>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/03/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - AZS Koszalin
2.11 (Pinnacle)
5/10
Tydzień temu grałem na korzyść zespołu z Dąbrowy, który rozegrał jednak kolejny fatalny mecz i przegrał u siebie z Asseco Gdynią. Dąbrowa przegrała w ten sposób szansę awansu do PO, a sama ekipa pewnie straciła atmosferę i jest tam przeogromny szpital. Na pewno nie zagrają Dłoniak i Piechowicz, którzy wylecieli do końca sezonu. Przemysław Szymański i Piotr Pamuła grają tylko w meczach, nie uczestniczą w treningach. Podkręcone kostki mają Paweł Zmarlak i Patryk Wieczorek. Swoje problemy mają też centrzy Eric Williams i Drago Pasalić (może dzisiaj nie zagrać). Do treningów wrócił Sam Dower, ale na Twitterze nic nie pisze, aby dzisiaj miał wrócić po kilku miesiącach kontuzji.
Dąbrowa gra fatalnie, grają już o nic i gracze zagraniczni nie będą narażać swojego zdrowia kosztem wyników klubu, bo niebawem będą szukać nowego pracodawcy, a kontuzja w tym nie pomoże.
- Nie wiem, gdzie jest koniec naszych problemów - duma Anzulović. - Pięciu zawodników powinno iść natychmiast na operację. Nigdy tego nie doświadczyłem w żadnym klubie. Nigdy tego nie widziałem w ogóle w sporcie! - sportowefakty.pl
Koszalin zmienił trenera na 25-letniego Sadowskiego. Zawodnicy będą chcieli się pokazać, aby zdobyć minuty gry, a cała drużyna jest zdrowa i będzie miała przewagę o wiele głębszej rotacji. Liczę, że szczególnie różnicę zrobi mobilny wysoki skrzydłowy Patrik Auda, który nie ma odpowiedzi u przeciwników, gdzie są mało mobilne kloce Williams czy Pasalić (inny temat czy oni w ogóle zagrają) i inni słabsi gracze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 21

kokimbo

Użytkownik
19/03/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - AZS Koszalin
2.11 (Pinnacle)
5/10
Tydzień temu grałem na korzyść zespołu z Dąbrowy, który rozegrał jednak kolejny fatalny mecz i przegrał u siebie z Asseco Gdynią. Dąbrowa przegrała w ten sposób szansę awansu do PO, a sama ekipa pewnie straciła atmosferę i jest tam przeogromny szpital. Na pewno nie zagrają Dłoniak i Piechowicz, którzy wylecieli do końca sezonu. Przemysław Szymański i Piotr Pamuła grają tylko w meczach, nie uczestniczą w treningach. Podkręcone kostki mają Paweł Zmarlak i Patryk Wieczorek. Swoje problemy mają też centrzy Eric Williams i Drago Pasalić (może dzisiaj nie zagrać). Do treningów wrócił Sam Dower, ale na Twitterze nic nie pisze, aby dzisiaj miał wrócić po kilku miesiącach kontuzji.
Dąbrowa gra fatalnie, grają już o nic i gracze zagraniczni nie będą narażać swojego zdrowia kosztem wyników klubu, bo niebawem będą szukać nowego pracodawcy, a kontuzja w tym nie pomoże.
- Nie wiem, gdzie jest koniec naszych problemów - duma Anzulović. - Pięciu zawodników powinno iść natychmiast na operację. Nigdy tego nie doświadczyłem w żadnym klubie. Nigdy tego nie widziałem w ogóle w sporcie! - sportowefakty.pl
Koszalin zmienił trenera na 25-letniego Sadowskiego. Zawodnicy będą chcieli się pokazać, aby zdobyć minuty gry, a cała drużyna jest zdrowa i będzie miała przewagę o wiele głębszej rotacji. Liczę, że szczególnie różnicę zrobi mobilny wysoki skrzydłowy Patrik Auda, który nie ma odpowiedzi u przeciwników, gdzie są mało mobilne kloce Williams czy Pasalić (inny temat czy oni w ogóle zagrają) i inni słabsi gracze.
azs tez juz praktycznie o nic nie gra
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
19/03/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - AZS Koszalin
2.11 (Pinnacle)
5/10
Tydzień temu grałem na korzyść zespołu z Dąbrowy, który rozegrał jednak kolejny fatalny mecz i przegrał u siebie z Asseco Gdynią. Dąbrowa przegrała w ten sposób szansę awansu do PO, a sama ekipa pewnie straciła atmosferę i jest tam przeogromny szpital. Na pewno nie zagrają Dłoniak i Piechowicz, którzy wylecieli do końca sezonu. Przemysław Szymański i Piotr Pamuła grają tylko w meczach, nie uczestniczą w treningach. Podkręcone kostki mają Paweł Zmarlak i Patryk Wieczorek. Swoje problemy mają też centrzy Eric Williams i Drago Pasalić (może dzisiaj nie zagrać). Do treningów wrócił Sam Dower, ale na Twitterze nic nie pisze, aby dzisiaj miał wrócić po kilku miesiącach kontuzji.
Dąbrowa gra fatalnie, grają już o nic i gracze zagraniczni nie będą narażać swojego zdrowia kosztem wyników klubu, bo niebawem będą szukać nowego pracodawcy, a kontuzja w tym nie pomoże.
- Nie wiem, gdzie jest koniec naszych problemów - duma Anzulović. - Pięciu zawodników powinno iść natychmiast na operację. Nigdy tego nie doświadczyłem w żadnym klubie. Nigdy tego nie widziałem w ogóle w sporcie! - sportowefakty.pl
Koszalin zmienił trenera na 25-letniego Sadowskiego. Zawodnicy będą chcieli się pokazać, aby zdobyć minuty gry, a cała drużyna jest zdrowa i będzie miała przewagę o wiele głębszej rotacji. Liczę, że szczególnie różnicę zrobi mobilny wysoki skrzydłowy Patrik Auda, który nie ma odpowiedzi u przeciwników, gdzie są mało mobilne kloce Williams czy Pasalić (inny temat czy oni w ogóle zagrają) i inni słabsi gracze.
no to zes podal typ teraz to ludzią oddaj pieniadze ktorzy to zagrali
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
no to zes podal typ teraz to ludzią oddaj pieniadze ktorzy to zagrali
Przepraszam Cię szefie. Niestety, nie oddam Ci kasy, ale przepraszam. Z drugiej strony musisz jednak mieć też pretensję do siebie, że wysyłałeś typ jakiegoś tam durnia TheJeta i wysyłałeś zakład na najgorszą ligę na świecie, czyli PLK, gdzie zawodnicy nie trafiają punktów będąc sami z koszem.

20/03/2016 18:00 CET
Atlas Stal Ostrow Wielkopolski - Wilki Morskie Szczecin (-5.5)
2.01 (Pinnacle) ✅ 72:87
5/10

W dupie mam statystyki całosezonowe. Wilki Morskie grały przez większość sezonu bardzo słabo i poniżej potencjału, ale od kilku kolejek jest miazga. Demolka Startu Lublin i Rosy Radom oraz nieszczęśliwa porażka z Polskim Cukrem, gdzie byli dla mnie lepszą ekipą i potem zacząłem grać handicapy na nich właśnie ze Startem i Rosą, które weszły. Wilki Morskie w obecnej dyspozycji to dla mnie topowa trójka ligi ze Stelmetem i Anwilem.

Wilki Morskie mają długi skład i walczą o PO. Atlas Stal gra już sobie o nic, a ich najlepszy zawodnik Millage jest już wiekowy (35 lat), a dzisiaj ma pojedynek z topowym obrońcą na pozycji rozgrywającego - Russem Robinsonem, który powinien go zamknąć, a zarazem udupi to Stal.

20/03/2016 18:00 CET
Start Lublin (+4) - Siara Tarnobrzeg
2.06 (Pinnacle) ✅ 70:59
5/10

50/50% mecz. Albo nawet faworytem Start przez atut własnej hali. Ostatnio trochę doszli do lepiej dyspozycji i zagrali świetnie rzutowo z Rosą, gdzie wpadało wszystko z dystansu. Dzisiaj powtarzając taki mecz na pewno wygraliby z Siarą. Siarka gra słabo, a Udofia nie okazał się wzmocnieniem względem zwolnionego Harrisa i również gra tzw. padakę i nie wybija się nawet względem słabych polskich graczy. Na siłę pchany do gry jest Gary Bell, który zagra na przeciwbólowych i bez dłuższego czasu bez meczów.

20/03/2016 20:00 CET
Polski Cukier Torun - Stelmet Zielona Gora (-5.5)
1.90 (Pinnacle) ⛔ 83:80
5/10

Tutaj tylko na niekorzyść zakładu jest granie Stelmetu w EuroCup, ale dotychczas pokazywali, że potrafią łączyć PLK i EuroCup. Polski Cukier to taki papierowy tygrys, który jest wysoko w tabeli, ale z tymi topowymi ekipami nie ma żadnych szans i jest szybko sprowadzony do parteru. Jeśli Stelmet podejdzie normalnie do spotkania, to mamy kolejny nudny mecz i +20 do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Twarde Pierniki Toruń vs Stelmet Zielona Góra
Typ: 1 ( wliczając dogrywkę)
Kurs: 3,41
Bukmacher: PinnacleSports
Data/godzina rozpoczęcia: 20.03.2016/20:00
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 będziemy świadkami spotkania kończącego niedzielne zmagania w Tauron Basket Lidze. Kto zejdzie zwycięski, a kto pokonany z parkietu? O tym przekonamy się za kilka godzin. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport News. Przyjrzyjmy się temu spotkaniu bardziej dogłębnie.

Pierwsza czwórka tabeli ma prawie identyczną ilość punktów, są minimalne różnice pod względem zdobytych punktów i rozegranych spotkań. Podopieczni Jacka Winnickiego zajmują czwarte miejsce w lidze z dorobkiem osiemnastu zwycięstw, sześciu porażek i jednej wygranej po dogrywce. Na pięć ostatnich spotkań w lidze wygrali w czterech. Odpadli po pierwszym meczu w Pucharze Polski z Rosą Radom, jednak to porażka odeszła w niepamięć. Nie mogą znaleźć sposobu na radomski team. W spotkaniach u siebie na hali przy ulicy Bema Toruń jest niezwykle silny. Wygrał w dziewięciu z dziesięciu spotkań. Kluczową postacią zespołu z grodu Kopernika jest Danny Gibson, który został wybrany najlepszy graczem TBL w lutym. Po dość niespodziewanej porażce dwie kolejki wstecz z Polpharmą Gibson w wywiadzie dla sportowefakty.pl podkreśla, że zespół wyciągnął wnioski po tej niespodziewanej porażce. Doświadczony amerykański rozgrywający jest zadowolony z pozyskania Seana Denisona. Jest zdania, że nowy zawodnik daje szanse na walkę o medal. Zapewnia, że będą walczyć ze wszystkich sił. Za wszelką cenę chcą być na miejscach 2-4, aby w ćwierćfinałach mieć przewagę własnego parkietu.

Stelmet Zielona Góra zajmuje pierwszej miejsce w lidze. Na koncie mają zaledwie dwie porażki, w tym jedną po dogrywce. Spotkania ligowe muszą łączyć z zmaganiami w europejskich pucharach. I tak też teraz jest. W środę zagrają w ćwierćfinale z Herbalife Gran Canaria. Pierwsze spotkanie przegrali 82:93. Zawiedli przede wszystkim w czwartej ostatniej kwarcie, w której już prowadzili jednym punktem, a ostatecznie kilkoma przegrali. Dziś dając szanse na zwycięstwo Toruniowi rodzą się nadzieję na to, że zielonogórzanie będą myślami przy meczu rewanżowym. Świetne spotkanie rozegrał wówczas Karol Gruszecki, który w drugiej kwarcie zdobył trzynaście punktów. Zespół Gran Canaria uważa, że Stelmat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a żeby odrobić stratę trzeba dziś mniej siły włożyć w spotkanie co daje jednocześnie szanse ekipie z Torunia.

Porównajmy teraz jeszcze dwa zespoły, jeśli chodzi o skuteczność rzutów za dwa: Toruń 52,4%, Stelmet 54,6%, skuteczność za trzy: Toruń 38,3%, Stelmet 37,8%, celny rzut z gry: Toruń 28,72%, Stelmet 29,65%, skuteczność z gry: Toruń 47,4%, Stelmet 47,8%, skuteczność rzutów za jeden przemawiają za Zieloną Górą. W zbiórkach w ataku, jak również i w obronie jest nieznaczna przewaga dzisiejszych gospodarzy. Toruń musi również uważać na straty w dzisiejszym starciu. Jeśli chodzi o bezpośrednie porównanie graczy, wiodącą postacią w Toruniu jest Gibson, który spędził średnio na parkiecie ponad 34 minuty, jest graczem najczęściej i najcelniej trafiającym za trzy punkty. Krzysztof Sulima jak również i Łukasz Wiśniewski robią różnicę w swoim zespole. Stelmet ma jeden z najsilniejszych, najbardziej wyrównanych składów z lidze. Zamojski, Ponitka, Borovnjak, Djurisić-to na tych graczy będę musieli uważać gracze Winnickiego.

Dziś o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia, z pewnością będzie sporo zarzutów co do tej analizy. W dokładny i rzetelny sposób przedstawiłem dotychczasowe poczynania obu drużyn. Toruń jeszcze ani razu nie wygrał z Stelmetem-czas na przełamanie. Dla mniej odważnych proponuję handicap dodatni w stronę Torunia, np. + 7,5 pkt-a ,,chodzi&#39;&#39; po 1,78. Powodzenia
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jako osoba z tego województwa, która interesuje sie drużynami z każdej dyscypliny z kuj pom powiem tak. Nasze toruńskie Pierniki to jak to mówią czasami jeden z wyższych średniaków. 4 miejsce to obecnie to na, co ich stać. Sparzyli sie strasznie w spotkaniu z Rosa w Pucharze, mieli juz Radomian na widelcu, ale zabrakło koncentracji i tego doprowadzenia wyniki do końca. Twarde Pierniki maja taki team, gdzie tak naprawdę wyższego poziomu nie przeskoczą. Musza uznać wyższość top3 ligi, czyli odpowiednio Stelmetu, Rosy i Anwilu. Wiadome, ze Stelmet ma mecz na wyspach Kanaryjskich, ale patrząc na przebieg sezonu, czy Saszo Filipovski inaczej traktował spotkania przed Euroligą, albo EuroCupem? No nie. Jeżeli Zielona zagra na swoim stałym poziomie to tak jak pisał The Jet spokojne zwycięstwo w hali przy ulicy Bema w Toruniu ich czeka.
Ciekawy typ rownież juz Jet wspomniał o King Wilkach Morskich. Oczywiście Stał juz bez szans na PO, a Szczecinianie walczą. Od czasu wzmocnień z lutego naprawdę imponują forma, przegrali tylko jeden mecz wlasnie z Piernikami w Toruniu różnica 2 pkt. Spodziewam sie przechylenia szali na korzyść Wilków, gdyż aspiracje są, pieniądze są, skład na PO również, także teraz nie pozostaje nic innego jak grać. ????
A kto ma racje w tym wszystkim przekonamy sie wieczorem.
Dlatego wchodzę w dubla: Zielona Góra @1.38 + King Wilki Morskie @1.40 Bet365 ⛔⛔⛔⛔

Chylę czoła przed Piernikami z toruńskiego grodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/03/2016 20:40 CET
Anwil Wloclawek (-5.5) - Czarni Slupsk
1.93 (Pinnacle) ✅ 91:83
5/10

Jacyś inwestorzy trochę włożyli w Czarnych i zbili linię z 7,5 na 6,0. Dla mnie głupotą jest dzisiaj grać na Czarnych, gdzie zabraknie najlepszego Polaka w rotacji - Jarosława Mokrosa (9.7 punktu, 5.7 zbiórek). Czarni mają bardzo słabą rotację wśród Polaków, bo pozostali Surmacz, Seweryn, Borowski - żadne gwiazdy, role-playerzy. Nie wiem czy dzisiaj zagra kontuzjowany od kilku miesięcy Cesnauskis, który ma polskie obywatelstwo. Jeśli nie zagra, to Polska rotacja wygląda tragicznie i może rzucić dzisiaj śmieszną ilość punktów.

O Anwilu już pisałem - z każdym tygodniem coraz lepsi, Andjusić również dochodzi do coraz lepszej dyspozycji i może stworzyć z Jelinkiem świetny duet. Czarni odbijali się w tym sezonie na wyjazdach od mocniejszych ekip - Stelmetu, Rosy czy Polskiego Cukru. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie przez problemy w rotacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 44

adrian11141133

Użytkownik
Siema rzuca ktoś podobny kuponik na Anwil? czasami oglądam kosza jak w TV leci i ostatnio właśnie Anwil grał i Jelinek woził max.. a i też on w każdym meczu jakoś 20pkt średnio zdobywa.. zagrane na czysto na Anwil 1,5k, mam nadzieję, że te niecałe 5 stówek wpadnie bo troche sie zirytuje ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Siema rzuca ktoś podobny kuponik na Anwil? czasami oglądam kosza jak w TV leci i ostatnio właśnie Anwil grał i Jelinek woził max.. a i też on w każdym meczu jakoś 20pkt średnio zdobywa.. zagrane na czysto na Anwil 1,5k, mam nadzieję, że te niecałe 5 stówek wpadnie bo troche sie zirytuje ????
Dobrałem Anwil do trebla. Powinni spokojnie ogarnąć, kolega dobrze wszystko opisał
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Z Oguchim sytuacja jest taka, że gość chciał się wyrwać z Włocławka ale że zapis w kontrakcie mówił że tylko do 31 grudnia może odejść jeśli ktoś zdecyduje się go wykupić, nie zdecydował się nikt to Oguchi szukał sposobu rozwiązania kontraktu na siłe, wymyslał i sumulował jakieś urazy, których nie było jak zobaczył że tak łatwo się stąd nie wyrwie bo zarząd Anwilu to nie są jakieś jelenie to zdecydował się dograć sezon, tylko że teraz trener Anwilu go nie wiem jak to nazwać upokarza i pokazuje miejsce w szeregu dając mu jakieś śmiesznie minuty w meczu, moim zdaniem to dobrze że sobie nie dał wejść na głowę i pokazał kto tu rządzi a z drugiej strony szkoda bo to gracz ponad przeciętny jak na tą ligę, nie przez przypadek zostaje się MVP mistrzostw Afryki, wiem że każdy pomyśli co ma Afryka z koszykówką wspólnego, ale mnóstwo graczy z czarnego lądu gra bądź grało w NBA graczy takich jak Olajuwon nie muszę chyba wspominać
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
23/03//2016 19:00 CET
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno (-9)
1.96 (Pinnacle) ⛔ 58:63
5/10

W Siarce nie wiadomo czy dzisiaj zagrają Udofia, który odniósł uraz w trakcie ostatniego spotkania. Udofia w ostatnich spotkaniach totalnie bez formy i gra fatalnie. Nie wiadomo też czy zagra w końcu Gary Bell. Bez nich dwóch pozostaje tylko jeden zagraniczny gracz - Zach Robbins i reszta to Polacy.

Polfarmex to najbardziej twardo grająca drużyna w lidze. Powinni dzisiaj zdominować deskę, a szczególnie w przypadku problemów z faulami Robbinsa, gdzie nie będzie komu się postawić pod koszem. Siarka gra ostatnio miękko i bez żadnego pressingu. Polfarmex powinien to wykorzystać i swoją twardością przechylić mecz na swoją korzyść.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
26/03/2016 18:00
AZS Koszalin - Asseco Gdynia (-2.5) 2
1.85 Betano
Witam, faworyt wydaje się być tylko jeden. Drużyna gości naprawdę dobrze spisuje się w obecnych rozgrywkach. Frasunkiewicz, Szczotka, Matczak, Żołnierewicz + Parzeński muszą wykorzystywać takie okazje. Okazją jest osłabienie AZS-u i duże zawirowania w tym klubie. AZS nie oszukujmy się nie prezentuje niczego ciekawego. Słaby basket, bez polotu. Ostatnie 4 mecze przegrane, wcześniej męczarnie u siebie ze słabym Startem. Nowy, nie doświadczony trener nie zapewnia raczej efektu nowej miotły. Asseco bije się o play-off,więc jest to mecz must win. Przegrali ostatnio w Zgorzelcu, który również złapał wiatr w żagle, dlatego taki dość wysoki kurs. Myślę, że sobie poradzą. Nie widzę podstaw dla których AZS mógłby to wygrać.
King Wilki Morskie - Turów Zgorzelec 1 (-2.5) 1.53 Betano
Wilki robią ostatnio świetną robotę. Nie pozostawili złudzeń w Ostrowie, grają jak z nut. Złapali formę i idą pewnie po play-off. Ten mecz bardzo ważny, ponieważ Turów może jeszcze ich z miejsca gwarantującego play-off zepchnąć. Jeśli zagrają tak jak w ostatnich meczach ( notują serię 6 zwycięstw przerwaną jedynie porażką 2 pkt z mocnym Toruniem na wyjeździe) to powinni sobie poradzić. Mają zespół niezwykle utalentowany rzutowo, gdzie każdy gracz razi rzutem za 3 pkt. Turów tak jak wspomniałem w poprzednim typie również jest w dobrej formie, ale myślę, że przewaga parkietu zadecyduje. Turów w tej formie to zespołu maksymalnie na 1. rudnę play-off. Wilki Morskie jeśli wszystko zatrybi są w stanie walczyć z każdym w tej lidze.
Pozdrawiam
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ja również, jak kolega wyżej, gram jutro na Asseco ;)
Po kolei - gdynianie wciąż walczą o play-offy, Koszalin jest już na wakacjach.
Z Koszalina we wtorek odszedł najlepszy zawodnik - Patrik Auda, notujący średnio w tym sezonie 14,4pkt oraz 6,5 zbiórki/mecz. Bez niego strefa podkoszowa wygląda cieniutko.
Na twitterze przeplatają się info o próbach pozbycia się Waltona lub Hannaha. I jeden i drugi nie spełnili oczekiwań.
Prezes AZS-u wypowiada się &quot; czuje się jakbym dostał w twarz od drużyny&quot; po ostatnim meczu ???? polecam poczytać: http://www.polskikosz.pl/news/114310/prezes_azs__poczulem_sie__jakbym_dosta__w_twarz_od.html
Chemii w zespole AZS-u brak. Zmiana trenera - fajnie, że ktoś młody dostał szansę ale nie oszukujmy się - z pustego i Salomon nie naleje.
Na drugim biegunie Asseco - wygrywające z zespołami z dołu tabeli oraz przegrywające z drużynami z czuba ;)
W pierwszym meczu gdynianie ograli AZS, gdy ten był jeszcze w dużo silniejszym składzie i walczył o miejsce w pierwszej ósemce.
Mój typ:
Asseco pk 1,757 P innacle stawka 8/10
Do jutra myślę, że kursy dość mocno polecą. Póki co spore value.
Powodzenia!
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
*Ten sezon PLK to w moim wykonaniu porażka, ale ostatnio miałem trochę więcej czasu i obejrzałem wszystkie spotkania z ostatnich dwóch kolejek + wiele wcześniejszych i wszystkie ważniejsze wiadomości na necie. Dlatego tym razem przygotowany jestem mocniej. Świetna kolejka, bo wiele spotkań w jednym czasie i idzie zbombardować nieprzygotowanych bukmacherów. Dlatego zwiększam stawkę i liczę na zebranie plonów, bo to ostatni moment w tym sezonie PLK.

26/03/2016 16:00 CET
Wilki Morskie Szczecin - Turow Zgorzelec over 169.5
1.95 ✅ 94:93=187
7.5/10

To jest w tym sezonie najlepsze zestawienie na największą ilość punktów w PLK. Oba zespoły świetnie radzą sobie w ataku, a fatalnie w obronie. Pewnie można się też kłócić, że Stelmet rzuca dużo punktów, ale oni z mocniejszymi ekipami spinają się w obronie i jest wówczas mniej punktów.

Wilki ostatnio w doskonałej dyspozycji w ataku - 121 ze Startem, 98 z Rosą w domowych spotkaniach i 87 w wyjazdowym spotkaniu ze Stalą. To liczba punktów zdobywa przez Wilki w ostatnich trzech spotkaniach. Myślę, że przeciwko fatalnemu Zgorzelcowi powinno być kolejne 90-95 punktów. 78 z Koszalinem na wyjeździe, 91 z Asseco i 99 ze Śląskiem w domu - cyfry zdobytych punktów przez Turów w trzech ostatnich spotkaniach. Turów nie jest gorszy i będzie nakręcać tempo i swoje też rzuci.

Jedynie fatalna skuteczność może udupić ten over, bo myślę, że to będzie mecz na przerzucenie siebie, a obie drużyny ostatnio w doskonałej dyspozycji.

26/03/2016 17:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Start Lublin over 157.5
1.94 (Pinnacle) ⛔ 100:53=153
7.5/10

Stelmet prawie przez cały sezon we własnej hali ze słabymi ekipami robi overy, bo gra na luzie i idzie w przerzucenie przeciwnika. Stelmet jest zajechany po wyjazdowym spotkaniu w EuroCup, które rozegrali w środę i Koszarek mówił, że wszyscy padli ze zmęczenia w samolocie.

Start ostatnio dobrze dysponowany na obwodzie, a szczególnie Kellogg w końcu zaczął przypominać amerykańskiego guarda i zaczął regularnie punktować i stanowić zagrożenie dystansowe - załapał najlepszą formę w sezonie.

Myślę, że Stelmet będzie robił miazgę w ataku i spodziewam się dużej ilości punktów z ich strony w okolicach 95-100. Start niech dorzuci 65-70 i będzie over. Stelmet powinien zagrać na luzie i nie stosować mocnej defensywny, bo nie mają sił na to po dwóch ostatnich spotkaniach z Gran Canarią i Cukrem. Wygrać powinni dzięki potencjałowi w ataku.

26/03/2016 18:00 CET
AZS Koszalin - Asseco Gdynia (-3.5)
1.90 (Pinnacle) ⛔ 83:65
7.5/10

AZS zagrał ostatnio dwa fatalne spotkania z Turowem u siebie i Dąbrową na wyjeździe. Dodatkowo w tygodniu pozbyli się swojego najlepszego zawodnika Patrika Audy (PF) i będzie problem z rotacją na pozycjach PF/C, gdzie większość tych grajków grała małe minuty, a Auda grał po 30-35 minut i trudno będzie to załatać. Jeśli jutro więcej czasu weźmie center Łukasiak (który jest fatalny) to powinien robić straty i psuć posiadania, bo Parzeński go zatrzyma.

Asseco ostatnio w dobrej dyspozycji. Walczą o PO z Turowem, a sezon pokazuje, że Asseco nie potrafi radzić sobie z mocnymi, ale tych słabszych leje. Koszalin jest zniszczony, dużo odejść, konfliktów, a 25-letni trener Sadowski w tym nie pomaga, bo brakuje mu doświadczenia. Asseco ma system, gdzie każdy zna swoje role i powinni sypiący się Koszalin pokonać +6 lub więcej.

26/03/2016 18:00 CET
Polpharma Starogard (-2.5) - Stal Ostrow
1.92 (Pinnacle) ⛔ 80:79
7.5/10

Polpharma w domu ma bilans 6 wygranych i 6 porażek. Stal - 2 wygrane, 9 porażek. Obie ekipy grają dobrze we własnej hali i fatalnie na wyjazdach. Polpharma ostatnio miała trudniejsze spotkania z topowymi ekipami, gdzie nie mieli szans z Anwilem, wygrali fartownie z Cukrem i postawili się Rosie.

Uważam, że kluczowym aspektem dla losów spotkania jest posiadanie polskiego paszportu przez Michaela Hicksa. To powoduje przeogromną różnicę, bo Stalówka jest bardzo słaba pod tym względem z graczami z dużym stażem w I-lidze - Ochońko i Suliński lub weteranami - Sroka i Żurawski. Dzięki paszportowi Hicksa jest miejsce na granie czterema obcokrajowcami. Myślę, że Polpharma zbombarduje trójkami, a Stali zabraknie punktów Polaków, którzy są role-playerami, a tacy gracze zazwyczaj grają lepiej we własnej hali.

26/03/2016 18:00 CET
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Wloclawek (-19.5)
1.90 (Pinnacle) ⛔ 84:83
7.5/10

Siarka na pewno bez Udofii i wątpliwy jest występ Gary&#39;ego Bella. Z Bellem już od dłuższego czasu są problemy i pewnie marzy on tylko już, aby wyjechać z Polski i rozpocząć kolejny sezon z dala od Pyszniaka, z którym się nie dogaduje. Siarka w zasadzie z jednym zawodnikiem, który może się postawić - Zachem Robbinsem, ale on jutro nie przyda się za mocno, bo Anwil z pozycji centra nie rzuca wiele punktów i nie daje piłek na low-post. Fajnie jeśli na centrze zagrają Stelmach lub Dmitriev, którzy grożą rzutem z dystansu i wyciągną Robbinsa z trumny, gdzie ten dobrze blokuje i broni dostępu do kosza, a wówczas utraci ten atut.

Siarka nie ma żadnego systemu i to powinien wykorzystać David Jelinek, który ma łatwą szansę na 30-punktów, ale pewnie zagra limitowane minuty. Najlepsze, że jednak daleka rotacja Anwilu dalej jest zdecydowanie mocniejsza od podstawy Siarki. Oguchi czy Chyliński są w stanie szybko narzucać kilka trójek i dalej powiększać przewagę. Spodziewam się +25 lub więcej dla Anwilu. Liczę też na Bella, że oleje mecz i po raz kolejny nie wystąpi, bo wtedy ten zakład to praktycznie &quot;pewniak&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Polpharma bez Kinlocha dzisiaj ... Poszła łąkotka, gość nie zagra do końca sezonu. Średnio : 26min, 9,9pkt i 7,9 zbiórki także spore osłabienie pod koszem. Zostają Mirković i Diduszko tak naprawdę. Dla mnie ten mecz to no bet :p Wszystko się może zdarzyć.
A jeśli chodzi o mecz w Koszalinie, to tak jak pisałem wczoraj. Hannah odsunięty od gierek treningowych, także prawdopodobnie dzisiaj w ogóle nie zagra ... Spadki na Asseco i nic dziwnego. Jak ktoś złapał wczoraj kurs over 1,7 to nie powinien żałować ????
Ja dokładam jeszcze Asseco -4,5 po kursie 2,00 w P innacle stawka 4/10
Powodzenia!

edit. Dramat, kontuzje i odsuniecie Hannaha sie potwierdzilo tylko co z tego :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom