwa Polski. U siebie mają jakąs magie tej hali bo chyba tylko to tłumaczy brak porazek. Trzeba im przyznac,z e sa najlepsi jezeli chodzi o sytuacyjne piłki i takie &quot;brudne&quot; akcje, trwające dłuzej. Akhrem czy veres to specjalisci od obijania bloku. Mocna bron to wspolpraca Drzyzgi z Nowakowskim, ktory jednak za mało wykrzystuje swoj potencjał i jest przymulony.
Takie krotkie moje podsumowanie obu ekip. Jednak po tym co widac ostatnio no i biorąc pod uwage fakt gry Resovii o awans za kilka dni to rowniez wybieram +1,5 dla Skry w milenium za 1,85
 
k0wal 0

k0wal

Użytkownik
Oczywiście, że out. Ale koledzy wyżej tego chyba nie biorą pod uwagę. Brak podstawowego rozgrywającego to wg. mnie bardzo duże osłabienie. Owszem Skra może i nie przegrała seta od listopada ale z kim wymagającym oprócz Jastrzębia oni w tym czasie grali?? Plus własna hala Resovii ,w której to oprócz wpadki z Budvą, Rzeszowianie nie przegrywają. Ostatnie trzy mecze Skry w Rzeszowie to jej porażki. Jedynym mankamentem może być fakt iż Resovia gra na tygodniu rewanż w LM. Ale z takim rywalem nie wierzę w jakieś odpuszczanie. Dla mnie Resovia -1,5 seta.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Uriante nie gra lecz Serb go puki co dobrze zastępuje. Wiadomo ze to nie to ale.. za to jest wyższy i Skra ma dzięki temu wyższy blok. A i czasem coś zagrywką trafi. Moim zdaniem rozegranie w Skrze nie będzie decydujące.
 
D 6

dawidzzz

Użytkownik
a Uriarte przypadkiem dzisiaj nie out ?
Na pewno out... operacja przecież.. gra Aleks Brdjović

Na pewno plus bo wysoki, więc brak dziury w bloku, serwis ok, ale z Niemcami jak oglądałem jakoś nie zachwycił rozegraniem w każdym bądź razie i tak kursy chyba przesadzone
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Resovia - SKRA
Mistrz Polski kontra mój faworyt do mistrzostwa w tym sezonie. Pierwszy mecz był pięciosetowy, jednak w tb wygrała dość pewnie Skra. Resovia nie zachwyca w tym sezonie. niby wygrywają niby fajnie, ale grają po prostu słabo w porównaniu do zeszłego sezonu. Ostatni mecz z Knack zaczęli bardzo bardzo słabo, Belgowie dymali ich okrutnie jednak potem się przebudzili i wygrali pewnie kolejne 3 sety i na pewno tym sobie trochę morale podbudowali. Skra grała z Haching w czwartek i wygrali bardzo gładko chociaż przyznam się, że tego akurat meczu nie oglądałem. Za to oglądałem inne mecze i młody serb Brdovic radzi sobie całkiem nieźle w zastępstwie Uriarte. Bardzo dobrze grają także ostatnio Karol Kłos i Wrona no i oczywiście Wlazły. Do formy po kontuzji wraca Conte, dobrze także gra Tuia, no ogólnie w Skrze wszystko gra i trąbi w przeciwieństwie do meczów Resovii. Nie typuję w tym meczu zwycięzcy, bo Resovia u siebie wiadomo, nie przegrywają od dawna, ale set dla Skry powinien wpaść tutaj spokojnie. Wlazły, Antiga, Brdovic, Conte - już oni poruszają Resovią na zagrywce. Jak dla mnie w tym meczu pewniakiem jest over 3.5 seta @1.35 Betsson ⛔, można także pograć overek 183.5 punkta jak tam wyżej kolega napisał ;)

/syf, gnój, mogiła i nie wiem jak jeszcze nazwać dzisiejszą grę Skry
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
a moim zdaniem nie ma co dzisiaj grać na Skre. Brak Uriarte to jest kolosalne osłabienie. Brdovic jest cienkim rozgrywającym, po prostu słabym i nie daje żadnej jakości sypy, nie wiem o czym Wy tutaj piszecie, że &quot;radzi sobie dobrze&quot; bo trudno, żeby było inaczej, kiedy Skra ostatnio nie miała żadnego poważnego przeciwnika. Szczególnie ważną rzeczą jest tutaj również fakt, że Brdovic nie za bardzo potrafi grać tak szybką piłą jak Uriartę i przez to Wlazły i Conte w ataku tracą trochę na jakości, bo wiadomo jaką wystawe preferują ci zawodnicy.
Resovia u siebie jest bardzo mocna, czasem zdarza jej się jakiś marny mecz, ale ogólnie team prezentuje taki poziom, że dziś powinien odnieść tutaj zwycięstwo.
Resovia -1.5 (2.16) Pinnacle ✅ Brdovic to się do kopania kartofli nadaje, a nie do rozgrywania
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Atakujący ZAKSY, Grzegorz Bociek, nie wystąpi w kolejnych czterech spotkaniach ligowych. Zawodnik został ukarany przez Sąd Polubowny. Dodatkowo zawodnik będzie musiał zapłacić 25 tysięcy złotych kary.
Jednym z najgłośniejszych transferów PlusLigi przed tym sezonem było przejście Grzegorza Boćka z AZS-u Częstochowa do ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle. Według włodarzy częstochowskiego klubu, kontrakt atakującego miał obowiązywać także w sezonie 2013/2014. Sam zawodnik oraz strenicy kędzierzyńskiego klubu byli odmiennego zdania.
Grzegorz Bociek rozpoczął sezon w barwach ZAKSY, a 1 października Zarząd spółki Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. uznał, że roszczenia AZS-u Częstochowa są bezpodstawne. Od tej decyzji częstochowianie jednak odwołali się, a Sąd Polubowny, po rozpoznaniu odwołania, zdecydował zmienić decyzję Zarządu. W efekcie Grzegorz Bociek został zawieszony na 4 najbliższe mecz PlusLigi i a także nałożono na niego karę w wysokości 25 tysięcy złotych. Karą finansową ukarany został także klub z Kędzierzyna-Koźla, który ma włacić na rzecz Polskiego Związku Piłki Siatkowej 60 tysięcy złotych.
Źródło: siatka.org
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Skra Bełchatów - Zaksa izzzi 3-0 (25-22; 25-14; 25-11)

typ: 1 1,50 ✅
handi -1,5 seta 2,0 ✅
unibet
Jak wyżej wspomniano zabraknie w tym meczu Boćka który był jednym z pewniejszych punktów w Zaksie. Spodziewałem się szybkich spadków kursów po tej informacji, jednak nie zmieniły się one i szybko postanowiłem to zagrać bo do niedzieli kursy napewno polecą. Skra jest też osłabiona brakiem podstawowego rozgrywającego, jednak uważam że to brak głównego atakującego w Zaksie będzie bardziej odczuwalny. Skra zagrała ostatnio bardzo słaby mecz w Rzeszowie, ale jakoś mnie to nie zdziwiło. Na wyjeździe nie prezentują się oni najlepiej, jednak u siebie to zupełnie inna drużyna i punkty tracą bardzo rzadko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 14K

tadzin

Użytkownik
niekoniecznie zabraknie Boćka bo zaksa uwaza decyzje za niesprawiedliwa i ma zamiar &quot;na zlosc&quot; wystawic Boćka w pierwszym skladzie.
tzn nie na zlosc bo jeston aktualnie kluczowym zawodnikiem, wiec ewentualna strata byłaby kosztowna.
ps limity na to zdarzenie na tym zacnym buku sa aktualnie na poziomie odpowiednio 120zl/60zl wiec nie widze sensu w podawaniu kursow z tego zacnego buka.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
niekoniecznie zabraknie Boćka bo zaksa uwaza decyzje za niesprawiedliwa i ma zamiar &quot;na zlosc&quot; wystawic Boćka w pierwszym skladzie.
tzn nie na zlosc bo jeston aktualnie kluczowym zawodnikiem, wiec ewentualna strata byłaby kosztowna.
ps limity na to zdarzenie na tym zacnym buku sa aktualnie na poziomie odpowiednio 120zl/60zl wiec nie widze sensu w podawaniu kursow z tego zacnego buka.
Nie sądze aby Zaksa wystawiła Boćka wbrew wyrokowi bo to skończyłoby się walkowerem. I tak obecną deczyję uważam za skandaliczną, a ewentualne zignorowanie jej przez Zakse byłoby już podwójnym skandalem. Poza Skrą następne 3 mecze mają ze słabiakami tj. Poltechniką, Kielcami i Gdańskiem, więc nie sadzę że będą wywoływać dodatkowy skandal i narażać się na jeszcze większe kary.
A jeżeli chodzi o limity to ja mam je na wszystkie zdarzenia (do ok 250zł wygranej), i tu udało mi się zagrać odpowiednio 500/200 więc nie jest tak źle (link dla potwierdzenia).
http://zapodaj.net/2debb896975cc.png.html
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Nie sądze aby Zaksa wystawiła Boćka wbrew wyrokowi bo to skończyłoby się walkowerem. I tak obecną deczyję uważam za skandaliczną, a ewentualne zignorowanie jej przez Zakse byłoby już podwójnym skandalem. Poza Skrą następne 3 mecze mają ze słabiakami tj. Poltechniką, Kielcami i Gdańskiem, więc nie sadzę że będą wywoływać dodatkowy skandal i narażać się na jeszcze większe kary.
A jeżeli chodzi o limity to ja mam je na wszystkie zdarzenia (do ok 250zł wygranej), i tu udało mi się zagrać odpowiednio 500/200 więc nie jest tak źle (link dla potwierdzenia).
http://zapodaj.net/2debb896975cc.png.html
widocznie unbet cie kocha i nie masz limitow jeszcze. rofl.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,plusliga-konflikt-o-grzegorza-bocka-pomiedzy-zaksa-i-azs-czestochowa,artykul,301503,1,897.html
ja tego meczu nei ruszam bo burdel z bockiem nieslychany.
to ze nie sadzisz to sobie mozesz nei sqadzic, ja z dupy nie wymyslilem tego ze bociek bedzie grac.
Sąd Odwoławczy przy PZPS na podstawie złożonego wniosku klubu ZAKSA oraz G. Boćka z dnia 21.01.2014 postanowił w dniu dzisiejszym wstrzymać wykonanie prawomocnych decyzji Sądu Odwoławczego z dnia 20.01.2014.
bociek gra.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn Koźle 3-0 ⛔
Typ: Zaksa Kędzierzyn Koźle
Kurs: 3.19
Bukmacher: Pinnacle
26.01.2014 Godz. 14:45
Dziś mecz na szczycie Plus ligi spotykają się druga drużyna skra Bełchatów oraz trzecia Zaksa Kędzierzyń Koźle. Mecz prestiżowy ale kursy moim zdaniem z kosmosu. Obie drużyny nie porywają swoją grą skra nie istniała w Rzeszowie natomiast Zaksa po dobrym i wygranym meczu z Jastrzębiem klapa z Transferem. Dziś Zaksa zagra z Bockiem co ma kapitalne znaczenie jednak będzie problem na rozegraniu ponieważ Zagumny nie trenuje z zespołem z powodu kontuzji palca dziś pewnie zagra z marszu. Do składu wraca Gładyr co powinno być dużym wzmocnieniem. Natomiast w Skrze wraca do składu Uriarte co powinno poprawić zdecydowanie gry Skry natomiast wypada ze skladyu Pliński. Skra naprawdę gra bardzo słabo co pokazała w meczu z Niemcami w Pucharach gdy nie było na parkiecie Wlazłego olbrzymie problemy. Moim zdaniem dziś szanse 50/50 i nie rozumiem skąd takie kursy na Zaksę.
Rzeczywiście drużyna Zaksy ma problem. Ta drużyna nie funkcjonuje nie potrafi grać na równym poziomie. Prowadziła w 1 secie oraz na początku drugiego później sromotna przegrana. Mam wrażenie , że z tej mąki chleba w tym sezonie nie będzie.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Zaksa Kędzierzyn Koźle
Kurs: 3.19
Bukmacher: Pinnacle
26.01.2014 Godz. 14:45
Dziś mecz na szczycie Plus ligi spotykają się druga drużyna skra Bełchatów oraz trzecia Zaksa Kędzierzyń Koźle. Mecz prestiżowy ale kursy moim zdaniem z kosmosu. Obie drużyny nie porywają swoją grą skra nie istniała w Rzeszowie natomiast Zaksa po dobrym i wygranym meczu z Jastrzębiem klapa z Transferem. Dziś Zaksa zagra z Bockiem co ma kapitalne znaczenie jednak będzie problem na rozegraniu ponieważ Zagumny nie trenuje z zespołem z powodu kontuzji palca dziś pewnie zagra z marszu. Do składu wraca Gładyr co powinno być dużym wzmocnieniem. Natomiast w Skrze wraca do składu Uriarte co powinno poprawić zdecydowanie gry Skry natomiast wypada ze skladyu Pliński. Skra naprawdę gra bardzo słabo co pokazała w meczu z Niemcami w Pucharach gdy nie było na parkiecie Wlazłego olbrzymie problemy. Moim zdaniem dziś szanse 50/50 i nie rozumiem skąd takie kursy na Zaksę.
Analiza pisana na siłę pod typ, który proponujesz. SKRA na ostatnie 13 meczy przegrywa 1 i to na parkiecie obecnego lidera. W 13 ostatnich meczach tracą 6 SETÓW!. Po wyjazdowym 3:0 z niemiecką ekipą mecz u siebie potraktowali treningowo. ZAKSA ugra maksymalnie jednego seta. Ja polecam zagranie w stronę Bełchatowian -1,5, kurs 1,80 w BET365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 310

slawek-80

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Zaksa Kędzierzyn Koźle
Kurs: 3.19
Bukmacher: Pinnacle
26.01.2014 Godz. 14:45
Dziś mecz na szczycie Plus ligi spotykają się druga drużyna skra Bełchatów oraz trzecia Zaksa Kędzierzyń Koźle. Mecz prestiżowy ale kursy moim zdaniem z kosmosu. Obie drużyny nie porywają swoją grą skra nie istniała w Rzeszowie natomiast Zaksa po dobrym i wygranym meczu z Jastrzębiem klapa z Transferem. Dziś Zaksa zagra z Bockiem co ma kapitalne znaczenie jednak będzie problem na rozegraniu ponieważ Zagumny nie trenuje z zespołem z powodu kontuzji palca dziś pewnie zagra z marszu. Do składu wraca Gładyr co powinno być dużym wzmocnieniem. Natomiast w Skrze wraca do składu Uriarte co powinno poprawić zdecydowanie gry Skry natomiast wypada ze skladyu Pliński. Skra naprawdę gra bardzo słabo co pokazała w meczu z Niemcami w Pucharach gdy nie było na parkiecie Wlazłego olbrzymie problemy. Moim zdaniem dziś szanse 50/50 i nie rozumiem skąd takie kursy na Zaksę.
Pliński i tak siedział na ławce i wchodził na boisko bardzo rzadko więc to żadne osłabienie. Dużo ważniejszy jest powrót w Bełchatowie Uriarte który jest podstawowym rozgrywającym. Bardziej obawiałbym się jak zagra Zagumny po przerwie. Ostatni mecz w pucharach nie może być żadnym wyznacznikiem bo po 2 setach grały rezerwy. Zaksa pomimo wysokiego miejsca w tabeli moim zdaniem cały sezon gra słabo, przegrane z Roserale i wymęczone zwycięstwa z Frierdrieschaffen nie były przypadkowe. Może kurs ponad 3 na gości jest trochę przesadzony, ale w najgorszym przypadku wogóle nie grałbym tego meczu jak miałbym postawić jakieś pieniądze na Kędzierzyn. Jak dla mnie wynik najbardziej prawdopodobny to 3-1 lub nawet 3-0 dla Skry.
Zgodnie z przewidywaniami poszło gładko dla Skry...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Pliński i tak siedział na ławce i wchodził na boisko bardzo rzadko więc to żadne osłabienie. Dużo ważniejszy jest powrót w Bełchatowie Uriarte który jest podstawowym rozgrywającym. Bardziej obawiałbym się jak zagra Zagumny po przerwie. Ostatni mecz w pucharach nie może być żadnym wyznacznikiem bo po 2 setach grały rezerwy. Zaksa pomimo wysokiego miejsca w tabeli moim zdaniem cały sezon gra słabo, przegrane z Roserale i wymęczone zwycięstwa z Frierdrieschaffen nie były przypadkowe. Może kurs ponad 3 na gości jest trochę przesadzony, ale w najgorszym przypadku wogóle nie grałbym tego meczu jak miałbym postawić jakieś pieniądze na Kędzierzyn. Jak dla mnie wynik najbardziej prawdopodobny to 3-1 lub nawet 3-0 dla Skry.
Zgodnie z przewidywaniami poszło gładko dla Skry...
Rzeczywiście drużyna Zaksy ma problem. Ta drużyna nie funkcjonuje nie potrafi grać na równym poziomie. Prowadziła w 1 secie oraz na początku drugiego później sromotna przegrana. Mam wrażenie , że z tej mąki chleba w tym sezonie nie będzie.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Jastrzebie - Bełchatów 2.38 marthon ✅
ewentualnie Jastrzebie +4.5 pkt 1.952 ✅
Takiego kursu się spodziewałem i zamierzam to wykorzystać. Do takiego typu motywują mnie dwa proste czynniki. Jastrzębie u siebie gra znacznie lepiej a Skra na wyjazdach słabiej . Ostatnio są w wysokiej formie mimo braku Łaski w składzie. Marechal bardzo dobrze sobie radzi, każdy mecz w okolicach 57%. Reszta składu też bardzo dobrze, przyjmujący Kubiak i Gierczyński jak i środkowi. Co do Skry. U siebie grają bardzo dobrze, wygrywają z każdym. Lecz gdy jadą do drużyn z czołówki to już nie wygląda to tak różowo. Lanie w Rzeszowie ( nawet Urainte by im wtedy nie pomógł) i bardzo słabe mecze w Kędzierzynie czy Radomiu. Liczę ,że i tym razem będzie podobnie. Ostatnio typując w stronę Skry w meczu z Rzeszowem myślałem ze to przypadki przy pracy ale oni widać, ewidentnie na wyjazdach z dobrymi drużynami grają słabiej. W takim meczu gdzie na pierwszy rzut oka wydają się równe szanse, te czynniki moim zdaniem zaważą. Jak gdzieś znajdę to i spróbuje na Jastrzębie z -1.5 .



Kędzierzyn – Warszawa +13.5 1.952 Marathon ✅
Zaksa jest dołku. Myślę, ze w tym meczu z niego raczej wyjdą i zagrają dużo lepiej ale takie coś bym typował nawet w przypadku normalnej dyspozycji Kędzierzyna. Warszawa po słabym meczu z Radomiem pokazała wielką determinacje w meczu z Rzeszowem ogrywając ich 3;1. Myślę, że jak będą tak walczyć jak ostatnio to może i coś więcej tutaj ugrają niż pokrycie tego hendi. Jak bukmacherzy wystawią kursy to i może na seta bądź dwa dla Warszawy się skusze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom