>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

sawas 27

sawas

Użytkownik
No nie wiem... I tak się nie zgadza, a poza tym konto zostanie zasilone kwotą ~18 czy ~26 ?
Bo stawkę mi odjęło, więc jeśli po wygranej dodadzą tylko 18 zł to trochę krzywo - dwa razy odejmą stawkę...
 
marian5a 0

marian5a

Użytkownik
Witam !
Mam pytanie odnośnie bukmachera Pinnacle . Interesuje mnie jaka jest minimalna wpłata na jego konto? ,a także ile mnie wynieśie prowizja jeżeli zapłace kartą kredytową Wisa electron . I na koniec jeszcze jedno pytanie odnośnie programu partnerskiego . Jak ktoś bierze w nim udział to chętnie dowiedziałbym się jakie są tam prowizje od pozyskanych klijentów oraz wszelkie szczegóły związane z ofertą Program Partnerskiego . Z góry dziękuje za wszelką udzieloną pomoc . Pozdrawiam wszystkich !
 
marian5a 0

marian5a

Użytkownik
Pinnacle
Witam .
Założyłem konto w Pinnacle i nie moge obstawić żadnego zakładu ponieważ wyskakuje mi żeby wpisać jakies hasło a dokładnie coś takiego Please Review Wagers Carefully and Re-enter Password To Confirm Wagers!.Co w takiej sytuacji mam zrobić aby mój zakład się zatwierdził .
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ja kiedys gralem na pinaccle i chyba czegos takiego nie mialem;/
a masz wogole jakies miejsce na wpisanie tego hasla?
 
marian5a 0

marian5a

Użytkownik
Tak mam miejsce na wpisanie tego hasło .Już wczoraj doszłem co trzeba zrobić . Teraz dla wszystkich co będą mieli przyjemność zakładać konto u tego bukamchera . Poprostu trzeba w to pole wpisać swoje hasło którego używamy aby zalogować się do konta i tyle . Zakład automatycznie zostanie zatwierdzony . Do Ciebie Shaker mam pYtanie odnosnie tego bukmachera : Mozesz mi powiedziec ile razy trzeba obrocic dana kwote zeby mozna ja bylo wyplacic
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
a to byl bonus jakis czy normalna wplata?
jezeli normalna wplata to chyba wogole nie musisz obracac bo oni maja prowizje za wyplaty lub wlpaty juz nie pamietam..
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Orientuje sie ktoś czy jest jakaś promocja w tym buku, która wyjaśniłaby poniższą sytuację.
Zarejestrowałem sie i dokonywałem pierwszy przelew w następujący sposób:
Jako przelew użyłem Bank wire transfer najpierw wypełniłem formularz na kwotę 150zł i zaakceptowałem ale żadnej kaski im z konta nie wysłałem bo zapomniałem. Następnego dnia jeszcze raz użyłem opcji Bank wire transfer i wypełniłem formularz na kwotę 100zł i taką też kwote posłałem. Dziś patrzę a na koncie mam 150zł zamiast 100zł
Z góry dziękuje za wszelkie wyjaśnienia
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Czy można jakoś zmienić walutę na pinnaclesports , bez pisania do supportu bo nigdzie tego nie mogę znależć. Aktualnie mam euro ale chciałbym zmienić na PLN
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Witam, tez mam ten problem. Pisałem dwukrotnie do supportu, a w odpowiedzi dwukrotnie dostałem po prostu mojego maila z powrotem. Czy ktoś tez miał taki problem?? Oczywiście napisałem po angielsku (pewnie z błędami) no ale mogliby coś odpisać :/ Wysyłałem maile pod ten adres: [email protected]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, tez mam ten problem. Pisałem dwukrotnie do supportu, a w odpowiedzi dwukrotnie dostałem po prostu mojego maila z powrotem. Czy ktoś tez miał taki problem?? Oczywiście napisałem po angielsku (pewnie z błędami) no ale mogliby coś odpisać :/ Wysyłałem maile pod ten adres: [email protected]
Gusto pisząc do nich pamiętaj żeby napisać zawsze w mailu swój ID.
Poza tym ja z nimi też się nie mogę dogadać. Już jakiś czas temu interweniowałem u ich pracownika, że nie odpisują mi. On mi powiedział, że jemu odpisują w max. godzinę...
Myślałem, że to wina e_maila. Może nie dochodzi do mnie poczta od nich. Chciałem zmienić maila na yahoo ale jak zobaczysz jak się zmienia maila w ustawieniach to.... no właśnie błędne koło.
 
L 0

lift

Użytkownik
Witam.
Rozpocząłem nie dawno grę w Pinnie, chciałbym wypłacić pieniądze, ale nie wiem jak.

Może ktoś pomóc?
 
L 0

lift

Użytkownik
Chcę wypłacić kasę z tego buka, nie da się. Otrzymuję takiego meila po każdej próbie wypłaty:

Dear Pinnacle Sports Client,

Your recent withdrawal request was declined. The reason we declined your withdrawal is you made a deposit and are now requesting a withdrawal without a minimum amount in wagers.

Please see the information under the Cashier option Deposit Methods of our site. Any deposit made to an account without a minimum amount of wagers placed will incur both a deposit and withdrawal fee. Fees include those incurred by Pinnacle Sports that are normally absorbed and not charged to the client.

In accordance with our policies, if you proceed with the withdrawal, your account will be charged the standard withdrawal fee of $25 USD, or the equivalent in your currency, for a bank cheque or bank wire transfer. For Moneybookers, NETELLER, NETELLER 1-Pay, WebMoney, myCitadel or INSTADEBIT withdrawals, the fee is $15 USD, or the equivalent amount in your currency.

In addition, you will also be charged for the fee paid by Pinnacle Sports to accept your deposit. The Moneybookers fee is 2.8%, the Moneybookers Direct Deposit fee is 4%, NETELLER and NETELLER 1-Pay fees are 2.3%, Credit or Debit card fees are 4%, the INSTADEBIT fee is 4% and myCitadel fees are 5%.

If you choose to proceed, and accept the fees, please advise our Customer Service Department at [email protected] .

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports

O co chodzi?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Wplaciles do nich kase, nie obrociles i teraz chcesz wyplacic.
Mozesz to zrobic, ale oni pobiora za to prowizje w wys 25 dolcow badz 15 (zalezy od sposobu wyplaty)
Oprocz tego prowizja w procentach tez zalezne od sposobu wyplaty
 
D 152

damian0012

Użytkownik
bardzo fajny buk wczoraj wplacilem kase od razu dostalem 10% bonusu
support odpisal mi w jakies 8 minut na moje pytanie
oferta jak dla mnie wypas
kursy hmm nigdzie takich nie ma
 
Do góry Bottom