>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
MKS dziś bez Szczecinie bez Garcii. Wobec tego spodziewam się dość pewnego zwycięstwa Kinga.

King win -5,5 @1,80 STS ❌
Persons over 14,5 @1,80 go+bet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Spójnia - Arka, Arka +10,5 pkt 1.85, powrót Pluty dodaje jakości tej drużynie, ostatni mecz z GTK pokazał, że w tej drużynie jest potencjał i liczę na to, że ostatni win nie był przypadkiem, bardzo fajnie ogląda się Alforda i odrodzenie Boguckiego, dodatkowo Leday, bardzo skoczny, waleczny gracz na pozycje 3 i 4 pokazał, że może być wartościa dodaną, dlatego zdziwiłem się jak zobaczyłem kurs na Spojnie stawiajac ich takim faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1104
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Spójnia - Arka
kurs na gospodarzy prowokuje....grę przeciwko nim. Arka musi się odbić od dna i jest na dobrej drodze ku temu. W końcu stabilny skład bez większych kontuzji. Każde handi do grania na Arkę.
Ja pobieram +11.5pkt w Totalbecie po kursie @1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
tak jak Panowie wyżęj piszą, kursy 1,15 na spójnie, która nie ma atutu w rzucie za 3 i sama nie wie co chce grać i jak chce grać, miewa przestoje. dziwny zespół. Biorac pod uwage co sie dzieje w PLK , jak zobaczyłem 1,4 na Kinga który u siebie nie wygrywa z Dabrowa, a kolega pograł to za 200 zl.. aj Dziki Legia bardzo dziwny mecz, Kamiński nie panuje nad zespołem i dwa techniki. ja rozumiem ze Legia grała w Pucharach ale dać sobie wrzucić + 60 w 20 minut, to tak jakby Dziki grały z kimś w drugiej lidze , lepiej grać na underdoga bo raczej blowoutu sie nie spodziewam
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
A 52,9K

a.kondrat

Użytkownik
Daniels over 15.5 @1.85 3/10 superbet ✅

Lider Spójni ma średnia 16.6. Ostatni mecz 8 pkt, w tym sezonie oprócz tego meczu miał jeszcze trzy mecze z jednocyfrową zdobyczą i zawsze po takim meczu następny był dużo lepszy
5➡21
4➡20
7➡16

Arka z defensywą ma duży kłopot, lubią grać szybko więc liczę na otwarty mecz i +20 Danielsa.
W pierwszym meczu tych drużyn Daniels rzucił 21 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2377
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Spójnia - Arka, Arka +10,5 pkt 1.85, powrót Pluty dodaje jakości tej drużynie, ostatni mecz z GTK pokazał, że w tej drużynie jest potencjał i liczę na to, że ostatni win nie był przypadkiem, bardzo fajnie ogląda się Alforda i odrodzenie Boguckiego, dodatkowo Leday, bardzo skoczny, waleczny gracz na pozycje 3 i 4 pokazał, że może być wartościa dodaną, dlatego zdziwiłem się jak zobaczyłem kurs na Spojnie stawiajac ich takim faworytem.
2 trójki na cały mecz, całe PLK
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
nadaje sie do tarcia chrzanu, napisałem ze blow outu nie będzie a był, shame on me , generalnie 2/30 za 3 to jest jakiś żart Arka prowadziła 0-2 i to jedyne prowadzenie, generalnie Arka dziwny zespół, w Spójni w końcu miał kto rzucać za 3 , ten stein myślę ze dad spor jakośći , ale dla Spójni tak naprawdę zweryfikuje to co się będzie dzialo teraz na wyjazdach
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Komunikat: Shawn Pipes Jr nie będzie już zawodnikiem Legii Warszawa. Umowa klubu z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.
Szczegóły⬇
buff.ly/3vCXl89
Legia kosz
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Macie pomysł na Dziki Toruń? Nie wiem jak ten mecz ugryźć, Dziki zagrały fenomenalny mecz na wysokiej skuteczności z Legią, czy są w stanie powtórzyć tą samą intensywność i skuteczność? Toruń się fajnie ogląda, widać ze są monolitem, jeśli miałbym stawiać to min zwyciestwo Torunia, ale bez jakiegoś przekonania większego
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Moim zdaniem nie sa , Dziki wygrały w toruniu , to dziś wypadałoby żeby Toruń to wziął, ale to jest PLK , to Loteria, dziś Ostrów raczej pokona Spójnie , ale to też gdybanie,,, niestety u PL buków ciężko coś znaleźć na graczy...
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Mamy jakieś przecieki odnośnie kontuzji na najbliższą kolejkę?
Możliwe, że w Sokole zagra już Cheese. Dziki - Toruń nobet dzisiaj dla mnie, chociaż jak już, też skłaniałbym się w stronę Torunia - nie wierzę, że Dziki znowu zagrają na takiej skuteczności jak z Legią. Ciekawe czy Vucić rozegra kolejny znakomity mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
W pełni popieram, z spójnia ma obecnie naprawdę szeroki i wyrównany skład +7,5 do gry nawet z Kuligiem bez niego to no brainer.

Spójnia +7,5 1,87
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spójnia mogłaby tutaj spokojnie wygrać, gdyby potrafili zebrać piłkę. Handi jak najbardziej do pokrycia.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Typ live. Do sokoła wrocil Cheese i Faye. Start po długiej podróży z Danii, Sokół na razie dramatyczna skuteczność na pewno poprawia, takie mecze muszą wygrywać. Wszystko do poziomu Sokół po 1,9 (w tym wszystkie + handi) spokojnie do gry. Ja mam Sokół +3,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
J 7,1K

jojozg

Użytkownik
Sory za ot , nie zagrałem Sokołowski tylko over punkty do przerwy suma 80 i padaka. Ale gracze Muszynianki to typowy streetball i rzut z 8/9 metra za 3 😁
Post automatycznie złączony:

Sokoła *
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Cheese prawdopodobnie zerwany mięsień ...
Nwamu i Gomez fatalnie dzisiaj, także raczej nic z tego nie będzie
 
Do góry Bottom