>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mój kumpel wygrał trochę na tych darmowych spinach, potem jeszcze na zakładach i teraz chce wypłacać na Skrilla. Jest jednak ten problem, że ostatni depozyt przez MB miał dawno temu. Od tego czasu zmienił mu się adres e-mail, dokonał zmiany na swoim koncie Skrill. U bukmachera ma ten dawny adres. Teraz jest pytanie, czy jeśli zleci wypłatę na to samo konto co kiedyś składał depozyt, to czy to się uda? Czy może być e-mail na Skrillu inny, a w Pinnacle też inny(konto to samo)? A może koniecznie ma zmienić maila u bukmachera?
 
Z 3

zeus112

Użytkownik
Dziś zleciłem wypłatę całej kasy na skrilla po 16 kasa na koncie i teraz wchodzę się zalogować na konto na pinnacle a tu konto zawieszone.
Uwaga: Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone.
Zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej, aby uzyskać więcej informacji.
Na poczcie nic nie widzę tylko zaksięgowanie wypłaty z konta.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze wychodzą z Polski i może dlatego zawiesili konto.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No zawiesili, a po co mieli je trzymać? Jak wpłacać było można było do końca lutego a grać do końca marca i wypłacać. Wypłaciłeś domyślam się całość, więc i tak nie mogłeś ponownie wpłacić i grać.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Trochę Euro wygrałem na tych spinach darmowych + to co jeszcze ugrałem. Jakieś dwa tygodnie temu zleciłem wypłatę (tylko część z tego co miałem na koncie, a cześć została) i dostałem e-maila zwrotnego, że muszę kontaktować się z e-maila który jest zarejestrowany na Pinnacle. Na Skrill&#39;u też właśnie zmieniałem e-mail (choć mam zarejestrowane dwa) i pewnie dlatego nie zleciło mi wypłaty.
Mam u nich otwarty kupon. W niedziele ostatnie zdarzenie. Wejdzie czy nie wejdzie... będę wypłacać i tak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Dzisiaj rano zleciłem wypłatę. Po ok 2h na koncie Skrill. ????
To już przesądzone, że uciekają z Polskiego rynku? Czy sprawa jest jeszcze otwarta?
Szkoda by było to jest jeden z najlepszych bukmacherów u jakich grałem.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Mozna prosic maila do angielskiego supportu?
Albo prosze dac znac na jakiego maila wyslac rachunek i dowod w celu weryfikacji konta

Dzieki
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Ludzie, co jest grane z tą ich weryfikacja. Napisali mi, że dokument/dowód osobisty) nie może zostać przyjęty z powodu nieczytelności/nieważności itp. Konkretnie nie wiadomo co. Czy data ważności dowodu musi być określona na ileś lat?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ja czekam od niedzieli. Napisali, że mnie poinformują w ciągu 72 godzin, ale nic się nie dzieje. Wypłacić też nie mogę.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Teraz jest pytanie, czy jeśli zleci wypłatę na to samo konto co kiedyś składał depozyt, to czy to się uda? Czy może być e-mail na Skrillu inny, a w Pinnacle też inny(konto to samo)? A może koniecznie ma zmienić maila u bukmachera?
Tak, wyplate mozna zrobic tylko na konto z ktorego sie dokonywalo depozytu.
Jesli sie zmienilo adres skrilla to przez e-maila da sie to zalatwic i pozwola wyplacic na inny.

Ja wyplacilem 4dni temu kasa na skrilla doszla jakos w 10min.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Nie czytelnosci czy niewaznosci? bo to roznica

Jak to pierwsze to lepsza jakosc zdjecia/skanu zrob
Nie było w ich mailu dokładnie napisane co, tylko grupa przyczyn.
Ja czekałem niecałe 2 dni, ale muszę dalej czekać na poprawkę. Uznali mi rachunki za media, a dowód z jakiejś przyczyny nie. Skan był mały,ale co, nie potrafią sobie powiększyć?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
kazdy buk tak ma ja z bet365 tez sie z tym meczylem, nie pasowala im jakos to zrobilem profesjonalny skan u fotografa i przydaje sie do dzis
 
Do góry Bottom