>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Czwarte starcie w finale PLK. Polski Cukier Toruń staje przed szansą doprowadzenia w rywalizacji ze Stelmetem Zielona Góra do remisu . Pierwsze dwa pojedynki bardzo pewnie wygrali obrońcy tytułu natomiast 3 dni temu dość nieoczekiwanie Cukier wygrał 84:74 i mamy 1-2. W ekipie gospodarzy niesamowite zawody rozegrał przede wszystkim Cheikh Mbodj (21pkt,10zb , 9/12). Center drużyny z Torunia często był fatalnie pilnowany przez zielonogórzan. Natomiast jesli chodzi o resztę wysokich to jak dla mnie katastrofa. Zagubieni w akcji . Po drugiej stronie słaby występ Dragicevica (9pkt,4zb , 4/9) którego gra może okazać się dziś kluczem do zwycięstwa. Trener Stelmetu Artur Gronek słusznie zauważył odrazu po meczu , że jego drużyna pozwoliła na zbyt wiele rywalom w pomalowanym. Do tego dodajmy 6/18 zza obwodu (co jest dobrym wynikiem jak na cukier) oraz świetny występ rozgrywającego Trottera (11pkt , 14asyst! ) i mamy niespodziankę. Zielonogórzanie muszą zagrać dziś bardziej agresywnie w obronie i przede wszystkim skuteczniej na tablicach. Ten trzeci mecz w ogóle był bardzo dziwny , oglądając go miałem wrażenie że jest kontrolowany przez mistrzów polski a tu jednak run 14-0 podopiecznych Jacka Winnickiego w ostatniej kwarcie i mamy niespodziankę. Podsumowując , gospodarze zagrali tak jak pozwolił przeciwnik a przeciwnik pozwolił na prawdę na bardzo wiele w efekcie czego podstawowi gracze Torunia zaliczyli świetne statystyki. Stelmet to jednak bardzo doświadczony zespół i wnioski z trzeciego pojedynku , który śmiało mogę nazwać wypadkiem przy pracy , zostały wyciągniete. Jestem przekonany , że po dzisiejszym starciu będzie 3-1 dla obrońców tytułu a zadecyduje szeroka i bardziej doświadczona kadra gości.
Stelmet 1.80 ✅✅✅
Stelmet -5.5 2.60 ⛔
Cukier UNDER 77.5 1.80 ⛔ :grin:
Dragicevic, Vladimir ( 13,50 ) PKT OVER 1.90 ✅
Koszarek, Łukasz ( 5,50 ) AST OVER 1.80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom