>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2017/2018

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Rosa Radom - Asseco Gdynia
Typ: 2 @ 2.65
Ciekawie się zapowiada ostatnio kolejka w plk. Goscie maja jeszcze teoretyczne szanse na plyoffy wystarczy tylko dzis wygrac i liczyc na legie. Rosa jesli dzis wygra a Dabrowa przegra, wpadnie na Zielona ( zielona gra dzis z cukrem i wygrana praktycznie nic im nie daje bo ostrów gra ze slabym koszalinem, ostrów musi wygrac bo mają szanse wyprzedzic cukier) A dla Rosy gra z zielona oznacza juz odpadniecie. Najlepsza opcja dla nich to dzis poprostu przegrac
Za drobne gliwice win kurs 8
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/04/2018 17:45 CET
AZS Koszalin - Stal Ostrów over 162.5
1.85 (Totolotek) ⛔ 69:92=161
Koszalin gra większość ostatnich spotkań o nic - dzisiaj jest podobnie. W ostatnich grach jest taktyka streetballowa z wysokim tempem. PG w AZS Koszalin - Diante Baldwin robi szalone akcje w szybkim tempie. Marelja, Malesevic i Kumpys to zagraniczni goście, którzy nie grają teraz obrony i budują statystyki dla nowego zespołu w nowym sezonie.
Stal Ostrów jest teraz bardzo dobrą drużyną i widzę kolejną szansę na zdobycie 100 punktów, jak w grze z Polpharmą Starogard na wyjeździe (66:107 dla Ostrowa).
22/04/2018 18:45 CET
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra over 166.5
1.85 (Totolotek) ⛔ 83:74=157
Stelmet nie gra obrony. Nie widzę takich gier jak ze Stal Ostrów (78:70) czy Anwil Włocławek (57:70) z ostatnich weekendów. Polski Cukier najlepiej gra w szybką i zwariowaną koszykówkę. Nie jest drużyną do defensywnych batalii.
Dzisiaj widzę dużo szalonej koszykówki z szybkim tempem. Stelmet z tą obroną ma szansę stracić 90 punktów. Ale wciąż jest to dobry zespół w ataku i ma szansę na wiele punktów. Dla mnie to gra z wysokim wynikiem +170 punktów.
22/04/2018 18:45 CET
Turów Zgorzelec - Legia Warszawa over 175.5
1.85 (Totolotek) ✅ 105:83=188
W Legii odpadł z gry PG Łukasz Wilczek (26 MPG, 4,2 PPG, 4,8 APG, 28,3% za 3 - 17/60, 48% z FT). Rajon Rondo rzuca jak mistrz w porównaniu z Wilczkiem. Wielokrotnie jest otwarty na rzuty za trzy, a obrońcy nie myślą o nim. Dziś jego czas zabiera amerykański PG - Chauncey Collins. Jest lepszym strzelcem i gra więcej razy szaloną koszykówkę. Dzisiaj w Legii gra Anthony Beane (odpoczywał w ostatnim meczu). Beane jest najlepszym strzelcem w PLK. Collins i Beane powinni dziś stworzyć podróbkę &quot;Splash Brothers&quot;.
Turów lubi szybką koszykówkę ze złą obroną. Widzę w tej grze +180 punktów.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/04/2018 20:00 CET
Anwil Włocławek (-11.5) - Turów Zgorzelec
1.85 (Totolotek) ⛔ 86:76
Pamiętam mecz z sezonu regularnego, gdzie też grałem na Anwil, ale linia była wyższa, bo 13.5. Wtedy argumenty były takie: Turów jest ostatnio w fatalnej formie. Dwa ostatnie mecze to porażka w Gliwicach z GTK, a teraz w tygodniu jeszcze poprawili zasłużoną porażką u siebie z Asseco. Poza tym grali w styczniu ze słabszymi ekipami. Teraz w końcu łapią przeciwnika z topu i powinno być bardzo źle dla Turowa.
Anwil z wieloma dniami na przygotowanie się na ten mecz. Myślę, że dzisiaj zagrają o wiele lepiej od fatalnego meczu we własnej hali, który ostatnio grali z Miastem Szkła. Dzisiaj zagrają podstawowy rozgrywający Łączyński oraz debiutujący w barwach Anwilu - Quinton Hosley. Na pewno będą to dobre wzmocnienia względem meczu z Miastem Szkła.
Turów to dla mnie obecnie top 3-4 dołu tabeli i jedna z najsłabszych ekip PLK z mylącym bilansem. Polski roster jest bardzo słaby - Borowski, Bochno, Jarecki, Koelner, Patoka - to obecnie jeden z najsłabszych rosterów PL, a oni wszyscy są rolesami bez statusu gwiazdy, a takim graczom trudniej w meczach wyjazdowych. W ogóle Turów o wiele lepiej gra w domu. Anwil powinien to dzisiaj wysoko wygrać.

Dalej jest podobnie. Anwil 13-3 w domu, Turów 5-11 na wyjazdach. Dla mnie Anwil wygrywa +15 lub więcej, a mamy linie niższą o dwa punkty od RS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/04/2018 20:15 CET
Anwil Włocławek (-11.5) - Turów Zgorzelec
1.85 (Totolotek) ✅ 86:72
W pierwszym meczu mieliśmy rezultat 86:76. Turów w tym meczu miał dobry dzień rzutowy i trafił 9 na 22 próby za trzy. Mimo tego i tak Anwil kontrolował cały mecz. Anwil z długą rotacją i silnym składem. Przy tym pressowaniu i graniu twardej defensywy myślę, że dzisiaj złamią Turów mocniej i dzisiaj wygrana będzie okazalsza. Liczę też na słabszy dzień rzutowy Turowa, bo Camphor nie będzie ciągle trafiał kontestowanych trójek z 8-9 metra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/05/2018 20:00 CET
Turów Zgorzelec (+5.5) - Anwil Włocławek
1.90 (Totolotek)
Trochę za wysoka linia. Anwil jest faworytem, ale wg mnie na poziomie 2,5/3,5. Turów jest świetny we własnej hali i od dłuższego czasu prezentuje się świetnie w Zgorzelcu. Pod koniec sezonu mieli mecze z walczącymi o rozstawienie Stelmetem i Rosą, a wygrywali te spotkania. We Włocławku również prezentowali się dobrze, ale na wyjazdach mają tylko bilans 5-11. W domu są 13-3 i myślę, że dzisiaj mecz będzie oscylował wokół remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
Ja w tym meczu pójdę w stronę Stelmetu. Lubią grać w Radomiu, a do tego to musi się wszystko zazębiać. Maja konkretny szeroki skład. Nawet może i zagram -4,5 po 2,5. Widziałem pierwszy mecz, drugiego niestety nie. Ale po statystykach to dobrze zagrał tylko Dragivicevic. Nic nie zdarza się dwa razy ; )
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
Stelmet na wyjazdach jednak ma często problemy ofensywne i mecze są mniej punktowe od tych domowych, gdzie często kręci się na 170-180 punktach. Nie ruszam tego overa i meczu, bo jest trudny do wytypowania. Dla mnie Turów jest najlepszym pomysłem na dzisiaj.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 83:93
Stelmet i powyżej 160,5 punktów 2,85 forBET
Wydaje mi się, że dziś zobaczymy już ostatni mecz w tym ćwierćfinale i będziemy mieć już komplet półfinalistów.
Stelmet prowadzi 2:1 w wyścigu do 3 zwycięstw - wygrali u siebie 104:97 by następnie ulec po dogrywce 86:94 a tak naprawdę to powinni wygrać to spotkanie w 40 minutach i już świętować awans do półfinału no ale końcówka świetnie rozegrana przez Radom i dało im to 2 mecze na własnym parkiecie. Pierwszy mecz był strasznie dziwny ale to Stelmet był górą i wygrali tylko 71:60 a po pierwszej kwarcie prowadzili aż 30:21 by następne 2 kwarty obie ekipy strasznie pudłowały.
W Radomiu złe mecze rozegrali Amerykanie English i Harrow. Ten pierwszy ma problemy z palcem i nie wiadomo czy dziś także mu to nie będzie przeszkadzało. Natomiast w Stelmecie nie zagrali Kelati i Florence. Ten drugi możliwe, że dziś już zagra.
Ogólnie cała kadra Stelmetu jest o wiele mocniejsza aniżeli Radomia i tylko własny parkiet jest po stronie Radomia, nic więcej.
Jeżeli dziś zobaczymy taką celność rzutów jak w 1 i 4 kwarcie to o over 161 punktów jestem spokojny, nie wierzę aby powtórzyło się to co zagrali w 2 i 3 kwarcie, nie trafiali nic kompletnie...
Stawiam, że to dziś już ten mecz ćwierćfinałowy się zakończy i będzie powyżej 161 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gawronixx 50

gawronixx

Użytkownik
Rosa Radom-Stelmet Under 160,5 1,97 1xbet⛔
Minus jak dzwon tu wychodzi, nikt nie będzie nakręcać tępa w Play offach w decydującym spotkaniu, linia wysoka, będzie twarda obrona i wyłączenie obwodu Stelmetu, Koszarek z Hernandezem będą grali długie akcje i będą spowalniać liderów Radomian, szykuje się błotny mecz i mało punktów, Urlep głupi nie jest żeby dać grać Radomianom to czego chcą czyli transmisyjnej koszykówki
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/05/2018 20:00 CET
Turów Zgorzelec (+5.5) - Anwil Włocławek ⛔
1.90 (Totolotek)
72:93 dla Anwilu.
11/05/2018 17:45 CET
Anwil Wloclawek (-4.5) - Stelmet Zielona Gora
1.85 (Totolotek) ✅ 98:84
Pisałem już w temacie o longtermach długi wywód o mistrzostwie dla Anwilu. Teraz sytuacja ma się jeszcze bliżej, bo wypadł Mokros. Na parkietach PLK ciągle grać musi 2 Polaków, a Stelmet pozostaje tylko z 4 zawodnikami do grania z Polski - Koszarkiem, Hrycaniukiem, Zamojskim i Matczakiem. Zamojski i Hrycaniuk od dawna bez formy, z Matczaka trener korzysta niechętnie, a Koszarek ma już 34-lata i może nie mieć mocy na wiele minut na dużej intensywności. Powoduje to też małe pole manewru i wiele minut Zamojskiego, który jest ostatnio w fatalnej formie rzutowej.
Stelmet już mocno męczył się z Rosą, ale tam pomogła kontuzja Harrowa i mocno okrojona rotacja. Z Anwilem we Włocławku? Ciężko to widzę...
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/05/2018 17:45 CET
Stelmet Zielona Gora - Anwil Wloclawek over 164.5
1.80 (Totolotek) ✅ 90:90=180
98:84 i 74:90 to wyniki dwóch pierwszych spotkań rozegranych we Włocławku. Stelmet w Zielonej Górze rozgrywa jeszcze bardziej ofensywne spotkania. Oba zespoły świetnie grają w ataku i są wg mnie najlepsze w Polsce - to przedwczesny finał. Spodziewam się dzisiaj meczu na 170 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
@do fanów plk i kibiców ostrowia
Wiecie może czy zagra Markovic dziś w stali? Oglądałem ostatni mecz i coś sobie zrobił, jak nie gra chce wejść grubo w pierniki dziś bo to kawał zawodnika
Z góry dzięki za info
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk co myślisz o overze 164.5 Po @1.7 W meczu Anwilu ? ;)
Niestety, ale nie mam zbytnio dzisiaj czasu nad tym myśleć. Dzisiaj nie gram nic, a kursy na over poszły w lekko dół i nie ma już takiej fajnej linii i kursów, jak podczas trzeciego meczu.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Stelmet-Anwil
Typ główny:Stelmet poniżej 86,5pkt 1,64 Fortuna 1pkt⛔
Typ poboczny:Stelmet poniżej 82,5 pkt 2,24 Fortuna 5pkt ⛔
Stelmet po raz kolejny miałby rzucić Anwilowi ok 90 pkt? Ja tego nie widze po prostu.Stelmet rzadko kiedy przekraczał granicę 86,5pkt w meczach z Anwilem a ostatnio im się to dwa razy udało,więc baardzo wątpię,że zrobią to po raz 3 pod rząd.Stan rywalizacji 2-1 dla Stelmetu a więc jest to must win game dla gości.Czy Anwil się podniesie i doprowadzi do 5 spotkania we Włocławku?Wg mnie bardzo możliwe,ale jeszcze bardziej możliwe,że Stelmet nie na wrzuca za dużo gościom
Co Anwil odwalił w ostatnich minutach ????????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie zgodzę się kompletnie z tym co napisał kolega Imperator. Stelmet grał w CRSie z Anwilem dwa razy w tym sezonie i w obydwu meczach przekraczał 90 punktów na spokojnie. Urlep z reszta jak obejmował ekipę z Zielonej Góry sam powiedział, że u siebie będzie grać maksymalnie efektownie, czyli up tempo, co zreszta było widać w grze Stelmetu i pokrzykującego Andrieja „tempo up, tempo up”. A z kolei James gra o swój kontrakt i konkretną podwyżkę co dla Sportowych Faktów potwierdził wczoraj po meczu właściciel klubu Jasiński.
Dlatego ja proponuje:
Stelmet over 86.5 pkt w meczu @2.15 STS✅✅✅
Stelmet i over 170.5 pkt w meczu @3.60 iForbet⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 212

bulek78

Użytkownik
1. Anwil - Stelmet 2 2,6 Fortuna ⛔
Własna hala w tej serii nie ma większego znaczenia. W obu zespołach jest sporo klasowych jak na polskie warunki zawodników. Oczywiście, zapewne już nigdy nie doświadczymy mistrza na takim poziomie sportowym jak Prokom Trefl Sopot z czasów, gdy grali tam wręcz wybitni Litwini, Słoweńcy i Amerykanie z wyższej półki, ale nie zmienia to faktu, iż ta seria jest przedwczesnym finałem i dostarcza widzom wielu emocji. A teraz mniej frazesów, a więcej powodów usprawiedliwiających ten ryzykowny typ. Oba zespoły są pod presją - Anwil ma presję własnej hali i stęsknionych mocno za sukcesami kibiców, Stemetowi zagraża widmo odpadnięcia z walki o tytuł co dla tegj drużyny byłoby porażką. Zauważyłem jednak, iż Stelmet lepiej radzi sobie w grze pod presją, ma wielu doświadczonych graczy, którzy wiedzą, jak się zdobywa mistrzowski tytuł. Anwil ma Hosleya, ma Almeidę, którzy w kluczowych momentach się nie zagotują, ale co do innych nie miałbym takiej pewności. Widziałem mecz nr 4, w którym to Anwil jakby przestraszył się szansy i zaczął popełniać proste błędy w końcówce, co omal nie skończyło się dogrywką. Dotyczy to również trenera Milicicia, który ma fajne pomysły, ale w kluczowych momentach nie pomaga zespołowi. Anwil ma wszelkie dane ku temu, by powstrzymać dominację Stelmetu, ale czy to się stanie już teraz?
Jakby co, proponuję również handicap na Stelmet (+4,5 pkt) 1,89 Fortuna ✅
2. Stelmet over 83,5 pkt. 2,11 Fortuna ⛔
Jak najbardziej można grać. Stelmet to drużyna ofensywna, nawet w najsłabszym jak dotąd dla nich meczu nr 1, pokryłaby ten kurs. Co tu dużo mówić, żeby istniałoby niebezpieczeństwo underu, Anwil by musiał zaproponować mega defensywę, którą często wdraża w tych półfinałach, ale Stelmet ofensywnie jakoś sobie radzi. Zielonogórzanie by musieli mieć problem z wstrzeleniem się do kosza, a to by oznaczało łatwą przeprawę dla Anwilu. Nie wierzę w ten scenariusz. Chyba, że obu drużynom presja tak spląta ręce, że mecz będzie przebiegał pod znakiem defensywy i błędów z obu stron. Ja jednak polecam overek.
Edit: Nie fartnęło się. Po bardzo rzadko spotykanych dotąd okolicznościach mecz wyciągnął Anwil. W dodatku ten over jakże pechowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom