>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Norwid Częstochowa- Skra Bełchatów
Typ 1: over 173,5 @ 1,80
Typ 2: 1 (+11,5) @ 1,88

Fortuna

Skra Bełchatów to już nie ten zespół co kilkanaście lat temu kiedy to zdominowali na wiele sezonów Plusligę. Niestety polityka wzieła górę i z siatkarskiej potęgi zostały wspomnienia. Norwid z kolei to beniaminek Plusligi, który po bardzo słabym początku sezonu zaczął w końcu coś grać. Sprawili niemałą sensację ogrywajć Zaksę, która boryka się z problemami kadrowymi ale i tak było to spore zaskoczenie. Uważam że dziś zobaczymy ciekawe spotkanie z przynajmniej 4 setami, uważam że stac tutaj Norwida na stawienie czoła Skrze, a być może i na wygraną. Nie sądzę aby to spotkanie zakończyło sie w 3 setach co powoduje iż proponuje over, poza tym nie wierzę w zdecydowaną wygrana Bełchatowa zatem ciekawe handi również do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1358
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30, 20:30
Spotkanie:
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie,
LUK Lublin - Ślepsk Suwałki
Typy:
Kto więcej punktów w meczu: P. Pietraszko - M. Bieniek?
M. Bieniek (-0.5)
@1.68 ✅️
Kto więcej punktów w meczu: J. Nowakowski - J. Gallego?
J. Gallego (+0.5)
@1.95 ✅️
Łączny kurs: 3.28 ✅️
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Na dzisiaj proponuję dwa zdarzenia na pojedynki punktowe między zawodnikami. W pierwszej parze stawiam na środkowego Warty, którego potencjał i możliwości zna każdy, choć trochę interesujący się siatkówką. Bieniek w dwóch pierwszych meczach w barwach nowej drużyny zdobywał po 8 punktów (oba mecze 3-setowe). Pietraszko natomiast mimo dobrego, ostatniego meczu ze Ślepskiem, poprzednie miał bardzo blade, w niczym nie przypominające tych z poprzedniego sezonu. Dzisiaj podejrzewam, że z racji bardzo dużej siły zagrywki ze strony Warty, rozgrywający Cuprum będzie miał bardzo mało możliwości grania środkiem. Drugi z typów to gra w stronę J. Gallego. Argentyńczyk bardzo dobrze wprowadził się w drużynę z Suwałk i współpraca z rodakiem Sanchezem wygląda naprawdę świetnie. Gallego zdobywa w tym sezonie ponad 2.5 pkt\set, gdzie u Nowakowskiego liczba ta nie przekracza 2pkt\set. Co prawda dwa ostatnie mecze to dwucyfrowe zdobycze punktowe środkowego z Lublina, jednak oba kończyły się w 5-ciu setach. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +947
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ślepsk Suwałki - Trefl Gdańsk
Typ:
J. Gallego więcej punktów niż P. Niemiec ✅️
Kurs: @1.90
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Dzisiaj po raz kolejny idę w stronę argentyńskiego środkowego drużyny z Suwałk, którego opisałem w poprzednim poście. Mimo tego, że zdobycze punktowe P. Niemca wyglądają w tym sezonie lepiej niż w poprzednim i to on, a nie K. Urbanowicz jest najlepiej punktującym środkowym Trefla, uważam że to J. Gallego będzie dostawał więcej piłek i zdobędzie więcej punktów. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +649
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bełchatów - Warszawa

Lemański powyżej 7,5 pkt @1,8 etoto ✅ 14 pkt

Starcie, które ma zdecydowanego faworyta i są nimi siatkarze Projektu Warszawa. Stołeczna ekipa wygrała wszystkie mecze i zajmuje w tej chwili drugie miejsce w lidze. Skra natomiast jest dopiero na czternastym miejscu. Bełchatowianie wygrali dwa mecze i przegrali cztery. Choć warto dodać, że w każdym meczu zdobywali minimum seta.

Ja w tym meczu idę w punkty Bartłomieja Lemańskiego. Środkowy Skry rozgrywa do tej pory dobry sezon. Do tej pory zdobywał 8,14,10,13,9,7 pkt. Proponowanej linii przez bukmachera nie pokrył tylko ostatnio w meczu z Norwidem. Grzegorz Łomacz jednak uwielbia grać ze środkowymi i gdy jest taka sposobność to z tego korzysta. Lemański ma świetne warunki fizyczne, a w tym sezonie dołożył też mocną zagrywkę i może zapunktować z niej. Zaliczył w sezonie już 7 asów.

Linia 7,5 na Lemańskiego jest o oczko niżej niż na innych bukmacherach. Liczę dziś na jego dobrą skuteczność, bo piłek powinien mieć dość dużo. Spotkanie może potrwać minimum 4 sety, co tylko zwiększa szansę na over środkowego Skry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2151
C 232,9K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
PGE GiEK SKRA BEŁCHATÓW - Warszawa
Typ: PGE GiEK SKRA BEŁCHATÓW Kurs @3.85 STS

Spotkanie dawnej potęgą Plus Ligi Skry Bełchatów z nową siłą. Spotkanie w hali Energa, która widziała setki zwycięstw gospodarzy przy publiczności, która nigdy nie zawodzi. Aktualnie zespoły znajdują się na dwóch różnych biegunach. Warszawa radzi sobie nadspodziewanie dobrze i aktualnie jest liderem ligi, natomiast Skra Bełchatów dołuje i znajduje się w tyle stawki. Jeżeli jednak przyjrzymy się temu wszystkimi bliżej to dysproporcja nie jest tak ogromna. Projekt Warszawa co prawda wygrał wszystkie spotkania, ale do tej pory nie mierzył się z innymi potentatami ligi. Wyjątkiem było spotkanie z Resovia, jednak oba zespoły były wówczas na zupełnie innych etapach przygotowań do sezonu. Do tego ograli Trefl Gdańsk, czyli zespół z czuba tabeli, ale to raczej tylko tymczasowa sytuacja. W innym meczu z mocnym aktualnie Lublinem wygrali, ale ledwo po tie-breaku. Inne spotkania to rywalizacje z zespołami z dołu tabeli. Spoglądając w statystyki widzimy bezbłędną grę atakującego Bołądzia, który zawsze trzyma poziom. Jednak reszta skrzydłowych faluje. Tillie od święta przekracza liczbę 10pkt na mecz, Szalpuk potrafi zagrać fantastycznie, ale nie jest to regułą. Na środku nieco z przymusu gra Semeniuk z Wroną, ponieważ Pit i Lisinac są kontuzjowani. Środek co prawda i tak świetnie wykonuje swoją pracę. Oczywiście absolutnie nie deprecjonuje osiąganych wyników przez stołeczną ekipę, ale wg mnie są przeceniani. Skra pomimo bardzo słabego początku sezonu powinna w końcu zacząć pnąc się w górę. Zespół jakby nie patrząc to bardzo solidnie ligowcy. Atakujący Konarski, przyjęcie Lipiński, Aciobanitei, środek Lemański z Porębą, rozegranie Łomacz, libero Diez. Nie ma tutaj rewelacji, ale takie personalia to papiery na top6 ligi. Jestem przekonany, że stać ich na lepszą grę, która w końcu przyniesie regularne punktowanie. Do tej pory reprezentacyjny rozgrywający Łomacz może ze spokojem posyłać piłki do atakującego Konarskiego i przyjmującego Aciobanitei. Jeżeli tylko na odpowiedni poziom wskoczy Lipiński bądź Mika to zespół będzie mógł walczyć z każdym. Kolejnym aspektem przemawiającym za Skrą jest wyjazdowy mecz Projektu, który rozegrali w środku tygodnia w Słowenii. Takie podróże na pewno nie pomogły w spokojnym przygotowaniu do rywalizacji. W moim odczuciu Skra dziś w końcu zaskoczy, a Projekt poniesie pierwszą porażkę w sezonie🏐
 
Otrzymane punkty reputacji: +2872
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Częstochowa - Rzeszów

Superbets: Boyer powyżej 15,5 pkt, a Dulski powyżej 14,5 pkt @3,25 superbet ✅✅ już po 2 setach (Dulski 23 pkt - Boyer 29 pkt)

W spotkaniu Częstochowy z Rzeszowem idę w liderów obu ekip. Spotkanie wcale nie musi trwać tylko 3 sety. Ekipa z Częstochowy potrafiła już w tym sezonie pokonać ZAKSĘ czy Skrę, a Resovia ostatnio skompromitowała się w tygodniu w LM w spotkaniu z Tours.

Stephen Boyer po kontuzji jest najjaśniejszym punktem rzeszowian. Do tej pory w lidze zdobywał 20,19,19,11 pkt. W LM w czterech setach z Tours zdobył 22 pkt. Francuz gra na wysokim poziomie i raczej nie zawodzi.

Dulski natomiast miał słaby początek sezonu, ale szybko się ogarnął. Ostatnio gra w pierwszym składzie, dostaje dużo piłek i punktuje na dobrym poziomie. Z Olsztynem zdobył 28 pkt, a z Bełchatowem 20.

Linie na obu atakujących nie są zbyt wygórowane i mogą wejść nawet przy 3 setach. Kurs natomiast jest świetny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2743
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Olsztyn - Katowice

superbets: Waliński powyżej 11,5 pkt, Sapiński powyżej 8,5 pkt @3,30 superbet ⛔ (Waliński 8 - Sapiński 4) Katowice nie dojechały na mecz kompletnie...

Spotkanie 10. z 15. drużyną ligi. Z pewnością obie ekipy są na razie sporym rozczarowaniem ligi. Olsztyn miał być groźny dla wszystkich, ale plany na razie ku temu pokrzyżowała kontuzja Szerszenia, która osłabiła zespół. Katowice natomiast nadal czekają na pierwsze zwycięstwo, ale już bez Jakuba Szymańskiego, który odszedł do ZAKSY. Z pewnością faworytem tego meczu są gospodarze, ale Katowice stać na urwanie minimum seta.

Ja w tym meczu idę w overy Sapińskiego i Walińskiego. Sapiński to środkowy Olsztyna. Gra do tej pory bardzo dobry sezon. Zdobywał kolejno 19,7,8,11,10,6 pkt. On z Tuanigą rozumie się bardzo dobrze. Dodatkowo jest bardzo groźny w zagrywce i potrafi też dołożyć coś w bloku. Katowice mają bardzo przeciętny środek i spodziewam się dziś grania sporo środkiem ekipy gospodarzy.

Marcin Waliński to przyjmujący Katowic. Po odejściu Szymańskiego przyjęcie GKS-u tworzy para Vasina-Waliński. 33-latek to bardzo solidny ligowiec. Odkąd w tym sezonie wszedł do składu to nie zawodzi. Zdobywał kolejno 19,19 i 10 pkt. To zawodnik ze świetną techniką. On otrzymuje dość sporo piłek w swoim zespole.

Linie na obu zawodników nie są zbyt wygórowane. Obaj potrafią grać świetnie, zmian nie powinni dostać. Liczę na minimum 4 sety w tym meczu, a wtedy ten zakład powinien wejść na luzie, choć są szanse nawet w 3 partiach.
 
Ostatnia edycja:
W 162

wiciu02

Użytkownik
Olsztyn - Katowice

superbets: Waliński powyżej 11,5 pkt, Sapiński powyżej 8,5 pkt @3,30 superbet

Spotkanie 10. z 15. drużyną ligi. Z pewnością obie ekipy są na razie sporym rozczarowaniem ligi. Olsztyn miał być groźny dla wszystkich, ale plany na razie ku temu pokrzyżowała kontuzja Szerszenia, która osłabiła zespół. Katowice natomiast nadal czekają na pierwsze zwycięstwo, ale już bez Jakuba Szymańskiego, który odszedł do ZAKSY. Z pewnością faworytem tego meczu są gospodarze, ale Katowice stać na urwanie minimum seta.

Ja w tym meczu idę w overy Sapińskiego i Walińskiego. Sapiński to środkowy Olsztyna. Gra do tej pory bardzo dobry sezon. Zdobywał kolejno 19,7,8,11,10,6 pkt. On z Tuanigą rozumie się bardzo dobrze. Dodatkowo jest bardzo groźny w zagrywce i potrafi też dołożyć coś w bloku. Katowice mają bardzo przeciętny środek i spodziewam się dziś grania sporo środkiem ekipy gospodarzy.

Marcin Waliński to przyjmujący Katowic. Po odejściu Szymańskiego przyjęcie GKS-u tworzy para Vasina-Waliński. 33-latek to bardzo solidny ligowiec. Odkąd w tym sezonie wszedł do składu to nie zawodzi. Zdobywał kolejno 19,19 i 10 pkt. To zawodnik ze świetną techniką. On otrzymuje dość sporo piłek w swoim zespole.

Linie na obu zawodników nie są zbyt wygórowane. Obaj potrafią grać świetnie, zmian nie powinni dostać. Liczę na minimum 4 sety w tym meczu, a wtedy ten zakład powinien wejść na luzie, choć są szanse nawet w 3 partiach.
Przepraszam , że zapytam - udało się Tobie połączyć tych zawodników w AKO na jednym kuponie . Ja próbuję i zawsze jednego mi odrzuca .
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lwów - Nysa

superbets: Kapica powyżej 15,5 pkt, Tupchii powyżej 18,5 pkt @2,95 superbet ✅ (Tupchii 19, Kapica 23)

Spotkanie 11. z 8. drużyną ligi. Obie ekipy mają swoje ambicje i potrafią być groźne dla każdego. Minimalnym faworytem spotkania są goście, ale zespołu z Lwowa nie można lekceważyć. Ostatnio pokonali 3:1 ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Ja w tym meczu idę w liderów obu ekip, Vasyla Tupchiego i Remigiusza Kapicę. Obaj są leworęczni. Znajdują się oni w czołówce najlepiej punktujących Plusligi. Tupchii do tej pory zdobył 121 punktów, w trzech meczach zdobywał ponad 20 pkt. Trzykrotnie dostał także nagrodę MVP spotkania. To on dostaje zdecydowanie najwięcej piłek w swoim zespole. Nie ma on także zmiennika na poziomie.

Kapica natomiast świetnie odnalazł się w nowej drużynie. Do tej pory zdobył on 131 punktów. Gra na równym i wysokim poziomie. W tej chwili jest najlepiej zagrywającym ligi. Zaserwował już 26 asów, co daje ponad 3 asy/mecz. Razem z Gierżotem dostaje on sporo piłek w Nysie.

Myślę, że to będzie wyrównane spotkanie, w którym liderzy będą rządzić. Linijki na obu są zaniżone o punkt względem innych bukmacherów, a kurs jest świetny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2021
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Co myślicie o meczu Katowice-Częstochowa ?
Częstochowianie po słabym początku sezonu można powiedzieć, że odpalili. Grają 100% swoich umiejętności i podoba mi się brak kalkulowania szczególnie kiedy mierzą się z silniejszym rywalem. Katowiczanie wręcz przeciwnie. Stracili Szymańskiego i brakuje w mojej opinii świeżości i kogoś kto to grę by ciągnął. Kurs na gości zachęca i ja chyba spróbuję. Jak myślicie?
Typ: Częstochowa wygra
Kurs: 2.73 FORTUNA
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
pinio1111 113,5K

pinio1111

Użytkownik
Co myślicie o meczu Katowice-Częstochowa ?
Częstochowianie po słabym początku sezonu można powiedzieć, że odpalili. Grają 100% swoich umiejętności i podoba mi się brak kalkulowania szczególnie kiedy mierzą się z silniejszym rywalem. Katowiczanie wręcz przeciwnie. Stracili Szymańskiego i brakuje w mojej opinii świeżości i kogoś kto to grę by ciągnął. Kurs na gości zachęca i ja chyba spróbuję. Jak myślicie?
Typ: Częstochowa wygra
Kurs: 2.73 FORTUNA
Czewe trzeba było łapać 3 dni temu po kursie ponad 4. Uważam że ten mecz to 50/50, dlatego kursy na gości to z pewnością value. Katowice i Radom to dwa najsłabsze zespoły w PLS i chyba nic już tego nie zmieni?! Jednak i te Katowice kiedyś w końcu pewnie wygrają. Ja bardziej skłaniam się ku jakiemuś overowi pkt bo nie sądzę by ten mecz skończył się w 3 setach.
No i na Dulskiego w końcu można grać overy bo chłopak się rozkręcił i dostaje mnóstwo piłek.
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Katowice - Częstochowa

superbets: Jarosz powyżej 16,5 pkt, Dulski powyżej 19,5 pkt @3,25 superbet ✅ (Jarosz 29, Dulski 21)

Starcie drużyn z dołu tabeli. Katowice będą walczyć o pierwsze zwycięstwo. Norwid ma na swoim koncie dwie wygrane i ostatnio gra coraz lepiej.

Ja idę tutaj w atakujących obu ekip - Jarosza i Dulskiego. Jarosz po słabym początku sezonu obudził się i w ostatnich meczach był najjaśniejszym punktem swojej drużyny. Co prawda linię 16,5 przekroczył tylko raz, ale Katowice zazwyczaj dostawały szybkie lanie i doświadczony atakujący nie miał więcej czasu na punktowanie. Dziś od niego zależeć będzie bardzo dużo i pewnie otrzyma sporo piłek.

Dulski natomiast przez sezonem był mianowany na największą gwiazdę Częstochowy i w ostatnich meczach wywiązuje się z tego miana. W ostatnich trzech meczach zdobywał 28,20,23 pkt. Ufa mu rozgrywający, a Dawid dostaje sporo piłek.

Faworytem wg. bukmacherów są Katowice, ale ciężko sobie wyobrazić, żeby ten mecz potrwał tylko 3 sety. Spodziewam się długiego grania i liczę na popis atakujących z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1949
C 232,9K

czary-mary

Użytkownik
GKS KATOWICE - Częstochowa
1 set/mecz
Typ: GKS KATOWICE/GKS KATOWICE
kurs: 1.85

GKS Katowice od zawsze ma to do siebie, że z teoretycznie słabszymi drużynami radzi sobie bezproblemowo. Co mają w lidze wygrać to wygrają, a mecz z beniaminkiem jest idealnym przykładem. Skład bardzo solidny, jednak póki co bez wyników. Z zespołu w trakcie sezonu odszedł przyjmujący Szymański, ale szybko znaleziono zastępstwo w osobie Kvalena. Do zespołu dołączył również włoski rozgrywający Saitta, ponieważ dystrybucja pozostawiała wiele do życzenia. Pod znakiem zapytania jest dalsza gra Kozuba. Personalnie GKS Katowice na każdej pozycji przewyższa swoich dzisiejszy rywali. Częstochowa póki co dokonała dwóch wielkich niespodzianek. Pokonali (co prawda zdziesiątkowaną kontuzjami) Zaksę i Skrę. Pozostałe spotkania to gładkie porażki. Dziś zmierzą się z zespołem, który jestem przekonany zagra na 150% zaangażowania i będą kompletnie bez szans.

Porównanie składów:
Atakujący: Domagała/Jarosz - Dulski
Rozegranie: Saitta, Fenoszyn, Kozub- Keturakis, Kowalski
Przyjmujący: Vasina, Waliński, Kvalen - Kogut, Espeland, Sobański
Środkowi: Krulicki, Adamczyk - Hain, Janus
Libero: Mariański - Takahashi

W mojej opinii murowanym faworytem w tym spotkaniu jest GKS Katowice. Spodziewam się od samego początku ich zdecydowanej przewagi. Praktycznie na każdej pozycji są zdecydowanie solidniejsi i nie mogą pozwolić sobie na porażkę z zespołem z dołu tabeli w bezpośredniej potyczce. 🏐
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
U 39,1K

undertaker87

Użytkownik
Resovia- Skra over 174,5@1,85 STS

Różnica między tymi drużynami na pewno nie jest taka, żeby popierać kursy rzędu 1,2 na Resovie. Rozumiem, że mogą wygrać z każdym 3-0 ale mogą i przegrać z każdym 3-0. Wiemy jakie potrafią mieć przestoje w grze i problemy z metalem. Skład Skry przecież na papierze uprawnia ich do ugrania tutaj co najmniej seta.
 
kamasutra10 624K

kamasutra10

Typer
Resovia - Bełchatów
Bełchatów +1.5 seta @2.88


Grzech nie spróbować dwóch setów Bełchatowa w Rzeszowie przy takim kursie. Generalnie Plus Liga rządzi się swoimi prawami i jest wyrównana. Na dodatek jeśli mówimy o ekipie Bełchatowa która może i nie stoi wysoko w tabeli , ale posiada odpowiednich graczy i poziom gwarantujący walkę z najlepszymi .

Bukmacher wyraźnie próbuje nabrać mniej doświadczonych na pewne i łatwe zwycięstwo gospodarzy proponując @1.2 na Resovie. Ja skłaniam się do wyrównanego spotkania minimum 5-cio setówki...
 
pinio1111 113,5K

pinio1111

Użytkownik
Wy tak serio z tym Bełchatowem???
Nie rozumiem totalnie argumentów w stronę Skry!!!
Oni przecież na każdej pozycji są zdecydowanie słabsi od Reski. To kadrowo najsłabsza drużyna od lat i ich wielkim sukcesem będzie zakwalifikowanie się do Play off.
Natomiast Resovia jest dla mnie głównym kandydatem do mistrzostwa w tym roku. O ile nie będzie plagi kontuzji to spokojnie stać ich na finał PLS.
Od momentu gdy Boyer wszedł do składu grają naprawdę świetną siatkówkę. Owszem przydarzyła się wpadka w LM, ale pozostałe mecze zagrane na równym i wysokim poziomie. Jeśli dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika to powinno się skończyć gładkim 3:0.
 
U 39,1K

undertaker87

Użytkownik
Wy tak serio z tym Bełchatowem???
Nie rozumiem totalnie argumentów w stronę Skry!!!
Oni przecież na każdej pozycji są zdecydowanie słabsi od Reski. To kadrowo najsłabsza drużyna od lat i ich wielkim sukcesem będzie zakwalifikowanie się do Play off.
Natomiast Resovia jest dla mnie głównym kandydatem do mistrzostwa w tym roku. O ile nie będzie plagi kontuzji to spokojnie stać ich na finał PLS.
Od momentu gdy Boyer wszedł do składu grają naprawdę świetną siatkówkę. Owszem przydarzyła się wpadka w LM, ale pozostałe mecze zagrane na równym i wysokim poziomie. Jeśli dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika to powinno się skończyć gładkim 3:0.
Resovia nie musi nikogo lekceważyć żeby przegrać mecz lub oddać seta. Wystarczy chwilowy uraz mózgu graczy takich jak Defalco, Cebulj czy Boyer o który u nich bardzo łatwo i już mamy 4-5 setów.
 
kamasutra10 624K

kamasutra10

Typer
Wy tak serio z tym Bełchatowem???
Nie rozumiem totalnie argumentów w stronę Skry!!!
Oni przecież na każdej pozycji są zdecydowanie słabsi od Reski. To kadrowo najsłabsza drużyna od lat i ich wielkim sukcesem będzie zakwalifikowanie się do Play off.
Natomiast Resovia jest dla mnie głównym kandydatem do mistrzostwa w tym roku. O ile nie będzie plagi kontuzji to spokojnie stać ich na finał PLS.
Od momentu gdy Boyer wszedł do składu grają naprawdę świetną siatkówkę. Owszem przydarzyła się wpadka w LM, ale pozostałe mecze zagrane na równym i wysokim poziomie. Jeśli dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika to powinno się skończyć gładkim 3:0.
Jakie argumenty miał Norwid Częstochowa przegrywając 2:0 w Kędzierzynie na wygranie spotkania?....
 
Do góry Bottom