>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pisemko o ujemnym saldzie - wezwanie do zapłaty

patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Witam,

25.08 bieżącego roku zagrałem 3 kupony za łączną sumę 1500 pln (700, 500, 300). Wszystkie były zakładami typu single na under zwycięstw jednego zespołu z NFL. Jak się okazało któregoś dnia wszystkie zostały rozliczone jako zwrot (coś koło środka września). Postanowiłem wypłacić całą sumę, ale po pewnym czasie napisałem do supportu z zapytaniem dlaczego zakłady zostały rozstrzygnięte w ten sposób. Okazało się, że był to błąd systemu i ponownie je przywrócono. Stan konta wskazywał wtedy -1500 pln. Kilka tygodni później z ciekawości postanowiłem wpłacić 2 pln, żeby zobaczyć co się stanie. ???? Stało się dokładnie to co powinno, czyli stan konta zmienił się na -1498 pln. Dnia dzisiejszego otrzymałem pismo z wezwaniem do zapłaty.

Teraz pytanie, czy wpłata na konto gracza załatwi sprawę, czy trzeba wpłacić na ten podany w ich dokumencie?
Jest jakaś szansa, że wpłacając na konto podane w dokumencie moje konto gracza zostanie zbanowane/zamknięte?

Dodam, że kupon już wszedł, tylko trzeba będzie niestety poczekać do zakończenia sezonu. Trochę kuriozalna sytuacja, bo po rozliczeniu na + i tak będą mi winni około 5 stówek (odliczając 1500 wkładu). ????

Poniżej zdjęcie pisma od nich:
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobrowolna zaplata z zastrzezeniem, ze w przypadku braku dokonania wplaty wkrocza oni na droge sadowa. Gra nie warta swieczki tym bardziej, ze kupon jest i tak juz wygrany tyle, ze kasa jest zamrozona w czasie. Ja tam bym wplacil i sobie na pelnym chillu poczekal az rozlicza mi kuponiki na wygrane.
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
cytat z dnia 6 grudnia 2019 18:51 przez ranczo0123Dobrowolna zaplata z zastrzezeniem, ze w przypadku braku dokonania wplaty wkrocza oni na droge sadowa. Gra nie warta swieczki tym bardziej, ze kupon jest i tak juz wygrany tyle, ze kasa jest zamrozona w czasie. Ja tam bym wplacil i sobie na pelnym chillu poczekal az rozlicza mi kuponiki na wygrane.
No jak dla mnie też najrozsądniejsze rozwiązanie. Tylko pytanie czy lepiej wpłacić na konto gracza, czy na podane w dokumencie. Bo nie chciałbym, żeby np. po wpłacie na konto z pisma moje konto gracza zostało zamknięte. Nie wiem jakie oni tam mają kruczki prawne i czy takie coś podpinało by się pod to, żeby zbanować konto.
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma powodu zeby Ci banowac konto. Uderz do nich na maila i spytaj gdzie chca kase. Po mojemu to bez roznicy gdzie ta kase wplacisz ale lepiej miec pewnosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 14

szafa5

Użytkownik
To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik


pisma to se moga wysylac i straszyc - nic Ci nie zrobia, olej ten temat

Tym papierem conajwyzej mozna se dupe podetrzec.
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 grudnia 2019 07:17 przez szafa5To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
Niby dlaczego maja go zbanowac? ????
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 07:17 przez szafa5To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
Powiedzmy, że wpłacę na numer konta podany w piśmie. Jaką mam pewność, że moje konto gracza nie zostanie zamknięte? Pewności też nie ma, że po wpłacie wyżej wymienionej kwoty na konto z pisma saldo zmieni się na 0. Jak dla mnie to oni tylko czekają na wpłatę, żeby zamknąć konto z ujemnym saldem zasłaniając się jakimiś kruczkami z regulaminu. Wtedy zamiast zyskać 5 stówek stracę 1,5k. Posłałem im maila, zobaczymy co odpiszą. W każdym bądź razie dzięki wszystkim za pomoc.
 
S 14

szafa5

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 11:55 przez ranczo0123

Niby dlaczego maja go zbanowac? ????
A dlatego, że rozpoczynając grę w tej fantastycznej firmie jednocześnie zgodził się z jej regulaminem. Proponuję czytać takie rzeczy, wtedy jest tylko trochę łatwiej... Otóż w pkt 5 który nosi tytuł dosyć zwodniczy "Maksymalne kwoty wygranych" jest też podpunkt 5.6... Powinniście go przeczytać. Życzę miłej lektury.
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 grudnia 2019 19:22 przez szafa5

A dlatego, że rozpoczynając grę w tej fantastycznej firmie jednocześnie zgodził się z jej regulaminem. Proponuję czytać takie rzeczy, wtedy jest tylko trochę łatwiej... Otóż w pkt 5 który nosi tytuł dosyć zwodniczy "Maksymalne kwoty wygranych" jest też podpunkt 5.6... Powinniście go przeczytać. Życzę miłej lektury.
No i gdzie tam masz info, ze mu zbanuja konto? W tym punkcie jest napisane, ze do czasu uiszczenia oplaty moga mu konto zablokowac a nie, ze jak wplaci kase to mu od razu po tym zamknal konto.
 
Do góry Bottom