>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2011/2012

Status
Zamknięty.
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot
Typ: 2 (+8)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Stawka: 4/10

W tej serii widzieliśmy już wszystko. Najważniejsze, jednak dopiero przed nami. Oba zespoły znają się już doskonale. Najważniejszym pytaniem jest, kto postawi kropkę nad i. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie...

Najkrócej i najłatwiej zacytować słowa wypowiedziane przez byłego trenera Asseco Prokomu Gdynia, Tomasa Pacesasa, który w wywiadzie przeprowadzonym z Wojciechem Malinowskim dla 2takty.com :

Przed siódmym spotkaniem nie ma możliwości poprawienia czegoś w grze, czy dodania nowych elementów. Nie ma kiedy tego przećwiczyć. Decydują charakter, ambicja, determinacja. Uważam, że w tych elementach lepsi są gracze Prokomu i to zadecyduje o ich triumfie.

Zgadzam się z kwestią, która tyczy się psychiki. Jednak ja widzę zacięte widowisko i to Trefl ma przewagę psychiczną, która powinna mieć niebagatelne znaczenie, bo odbić się &quot;od dna&quot;, by zaliczyć blamaż na koniec? Raczej nie... Przewiduję bardzo zacięty mecz i roztsrzygnięcie, w ostatnich sekundach.

Powodzenia!
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Wysłany: Dzisiaj 17:41
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Data: 06.06.2012 18:30
Spotkanie: Asseco Prokom Gdynia-Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 4.09
Bukmacher: PinnacleSports

Asseco Prokom Gdynia-Trefl Sopot
Dziś dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia, ktora z druzyn zdobecie upragnione trofeum mistrza kraju. Doczekaliśmy sie spotkania nr.7 i emocji niczym z parkietów NBA. Mistrzowie po dwoch przegranych z rzędu, dzis na szczęście beda gościć na własnym parkiecie. Faworytem z całej sytuacji sa gospodarze trudno sie nie zgodzić, ale ja nie skreslał bym tak szybko ekipy gosci dzisiaj. Bowiem sa na pelnym gazie po ostatnich wygranych, to na pewno ekipe uskrzydliło i bardzo zmobilizowało na pewno przed dzisiejszym spotkaniem. I tu upatruje główne moje podejście do typu z ekipy Sopotu. Ktora mam nadzieje przerwie dwu letnie panowanie na tronie ekipy z Gdynii. Pora na nowego mistrza, i mam nadzieje zagraja koncertowo jak muzycy na festiwalu w Sopocie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom