>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2022/2023

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Wczorajszy dzień z plusligą bez zarzutu, trochę przeciwnie do gry spoza Polski niestety :( ale typy z Plusligi siadły ładnie także dzis znow próbuje

Lwów +16.5 (1.42) fortuna

Skra stała się pośmiewiskiem, doszedłem do tych czasów że grają taką padake że szczena opada, jak wypadł atan są pogubieni jak dzieci we mgle, dzisiaj takiej lini nie pokryją nawet z Lwowem, który ma tych swoich leworęcznych atakujących którzy i na zagrywce i w ataku pokazują naprawdę fajną gre momentami

Warszawa -12.5 (1.48) fortuna

Radom to dno, kompletnie rozsypana drużyna nic nie pokazująca w tym sezonie, gram standardowo przeciwko nim. Do Warszawy doszedł już podstawowy atakujący Weber który jednak daje im siłe, jest Tillie nie jest to najmocniejsza druzyna i potrafi umoczyć z każdym ale nie z tak słabym Radomem, to jest już niewybaczalne żeby przegrywać z takimi druzynami czy nawet dawać im pokrywać takie linie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 39,7K

undertaker87

Użytkownik
No cóż boli ale jednak spróbuję

SKRA -11,5@ 1,57 STS

Obstawianie Bełchatowa gdy są sporym faworytem to często masochizm ale tutaj mają na prawdę chyba ostatnią szansę, żeby ruszyć do tej walki o 8 miejsce. Ciężko będzie doścignąć Nysę ale szanse są. Teraz Skra ma 3 mecze z rzędu gdzie spokojnie można wyciągnąć komplet punktów- Barkom,.Suwałki, GKS, więc grając swoje można jakąś presję wywierać na tych co są wyżej w tabeli. Wiemy, że po sezonie skład się przewróci do góry nogami i z obecnej szóstki zostaną chyba tylko Łomacz i super libero Piechocki ale trzeba się pokazać a w PO nigdy niewiadomo, dyspozycja tygodnia może wszystko zmienić. Barkom no cóż po fatalnym początku później coś tam grywają ale jest to tylko taka drużyna dla urozmaicenia ligi i nic więcej.
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Promka to była, że dziś Sassuolo wygra z Milanem 5-2 ☺
Promka na piłce nożnej ?:)To bardzo ciekawe :)W tym sporcie bardzo ciężko wygrać uczuciowe pieniądze :)
Ze tak zapytam czemu byłeś tak przekonany ze Milan wygra i może pokażesz kupon skoro taka promocja ?:)
Popieram Kolegę Rosolski91 z promka W meczu Lublina z latarnia ligi Bielskiem :))Można było naprawdę fajnie zarobić :)
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Promka na piłce nożnej ?:)To bardzo ciekawe :)W tym sporcie bardzo ciężko wygrać uczuciowe pieniądze :)
Ze tak zapytam czemu byłeś tak przekonany ze Milan wygra i może pokażesz kupon skoro taka promocja ?:)
Popieram Kolegę Rosolski91 z promka W meczu Lublina z latarnia ligi Bielskiem :))Można było naprawdę fajnie zarobić :)
Napisałem ironicznie...nie, nie grałem na Milan. Wkurza mnie po prostu trochę jak ktoś pisze o promocji po zakończeniu spotkania. Jeżeli macie promocje to podzielicie się z innymi...Pozdrawiam.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Promka na piłce nożnej ?:)To bardzo ciekawe :)W tym sporcie bardzo ciężko wygrać uczuciowe pieniądze :)
Ze tak zapytam czemu byłeś tak przekonany ze Milan wygra i może pokażesz kupon skoro taka promocja ?:)
Popieram Kolegę Rosolski91 z promka W meczu Lublina z latarnia ligi Bielskiem :))Można było naprawdę fajnie zarobić :)
jasne, że tak tu się zgodzę, piłka nożna jest niezwykle loteryjnym sportem, nie jest to sport na którym się wygrywa pieniądze regularnie i na przestrzeni dłuższego czasu. To są potężnę rynki bukmacherzy korygują kursy biorąc pod uwage obstawiony kapitał na dany typ plus dokładają marże i wychodzi nam granie piłki nożnej jako kompletny bezsens zanim jeszcze zaczeliśmy

więc z tym się zgodze w zupełność, w siatce czy w tenisie można mieć gorszy czy lepszy okres, ale tutaj łapanie value to nieraz po prostu łatwa rzecz na potężnych rynkach typu NBA czy nożna najlepsze ligi nie ma to sensu, sam czasami dołoże i łapie się za głowe po co to zrobiłem ehh po tylu latach nawet się popełnia szkolne błędy.
 
J 1,1K

jack269

Użytkownik
Nei no. Ta Skra to jest dno i dwa metry mułu. Zagrałem over 165.5 i dupa z tego będzie. A chodziło po głowie zagrać Barkom win ale strach nie pozwolił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Nei no. Ta Skra to jest dno i dwa metry mułu. Zagrałem over 165.5 i dupa z tego będzie. A chodziło po głowie zagrać Barkom win ale strach nie pozwolił.
Boli oglądądać taką skre to prawda, ale gracze typu Musiał to naprawdę jest poziom drugiej ligi -- wyskok i moc opanował, ale nie umie zupełni nic poza tym, nie wie co to trzymanie kierunku w ataku a tak to się może popisywać ale na szkolnym wfie, ale to i mi się zdarzało robić XD wbijać gwoździe i szpanować przed dziewczynami na siatce mierzącej 20 cm wysokości hahaha do niczego innego on się nie nadaje. Lanza był zawsze cieniem w ataku, ale przyjęcie trzymał i to się u niego ceniło nawet w Perugii w której trzymali go i tak za długo, a teraz to nawet nie flota, ale przebitej piłki jak na plaży w mielnie gość przyjmuje w trybuny - to jest naprawde kabaret to oglądać - z Warszawą się spieli na wyżyny możliwości i nie wiem co tam robi Bieniek, ale od następnego sezonu opuści ten kabareton i skra zaliczy to co Resovia przez wiele lat czyli kompletne kasztaniarstwo i robienie kibicom żalu z kupionych biletów, kibiców liczacych na gre na miare nazwy zespołu. Resovia się podniosła, ale po ilu latach... skre czeka to samo myślę bo nie widzę opcji aby tam budować cokolwiek i niby na kim jak tam każdy chyba obecnie już myśli gdzie uciekać po sezonie :LOL:

skra upadła, jak atan szybko się nie wykuruje i tego nie wyratuje jeszcze to jest kompromitacja na wage 20 lecia tego klubu, grają jak paraliż ale człowiek niby wiedział co sie mogło wczoraj stać ale nie spróbował tego Lwowa zagrać na mecz, albo jakiegoś szaleńca dla funu na 3:0 dla lwowa było to jak najbardziej realne, a to kursy już podchodziły na bank pod 60,70 na takie coś. Ale patologia i dramat, ja się jeszcze ostatni raz na nich przejechałem z Galatą która jest jeszcze gorszym wytworem, ale z nimi polscy wuefiści ze szkoły sportowej mogli by pograć tak samo jak i skra pograła :LOL:
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cuprum Lubin dziś ma szanse wygrać? ktoś wie czy jakies kontuzje lub coś innego? Kusi kurs 3 na gospodarzy
Cuprum bez rozgrywającego Pająka który przeszedł do Olsztyna, wcześniej odszedł środkowy M'Baye który w tym samym trybie już zdążył zadebiutować w Jastrzębskim. Nie wiem czy mają kogoś na zastępstwo, raczej nie, bo w tak krótkim czasie i bez wolnych zawodników na rynku to mega trudne.

A w ogóle to jakim trybem oni przechodzą sobie w trakcie sezonu do innego klubu? Są jakieś kwoty odstępnego czy coś? Dziwne to w siatkówce jest.

A może ktoś jeszcze odszedł, wie ktos?
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Lubin - Suwałki 2, 1,45 STS

Lubin stracił dwóch wartościowych zawodników, w dodatku ostatnio grają bardzo przeciętnie. Suwałki powinni to wziąć.

Radom - Warszawa (handi 1,5) 2 , 1,28 STS

Radom to dzisiaj najsłabszy zespół PlusLigi. Klub niegdyś słynący ze szkolenia młodzieży i wprowadzania jej do zespołu seniorów, dziś ściąga otyłego emeryta z Brazylii. Totalna porażka. Dla odważniejszych 3:0 dla Warszawy, która największe kłopoty w tym sezonie ma już za sobą.
 
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Cuprum bez rozgrywającego Pająka który przeszedł do Olsztyna, wcześniej odszedł środkowy M'Baye który w tym samym trybie już zdążył zadebiutować w Jastrzębskim. Nie wiem czy mają kogoś na zastępstwo, raczej nie, bo w tak krótkim czasie i bez wolnych zawodników na rynku to mega trudne.

A w ogóle to jakim trybem oni przechodzą sobie w trakcie sezonu do innego klubu? Są jakieś kwoty odstępnego czy coś? Dziwne to w siatkówce jest.

A może ktoś jeszcze odszedł, wie ktos?
Pająk nie przeszedł do Olsztyna, nigdzie nie było oficjalki, ponadto z informacji na forach Olsztyn wycofał się z tej opcji. M'Baye odszedł do Jastrzębia to fakt.
Okres transferowy w tym roku trwa do 31 stycznia, potem już tylko można robić transfer medyczny. Jak kluby widzą, że mają utrzymanie to szukają oszczędności. Zmiany są albo za porozumieniem stron albo wykup kontraktu.
Rooseaux Katowice->Modena
Kalembka ZAKSA -> Zawiercie
 
Ostatnia edycja:
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Suwalki -1,5 seta 1,93

Nie widzę tutaj kompletnie zespołu z Lubina. Oglądałem ich wyczyny w dwoch ostatnich meczach . Z Warszawą solidne bęcki a z Barkomem po ugranym secie wtopili trzy kolejne - w ostatnim wygladali juz tragicznie . Ale nawet nie ta porazka jest najwazniejsza ale styl bo Barkom nie grał niz nadzwyczajnego . W Lubinie nie ma kompletnie kogos kto wzialby ciezar na siebie. Teraz w dodatku pozbywaja się zawodnikow. To troche wyglada jakby chcieli juz dograc sezon do konca (przewaga raczej bezpieczna nad spadkiem).
Za to Suwałki ostatnio odbijają się i to solidnie. Z Brakomem łatwy win oraz win z Katowicami. Personalnie mysle ze tutaj też przewaga jest wyraźna)

Artus Szalpuk under 13,5 1,90
Wysoka linia jak na mecz ze słabiutkim Radomiem . Średnia zawodnika to 13,20 pkt ale dzisiaj gra drużyna na fali która na 10 ostatnich meczow przegrala 2 (teraz mamy 5 wygranych z rzędu). Za to Radom ostatnia wygrana w pazdzierniku i seria 16 przegranych z rzędu.
Spodziewam się łatwej przeprawy . Dodatkowo przy wysokim prowadzeniu liczę że szanse gry dostanie Grobelny a odnoszę wrażenie że pomimo wieku Tillie to jednak Szalpuk jest pierwszy w kolejce do wymianki
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zastanawiam się naprawde co się zrobiło z naszej ligi, żeby Ukraińskie zespoły (z calym szacunkiem do ich ludzi którzy cierpią i ogólnie patrzą na cierpienie przez ruskiego łysego śmiecia morderce putinke zeszmaconą) nam zabierały punkty w tabeli? :unsure: kiedyś Plusliga była na takim poziomie, że nawet Zenit za Conte najlepszych lat w Skrze przegrał mecz u siebie w Lidze mistrzów w fazie Playoff, także Skra była potęgą - reszta zespołów też... Conte, Wlazły to naprawde robiło robote dwa skrzydła które chodziły jak churagan wcześniej Kurek, Antiga, Wlazły - finał Ligi mistrzów przeciwko potędze z zenita prowadzonej przez alekne i tam ta stykowa sytuacja w taj breku i wygrana naszych bodajże i to plucie się grubego (jego trenerskie osiągnięcia doceniam to trener legenda, ale dla mnie każdy rusek to tfu obecnie w tej sytuacji politycznej) - gra Resovii w lidze mistrzów jeszcze w ZAKSIE grał Tine Urnaut i też Ruciak który był kapitalnym zawodnikiem przecień, Reska w lidze mistrzów to był standard, Skra i Resovia to były nasze wizytówki.

a teraz jak Warta chce ściągać Bieńka i budować potęge bo przedłużyli Kovacevica to niech też zmieni tą hale - to nie jest hala do gry w Lidze Mistrzów no na boga toż to śmiech przed światem jak piłka po jakiejś kapitalnej obronie libero na przykład wali o sufit a nie była nawet na zbyt wielkiej wysokości ehhh człowiek sobie przypomina stare czasy i czeka już na sezon reprezentacyjny, nie oszukujmy się ale nasi kozacy grają za granicą Semeniuk i Leon to para na wieeeele wieeele lat i Semeniuk rozwinie się niesamowicie na pewno w Perugii nabierze doświadczenia, będzie lepszej klasy graczem po sezonie w takie potędze u boku takich gwiazd

Pamiętam tą Skre jak lała Zenit... a teraz to leją się łzy jak się patrzy na ich gre bo to jest profanacja nazwy tego zespołu żeby jakaś Vaszina śmieszyna jakaś gra to ręce opadają człowiekowi jak wspomina gwoździe Kurka na zasięgu w trzeci metr Z LEWEGO bo przecież kupiła go kapitalna wtedy Macerata jako przyjmującego był przyjmującym w tamtych latach, Macerata z Savanim, Parodim, OMRCENEM (pisze z dużych liter bo to był Chorwat ktorego gry nie zapomne przecież ich mecze z Trentino gdzie Kaziyski z Juantoreną i Stokrem na ataku tworzyli widowisko nie z tej ziemii = tak czy siak w pucharach zawsze nasi grali złoto mówie o skrze bo jestem ich fanem, teraz po jakiś cev capach żeby oni równy mecz z komedią z Galaty robić...a w następnym sezonie pewnie bez pucharów? w skrze bełchatów? ja się załamałem już naprawdę...

ehhh no nic nasi to zasi kibicować ZAKSIE, Resovii i niech Warta tą swoją potęge tworzy bo po przyjściu Bieńka to będzie mistrz Polski JAK SOBIE OGARNĄ ATAKUJĄCEGO bo ewidentnie już Konarski do tej układanki nie pasuje to jest emeryt, słaby już zawodnik najlepsze lata ma za sobą i też jego mecze jego zaksy z Biełgorodem i odbijanie się od bloku Muserskiego, Tietiuchina i Chtieja człowiek jednak zapamiętał, on pewnego poziomu nie przeskoczył i nie przeskoczy to nie jest zawodnik na Ligę Mistrzów
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Już bym tak nie przesadzał bo generalnie to nie wydaje mi się że nasza liga jest słabsza niz za tamtych czasów. A wręcz przeciwnie myślę, że możliwe ze nawet mocniejsza. Skra jest w dołku ale mamy trzy zespoły które są moim zdaniem na ten moment topowymi a juz na pewno personalnie (Resovia , Zaksa , Jastrzębski). Mamy też czwarte Zawiercie które także jest czymś więcej niż Europejskim średniakiem. Nie ma kursow na win w LM (a przynajmniej ja nie widzę) ale składowo to ja mocniej widzę tylko Perugie i Lube Civitanova (i moze Trentino ale dla mnie Zaksa i Jastrzebski sa mniej wiecej na poziomie Trentino i szkoda że Resovii nie ma bo też by się do topki zaliczała). Z tym że te dwa włoskie kluby które są personalnie mocniejsze to nie są mocniejsze na tyle że byłbym w jakimś ciężkim szoku jakby z nami przegrali. Myślę że kursowo nikt nie bedzie wiecej mocniejszy. Oczywiscie wojna trochę w tym pomogła ale jesteśmy z pewnością 2 ligą świata a od zespolu top 1 na swiecie myślę że dzieli nas mniej niż za czasów tej "wielkiej" Skry. Uważam też że problemy Skry przeminą niebawem (Resovia też jeszcze niedawno borykała się z problemami).
Mamy 3 zespoł typowe już teraz , mocnego średniaka + zespol ktory pewnie problemy niedlugo pokona i wroci do topu.
Z tym Barkomem bym też za bardzo nie tragizował bo są na 12 miejscu na 16 drużyn...
Poza tym dwa lata z rzędu nasz klub wygrywał LM.
Czasy wielkiej skry to moim zdaniem gorsze czasy polskiej siatkowki niz obecnie
 
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Każdy klub ma swoje lepsze i gorsze okresy, wszystko zależy od sponsorów, klimatu w regionie(polityka..) Mostostal, Częstochowa(która się nie pozbierała) Jastrzębie, Olsztyn, Resovia, teraz Skra.
Od MP 2018 już kilka lat minęło jednak patrząc na skład z tamtych czasów zastanawiajace jest to że większość zawodników ucieka np do Zaksy - ktoś powie, że dopóki gra synek prezesa to tak będzie, tyle że on już w 2018 był tej drużynie mistrzowskiej.
Co do naszej ligi napewno jest bardziej wyrównana niż za czasów hegemonii Skry, jednakże 16 drużyn to skandal. Raz że nikt nie szanuje zdrowia zawodników, dwa mecz za meczem, czasem człowiek się gubi która to kolejka, a 3 zespoły ściągaja zawodników, którzy przychodzą sobie dorobić do emerytury.
Ps. Skra przegrała wtedy z Zenitem 3:2 w finale w 2012r. bo nie było wtedy challangu jeszcze a piłka po ataku poszła po palcach, czego sędzia nie zobaczył
 
Do góry Bottom